امتیازات بازی Uncharted 2: Among Thieves

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
سلام!

image-3B75_4AAEAC00.jpg

این بازی بزرگ که کمتر از یک ماه دیگر عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. مجله PSM3 فرانسه به این بازی امتیاز فوق العاده عجیب 21 از 20 داده است.

394102_1_hs.jpg

این هم توضیحاتی که در مورد بازی داده شده:
Code:
[LEFT]The latest edition of the french PSM3 magazine has published the review of the highly anticipated PS3 exclusive Uncharted 2: Among Thieves. Below will find a scan of the rating the magazine has attributed to the title.

21/20: Monstruous.

The conclusion of the test reads [english translation]:

"Long, visually stunning, deep and explosive, Uncharted 2 combines all the qualities you can find in a videogame, and more! A new milestone has been reached in the videogame history." 
[/LEFT]
=================
=================
سایر امتیازات:
Playstation: The Official Magazine 10 Of 10
Games Radar 10 Of 10
IGN 9.5 Of 10

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
در ضمن 10 هم میداد واسه من و خیلیای دیگه مهم نبود ، وقتی یه سایت به معتبری CVG و 1UP میان 10 میدن اعتبار بازی تضمین شدست .
دقیقا با نظرت موافقم آرش !:biggrin1:
به نظرم اصلا نباید به این سایت اهمیت داد ، فکر کرده با امیتاز پایین دادن خودشو میخواد سخت گیر و بزرگ جلوه بده !:sick:
اگه IGN کم بده یه چیزی ولی این !:sick:

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
این قضیه Edge هم فوق العاده جالب شده ! تا پارسال کلآ 10 نفر هم این سایت رو نمیشناختن ! ولی یه دفعه از یه منبع ناشناخته تبدیل شد به یه قبله که همه منتظر امتیازش هستن و ملاک خوبی و بدی بازی رو Edge تعیین میکنه ! از اون جالبتر اینه که همه میگن "نقدهای Edge بسیار فنی هست و امتیازش مهم نیست" در صورتی که روی زندگیم شرط میبندم 10 نفر هم توی بازیسنتر نقدهاش رو نمیخونن !

تو فوتبال یه اصلی برای بازیکنهای گمنام وجود داره :

اگه می خوای معروف بشی یکی از بازیکنهای بزرگ رو قربانی کن.

حالا شده حکایت EDGE
صد البته که این سایت بسیار معتبره.
ولی شک نکنید که بیشتر این اعتبار رو با قصابی کردن بازی های معروف به خصوص انحصاری های سونی کسب کرده

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
Play Magazine امتیاز 9.5/10 داد.

2vxhiwz.jpg

در Metacritic:
sbubnm.jpg

Full Review
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

InsideGamer.nl امتیاز 9.5/10 داد.

nwland.jpg

در Metacritic:
2e4evt4.jpg

Full Review

Extremegamer امتیاز 9.5/10 داد.

2z401va.jpg

ek22dk.jpg

Uncharted 2: Among Thieves is one of the most cohesive and memorable action adventure games ever made, and what Naughty Dog has accomplished won’t be duplicated anytime soon. All those who own a Playstation 3, I urge you to pick up this game, you won't be disappointed

امتیاز در Metacritic ثبت میشه.

Full Review

PALGN امتیاز 9.5/10 داد.

If you have a PS3, you owe it to yourself to buy this game as soon as possible, and if you don’t own a PS3, you now have a reason to buy one, as not only is Uncharted 2: Among Thieves the best game on Sony’s black beast, but also one of the best games to be released in a long, long time

Uncharted 2 is a masterfully crafted game that not only blurs the lines between game and film, but sets a really, really high benchmark for action games to come. You MUST buy this game
در Metacritic:
2na7d4p.png

Full Review

آخرین ویرایش:

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
DarkZero امتیاز 10/10 داد.
Naughty Dog have outshone all competition, making the Gears/Tomb Raider mash-up a genre of their very own. Uncharted 2 is one of, if not the definitive action title of this year
در Metacritic:
1zfiv4n.jpg

Full Review
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Da Gameboyz امتیاز 10/10 داد.
I am so awestruck by Uncharted 2: Among Thieves that it dominates my game playing time. I have never felt compelled to progress through a game just to see what happens next, but with Uncharted 2 I just can’t help myself. I feel the game is so immersive that I am Nathan Drake. Every element has been finely crafted, from sound to graphics to cut-scenes to gameplay. All of this thrusts the player in to a tumultuous thrill ride that has no bounds. And as for the multiplayer, it is a well implemented feature too. The only thing that I can see that Uncharted 2: Among Thieves needs is a sequel, but hey, I am greedy that way
در Metacritic:
2njze3t.jpg

Full Review
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

WonderwallWeb امتیاز 9.8/10 داد.
Uncharted 2: Amongst Thieves is without a doubt the most stunning game yet to grace any console. It has surpassed any game in terms of presentation and storytelling and has hopefully set a new standard in this area for others to follow. Anyone who owns a Playstation 3 must own this game because it’s an experience not to be missed

11ccyg4.jpg

در Metacritic:
21entpe.jpg

Full Review

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بالاخره یه زیر 9 گرفت که در Gamerankings ثبت میشه .

Honest Gamers امتیاز 8 .

به Uncharted 1 هم 8 داده بود .
ترسیده بین دوتا برادر تفرقه بیفته اینطور نمره داده-

واقعا به این سگهای هریس سر کش .... باید تبریک گفت عملا ترکوندن -اصلا فکرش رو نمیکردم یکروز اینقدر گنده لات بشه
واقعا ترب برا...:biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
میانگین امتیازات Among Thieves در Metacritic از بین 78 نقد محاسبه شده 97 است .
میانگین امتیازات Among Thieves در GameRankings از بین 48 نقد محاسبه شده 96.13 است .
به گفته یک سری دوستان قبل از اینکه بازی بیاد ، این بازی با این گرافیک آبرنگی و غیر واقعی هیچ امیدی بهش نیست .
جالبه من هر چی میگردم اون دوستان رو پیدا نمی کنم . شما نمیدونید کجان ؟ :D
همه این امتیازها تبلیغات محضه ، اصلا این بازی همش تبلیغه !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
به گفته یک سری دوستان قبل از اینکه بازی بیاد ، این بازی با این گرافیک آبرنگی و غیر واقعی هیچ امیدی بهش نیست .
جالبه من هر چی میگردم اون دوستان رو پیدا نمی کنم . شما نمیدونید کجان ؟ :D
بیا پیدام شد ! فکر کنم یکی از اون دوستان من بودم . ولی میشه پست منو اینجا نقل قول کنی که بهش گفتم هیچ امیدی نیست ؟!

من فقط تو تائید حرف یکی از دوستان گفتم رنگبندیه بازی فانتزی هست که این یه حقیقته و همچنین گفتم که سلیقه ای هست .
و نظرم این بود اگه این بازی با اینکه سینمایی طراحی شده چه خوب بود رنگبندیش هم سینمایی باشه خب نظر بعضی از دوستان هم این بود که سلیقه ما اینو پسند میکنه . سلیقه ی منم اینه آیا میشه کاریش کرد؟ آیا من بازی را کوبیدم ؟ آیا براتون بر خورده ؟

جالبه که بدونی در اولین تصاویر که از بازیه u2 Among Thieves نمایش داده شد اولین کسی که ازش تعریف کرد من بودم .

اتفاقا من یه تاپیک هم باز کردم و هدف اصلیم از باز کردن این تاپیک فقط نشون دادن رنگبندیه طبیعی بود که خواستم بعضی ها منظورم را متوجه بشن :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25313

دوست گرامی بهتره کمی منطقی باشیم .

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
بیا پیدام شد ! فکر کنم یکی از اون دوستان من بودم . ولی میشه پست منو اینجا نقل قول کنی که بهش گفتم هیچ امیدی نیست ؟!

