امتیازات بازی Castlavania: Lords of Shadows 2

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
66077126422174731686.jpg

پلتفرم:XBOX 360,PS3,PC
سازنده:Mercury Steam
ناشر:Konami
تاریخ انتشار:February 27, 2014
Playstation Universe: 9/10
Official Xbox Magazine: 8.5/10
GameOver.g
r: 8.5/10
JeuxActu: 8.5/10
GameTrailers: 8.3/10
Play UK: 8.1/10
X-ONE Magazine UK: 8/10
Official Xbox Magazine UK: 8/10
Meristation: 8/10
Joystiq: 8/10
Gameblog.fr: 8/10

Playstation Official Magazine UK: 8/10
GamesBeat: 8/10
GameStar: 8/10
PC Games (Germany): 7.9/10
Strategy Informer: 7.5/10
Machinima: 7.5/10
Multiplayer.it: 7.3/10
Everyeye.it: 7.2/10
LaPS3: 7.2/10
Gamestyle: 7/10
Vandal Online: 7/10
God is a Geek: 7/10
Eurogamer Italy: 7/10
3DJuegos: 7/10
Push Square: 7/10
EGM: 7/10
GameSpot: 7/10
SpazioGames: 7/10
GRYOnline.pl: 7/10
Merlin'in Kazanı (Turkey): 6.6/10
Destructoid: 6.5/10
IGN: 6.5/10
IGN Italia: 6.3/10
Eurogamer Portugal: 6/10
Xbox360Achievements: 6/10
Game Revolution: 6/10
VideoGamer: 6/10
GamesRadar: 6/10
Game Informer: 6/10
USgamer: 5/10
games(TM): 5/10
Eurogamer: 5/10
Polygon: 5/10
PC Gamer: 4.4/10
Toronto Sun: 4/10
Cheat Code Central: 4/10
NowGamer: 4/10
Metro GameCentral: 4/10
Hardcore Gamer Magazine: 4/10
Edge Magazine: 4/10

میانگین امتیازات بازی:
56928102803945978169.png
81688853139574970935.png

96313841449131230782.png

قسمتی از نقد بعضی از سایت ها:
IGN - 6.5/10

Lords of Shadow 2 may have gained an open world, but a poor story, uninteresting enemies, and a bland cast of characters came with it. Combat might be improved, but forced stealth sections cause nothing but dismay and frustration. The end result is something that doesn’t come near the level of overall quality found in the original Castlevania: Lords of Shadow.

Gamespot - 7/10

if you have the patience to get through the rough start, you'll discover a much better game waiting for you on the other side.

Kotaku - NO

Lords of Shadow 2 squanders a great premise - playing as the King of vampires in a modern day city - with mediocre execution

Eurogamer - 5/10

Sharpening the disappointment is the fact that the team at MercurySteam has already made a good game, and perhaps had an opportunity here to make a great one. The first Lords of Shadow was a sweet surprise. The follow-up is a hostage to a story it tells badly, and a prisoner within a dull urban maze that refuses to become a characterful exploratory playground. To live on but to be diminished - that's the fate of the vampire in Castlevania's lore. Sadly, it's a bit of an epitaph for this well-meaning but bloated game as a whole.

Edge - 4/10

Lords Of Shadow 2 is clunky, ugly and deeply misguided. It’s a game that sees the lord of the damned as a vehicle for rat-powered linear stealth, and that takes a future-Gothic London setting and then sets the action in tower blocks and sewers. MercurySteam says this will be the final game in the Lords Of Shadow saga, and on the evidence of this cluttered, bloated and forgettable mess, it’s just as well.

Gamesradar - 3/5 stars

Lacking the focus, clarity and coherence of its precursor, Castlevania: Lords of Shadow 2 fails to satisfy as a sequel or as a game in its own right, delivering muddled game design and little narrative resolution.

Polygon - 5/10

this conclusion to MercurySteam's run on Castlevania is a far cry from the exciting potential suggested by the first game's cliffhanger ending. Lords of Shadow 2 fosters brief reminders of what made the first game special, but its novel premise is squandered on boring environments, terrible set piece moments and all-but-outright refusal to deliver on the over-the-top narrative that drew me in to begin with.

Metro UK - 4/10

A badly misjudged sequel that not only fails to fix the flaws of the original but manages to add a whole coffin full of new ones.

EGM - 7/10

Lords of Shadow 2 runs into a classic sequel problem. By trying to do more and fix the few issues of the first game, MercurySteam actually does less and creates more problems. Despite this, they’ve still crafted a competent tale with solid core gameplay that should entertain longtime Castlevania fans, even if it’s not quite everything they’d hoped for.

Game Informer - 6/10

This shambling monstrosity is composed of chunks from other, better games. Rather than blend them together into something new like its predecessor attempted, this one just feels like a patchwork mess.

Machinima - 7/10

Very few studios have the opportunity to close out a trilogy, and while this should lead to a stronger sense of finality, in the case of Lords of Shadow 2 and its ending—which is ultimately satisfying in the grand scheme of this trilogy reboot—is blemished with a journey that fluctuates from satisfying to unremarkable. In all, it was a good ride when appreciated as a collection, but since this is the Lords of Shadow we’ll come back to most often, it’ll be difficult to remember the experience that way

NOWGamer - 4/10

With little in the way of originality or excitement, the only thing Lords Of Shadow 2 will deliver is crushing disappointment.

PC Gamer - 44/100

A miserable blend of flawed game mechanics that's a giant leap backwards from its predecessor.

Joystiq - 4/5 stars

Like Dracula himself, his latest adventure is imperfect – its listless, poorly presented evils sometimes warring against its better, more exciting nature. I won't spoil Dracula's fate, but as for the fate of Castlevania: Lords of Shadow 2, the better half wins out.

Gametrailers - 8.3/10

Castlevania: Lords of Shadow 2 could easily be a better game if some things were simply removed. Still, despite the unnecessary stealth sequences and other roadblocks, it truly does get better over the course of its 15 to 20 hours. It isn't a perfect modernization of all we love about Castlevania, but it certainly feels like a proper part of the bloodline. Diverse, connected environments, creepy characters, and fantastic boss designs speak to a journey that resonates stronger than the plot itself.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
خب دیگه با دیدن نمرات Thief و LoS2 از اینکه X360 و PS3 رو فروختم اصلا ناراحت نیستم :D
میدونی ماه بعد قرار چه بازی ای بیاد ؟ یا یادت رفته یا خیلی نوبی
Most overrated game of all time :bighug: بی خیال اینجا جاش نیست :D
گریه چرا ؟! از قدیم گفتن دستی رو که نمیتونی خم کنی ببوس
لول فقط :D

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
هیچ استودیویی نمیتونه بازی ای مثل LoS 1 رو به تنهایی بسازه و بعد همون استودیو بازی ای مثل LoS 2 رو بسازه :D LoS 2 اونقدرا هم بد نیست ولی اینقدر پسرفت فقط در صورتی که یه جای کار بلنگه اتفاق میوفته .
والا اینش رو من نمیدونم ولی ...
اصطلاحی هست تو علم عرفان (:D) میگه که " شوما بیل زن بودی باغچه خودتُ بیل میزدی " KP هم اگه بیل زن (H&S ساز) بود باغجه MGS : R رو بیل میزد نه اینکه مجبور بشه بازی رو بده یه استودیو دیگه بسازه اسم بازی رو هم تغییر بده :D

این بحث هم سریع تر بُکُش یه جا چالش کن که الآن سینا میاد شروع میکنه میگه استاد کوجیما (!!!!) .... ، حال و حوصله اش هم ندارم 8-| :D

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
والا اینش رو من نمیدونم ولی ...
اصطلاحی هست تو علم عرفان (:D) میگه که " شوما بیل زن بودی باغچه خودتُ بیل میزدی " KP هم اگه بیل زن (H&S ساز) بود باغجه MGS : R رو بیل میزد نه اینکه مجبور بشه بازی رو بده یه استودیو دیگه بسازه اسم بازی رو هم تغییر بده :D

این بحث هم سریع تر بُکُش یه جا چالش کن که الآن سینا میاد شروع میکنه میگه استاد کوجیما (!!!!) .... ، حالا و حوصله اش هم ندارم 8-| :D
LoS 2 بخش HnS ـش مشکلی نداره این ینی KP تو بخش HnS نقشی نداشته . شاید تو داستان و طراحی محیط و ... که نسبت به نسخه قبل خیلی پسرفت کرده نقش داشتن .

سینا کلا اسم کوجیما رو میشنوه قاطی میکنه ، بزار قاطی کنه ما هم لذت ببریم :D

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
انقدر الکی نگید کوجیما کوجیما. کوجیما در مجموع 5 بار هم بازی رو قبل از عرضه ندیده بود. صفحه های تقویم برگردونید عقب. Lords of Shadow اصلا به اسم کسلوانیا معرفی نشد. تا 16 ماه هیچ کس از این موضوع خبر نداشت. اون موقع ایگاراشی گفته بود یه نسخه برای کنسول های نسل هفتم میسازه. بعدا طی یک سری تغییرات پشت پرده los شد کسلوانیا. بازی که اگه اسمش یه چیز دیگه بود متوسط نمرش میشد 90. مسخره بازی امثال گیم اسپات و ign هم این بود که گفتند بازی اصلا کسلوانیا نیست. یه مشت فن بوی بی منطق که به بدترین بازی های تاریخ سری نمره های 9 داده بودند به این بازی 7/5 دادند. los هر چی داشت از صدقه سر سازنده های خودش بود. همانطور که گند زدن شماره دومش هم تقصیر خودشونه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
LoS 2 بخش HnS ـش مشکلی نداره این ینی KP تو بخش HnS نقشی نداشته . شاید تو داستان و طراحی محیط و ... که نسبت به نسخه قبل خیلی پسرفت کرده نقش داشتن .

سینا کلا اسم کوجیما رو میشنوه قاطی میکنه ، بزار قاطی کنه ما هم لذت ببریم :D
اتفاقا گاها چنان با عصابتون بازی میکنی بخش گیم پلی که دیونه میشید. رفاع کردن نقشش به قدری کمرنگ شده که نمیشه تصور کرد. 90% ضربات دشمنان غیر قابل دفاعه و فقط باید جا خالی بدید که با توجه به free look بودن دوربین، داج کردن خودش مشکلات دیگه ای رو بوجود میاره چون ممکنه در جهتی که دلتون میخواد داج نکنه و مستقیم برید تو دل دشمن. اسکلت ها و سربازای ضد شورش شهری تا الان مسخره ترین و رو مخ ترین دشمنانی بودن که من تا حالا تو عمرم دیدم.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
این چه حرفیه؟ همه منتقدا مگه مریضا که بخوان بازی رو بکوبن؟ هر چقدر بیشتر دارم پیش میرم تو بازی بیشتر به مسخره بودن این بازی پی میبرم و نمره های پایینش رو درک میکنم. یعنی چطور تونستن این مسخره رو تحویل بدن نمیفهمم. این همه امید و آرزو همش به باد رفته.

صبر پیشه کن، انگار نیمه دومش خیلی بهتر میشه.

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
از صب نبودم الان اومدم دیدم چه فاجعه ای رقم خورده:| وقتی اج 4 داد گفتم متوسط نمره هاش همین میشه و بازی گند زده اما وقتی بازیش کردم دیدم اصلا حقش این نیست اما بزرگترین مشکل بازی اینکه حرص آدمو درمیاره و عذابت میده با مخفی کاری و بخش آیندش و گرنه لحظات اوجش و مبارزه با باساش فوق العادست و سیستم گیم پلیش حرف نداره اما مخفی کاری و بخشای ایندش با اینکه بد درست نشدن ولی خیلی بی ربطن و اصلا انگار داری یه بازی دیگرو بازی میکنی بازی اصلا حقش این نمره ها نیست ولی میشه به طرفدارای سرسخت نسخه ی اول و منتقدا این حقو داد که اینجور بهش نمره بدن به نظرم متای حدودا 60 واسه بازیاییه که واقعا ضعیفن و ارزش بازی کردن ندارن در حالی که LOS2 اصلا اینطور نیست و مرکوری استیم دوباره یه جاهایی اوج هنر خودشو تو بازی نشون میده یه جاهایی دسترو نزدیک 10 دیقه میذاشتم زمین یا فقط تو محیطا میچرخدم از بس طراحیشون خارق العاده و نفس گیره واسه همین طراحیای وحشتناکم که شده حق بازی این نبود باز نمره ی گیم اسپات بد نیست بین این نمره ها و قابل قبوله
امیدوارم این شکست باعث نشه که تیم فوق العاده با استعداد و خوش ذوق مرکوری اتفاقی واسش بیفته کارشون حرف نداره اما اینجا مسیری که واسه ساخت بازی انتخاب کردن اشتباه بوده اشتباهی که مطمئنا ازش درس میگیرن این سومین بازی بزرگ مرکوری بود و میشه گفت الان دیگه به بلوغ کامل رسیدن امیدوارم بازی نسل بعدیشون در حد LOS 1 باشه
LOS2 ادامه ی خوبی نیست اما هنوزم پر از لحظات فوق العادست و تو لحظه های اوجش بهترین H&S نسل بود برام و برای منی که LOS1 واسم به بازی افسانه ای و تو این نسل مثلش چیزیرو بازی نکردم هنوزم یه بازی خوبه و حداقل میتونم توش صحنه هاییرو ببینم که منو یاد نسخه ی یک بندازه صحنه هایی که تو هیچ بازی دیگه این نمیشه دید همین واسم کافیه
یه تعداد از نقدارو خوندم اکثرا از گرافیک بازی مبارزات و طراحی دشمنا و شخصیت پردازی گابریل تعریف کردن اما بخش آینده و مخفی کاری شروع بازی داستانش و شخصیت پردازیای سایر شخصیتارو ضعیف دونستن

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
دوستانی که کوجیما میکنند اگر این اقا واقعا تخصص تو ساخت بازی هک اسلش داشت چرا متال گیر رایزینگ را نساخت؟!!!

وقت نداشت چون داشت پیس واکر رو میساخت !

ساخته بازی توی این سبک : Zone of The Enders

که هم 60 فریم بودن اون زمان و هم سریع و هم دوربین آزاد !
بازی خدایی هست هر دو نسخش !

{{راستی بهزاد دوستانه جواب دادم ها}} :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اتفاقا گاها چنان با عصابتون بازی میکنی بخش گیم پلی که دیونه میشید. رفاع کردن نقشش به قدری کمرنگ شده که نمیشه تصور کرد. 90% ضربات دشمنان غیر قابل دفاعه و فقط باید جا خالی بدید که با توجه به free look بودن دوربین، داج کردن خودش مشکلات دیگه ای رو بوجود میاره چون ممکنه در جهتی که دلتون میخواد داج نکنه و مستقیم برید تو دل دشمن. اسکلت ها و سربازای ضد شورش شهری تا الان مسخره ترین و رو مخ ترین دشمنانی بودن که من تا حالا تو عمرم دیدم.
من که کلا دفاع نمیکنم :D تو نسخه قبلی هم نمیکردم . Dodge هم نمیدونم حالا واسه تو چجوری شده ولی من مشکلی ندارم و Dodge خیلی روون و کاربردی هست .

انصافا دشمنای گرگنما و ترول ها و ... کجا این مسخره ها کجا :| ولی Boss Fight هاش حرف ندارن ، هرچند اونقدرام سخت نیستن رو درجه Hard .

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
دیگه این حرف از اون حرف ها بود. اگه بازی خوب باشه که جمیع منتقدان روی اون بازی نظر مثبت دارن، اگه هم بد باشه بالعکس.

اگه میخوای بازی کنی بکن، حالا بازی نمره صفر بگیره یعنی منتقدا بازی را بد کردن.
یه جوری میگی انگار نمره منتقدا یکی از مراحل Post Production یا حتی خود Production بازی هست :-*

این چه حرفیه؟ همه منتقدا مگه مریضا که بخوان بازی رو بکوبن؟ هر چقدر بیشتر دارم پیش میرم تو بازی بیشتر به مسخره بودن این بازی پی میبرم و نمره های پایینش رو درک میکنم. یعنی چطور تونستن این مسخره رو تحویل بدن نمیفهمم. این همه امید و آرزو همش به باد رفته.

اقا چتونه؟:d اصلا منظور منو فهمدید یا از رو عصبانیته؟ من هنوز بازی نکردم ولی کلا Thief با اینکه خوب بود ولی کوبیده شد رسما! حالا میگم شاید این بلا سر DS 2 هم بیاد! ربطی هم به Los نداره! چون دمو رو که بازی کردم فهمیدم چیز خوبی نیست! نظرم تو تاپیک PC هست پس خواهشا از خودتون یه چی در نیارید!

آخرین ویرایش:

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
این mercury steam خیلی استدیوی خوبیه نمیدونم چرا اینجوری شد. بازی اول واقعا خوش ساخت بود.تقریبا 20 ساعت گیم پلی داشت و همون موقع بدشانسی که اورد یه مقدار همزمان شدن با gow3 (که به نظرم خیلی از gow3 بهتر بود) دومش هم اینکه داشت اسم castlevania رو یدک میکشید که اصلا سابقش چیز دیگه بود.بازی دوم رو من یه 2-3 ساعتی بازی کردم اصلا اتمسفر شماره ی اول رو نداره یعنی واقعا معلومه وقتی که برای شماره ی اول گذاشته شده برای این نبوده و یه مورد دیگه اینکه من فقط میخوام اون احمقی که ایده ی مسخره ی مخفی کاری رو تو بازی گذاشته بشناسم اخه یعنی چی این حرکت؟

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
این mercury steam خیلی استدیوی خوبیه نمیدونم چرا اینجوری شد. بازی اول واقعا خوش ساخت بود.تقریبا 20 ساعت گیم پلی داشت و همون موقع بدشانسی که اورد یه مقدار همزمان شدن با gow3 (که به نظرم خیلی از gow3 بهتر بود) دومش هم اینکه داشت اسم castlevania رو یدک میکشید که اصلا سابقش چیز دیگه بود.بازی دوم رو من یه 2-3 ساعتی بازی کردم اصلا اتمسفر شماره ی اول رو نداره یعنی واقعا معلومه وقتی که برای شماره ی اول گذاشته شده برای این نبوده و یه مورد دیگه اینکه من فقط میخوام اون احمقی که ایده ی مسخره ی مخفی کاری رو تو بازی گذاشته بشناسم اخه یعنی چی این حرکت؟
این ایده متاسفانه مستقیما از ذهن خلاق کارگردان بازی بیرون اومده:d بیچاره ها اگه میدونستن اینقدر این مورد رو بازی و امتیازاش تاثیر میذاره (تقریبا تو تموم نقدا برگترین نکته ی منفیه بازیه مثلا IGN و گیم اسپات از دوتا ایرادی که گرفتن یکیش این بوده) حتما حذفش میکردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر