امتیازات بازی Ninja Gaiden Sigma 2

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
سلام!

NGS2_box_art_M.jpg

این بازی زیبا که روز 29 سپتامبر عرضه خواهد شد اولین امتیازش را گرفت. PSM3 Magazine UK به بازی امتیاز 87 از 100 داده است. قابل ذکره که این مجله به Ninja Gaiden Sigma امتیاز 80 از 100 داده بود.

آخرین ویرایش:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
من که با خود بازی رو 360 خیلی حال کردم.
فقط چند تا مشکل از نظر من داشت:
1.خیلی سخت بود. نرمالش واقعا دیوانه کننده است. حالا دو تا درجه سختی دیگه داره
2. دوربین خیلی اذیت میکرد و خوب پوشش نمیداد مبارزات رو
3.اگه میشد رو دشمن ها lock کرد خیلی بهتر میشد

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بابت تاپيک ممنون...

راجع به امتياز ها ... جالب ميشه از سايت های که امتياز ميگيره مثلا از GS/IGN و... از NG2 بيشتر باشه ...:biggrin1:
تورج می بینم که در پوست خودت نمیگنجی:biggrin1: من که فکر می کنم از NG2 بیشتر امتیاز بگیره. فقط اگه یک لطفی می کردن و خونش رو کم نمی کردن خیلی خوب میشد:biggrin1:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
تورج می بینم که در پوست خودت نمیگنجی:biggrin1: من که فکر می کنم از NG2 بیشتر امتیاز بگیره. فقط اگه یک لطفی می کردن و خونش رو کم نمی کردن خیلی خوب میشد:biggrin1:

تقريبا اگه حساب کنی دارم بال در ميارم... :biggrin1::love:

دنبال يکی هستم که COLLECTOR EDITION بازی رو گير بيارم...

منم فکر کنم بيشتر ميگيره ...

راجع به خونش ... موافقم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
البته برهان حذف خشونت بازی باعث شده تا از شر فینیشرهای تکراری و یکنواخت بازی راحت بشیم!!
اتفاقا همه مزش به همون فینیشر ها و خونش بود:D
داست رو میکردی تو بدنش میکشیدی بیرون وایییی چه توهمی:D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
اتفاقا همه مزش به همون فینیشر ها و خونش بود:D
داست رو میکردی تو بدنش میکشیدی بیرون وایییی چه توهمی:D
آخ امین این یه تیکه رو خوب اومدی.:biggrin1:
همون فینیشرهای داسه که میکرد تو بدن طرف دو سه بار تو هوا میچرخوند.:love::biggrin1: آدم اصلا خسته نمیشد. تازه انقدر اسلحه داشت و هرکدوم هم چند نوع فینیشر مخصوص به خودشون داشتن که هیچ وقت تکراری نمیشد.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
حذف خون و خوشنت یه نکته منفی حساب میشه برای این بازی ، چون کلا یکی از عناصر مهم NG همین خون و خشونتش هست .

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
حذف این عنصر باعث فروش بیشتر این عنوان میشه ...مگه batman نبود

مهم فروش بيشتر نيست مهم جلب رضايت ماست
در ضمن بتمن كجا Ninja Gaidenكجا:confused:(نينجا بايد در راه رسيدن به اهدافش خون به پا كنه;))
نكنه تو بتمنم بايد خون باشه؟؟؟
من ميترسم شماره هاي بعدي همچين بلايي سرشون بياد:((

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
آخ امین این یه تیکه رو خوب اومدی.:biggrin1:
همون فینیشرهای داسه که میکرد تو بدن طرف دو سه بار تو هوا میچرخوند.:love::biggrin1: آدم اصلا خسته نمیشد. تازه انقدر اسلحه داشت و هرکدوم هم چند نوع فینیشر مخصوص به خودشون داشتن که هیچ وقت تکراری نمیشد.
فینیشر هاش خوب بود اما انیمیشن هاش کم و تکراری بود!

من شخصا از خون و خشونت خوشم نمیاد و به بازی هایی با درجه خشونت Hello Kitty علاقه مندم:biggrin1:

اصلا کاشکی همین خشونت بازی هم حذف میشد و ریو دشمنانش رو با حرف متقاعد میکرد...

پ.ن: میگم کارگردان بازی گفته حذف خشونت واسه فروش بیشتر بازی هست، اما ما جمیع فن های سه آتیشه NG داریم روز شب انها رو به خاطر حذف خون لعنت میکنیم! بقیه دوستان هم که NGII رو نزده بودن و میخوان با NGSII برن تو کارش هم دارن لعنت میکنن، تازه کار ها هم همچنین، انوقت اینا منظورشون از این کار چی بود؟ همه ناراضی هستن که!!

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
هر جوری به قضیه نگاه کنیم افکت اسلایس شدن تو NG2 قابل قبول نبود , یعنی مصنوعی جلوه میکرد به هر حال یا باید بهبود پیدا میکرد یا حذف میشد...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
هر جوری به قضیه نگاه کنیم افکت اسلایس شدن تو NG2 قابل قبول نبود , یعنی مصنوعی جلوه میکرد به هر حال یا باید بهبود پیدا میکرد یا حذف میشد...

بالاخره باید یه توجیحی برای فن بوی ها باشه دیگه :smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر