امتیازات بازی Darksiders

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
darksiders3.jpg

اولین امتیاز این بازی رو US mag Play داده ( اسمش رو تا حالا نشنیده بودم ) امتیاز کامل 10/10 و این هم قسمتی از نقدشون هست انگار :

“One of the most visually refined immersive and altogether robust video game experiences available on any system.”​

منبع

توی لینک منبع یک فیلم هست که boss های بازی رو نشون میده ! این بازی January 8 برای هر دو کنسول 360 و PS3 در دسترس خواهد بود !

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بهتره 2 تا سایت دیگه هم نمره بدن بعدا میشه یک نظر داد-من فکر نمیکنم سایتهای دیگه 8-8.5 بیشتر بهش بدن!بهش نمیخورد اینقدرا شاخ باشه

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
اقا چرا اینقدر مقایسه میکنید من کلا با این سبک بازی حال میکنم حالا هر چی بود نه دیگه بیخود باشه ها ولی این سبک بازی رو دوست دارم و فکر میکنم اینم یکی از بهترینا باشه دیگه حالا از dc 4 یا از gow بهتره یا نه مهم نیست اصل سبک بازی هستش که من عاشقشم

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
نيما اگه امتيازاش همه تو همين مايه ها باشه خيلي جالب تر ميشه :biggrin1: يادته چقدر منو مورد تمسخر قرار ميدادي ؟ :biggrin1:
اگه واقعا این مجله به Golden Axe و Lair امتیاز 9 از 10 داده باشه من حرفم رو پس میگیرم ! :p
در ضمن معلوم میشه همونطور که من قبلا بهت گفتم بازی قاطی باقالیاست .:biggrin1:

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
اگه واقعا این مجله به Golden Axe و Lair امتیاز 9 از 10 داده باشه من حرفم رو پس میگیرم ! :p
در ضمن معلوم میشه همونطور که من قبلا بهت گفتم بازی قاطی باقالیاست .:biggrin1:
در هر صورت بازی خوبیه 100%:biggrin1:
بزنم به تخته طرفداراشم زیادن:biggrin1:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
به به ! خيلي اميد داريم ميانگينش بشه 9.0 اما اگه بياد زير 9.0 از 8.8 پايينتر نمياد :biggrin1:

AusGamerS 9.4/10

فقط از گرافيك ايراد گرفته كه قابل پيشبيني هم بود ! از گيم پلي و soundtrack و پازل ها تعريف كرده است و خيلي چيزهاي ديگه كه كاملا مشخص بود :biggrin1:

نيما بيا امتيازات رو ببين لذتشو ببر

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
فراتر از حد انتظارم بود!تو صفحه قبلم گفتم میاد دور و بر 8.5 ولی تا الان که خیلی بیشتره :d چه بهتر!!!هر چه بازی خوب بیشتر باشه بیشتر حال میکنیم! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر