امتیازات بازی God of War: Ghost of Sparta

Frobary

Loyal Member
سلام!

God-of-War-Ghost-of-Sparta.jpg

این بازی اولین امتیازش را گرفت، Game Vortex به بازی امتیاز 95 از 100 داده است.

فکر کنم منظوره عرفان جان افت نسبی 3 به باقی شماره ها بود .
خوب اینم پذیرفتنی نیست شهاب :biggrin1:
چرا نیست ؟ هرکی یه دیدگاه داره . مثلا من و عرفان عقیده داریم پسرفت کرده ، تو و یا باقی شاید عقیده دیگری داشته باشید !

آخرین ویرایش:
چرا نیست ؟ هرکی یه دیدگاه داره . مثلا من و عرفان عقیده داریم پسرفت کرده ، تو و یا باقی شاید عقیده دیگری داشته باشید !
از لحاظ داستانی ممکنه کمی حق داشته باشید اما در مورد گیم پلی، گرافیک و موسیقی حماسی بازی همچین حقی رو نداری، یعنی من بهت نمیدم:دی انصافا این سه آیتم شاهکار بود.

بازی هم فعلا در سایت متا با میانگین 87 از 8 نقد که شامل دو نقد متوسط و شش نقد عالی می شود، خود نمایی می کند:دی

از لحاظ داستانی ممکنه کمی حق داشته باشید اما در مورد گیم پلی، گرافیک و موسیقی حماسی بازی همچین حقی رو نداری، یعنی من بهت نمیدم:دی انصافا این سه آیتم شاهکار بود.

بازی هم فعلا در سایت متا با میانگین 87 از 8 نقد که شامل دو نقد متوسط و شش نقد عالی می شود، خود نمایی می کند:دی
آقا ما غلط کردیم منظور حرفه دوستمون و دیدگاهمون رو رسوندیم :دی .
یا اصلا ، به تو چه روله :دی ؟ حال میکنم اصلا میخوام به گرافیک بازی هم گیر بدم :دی .
ولی بعید میدونم بتونه رکورد Persona 3 Portable یا حتی COO رو بزنه :دی .

• Like
Reactions: Bayonetta

GOW3 از لحاظ گیم پلی که زیاد فرقی با قبلیا نمی کرد که بیشتر از این انتظار نمیرفت اما من از داستان بازی یه انتظار دیگه ای داشتم که متأسفانه(به نظر من) خطی کار شده بود. انصافا GOW2 و GOW1 یه چیز دیگه بودند.

همین جاست که داری اشتباه میکنی.
خب درست میگن ایشون دیگه،بازی خیلی گیم پلی ـش نسبت به نسخه ی قبلی تفاوتی نکرده بود (همه ی سایت هایی که از بازی ایراد گرفتن به جز داستان بازی،همین تغییر کم گیم پلی بازی بود) ولی خب همه میدونن که GOW هر جور باشه تو سبک خودش بدون شک بهترینه ...

=========================================================
Digital Chumps 9.4/10

خب درست میگن ایشون دیگه،بازی خیلی گیم پلی ـش نسبت به نسخه ی قبلی تفاوتی نکرده بود
برادر نمیشد شوتر اول شخصش کرد که :دی
به اندازه کافی گیم پلیش پیشرفت داشت ...
کلی المان های جدید داشت ...

خب درست میگن ایشون دیگه،بازی خیلی گیم پلی ـش نسبت به نسخه ی قبلی تفاوتی نکرده بود (همه ی سایت هایی که از بازی ایراد گرفتن به جز داستان بازی،همین تغییر کم گیم پلی بازی بود) ولی خب همه میدونن که GOW هر جور باشه تو سبک خودش بدون شک بهترینه ...

تا منظور از تفاوت گیم پلی چی باشه. اگه انتظار داشتید که کلاً سبکش عوض بشه که خب مشخصه همچین اتفاقی نمیوفته، اما اگه منظورتون پیشرفت و تکامل گیم پلیه که GoW III به نحو احسنت این کار رو انجام داد.

از اضافه کردن آیتم ها گرفته (که خودش زمینه های جدید تو گیم پلی بوجود اورد) تا پیوست دادن جادو ها به سلاح ها، اضافه کردن سلاح های جدید و "کارآمد" که خیلی مساله مهمی بود چون تو سری های قبل بازیکنها اکثراً از همون blade of chaos استفاده و اشتیاقی به بقیه سلاح ها نشون نمی دادند. اما تو GoW III کاملا وضع عوض شده بود و خودم شخصاً از همه سلاح ها به یک اندازه استفاده کردم. نکته دیگش هم تعویض راحت سلاح ها بود که اجرای combo های مختلف رو لذت بخش تر می کرد. اینا همش نکته های اساسیه که باعث پیشرفت مبارزات نسبت به سری های قبلی شد.

کلاً اگه بگیم گیم پلی تغییری نداشته نسبت به قبل، نگاه مبتدیانه ـست.

تا منظور از تفاوت گیم پلی چی باشه. اگه انتظار داشتید که کلاً سبکش عوض بشه که خب مشخصه همچین اتفاقی نمیوفته، اما اگه منظورتون پیشرفت و تکامل گیم پلیه که GoW III به نحو احسنت این کار رو انجام داد.

از اضافه کردن آیتم ها گرفته (که خودش زمینه های جدید تو گیم پلی بوجود اورد) تا پیوست دادن جادو ها به سلاح ها، اضافه کردن سلاح های جدید و "کارآمد" که خیلی مساله مهمی بود چون تو سری های قبل بازیکنها اکثراً از همون blade of chaos استفاده و اشتیاقی به بقیه سلاح ها نشون نمی دادند. اما تو GoW III کاملا وضع عوض شده بود و خودم شخصاً از همه سلاح ها به یک اندازه استفاده کردم. نکته دیگش هم تعویض راحت سلاح ها بود که اجرای combo های مختلف رو لذت بخش تر می کرد. اینا همش نکته های اساسیه که باعث پیشرفت مبارزات نسبت به سری های قبلی شد.

کلاً اگه بگیم گیم پلی تغییری نداشته نسبت به قبل، نگاه مبتدیانه ـست.
البته کیوان جان ، گفتم که دیدگاه ها فرق داره . این سلاح های کار آمد رو من از چندین نفر برعکسش رو شنیدم ! خودمم تا حدودی همین عقیده رو دارم . منتها شاید از نظر شما کارآمد باشه ، شاید از نظر خیلی ها نباشه ! مثلا کفشای هرمس جدا به چه دردی جز یکی دو تا صحنه ی ساده پلتفرمینگ میخورد ؟ حالا شاید شما مثلا خوشت اومده باشه توی طول بازی ازش استفاده کنی اما کلا سلایق و نظرات فرق داره !
بحث عوض شه بهتره ، تاپیک خراب میشه :دی .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or