امتیازات بازی Halo: The Master Chief Collection

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد

halo-master-chief-collection.jpg

امتیازاتی که در MetaCritic ثبت می شوند

100Hardcore Gamer
100Gamer.no
95Worth Playing
95Meristation
95Multiplayer.it
95Polygon
91GamesBeat
90Eurogamer Italy
90USgamer
90XGN
90Total Xbox
90Spazio Games
90Post Arcade
903DJuegos
90Destructoid
89Power Unlimited
88Cheat Code Central
85JeuxActu
85Lazygamer
80Gamereactor Sweden
80Game Revolution
80Gameblog.fr
80AusGamers
80Metro GameCentral
80Shacknews

سایر امتیازات

Connected digital world - 10/10
thisisxbox.com - 10/10
XboxWorldAustralia - 10/10
RocketChainsaw - 10/10
examiner - 10/10

XboxAddict - 9.5/10
Beyond Entertainment - 9.5/10
VGNetwork.it - 9.5/10
CraveOnline - 9.5/10
mousenjoypad.com - 9.5/10
CVG - 9/10
trustedreviews - 9/10
paladinidelvideogioco.it - 9/10
theSixthAxis - 9/10
Xbox Elite Team - 9/10
Thigengaming - 9/10
gamepod.hu - 9/10

GameSided - 8.5/10
Gamecentra - 8/10

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
به یه بازیی مثل AC:Unity که مشکل توش زیاد هست و به طرز خنده‌داری نسخه‌ای که برای منتقد‌ها فرستاده شده با اصلش فاصله داشت( مثلا این قضیه Microtransactions توی نسخه منتقد‌ها غیر فعال شده بود این رو حتی منتقد Eurogamer هم تایید کرد) داده 6 به این بازی که فقط مشکل مولتی داره و تازه داره حل میشه هم داده 6... هر چند که احتمالش زیاده بعد از رفع مشکل نقد آپدیت بشه اما دیگه فایده‌ای برای متا نداره..

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
کی گفته اینو؟شما؟
بعد ign هم eurogamer , gameinformer هستن که از gamespot معتبر تر و باسابقه ترن و مهم ترن
من نمیدوم سایتی که سابقه فساد داره و منتقداش قلم خودشون به پول میفروشن اصلا مگه اعتبار داره که بخواد مهم باشه :-/ از سال 2007 خیلی نمیگذره نمیدونم چرا یه عده الزایمر گرفتن :))
يه چيزي هست به اسم Alexa ranking كه نشون ميده سايت چقدر بازديد كننده داره و يه سري اطلاعت ديگه:
Gamespot : 924
Eurogamer:5325
Gameinformer:6729
ارزش امتياز GS توي Metacritics از بالاترين هاست. شما هم انگار معني سابقه رو نمي دوني داداش، GS سال 1996 تاسيس شد قبل از eurogamer و همزمان با gameinformer.
شما كه اين همه از فساد پشت پرده تو GS خبر داري يه كم افشاگري كن ما هم در جريان باشيم. سال 2007 هم اتفاقي نيفتاد كه بگيم امتياز بازي رو دست كاري كردن، يه مدت پيش هم كه giantbomb توسط شركت مادر GS خريداري شد و Jeff رو اوردن در مورد اون اتفاقات صحبت شد حل شد رفت. اگر خبري بود بر بچ giantbomb راضي نمي شدن بيان جزو CBS بشن، اونم اون هايي كه اينقدر مستقل بودن واسشون مهمه.

ljmd

کاربر سایت
Oct 19, 2014
77
يه چيزي هست به اسم Alexa ranking كه نشون ميده سايت چقدر بازديد كننده داره و يه سري اطلاعت ديگه:
Gamespot : 924
Eurogamer:5325
Gameinformer:6729
ارزش امتياز GS توي Metacritics از بالاترين هاست. شما هم انگار معني سابقه رو نمي دوني داداش، GS سال 1996 تاسيس شد قبل از eurogamer و همزمان با gameinformer.
شما كه اين همه از فساد پشت پرده تو GS خبر داري يه كم افشاگري كن ما هم در جريان باشيم. سال 2007 هم اتفاقي نيفتاد كه بگيم امتياز بازي رو دست كاري كردن، يه مدت پيش هم كه giantbomb توسط شركت مادر GS خريداري شد و Jeff رو اوردن در مورد اون اتفاقات صحبت شد حل شد رفت. اگر خبري بود بر بچ giantbomb راضي نمي شدن بيان جزو CBS بشن، اونم اون هايي كه اينقدر مستقل بودن واسشون مهمه.

