امتیازات سیاره میترا قسمت اول

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
این بازی سال 2009 منتشر شد ویک بازی اکشن ماجرایی ایرانی است که روی pc وxbox live عرضه شده. لازم دیدم به این خاطر که پوشش خبری روی نمرات بازی نشد نمرات اونو بزارم پس دوستان خرده نگیرن که چرا نمره بازیه قدیمی رو الان قرار دادی .نمرات مربوط به نسخه xboxlive میباشد.

f7rav1kmy6byap5wkqnz.jpg

Eurogamer:8/10

GameCritics:8/10

game ranking:80

خود گیم اسپات به بازی نمره نداده ولی میانگین نمرات user های سایت شده 9.3 و این نشون میده که خیلی از بازی راضی بودن / game spot

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dreadlord

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
راستی این اسم تاپیک چرا نوشته این قسمت اول چیه ؟ :d
mithra-episode 1-calling
یه چیزی.من هر چی تو خود لایو سرچ کردم نیومد ولی از سایتش هست!حیف شد پوینت هام را خرج لارا کرفت کردم!به محض اینکه پوینت گرفتم می خرمش....

Kasra-M

کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
این بازی رو ایرانی ها ساختن ولی نه ایرانی های داخل کشور!
این بازی توسط afiction games که یه سازنده کاناداییه ساخته شده و البته اعضای اصلیشون که 4،5 نفری میشن ایرانین!
دمشون گرم!

بازی توسط تیم رسانا افزار شریف در داخل ایران ساخته شده ولی به دلیل مسیله تحریم ایران که xblive هم از این موارد میباشد به صورت سوری سازنده تیم afiction games معرفی میشود تا اجازه ورود در live به بازی داده شود.

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
(بازی در کمتر از نیم ساعت تموم میشه!)
این جمله رو که خوندم یا The Bouncer افتادم کل بازی فکر میکنم 20دقیقه هم نشد:))

ولی در کل یه افتخار بزرگه این سیاره میترا >:d<

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
آخرین ویرایش:

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
بازی توسط تیم رسانا افزار شریف در داخل ایران ساخته شده ولی به دلیل مسیله تحریم ایران که xblive هم از این موارد میباشد به صورت سوری سازنده تیم afiction games معرفی میشود تا اجازه ورود در live به بازی داده شود.

دقیقا همین طوره. دوستان دیگه الکی شایعه درست نکنند. این تیم همون تیمیه که بازی عصر پهلوانان رو ساخته بود.

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
نمراتش فوق العاده هست فقط باید تاسف بخوریم که چرا با اسم یک شرکت ایرانی پخش نمیشه.:|چند وقت پیش هم با سازنده هاش تلویزیون مصاحبه کرده بود.

Kasra-M

کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
نمراتش فوق العاده هست فقط باید تاسف بخوریم که چرا با اسم یک شرکت ایرانی پخش نمیشه.:|چند وقت پیش هم با سازنده هاش تلویزیون مصاحبه کرده بود.

واقعا باعث تاسفه. بازی بسازی به اسمه کسی دیگه بیرون بیاد:(

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
باورم نميشه يك بازي ايراني بتونه همچين نمراتي كسب كنه:-o
ولي اين رو هم بايد در نظر گرفت كه سايتها ديگه نسبت به سابقه و پيشينه بازيها فكر ميكنم نمره ميدن و گرنه اگه ميخواستن در مقايسه با بازيهاي ديگه نمره بده فكر كنم 5 هم نميگرفت.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
mithra-episode 1-calling
یه چیزی.من هر چی تو خود لایو سرچ کردم نیومد ولی از سایتش هست!حیف شد پوینت هام را خرج لارا کرفت کردم!به محض اینکه پوینت گرفتم می خرمش....

بازی قراره چند قسمتی عرضه شه.....
مثل Sam & Max

Episode one

I
I
I
IIIII I IIIII
III III
I​

;)
اقا به خدا فهمیدم . :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند