امتیازات بازی Black Myth: Wukong

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیش‌بینی امتیاز

• مجموع رای دهنده‌ها
    118
  • نظرسنجی بسته شده است .
استیم رکورد خودش رو در مورد تعداد یوزرهای انلاین همزمان رو به لطف به wukong زد
:D نکته مهم این هست که یک بازی درست که برای لذت مصرف کننده باشه در وهله اول، نه صرفا ابزاری برای چاپیدن و تو حلق کردن عقاید باشه چقدر میتونه چند جانبه و حتی غیر مستقیم به خود این صنعت و رشدش کمک‌ کنه.

تو این بازی اختلاف قابل توجه پرفورمنس بین کنسول و pc هست که بهرحال اثرشو تو نمره نشون میده،
بعلاوه اینکه تعداد نقدها برخلاف نُرم رو pc خیلی بیشتره و لید پلتفرم هست
بله پرفووورمنس بازی در حد پورت دلست ایراد داره کلا و یوزرهای استیم گرفته تا بچه های اینجا هم دروغ میگن.

اینکه نظرات یوزرها و منتقدین داره تفاوت فاحش پیدا میکنه جالب نیست؟
اون بازی مضحکی که دوستان مثال زدن نمیدونم چه زباله ای هست حالا... طبق چه معیاری سایتی مثل IGN باید بهش ۷ بده اصلا؟؟؟
این شده هر مزخرفی بسازن توش ووک و رنگین کمون و چاق آسودگی باشه اتومات نمره بهشون میرسونن!
البته الان اول کاره و هنوز محسوس نیست خیلی ولی به زودی میفهمید

حالا من کار ندارم به اینکه چرا دقیقا یه سری اینجا بازیو در حد ۹ و ۱۰ بالا بردن.
ولی خوب اگه صرفا قضیه ووک و اینا بود و در حقیقت مشکل از منتقدا بود, یوزر اسکور متا با ۵ هزار نقد ۷.۹ نمیشد!
بازی واقعا بازیه خوبیه. ادم رو بالای ۱۰۰ ساعت شاید معتاد خودش بکنه. ولی واقعا ارزش فنی و هنری بالای ۸.۵ نیست.
من پیسی رو‌ بازی نکردم. دارم بر اساس پی اس ۵ میگم.
هر نقد چرتی هم حذف کنیم, متای بازی قرار نیس بشه ۹۵. تهش از ۸۱ میرسه به ۸۴ یا نهایت ۸۵ :دی

حالا من کار ندارم به اینکه چرا دقیقا یه سری اینجا بازیو در حد ۹ و ۱۰ بالا بردن.
ولی خوب اگه صرفا قضیه ووک و اینا بود و در حقیقت مشکل از منتقدا بود, یوزر اسکور متا با ۵ هزار نقد ۷.۹ نمیشد!
بازی واقعا بازیه خوبیه. ادم رو بالای ۱۰۰ ساعت شاید معتاد خودش بکنه. ولی واقعا ارزش فنی و هنری بالای ۸.۵ نیست.
من پیسی رو‌ بازی نکردم. دارم بر اساس پی اس ۵ میگم.
هر نقد چرتی هم حذف کنیم, متای بازی قرار نیس بشه ۹۵. تهش از ۸۱ میرسه به ۸۴ یا نهایت ۸۵ :دی
هم باهات موافقم هم موافق نیستم :دی
این بازی رو باید با شرایط خودش نقد کرد
یک استودیو کوچیک برای اولین تجربه aaa سراغ ی پروژه عظیم رفته و با موفقیت هم به نتیجه رسوندش
درسته بازی مشکلات فنی داره گیمپلیش هم در حد بازی هایی بزرگ و شاهکار این سبک مثل GoW نیست ولی فکر هم نمیکنم کسی انتظار داشت بازی در سطح GoW باشه دیگه

اما با همه این شرایط در نظر بگیر که بازی از تمام عنوانین aaa که این ۲/۳ ساله منتشر شدن محتوای با کیفیت داره نه محتوایی که صرفا پلی تایم پر کنه
جدا از گرافیک عالی دیزاین محیط واقعا در بالاترین سطحیه که تا اینجای نسل دیدیم و فکر هم نمیکنم تا پایان نسل جز فرست پارتی های سونی بتونن کنار بزنند
محیط های یونیک که تو ذهن آدم میمونن
شخصیت ها و باس فایت هام همینطور
استودیوهای خیلی بزرگتر هم نتونستن از پس انریل انجین ۵ بر بیان و چنین خروجی بگیرن
بخاطر همین برای من ی ۹ خوشکل حساب میشه :دی
خیلی به یوزر اسکور توجه نکن بخصوص این بازی که هم فن های ایکس باکس هم برو بچه های woke از دستش عصبانی هستن

هم باهات موافقم هم موافق نیستم :دی
این بازی رو باید با شرایط خودش نقد کرد
یک استودیو کوچیک برای اولین تجربه aaa سراغ ی پروژه عظیم رفته و با موفقیت هم به نتیجه رسوندش
درسته بازی مشکلات فنی داره گیمپلیش هم در حد بازی هایی بزرگ و شاهکار این سبک مثل GoW نیست ولی فکر هم نمیکنم کسی انتظار داشت بازی در سطح GoW باشه دیگه

اما با همه این شرایط در نظر بگیر که بازی از تمام عنوانین aaa که این ۲/۳ ساله منتشر شدن محتوای با کیفیت داره نه محتوایی که صرفا پلی تایم پر کنه
جدا از گرافیک عالی دیزاین محیط واقعا در بالاترین سطحیه که تا اینجای نسل دیدیم و فکر هم نمیکنم تا پایان نسل جز فرست پارتی های سونی بتونن کنار بزنند
محیط های یونیک که تو ذهن آدم میمونن
شخصیت ها و باس فایت هام همینطور
استودیوهای خیلی بزرگتر هم نتونستن از پس انریل انجین ۵ بر بیان و چنین خروجی بگیرن
بخاطر همین برای من ی ۹ خوشکل حساب میشه :دی
خیلی به یوزر اسکور توجه نکن بخصوص این بازی که هم فن های ایکس باکس هم برو بچه های woke از دستش عصبانی هستن
اتفاقا منم دارم میگم بازی واقعا خوبه و متای ۸۱ یا حتی در بهترین حالت, ۸۵ نشون‌ دهنده ی اینه که چنین استودیویی تونسته رسالتش رو به اتمام برسونه.
خواهشا بازیو به ایکس باکس ربط ندید :دی بازی انحصاری نیست. برای پیسی اومده. برای ایکس باکس هم میاد :دی
در کل بازیه خوبیه :دی

قطعا یکی از دلایلش اینه که فعلا بازی انحصاریه
وقتی برای پیسی هست, چطوری انحصاری حساب میشه؟
پس اگه اینطوریه, چرا بالدورز گیت سر یوزر اسکورش اینطوری نشد؟ :دی اونم برای پیسی و پی اس ۵ اومد‌ که :دی

حواشی چند وقته این بازی بر کسی پوشیده نیست. از شایعات ضد زن و ضد لگبت بودن استودیو تا اینکه سونی پول داده بازی انحصاری کنسولی باشه ( که جالبه جفتشم IGN کاور کرده!)....همین موارد کافیه تا یه سری اکستریمیست و فن بوی بخوان به بازی حمله کنن. چیزی نیست که ماها از خودمون درآورده باشیم وضعیت واضح و مشخصه! بیشتر انکار این مسائله که عجیبه:دی
کیفیت بازی هم کسی نگفته شاهکار قرنه، ولی یه سری سایتها و اکانتها جوری سعی کردن این بازی رو بکوبن که انگار با یه زباله طرفیم!! نتیجشم در همون امتیازها و یوزراسکور میشه دید.

اتفاقا به نظرم بازى چيزى ازينكه بخوايم در حد يه شاهكار بدونيم كم نداره.
يوزر اسكورش هم مشخصه يه نيمچه حمله ايي بهش شده.
گرافيكش خيلى خوبه و اگه يه سرى ايرادات فنى نبود ميشد گفت از بهتريناس.
لول ديزاين و داستانش و روايتش در بالاترين كيفيته.
انقد بازى گسترده س و محتوا داره هنوز شما گايد درستى ازش تو يوتيوب نميبينى.
همشون يه چيزى رو جا انداختن.
گيم پلى و كامبت خيلى خوبى داره (به نظرم نداشتن قابليت بلاك و پرى يكم بهش ضربه ميزنه).

بازى چينى نبود رسانه هاى غربى و حتى ژاپنى خيلى مهربون تر باهاش برخورد ميكردن.
مسائل ووك و دايورسيتى و اينا هم كه مزيد بر علت.

که جالبه جفتشم IGN کاور کرده

جالب تر اينجاس ign ازون طرف داره چه توليد محتوايي هم ازش ميكنه تو صفحات مجازيش.
قشنگ هم از آخور ميخوره هم از توبره.

• Like
Reactions: Arima Kishou
یعنی فکر میکنی میان واضح میگن بخاطر ووکه؟
سایت اسکرین رنت اینکارو کرد دیدی که چیکارش کردن ملت‌ . بقیه شون زرنگن و با چندتا دلیل مسخره بازیو میکوبن.
بازی رو مود پرفورمنس در بدترین لحظه ها زیر ۴۵ فریم رو نمیبینه .
این نقدایی هم گذاشتی بیشترش بخاطر داستان بازی و لول دیزاین ایراد گرفتن که همینش هم مسخره اس. دوتاش فقط در مورد پرفورمنسه که اتفاقا اصلا شرایط بدی رو PS5 نداره . همین ایراد پرفورمنس و Technical Issue تقریبا تو تمام نقدهای PC هم گرفته شده.
اصلا اگه ایراد عجیبی رو کنسول داشت نصف کاربرهای اینجا که دارن رو کنسول بازی میکنن باید مرتبا از این قضیه شاکی میبودن.
بعد از کی تاحالا بخاطر پرفورمنس نمره کم میکنن ؟ چرا کسی بابت پرفورمنس اجرایی بد استارفیلد در زمان لانچ نمره کم نکرد؟
رو همون نسخه پی سی هم این ایرادات رو گرفتن ولی اصلا نمره ۸۱ لایق این اثر نیست. به شدت مشخصه بخاطر چی دارن بازیو میکوبن تو این وسط دنبال فن بازیت هستی؟
وقتی IGN به این بازی 8 میده و به بازی زباله ی ساخت آنتیفا 7 میده باید حساب خیلی چیزا دیگه دست همه بیاد

View attachment 347765
من نزدیک ۵۰ ساعت زدم و پرفورمنس بازی رو پی اس ۵ واقعا بده. یعنی یه سری باس های مخفی هستن که فریم یهو تا ۲۵-۳۰ میاد پایین انقدر افکت داره. اینپوت لگ عجیبی هم داره رو حالت پرفورمنس. چپتر های اخر افت فریم واقعا اذیت میکنه. ۲ بار هم کرش کرده بازی برا من. اوورالی فوق العاده خوش ساخته ولی از لحاظ بهینه بودن رو کنسول واقعا تعطیله بازی. دی اف هم ویدیو خوبی داده برا نسخه کنسولی. در مجموع بهتره صبر کرد برا کسی که میخواد تجربه کنه بازی رو. یا هم کلا منتظر ورژن پرو باشه.ورژن پی سی هم خیلی خوبه ولی برای کسایی که رو کنسول تجربه میکنن بهتره گیم پلی نسخه پیسی نبینن که نسخه کنسولی به شدت تو ذوق میزنه :D

• Like
Reactions: The Pale King

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or