looool
اطلاعاتت که کلا اشتباس gameinformer از سال 1991 تاسیس شده و داره نقد گیم میکنه اون موقع اصلا gamespot وجود خارجی نداشت
اگر نمیدونی پس بدون قدیمی ترین منبع نقد گیم دنیاس gameinformer
ضریبی هم که نمره gameinformer تو متا داره اگر بیشتر از gamespot نباشه کمتر نیست
اینم که alexaیک سایت رو با یه مجله مقایسه کردی نشانه دهنده اوج منطق شماس:)))))
اصل gameingormer مجلش هست خوانندگانش مجلش تهیه میکنن
درثانی اعتبار و مهم بودن یه سایت یا مجله فقط به تعداد خوانندگانش نیست سابقش و کیفیت نقد و نمرات منطقی هم که اون منبع میده هم ملاک
درمورد قضایای سال 2007 هم دیگه چه جوری باید jeff به رشوه در gamespot اشاره کنه؟ اصلا دلیل جدایی Jeff از gamespot همین فساد در gamespotبود
به جای دفاع کور کورانه و متعصبانه از سایت معلوم حالی مثل gamespotیکم از حصاری که دور خودتین درست کردین بیاین بیرون و حقیقت ببینین

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
گیم اسقاط چی میگه؟! :/
درسته هیلو یه بازی هست که مولتی پلیر یه بخش اساسی هست توش ولی هرجور فکر می کنم ارزش این پکیج بیش از 6 هستش!
فازشون مجهوله!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اگه kavin von نثد میکرد امکان نداشت 6 بده ! خیلی نمرش از فشار اومده ، کاملا مشخصه بخش مولتی خیلی عصبیشون کرده.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نمرات به نا حق کم هستش ولی مشکلی نیست انشالله سره نسخه اصلی بازی جبران میشه همین که این بازی برای 14 10 سال پیش میاد و اینطوری نمرات میگیره خودش عالی هست 343 استاندادر های جدیدی برای بازی های بازسازی شده تعریف کردش مطعن باش هر بازی از این به بعد ریمستر بشه زیره سایه این عنوان قرار میگیره و به بعضی از کمپانی ها و استدیو ها معنی بازسازی کردن رو نشون دادش که فقط بالا بردن فریم ریت و روزلیشن بعده یکسال عرضه از نسخه اصلی کاره شاقی نیست
http://gameclipscontent-d2002.xboxl..._=1416097105_4b7490483a5ddac3dde959ab320c3520

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
looool
اطلاعاتت که کلا اشتباس gameinformer از سال 1991 تاسیس شده و داره نقد گیم میکنه اون موقع اصلا gamespot وجود خارجی نداشت
اگر نمیدونی پس بدون قدیمی ترین منبع نقد گیم دنیاس gameinformer
ضریبی هم که نمره gameinformer تو متا داره اگر بیشتر از gamespot نباشه کمتر نیست
اینم که alexaیک سایت رو با یه مجله مقایسه کردی نشانه دهنده اوج منطق شماس:)))))
اصل gameingormer مجلش هست خوانندگانش مجلش تهیه میکنن
درثانی اعتبار و مهم بودن یه سایت یا مجله فقط به تعداد خوانندگانش نیست سابقش و کیفیت نقد و نمرات منطقی هم که اون منبع میده هم ملاک
درمورد قضایای سال 2007 هم دیگه چه جوری باید jeff به رشوه در gamespot اشاره کنه؟ اصلا دلیل جدایی Jeff از gamespot همین فساد در gamespotبود
به جای دفاع کور کورانه و متعصبانه از سایت معلوم حالی مثل gamespotیکم از حصاری که دور خودتین درست کردین بیاین بیرون و حقیقت ببینین

پس شما ته منطق هستي كه مجله رو با سايت مقايسه مي كني؟
كيفيت نقد و نمرات منطقي نسبي هستند، شما نمي توني با دليل و منطق بيايي ثابت كني كيفيت نقد كدوم سايت بهتره مخصوصا اينكه تابلو هست اصلا بي طرف نيستي. كلا اينا هم ميشه حرفاي يه fan boy يا به قول بر و بج hater. الان خود شما اين بازي رو امتحان كردي كه در اين حد مخالف امتياز هستي،؟
Jeff هم اينجوري تونست بياد بگه دليل اخراجش از GS چي بوده:
On March 15, 2012, it was announced that CBS Interactive, the parent company of GameSpot operator CNET, had acquired the Giant Bomb and Comic Vine websites from Whiskey Media. As part of the deal, the non-disparagement agreement between Gerstmann and CNET was nullified, allowing him to finally speak publicly about his termination over four years prior. Later that evening on GameSpot's On the Spot web show, GameSpot VP John Davison appeared on camera with Gerstmann, marking Gerstmann's first appearance on the GameSpot web site since November 2007. In the segment, Gerstmann revealed that his firing was in fact related to the low review score he had given to Kane & Lynch, though his explanation cited other similar events that led up to the termination, including a 7.5 (good) rating given to Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction by Aaron Thomas, then an employee under Gerstmann.
قسمت بولد شده رو بخون. اون موقع كه اومد GS مصاحبه من مستقيم صحبت هاش رو شنيدم كامل گفت چي شده بود فكر كنم تو ارشيو سايت هنوز باشه برو ببين شما هم در جريان جزييات از زبون خودش باش. جدايي هم نبود اخراج بود. بعد به نظرت چرا حاضر شده برگرده CBS و الان هم كلي كار مشترك با GS مي كنه؟ شما هم به جاي اينكه تا به بازي مورد علاقت يه سايت امتياز كم داد سعي كن انعطاف داشته باشي و سريع نزني زير همه چيز. من از سال 2003 عضو GS هستم و چند سال قبلش كاربر سايتش بودم با خيلي از امتياز هامشكل داشتم ولي نيومدم كل سايت رو ببرم زير سوال، به ضرس قاطع هم مي دونم هر چي باشه تحت تاثير تبليغات و پول قرار نميگيره. همين كه اومده اينجوري طرف مشتريا رو ميگيره خودش خيلي جرات مي خواد، مخصوصا اينكه كساني مثل شما رو از دست ميده ولي بازم حاضره اين كار رو انجام بده. فكر كردي خودشون نمي دونستن جمعيتي شاكي ميشن؟ بعد از كي تا حالا امتياز كم ميشه فساد؟! پول گرفته امتياز كم بده؟! از كي؟!

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
الان Driveclub امتيازش 5 بود تو GS، اون موقع هم كه review شد انلاينش كار مي كرد برادر.

اطلاعاتت رو از کجا میاری شما همیشه برای من سوال بوده!
تاریخ نقد گیم اسپات 7 اکتبر بوده یعنی دقیقا برابر با تاریخ انتشار بازی!!! تا اونجایی که شخص بنده خبر دارم تا حداقل 1 هفته ی اول کلا 90 درصد بخش انلاینش در دسترس نبود و برای وصل شدن به سروراش باید می ایستادین توی صف!
لینک نقد درایوکلاب : Driveclub Review - GameSpot
تاریخ عرضه ی بازی هم 7 اکتبر هست : Driveclub - Wikipedia, the free encyclopedia

مشکل این نقد اینه که کسی مثل کوین فن اورد انجامش نداده. کوین فن اورد با اینکه آنلاین DC مشکل داشت نیومد 4 نمره فقط بخاطر همین بخش انلاین کم بکنه!!!! و الا DC هم نمرش باید 1 می شد از 10.
اینم خبر یوروگیمر که گفته مشکل داشته سرور ها از زمان لانچ ( 7 اکتبر که مصادف هست با انتشار نقد بازی از گیم اسپات و البته انتشار خود بازی) : DriveClub dev "had confidence" servers would work • Eurogamer.net

یه نگاه بیندازی به نقد کوین فن اورد میبینی که نه خیر واقعا منتقد این نقد یه جای کارش میلنگه که اومده فقط بخاطر بخش انلاین و نه هیچ نکته ی منفی دیگه ای 4 نمره کم کرده! در حالی که کوین فن اورد به دلایل دیگه ( که توی نقدش بری مشخص هست) اومده و نمره کم کرده.

ljmd

کاربر سایت
Oct 19, 2014
77
پس شما ته منطق هستي كه مجله رو با سايت مقايسه مي كني؟
كيفيت نقد و نمرات منطقي نسبي هستند، شما نمي توني با دليل و منطق بيايي ثابت كني كيفيت نقد كدوم سايت بهتره مخصوصا اينكه تابلو هست اصلا بي طرف نيستي. كلا اينا هم ميشه حرفاي يه fan boy يا به قول بر و بج hater. الان خود شما اين بازي رو امتحان كردي كه در اين حد مخالف امتياز هستي،؟
Jeff هم اينجوري تونست بياد بگه دليل اخراجش از GS چي بوده:

قسمت بولد شده رو بخون. اون موقع كه اومد GS مصاحبه من مستقيم صحبت هاش رو شنيدم كامل گفت چي شده بود فكر كنم تو ارشيو سايت هنوز باشه برو ببين شما هم در جريان جزييات از زبون خودش باش. جدايي هم نبود اخراج بود. بعد به نظرت چرا حاضر شده برگرده CBS و الان هم كلي كار مشترك با GS مي كنه؟ شما هم به جاي اينكه تا به بازي مورد علاقت يه سايت امتياز كم داد سعي كن انعطاف داشته باشي و سريع نزني زير همه چيز. من از سال 2003 عضو GS هستم و چند سال قبلش كاربر سايتش بودم با خيلي از امتياز هامشكل داشتم ولي نيومدم كل سايت رو ببرم زير سوال، به ضرس قاطع هم مي دونم هر چي باشه تحت تاثير تبليغات و پول قرار نميگيره. همين كه اومده اينجوري طرف مشتريا رو ميگيره خودش خيلي جرات مي خواد، مخصوصا اينكه كساني مثل شما رو از دست ميده ولي بازم حاضره اين كار رو انجام بده. فكر كردي خودشون نمي دونستن جمعيتي شاكي ميشن؟ بعد از كي تا حالا امتياز كم ميشه فساد؟! پول گرفته امتياز كم بده؟! از كي؟!
من که نگفتم نباید مجله رو با سایت مقایسه کرد
من میگم نباید رتبه الکسا شون رو مقایسه کرد چون اون مجله اصلش نسخه چاپیش هست و خوانندگانش اون میخرن و کمتر به سایت اون مجله سر میزنن در حالی که سایتی مثل گیم اسپات فقط همین سایت و تنها راه خوندن نقدش مراجعه به سایتش
پس مقایسه رتبه الکسا یه مجله باسایت به غایت غیر منطقی
در مورد مابقی حرفاتون
بنده و خیلی های دیگه به هیچ عنوان صرفا به خاطر نمره خنده دارش به این بازی نیست که نمراتش برامون اهمیتی نداره این یه روند که gamespotدر چند سال اخیر سپری کرده و افول کرده یه زمانی جزو سایت های معتبر بود ولی کم کم با رفتن منتقدین با تجربش ازسایت و اومدن منتقدین سطح پایین همون اعتباری که داشت از دست داده
یه حرفی هم زدین راجب اینکه هوای گیمر ها رو داره اینا
من از شما سوال میکنم وقتی که این سایت به بازی کیج که متاش 70 شد و همه ناراضی بودن از بازی اومد و 9 داد هم هوای گیمر ها رو داشت بازی که مهم ترین بخش گیم که گیم پلی باشه رو تقریبا نداره یا به شدت ضعیف در این مورد
از این حرف ها که هوای گیمر رو داره نزنید که با سیریش هم به gamespot نمیچسبه
به بازی هایی نمره بالا داده که واقعا ادم شاخش در میاد
در مورد این بازی هم که سوال کردین خودم بازی کردم که دارم این حرف میزنم
خب دوست عزیز متای بازی گویای همه چی هست (87) اکثر منتقدین هم نمره 9 یا بالای 9 یا حد اقل 8 دادن به بازی که نشون میده کیفیت بازی چه قدر بالاس اینو خرد جمعی منتقدین که در نمره متا متبلور شده میگه نه من
اما راجب jeff
خب jeff واسه چی اخراج شد؟
مگر غیر از اینکه افشا گری کرد و از پشت پرده این سایت گفت که چه جوری رشوه در این سایت جریان داره و به خودش هم این پیشنهاد شده بود
به هرصورت من دیگه صحبتی ندارم همه چیز مشخصه و البته اسراری هم ندارم که شما قبول کنی حقیقت رو به هرصورت گویا شما فن این سایت هستی و سخت واست پذیرشش
موفق باشی

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
هر چی گفتیم این سایت در پیت گیم اسغات فازش معلوم نیست ... و مسخره نمره میده ... دوستان تو کتشون نمیرفت ...

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,150
نام
حامد
هر چی گفتیم این سایت در پیت گیم اسغات فازش معلوم نیست ... و مسخره نمره میده ... دوستان تو کتشون نمیرفت ...

برای این که به نفع نیست و نبوده.
خوشحال شدم این نمره داده چون از این به بعد خیلی حرف ها میشه زد.

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
کی گفته اینو؟شما؟
بعد ign هم eurogamer , gameinformer هستن که از gamespot معتبر تر و باسابقه ترن و مهم ترن
من نمیدوم سایتی که سابقه فساد داره و منتقداش قلم خودشون به پول میفروشن اصلا مگه اعتبار داره که بخواد مهم باشه :-/ از سال 2007 خیلی نمیگذره نمیدونم چرا یه عده الزایمر گرفتن :))
من فکر می‌کردم که GameSpot و IGN بزرگترینها هستند.
یعنی‌ eurogamer , gameinformer معتبر تر و مهم ترند؟

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
شمایی که نمرات این سایت رو قبول ندارید چرا اینقدر از قبل پیگیر زمان انتشار و پیش بینی در مورد نمرش هستید !؟ از همون ابتدا ملاک رو متا قرار بدید تا اینقدر رو این سایت و اون سایت حساس نشید . الانم ملاکتون متای 87 باشه که تقریبا خوبه دیگه :D اینم اولین ip نیست که قربانی مشکلات سرورش شد . دیابلو که فن های کنسولی تو سر pc gamer ها می کوبیدن نمونه خوبی برای تمثیل می تونه باشه . پچ و اپدیت و حل کردن مشکلات هم مثل نوش دارو پس از مرگ سهراب می مونه :D و دیگه فایده ای نداره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر