امتیازات بازی Darksiders

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
darksiders3.jpg

اولین امتیاز این بازی رو US mag Play داده ( اسمش رو تا حالا نشنیده بودم ) امتیاز کامل 10/10 و این هم قسمتی از نقدشون هست انگار :

“One of the most visually refined immersive and altogether robust video game experiences available on any system.”​

منبع

توی لینک منبع یک فیلم هست که boss های بازی رو نشون میده ! این بازی January 8 برای هر دو کنسول 360 و PS3 در دسترس خواهد بود !

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اي جان ! بتركه چشم حسود ! :biggrin1:
شادمون كردي محسن خدا شادت كنه :biggrin1:

امیدوارم همین روند رو حفظ کنه ! بازی خیلی جالب و متنوعی به نظر میاد ! فقط یه مهر تایید کم داره ! :biggrin1:
من خودم شادم ! دارم شاد تر هم میشم ! :biggrin1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
امسال مثل اینکه بازی شمشیری خفن زیاد داریم :d منم خوشحالم که چنین امتیازی گرفته ولی خوب فکر کنم میانگین امتیازاتش بیاد دور و بر 8.5 !!! البته امیدوارم بیشتر باشه :d

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
ولین امتیاز این بازی رو US mag Play داده ( اسمش رو تا حالا نشنیده بودم ) امتیاز کامل 10/10
عجب امتیازی :biggrin1: اصلا امیدی نداشتم ممنون

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
شما كه فقط امرژي منفي ميدي ! اون از تاپيك 15 سالگي PS اينم از اينجا :biggrin1:
Gamespot , IGN خيلي مهم بيدن ! و شايد Edge با اون امتيازهاي جنجالي :biggrin1:
اونجا رو که شوخی کردم اما اینجا رو راست میگم . خداییش ترلرهاشو نگاه کردم به گرد پای devil may cry هم نمیرسید اونوقت بیاد 10 بگیره !!!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
اونجا رو که شوخی کردم اما اینجا رو راست میگم . خداییش ترلرهاشو نگاه کردم به گرد پای devil may cry هم نمیرسید اونوقت بیاد 10 بگیره !!!

خب به نظر من زياد شباهتي به اون بازي نداره ! اما خب نميشه به همين يه امتياز هم كفايت كرد ! بايد منتظر موند مهم ميانگين امتيازات هست .

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
من تصمیم گرفتم دیگه در مورد هیچ بازیی نظر ندم :d

تصمیم دشواری هست ! فکرش رو بکن ! کلی نظرات خنده دار و گریه دار ببینی و دم نزنی !! من باشم میترکم ! :biggrin1:

خب به نظر من زياد شباهتي به اون بازي نداره ! اما خب نميشه به همين يه امتياز هم كفايت كرد ! بايد منتظر موند مهم ميانگين امتيازات هست .

شباهت داره ولی در حد شباهت گربه و شیر !! فقط گربه سان هستند همین !! این بازی چیزی بین زلدا و GoW هست ( به لحاظ سبک ) و به همین خاطر فعلاً تک هست !

من هم به شخصه با DMC 4 حال نکردم ! به نظرم تکراری میومد و گذاشتمش کنار ! با نسخه 1 اش خیلی بیشتر حال کردم !! البته شاید ادامه دادمش ! به هر حال DMC 4 هست نه برگ چغندر !!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
ايشالا از مجلات و سايت هايه معتبر وبزرگ هم نمرات بالا بگيره. بعدشم الان يه خورده زود نيست؟؟؟
من كه خيلي با هاش حال كردم. اين يارويي كه ما باهاش بازي ميكنيم war هستش. يكي از 4 سوار apocalypse كه 3تايه ديگه death,strife , fury بودن اين تو يكي از قسمت هايه انجيل كه به نام Book of Revelation اومده داستان خفني بايد داشته باشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر