امتیازات سیاره میترا قسمت اول

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
این بازی سال 2009 منتشر شد ویک بازی اکشن ماجرایی ایرانی است که روی pc وxbox live عرضه شده. لازم دیدم به این خاطر که پوشش خبری روی نمرات بازی نشد نمرات اونو بزارم پس دوستان خرده نگیرن که چرا نمره بازیه قدیمی رو الان قرار دادی .نمرات مربوط به نسخه xboxlive میباشد.

f7rav1kmy6byap5wkqnz.jpg

Eurogamer:8/10

GameCritics:8/10

game ranking:80

خود گیم اسپات به بازی نمره نداده ولی میانگین نمرات user های سایت شده 9.3 و این نشون میده که خیلی از بازی راضی بودن / game spot

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dreadlord

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من هرچی دنبال این بازی گشتم برای PC پیدا نشد
امتیاز ها فوق العاده هست.
اصلا هنوز برای PC منتشر شده؟

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
من که هرچی توی XBL گشتم نتونستم بازی رو پیدا کنم واسه خرید ...
من هرچی دنبال این بازی گشتم برای PC پیدا نشد
امتیاز ها فوق العاده هست.
اصلا هنوز برای PC منتشر شده؟
آرـه منتشر شده،خیلی وقت هم هست منتشر شده.
همون روزای اول واسه PC خریدمش واقعا فوق العاده بود.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
این بازی کجا بوده؟ با این امتیازاتی که گرفته یعنی بهترین بازی ایرانیه دیگه نه؟ کودوم شرکت ساخته بازیو؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
من بخام از خود لایو دانلود کنم کجا برم ؟؟؟
شما از این لینک که دادم بزن برای دانلود میره تو قسمت Queue پروفایلت هر وقت وصل بشی به لایو دانلود Start می خوره بعدش که دانلود کردی می تونی با 240 ms آنلاکش کنی 70 مگ هم بیشتر نیست.!

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
یکی لینک دانلود PC شو نداره؟
مگه بازی رایگانه که لینک دانلودش باشه؟:d بازی بصورت CD در فروشگاه های مختلف عرضه شده و میتونید تهیه کنید ، نسخه اصلی دارای دفترچه راهنما و قاب خیلی شکیلی هم هست.
خودم تمومش کردم و واقعا از انجامش لذت بردم ، فقط یه مساله ای که توی یکی از همین نقد ها بش اشاره شده بود این بود که اگه بازی بخواد هر اپیزودش انقدر کوتاه باشه(بازی در کمتر از نیم ساعت تموم میشه!) باید اپیزود های بعدیش به فاصله کمی بعد از شماره اول عرضه بشن که متاسفانه من شاهد چنین چیزی نبودم و اصلا خبری از ساخت اپیزود دوم در درست نیست!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
ایول . واقعا دَمشون گرم . امتیازها واسه یک بازیه ایرانی غیر قابل باور ! دمِ سازنده-ها گرم باید بگردم بازیش رو گیر بیارم

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
این بازی رو ایرانی ها ساختن ولی نه ایرانی های داخل کشور!
این بازی توسط afiction games که یه سازنده کاناداییه ساخته شده و البته اعضای اصلیشون که 4،5 نفری میشن ایرانین!
دمشون گرم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر