امتیازات بازی Halo: The Master Chief Collection

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد

halo-master-chief-collection.jpg

امتیازاتی که در MetaCritic ثبت می شوند

100Hardcore Gamer
100Gamer.no
95Worth Playing
95Meristation
95Multiplayer.it
95Polygon
91GamesBeat
90Eurogamer Italy
90USgamer
90XGN
90Total Xbox
90Spazio Games
90Post Arcade
903DJuegos
90Destructoid
89Power Unlimited
88Cheat Code Central
85JeuxActu
85Lazygamer
80Gamereactor Sweden
80Game Revolution
80Gameblog.fr
80AusGamers
80Metro GameCentral
80Shacknews

سایر امتیازات

Connected digital world - 10/10
thisisxbox.com - 10/10
XboxWorldAustralia - 10/10
RocketChainsaw - 10/10
examiner - 10/10

XboxAddict - 9.5/10
Beyond Entertainment - 9.5/10
VGNetwork.it - 9.5/10
CraveOnline - 9.5/10
mousenjoypad.com - 9.5/10
CVG - 9/10
trustedreviews - 9/10
paladinidelvideogioco.it - 9/10
theSixthAxis - 9/10
Xbox Elite Team - 9/10
Thigengaming - 9/10
gamepod.hu - 9/10

GameSided - 8.5/10
Gamecentra - 8/10

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
درس عبرتی باشه که بازی بی نقص بدن بیرون ...
بازی ناقص نیست، سرورها روزهای اول مشکل داشتن و الان گویا دیگه مشکلاتش داره برطرف میشه. GS هم خواسته آخر سالی یه جورایی خودش رو دوباره مطرح کنه وگرنه اصلا بازی بخش مولتی پلیر نداشت و فقط بخش تک نفره بود بازم باید بالای 6 می گرفت :D سایت Digital Chumps هم امروز بازی رو نقد کرده و از بخش مولتی پلیر ایراد گرفته ولی به بازی 9 داده، نه 6 :D
==
این نمرات هم همون روز اول اومدن ولی نمی دونم چرا ثبت نمیشن:
Multiplayer.it 9.5
XGN 9.0
The Verge 9.1
Spaziogames 9.0

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
چرا گیم اسپات این حرکات رو انجام میده ؟! :|
یک نکته منفی 4 نمره از بازی کم کرد ؟! {چرا...چطور...چگونه ؟!}

كلا هر كاري كنن همه شاكين، سر BF4 يادمه همه ريخته بودن غر غر كه اين بازي مشكل داره چرا تو نقد بهش اشاره نشده امتياز كم نشده پول گرفتن و از اين حرفا. بعد از اون ماجرا GS اومد اعلام كرد كه از اين به بعد صبر مي كنن Multiplayer بازي رو تست مي كنن و در صورت مشكل داشتن تو امتياز تاثير مي دن، حالاهمه شاكي كه نه نبايد مشكلات انلاين تو امتياز تاثير بذاره...

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
مثل اینکه طلسم 87 برای 343 نمیخواد بشکنه:d

فرمول داره ! :d

( (3+4) / 343 + (3*4*3) ) + ( (3+4+3) + (3-4+3) ) = 87

كلا هر كاري كنن همه شاكين، سر BF4 يادمه همه ريخته بودن غر غر كه اين بازي مشكل داره چرا تو نقد بهش اشاره نشده امتياز كم نشده پول گرفتن و از اين حرفا. بعد از اون ماجرا GS اومد اعلام كرد كه از اين به بعد صبر مي كنن Multiplayer بازي رو تست مي كنن و در صورت مشكل داشتن تو امتياز تاثير مي دن، حالاهمه شاكي كه نه نبايد مشكلات انلاين تو امتياز تاثير بذاره...

آخه 4 امتیاز؟! :d

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
فرمول داره ! :d

( (3+4) / 343 + (3*4*3) ) + ( (3+4+3) + (3-4+3) ) = 87

آخه 4 امتیاز؟! :d
شايد زياد باشه 4 تا، ولي خوب قسمت اصلي اين collection مربوط به multi هست الان بيشتر از 50 درصد بازي كار نميكنه. والا به خدا شما بيايي 60 چوق پول زبون بسته رو خرج بازي كني بعد ببيني اصلا نميشه بازي كرد ميري صفر ميدي! من ديروز خونه دوستم بودم خواست بازي رو نشون من بده هر چي زور زد نشد! به نظرم كم كم بقيه سايت ها بايد اين روال رو پيش بگيرن بلكه اين publisher ها ادم بشن بازي نصفه نيمه ندن بيرون.
ببينيد واقعا ديگه خيلي داره در حق مشتري ها اجحاف ميشه، انگار عين خيال اين شركت هاي كله گنده نيست خيلي relax ميان بازي مشكل دار رو ميدن بيرون بعد اروم اروم ميان درستش مي كنن، ديگه كم شده يازي رو بگيري همون اول مثل آدم كار كنه هي بايد منتظر بموني تا patch بياد.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
واسه مشکل سرور که 4 امتیاز کم نمیکنن :D سرور چند روز دیگه کاملا درست میشه، حالا باید به خاطرش امتیاز کم بشه ولی نه 4 نمره، آونم واسه همچین بازی که حتی بدون بخش مولتی هم کلی محتوا داره و ساعت ها میتونه گیمر رو سرگرم کنه.
==
Impulse Gamer 9.6/10

ثبت میشه.

ljmd

کاربر سایت
Oct 19, 2014
77
سایت معلوم حالی مثل gamespot که اکثر نمرهاش جک هست اصلا ارزش بحث کردن داره؟
میبینی به یک بازی مزخرف نمره 9 یا 8 میده و بعد به یک بازی شاهکار 5 یا 6 میده :))
برای من ارزش نمره های این سایت با نمره های تام چیک یکی هست.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
سایت معلوم حالی مثل gamespot که اکثر نمرهاش جک هست اصلا ارزش بحث کردن داره؟
میبینی به یک بازی مزخرف نمره 9 یا 8 میده و بعد به یک بازی شاهکار 5 یا 6 میده :))
برای من ارزش نمره های این سایت با نمره های تام چیک یکی هست.

فعلا كه بعد از ign بزرگترين و مهمترين سايت نقد بازي ها هست...

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سر بازی های سونی گفتم که حالا 8 خیلی هم بد نیست، ولی 6 آخه؟ با اجازه منم به هیتر های گیم اسپات پیوستم:D

ljmd

کاربر سایت
Oct 19, 2014
77
فعلا كه بعد از ign بزرگترين و مهمترين سايت نقد بازي ها هست...
کی گفته اینو؟شما؟
بعد ign هم eurogamer , gameinformer هستن که از gamespot معتبر تر و باسابقه ترن و مهم ترن
من نمیدوم سایتی که سابقه فساد داره و منتقداش قلم خودشون به پول میفروشن اصلا مگه اعتبار داره که بخواد مهم باشه :-/ از سال 2007 خیلی نمیگذره نمیدونم چرا یه عده الزایمر گرفتن :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر