امتیازات بازی Darksiders

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
darksiders3.jpg

اولین امتیاز این بازی رو US mag Play داده ( اسمش رو تا حالا نشنیده بودم ) امتیاز کامل 10/10 و این هم قسمتی از نقدشون هست انگار :

“One of the most visually refined immersive and altogether robust video game experiences available on any system.”​

منبع

توی لینک منبع یک فیلم هست که boss های بازی رو نشون میده ! این بازی January 8 برای هر دو کنسول 360 و PS3 در دسترس خواهد بود !

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
IGN این بازی رو نقد کرد و 7.8 داد!!!
این نمرات بخش های مختلفش رو از کجا میشه گرفت؟ (من هرچی قبلا گشتم پیدا نکردم بگید تا روشن بشم :d )
IGN AU هم 9 داده!
و IGN UK هم 8.9 داده!

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
IGN این بازی رو نقد کرد و 7.8 داد!!!
این نمرات بخش های مختلفش رو از کجا میشه گرفت؟ (من هرچی قبلا گشتم پیدا نکردم بگید تا روشن بشم :d )
IGN AU هم 9 داده!
و IGN UK هم 8.9 داده!
پول THQ نرسیده .
Comment های پیج ریویو IGN جالبه

----
ig.JPG

اینم بخش های مختلفش

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
زين پس هركي از IGN طرفداري كنه محارب محسوب ميشه !
واقعا خوشحالمون كرد با اين امتياز خوشحال تر از خودش .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
زين پس هركي از IGN طرفداري كنه محارب محسوب ميشه !
واقعا خوشحالمون كرد با اين امتياز خوشحال تر از خودش .
سلام!
یعنی الان من محاربم :D خب اونی که بازی را نقد کرده لابد از بازی زیاد خوشش نیامده. تو بخش امتیازات مهم میانگین امتیازات هست که الان حدود 8.7 هست که به نظر من خیلی خوبه.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
جالبه یه سایت با 3 امتیاز متفاوت که نشون میده امتیازدهی سایت های خارجی کاملا سلیقه ای است و هر فرد به صورت مستقل بازی را نقد میکنه و امتیاز میده و اونوقت ما تو سروکله هم میزنیم که چرا فلان سایت به این بازی پایین داده به اون بالا

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
though there are some unfortunate graphical issues in the Xbox 360 version. Screen tearing is a huge problem that surfaces almost any time the camera is rotated, and it's bad enough to distract you even when you're just exploring. In addition, battles that get too big make the frame rate suffer, causing graphical slowdown. The PlayStation 3 version suffers neither of these issues
هرچند که تا بحال نقدهایی که از Lark Anderson خوندم بیش از انگشتای دست نیست ولی خب دروغ که نگفته!!
نسخه ی 360 بازی دارای Screen Tearing زیاد(تقریباً هر وقت که دوربین گردش میکنه)و در صحنه های اکشن و شلوغ دارای افت سرعت فریمه که نسخه ی PS3 هیچکدوم از اینا رو نداره...
*پچ نسخه ی 360 فردا یا پس فردا روی XBOX Live

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر