امتیازات بازی Star Wars Outlaws

• Thread starter Thread starter Adam
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
این همه هارت و پورت کردن که این قرار نیست، از سیستم تکراری طراحی مراحل Ubi پیروی کنه!!!! تهش این شد که نکته منفی بازی همین طراحی مراحلش باشه؟!

یکی این کمپانی رو از دست این گیلموت ها نجات بده، و فورا هدکوارتر رو به شرق اروپا منتقل کنند:دی

یوبی خیلی مظلومه، سالی ۳-۴ تا دنیای منحصربفرد با ورلد بیلدینگ عالی خلق میکنه، بازم همه فحشش میدن.
همه ازش انتظار gta دارن، در صورتی که راکستار ۱۰ سال رو یه عنوان وقت میذاره، یوبی سالی ۱۰ تا عنوان.
این فاکتور زمان لحاظ شه انتظارات میاد سرجاش

الان که امتیازا اومده همه میگن خب انتظار میرفت که بازی خفنی نشه ولی من یادمه تو تاپیک موردانتظارها خیلی تحویل گرفته شد و تو لیست نهایی سوم شد! :D
من خودم اخبار بازیو زیاد دنبال نمیکردم، نمیدونم تو این مدت چه اتفاقی افتاده!

رسالت یوبی ساختن AAA فیلر و سالهاست با ثبات از پسش براومده
نداریم مثل یوبی که سالی چنتا بازی با کیفیت قابل قبول بده بیرون، بدون اینکه هیچ کدوم فاجعه بشن و حتی این وسط یکی دو تاش هم شاهکار در میان.
مثل چسب، سالانه با چند عنوان امکان بنچمارک گرفتن سخت افزاری ممتد رو ممکن میکنه، هم با عناوین دهن پرکن و خوش رنگ و لعاب مثل fc و ac و لایسنس های اسمی sw یا اواتار، صنعت رو سرپا نگه میداره
وقتی استدیو های قدر و وسواسی که بعد از نشر بازیشون یک دهه تو خاموشی میرن، این یوبیه که باعث میشه هر وقت از سال که اراده کنی یک بازی aaa تازه از تنور اومده موجود باشه و سر و صدا و بحث در مورد گیمینگ نخوابه و بالا بمونه. خیرش اینجوری به همه داره میرسه

نا امید کننده است البته از نمایش دوم مشخص شد با چی طرفیم. واقعا یوبیسافت دیگه یک سازنده درجه دو محسوب میشه و انتظار کامبک ازش نمیشه داشت. فقط الان امیدم به مندلورین از ریسپاون و ریمیک Kotor هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or