من فقط تو تائید حرف یکی از دوستان گفتم رنگبندیه بازی فانتزی هست که این یه حقیقته و همچنین گفتم که سلیقه ای هست .
و نظرم این بود اگه این بازی با اینکه سینمایی طراحی شده چه خوب بود رنگبندیش هم سینمایی باشه خب نظر بعضی از دوستان هم این بود که سلیقه ما اینو پسند میکنه . سلیقه ی منم اینه آیا میشه کاریش کرد؟ آیا من بازی را کوبیدم ؟ آیا براتون بر خورده ؟

جالبه که بدونی در اولین تصاویر که از بازیه u2 Among Thieves نمایش داده شد اولین کسی که ازش تعریف کرد من بودم .

اتفاقا من یه تاپیک هم باز کردم و هدف اصلیم از باز کردن این تاپیک فقط نشون دادن رنگبندیه طبیعی بود که خواستم بعضی ها منظورم را متوجه بشن :

دوست گرامی بهتره کمی منطقی باشیم .
اول سلام !
دوست عزیز فکر کنم اسم شریفتون فرخ باشه ، ببین فرخ جان . دیگه همه تو این سایت میدونن من فن Naughty Dog و Uncharted ام کلا طوری که توسی انجمن بهم میگن Nathan Drake :D ! فن کنسول هم نیستم همونطور که از یه سری بازی های PS3 بدم میاد و حالم به هم میخوره ، همونطور که از یه سری بازی های 360 هم خوشم میاد و به هر طریقی یا روی PC یا روی 360 بازی می کنم .
من از 1 ماه قبل اینکه بازی بیاد Tester بازی بودم ، اون موقع که شما عکس و تریلر نگاه می کردید من بازی رو بازی می کردم .
چشم من و شما ، چشم همه ، این یک رو یک میبینه نه دو و سه . چشم من و شما هم بازی رو یه جور میبینه . درسته ؟ تو کل این انجمن هیچ کس به اندازه من با U2 درگیر نبوده ، همونطور که براش نقد نوشتم ، بلاگ نوشتم ، قدم به قدم می نویسم و ... . من هیچ چیزی جز واقیعت از بازی ندیدم . همونطور که تو نقد سایت ها و مجله های معروف خیلی راحت بازی رو با فیلم های طراز اول مقایسه می کنند ، همونطور که هر سایتی تونسته به هر چیزیش مثلا 8 بده ، 9 بده به گرافیکش نتونسته 10 نده ، همونطور که اگر دو تا نقد خونده باشی ، هیچ حرفی از گرافیک Art گونه ، Fantasy یا هر چیز دیگه نمی بینی . سلیقه شما قابل احترام هست ، نظر شما هم همینطور ، ولی سلیقه با اینی که شما میگی من به نظرم فانتزیه فرق می کنه . این همه نقد از بازی هست ، این همه ادم عاقل و بالغ بازی رو بازی کردن ، از زبون یکیشون نیومده که گرافیک بازی آبرنگیه ، کارتونیه یا هر چیه .
من منظورم با شما نبود ، به اونایی بود که شما پستشون رو نقل قول کردی . کسایی که به هر طریقی در صدد یه بامبولی چیزی هستند که از بازی ایراد بگیرند ، مثل همین قضیه آبرنگی ، یا یه چیز جدید تر که مثلا Even Wells میاد میگه آقا ما ا پایان بازی 85 نفر روی U2 کار کردیم ، بعد ملت میریزه میگه آقا تبلیغاته ! خوب یعنی چی ؟ یعنی اینکه من میخوام تخریب کنم به هر نحوی . البته نظر این افراد پشیزی نه واسه من نه واسه شما نه واسه کس دیگه ارزش نداره ، ولی اگر اینا رو ول کنی و بهشون نفهموتی که آقا دیدی اشتباه کردی ، دیدی از روی هوا حرف زدی ، فردا میان دو برابرشو میگن .
موفق باشی دوست عزیز . :smile:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آرش چون داستان واقعا لو میره اگه یکی از بخش های داستانی های بازی رو بگم . اما بخش برف ها خیلی عالی کار شده بود واقعا انگار داشتی تو برف راه میرفتی .

واقعا گرافیک 10/10 حقش هستش . به نظر من یکی از بهترین بازی های هستش که میشه یه فیلم عالی هم از بقلش در آورد چون این دیگه بیشتر شبیه فیلم بود که واقعا عالی کار شده بود .

باید به دستان نویس ش و اون کسی که هیجان بازی رو مشخص میکرده تبریک گفت چون بعضی قسمت ها آدم میخواست سکته کنه .

گرافیکش هم هیچ آبرنگی نیست اگه بازی رو انجام بدین واقعا واقع گرایانه ساخته شده و هم طراحی شده محیط.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اول سلام !
همونطور که هر سایتی تونسته به هر چیزیش مثلا 8 بده ، 9 بده به گرافیکش نتونسته 10 نده ، همونطور که اگر دو تا نقد خونده باشی ، هیچ حرفی از گرافیک Art گونه ، Fantasy یا هر چیز دیگه نمی بینی . سلیقه شما قابل احترام هست ، نظر شما هم همینطور ، ولی سلیقه با اینی که شما میگی من به نظرم فانتزیه فرق می کنه . این همه نقد از بازی هست ، این همه ادم عاقل و بالغ بازی رو بازی کردن ، از زبون یکیشون نیومده که گرافیک بازی آبرنگیه ، کارتونیه یا هر چیه .

حرفهای شما متین . ولی احساس میکنم متوجه حرفام نشدی با اجازتون یه چند مورد اضافه کنم .
من سعی کردم پستم را خیلی ساده و قانع کننده بنویسم .
دوست عزیز اگه یه بازی هم امتیاز گرافیکیش 10 باشه دلیل نداره که عیبی نداشته باشه . ما تو این نسل بازی های زیادی دیدیم که گرافیکش امتیاز 10 بگیره . ولی خالی از عیب نبودن . ممکنه یه بازی که 10 گرفته چند موردش حتی ضعیفتر از بازی های دیگه باشه ولی وقتی به صورت کلی به گرافیکش نگاه کنی تعداد حسن هاش خیلی بیشتر از تعداد عیب هاش نسبت به بازیه دیگست پس همین باعث میشه که امتیاز کامل و یا بیشتر را بگیره .
وقتی کسی ایرادی که از بازی میگیره باید منطقی باشه اگه منطقی نبود یعنی حرفش به قول شما رو هواست .
دوست عزیز یه بار بخون ولی با دقت دارم چی میگم .
الان وقتی من دارم میگم رنگ بازی فانتزی این بدین معنا نیست که یعنی بده و یا ایراد داره . چیزی هست که دارم میبینم و میگم و این دور از حقیقت نیست من برات یه تاپیک گذاشتم خیلی راحت و ساده بدون هیچ مقایسه ای فقط و فقط به رنگ ها دقت کن ببین منظور من از رنگ طبیعی چی هست :
ایا حرفم اشتباهه؟
سلیقه و سلیقه . کسی ممکنه یه نوع رنگ بندی مورد دلخواهش باشه و اونو پسند کنه . اگه من دارم از رنگ بندیه بازی میگم این ممکنه یا یه عیب و یا حتی ممکنه یه حسن باشه و اینجا سلیقه اونو انتخاب میکنه .
من با سلیقه خودم گفتم چه بهتر بود برای این بازی رنگ بندیه طبیعی به کار میبوردند .
اگه سایتی به این مورد اشاره نکرده چون رنگ بندی مشکلی نداره و رنگ بندیه فانتزی مشکل به حساب نمیاد که بخوان براش ایراد در نظر بگیرن ولی اگه سلیقه در میان باشه ممکنه مشکل به حساب بیاد و یا نیاد و سایتی هم که بخواد از روی سلیقه امتیاز بده به نظر من خیلی بی منطقی هست . حداقل هم اگه بخوان براش ایراد بگیرن در مقابل نکات مثبت دیگه گرافیک بازی غرق میشه و اصلا به حساب نمیاد .
خلاصه بگم اگه u2 امتیاز 10 گرفته از لحاظ گرافیکی حقش هست .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر