امتیازات سایت‌ها و مجلات به Demon's Souls

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
28 از فامیتسو بگیره یعنی الفاتحه. BD حدود 36 گرفته بود اگر یادم باشه.

بجاش Dengeki امتیاز خیلی خوبی به این بازی داده

در ضمن منظور شما Blue Dragon هستش
خوب دوست عزیز این دو بازی چه ربطی به هم دارن :confused:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
سلام!
امتیازات جدید این بازی :
Eurogamer 9.0 Of 10
PSW Magazine UK 9.0 Of 10
Playstation Official Magazine UK 8.0 Of 10
AceGamez 10 Of 10
Gamer Limit 9.1 Of 10
Play UK 9.1 Of 10

عالیه :love:
فقط تنها چیزی که من خیلی ازش میترسم سختی بیش از حد بازی ـه :biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خیلی جوگیری بهش نمره دادن....بازیش رو من بازی نکردم اما اینی که دوستم تعریف میکرد گندی بیش نیست...واقعا افتضاحه...بخوای هر کاری کن باید سول بدی ...برای هر تیر باید 60 تا سول بدی...برای کشتن هر نفر باید 3 تا تیر بزنی...بعد از کشته شدن طرف 10 تا سول میگیری...به نظرتون سختیه منطقیه؟خدا کنه نسخه ی UC فرق داشته باشه

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
خیلی جوگیری بهش نمره دادن....بازیش رو من بازی نکردم اما اینی که دوستم تعریف میکرد گندی بیش نیست...واقعا افتضاحه...بخوای هر کاری کن باید سول بدی ...برای هر تیر باید 60 تا سول بدی...برای کشتن هر نفر باید 3 تا تیر بزنی...بعد از کشته شدن طرف 10 تا سول میگیری...به نظرتون سختیه منطقیه؟خدا کنه نسخه ی UC فرق داشته باشه

خو دوست عزیز به این میگن سبک JRPG یا همون به فارسی نقش آفرینی ژاپنی که به مذاق ایرانی جماعت نمیاد!:biggrin1:
سبکش همینی که هست ربطی به ریجن نداره!

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام

خوب یکی اینکه دوستت یا Gamer نیست یا اگر هست حس و حال این بازی هارو نداره :D
اگر چندتا نقد بخونی ازش میبینی که توی تمامی نقد ها به سختی بیش از حد بازی اشاره کردن و گفتن که همین سخیش باعث جذاب شدنش میشه :love:
نسخه های uc و غیره ریلیز شدن؟
خیر :D فعلا همون نسخه Japon عرضه شده که زبونشم ژاپنی ـه یدونه هم که برای اسیا و کره عرضه شده که زبان انگیلیسی هم داره که من خودم صبر کردم تا نسخه UC ـیش رو بگیرم !
حدودا تا یک ماه دیگه هم نسخه UC و اروپا میاد.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
خو دوست عزیز به این میگن سبک JRPG یا همون به فارسی نقش آفرینی ژاپنی که به مذاق ایرانی جماعت نمیاد!:biggrin1:
سبکش همینی که هست ربطی به ریجن نداره!

این بازی JRPG نیست. صرفا به خاطر اینکه ساخت یه شرکت ژاپنیه که JRPG محسوب نمیشه...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
28 از فامیتسو بگیره یعنی الفاتحه. BD حدود 36 گرفته بود اگر یادم باشه.

خوب فامیتسو چند وقت هست که داره عجیب نمره میده. اول از همه که امد به شاهکار غیر قابل هضمی به نام The Last Remnant که از همه سایت ها ریز و درشت امتیاز پایین گرفت و فروششم افتضاح بود، نمره بالا حدود 36 (دقیق یادم نیست) داد، اما به شاهکاری به اسم Shinogoto Monogatari یا همون WKC که هر کی که بازی کرده میگه شاهکار هست و فقط هفته اول انتشارش تو ژآپن بیشتر از 300 هزار تا فروخت امتیاز بسیار پایین 28 (یا شایدم پایین تر) داده!!

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
GamingExcellence 09/20/09 Review 9.5 out of 10
Game Vortex 09/17/09 Review 90 out of 100
GameFocus 09/17/09 Review 9.3 out of 10
The Entertainment Depot 09/16/09 Review 9.5 out of 10
GameCritics 09/12/09 Review 9.5 out of 10
PSX Extreme 09/08/09 Review 8.8 out of 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