امتیازات بازی Black Myth: Wukong

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیش‌بینی امتیاز

• مجموع رای دهنده‌ها
    118
  • نظرسنجی بسته شده است .
ولی دقت کردید، مدیا گیمینگ دنیا، چقدر شبیه همینBC خودمون هست؟!:دی

به خبر های پتانسیل کنسول وار توجه کنید، همیشه از دو جبهه یک سری اکانت رو انتحاری می فرستن جلو، که وجهه کاربرای شناخته شده خدشه دار نشه...:دی
اینجا هم همینه، اکثر کسایی که انتظار داریم نمره عجیب بدن، اتفاقا نمره معقول می دن، ولی هر سری یک سری منتقد جدید یا کسانی که از نظر رسانه ای کسی بهشون ارزش قائل نمیشه و در سمی بودن شهره هست رو می ندازن وسط برینن به متا! در حالیکه پشت همه اینا، اتفاقا همون رسانه هایی هستند که نخواستن وجهه خودشون خراب بشه، و نمره خوبی داده:دی(درحالیکه ذات واقعی این رسانه هارو هر ماه تو نقد های مختلف به صورت جزئی می بینیم و کاملا میشه پی برد همینا، هیچ فرقی با اونی که یهو 5-6میده ندارند!:دی)
این رسانه های شناخته شده مثل ign سر این همه اراجیفی که گفتن خیلی فحش خوردن برای همین دیگه احتیاط می کنن مگه نه همه اینا یه جور کالت حساب می شن

stellar blade برای این زیاد نتونستن بهش گیر بدن چون بازی مشکل فنی خاصی نداشت مگه نه کمی جای بحث داشت تا 75 پایینش می آوردن

این رسانه های شناخته شده مثل ign سر این همه اراجیفی که گفتن خیلی فحش خوردن برای همین دیگه احتیاط می کنن مگه نه همه اینا یه جور کالت حساب می شن
تهش باز واسه اینا، مهم اینه چقدر محتوا و ویدیو از یک اثر می تونن بسازن

الان مثلا سوژه شده، که داره ignمیلک بازی سر Black Myth در میاره، و اتفاقا داره محتوا تولید می کنه!(غیر اینا پنج شش تا ویدیو دیگه جدا جدا ساختن:دی)
IMG_20240823_154719.pngIMG_20240823_154738.pngIMG_20240823_154800.png

اینا معمولا از بازخورد ها نگران نمیشن، اگه بدونن یک محصول پتانسیل میلک رسانه ای رو نداره، باهاش راحت برخورد می کنند!
کلا اینا وقتی بفهمن یک محصول از نظر سروصدا چقدر بزرگه، کاملا با احتیاط عمل می کنن، حتی هاگوارتز با تمام حواشیش، نهایت شاید به طور کلی چند نمره تو متا از اون چیزی که شایسته اش بود کمتر گرفت! و در کل خیلی نمره در خوری گرفتن
مسئله وقتی بحث برانگیز میشه، که به یک سری بازی الکی نمره های بالا داده شده، که ما باید گیر بدیم چرا فلان بازی متاش بالا بوده که این چیزا از نظر ما کم حساب میشه! به خیلی بازیا الکی 9 و10 ردیف شده و این تصویر تو ذهن ما ساخته شده یک بازی با رعایت یک سری استاندارد ساده 9و10 باید بگیره!(وگرنه همین stellar blade آیا واقعا شاهکار بود که بگیم +90 حقش بود؟! بازی نه کامل کامبتش پرفکت بود، نه داستانی در حد Nier که باهاش مقایسه میشد نه از دید لذت بخشی در طول کل بازی لول دیزاین بالانس صورت نگرفته بود! و ایرادات دیگه، ولی در مجموع یک بازی خیلی خوبی بود که اندازه لیاقتش نمره گرفت، تهش متاش دو سه نمره باید بالاتر می بود!)

آخرین ویرایش:
GamingBolt 10/10 (نسخه PS5)
Black Myth: Wukong is easily one of the best PS5 games out there, let alone one of the best action role-playing games on the system. There is definitely scope for further polish as far as frame rate is concerned, and the addition of an in-game map would have been appreciated, but the many positives simply eclipse those shortcomings. Its fast-paced combat, thrilling boss encounters, a simple but engaging progression and crafting system, and excellent visuals make Black Myth: Wukong a must-play title for anyone who owns a PS5. It will be interesting to see what developer Game Science will do with IP in the future.
Black Myth: Wukong on PS5 is an excellent port that is as good as its PC counterpart.
Black Myth: Wukong PS5 Review – An Excellent Port

تهش باز واسه اینا، مهم اینه چقدر محتوا و ویدیو از یک اثر می تونن بسازن

الان مثلا سوژه شده، که داره ignمیلک بازی سر Black Myth در میاره، و اتفاقا داره محتوا تولید می کنه!(غیر اینا پنج شش تا ویدیو دیگه جدا جدا ساختن:دی)
View attachment 347373View attachment 347374View attachment 347375

اینا معمولا از بازخورد ها نگران نمیشن، اگه بدونن یک محصول پتانسیل میلک رسانه ای رو نداره، باهاش راحت برخورد می کنند!
کلا اینا وقتی بفهمن یک محصول از نظر سروصدا چقدر بزرگه، کاملا با احتیاط عمل می کنن، حتی هاگوارتز با تمام حواشیش، نهایت شاید به طور کلی چند نمره تو متا از اون چیزی که شایسته اش بود کمتر گرفت! و در کل خیلی نمره در خوری گرفتن
مسئله وقتی بحث برانگیز میشه، که به یک سری بازی الکی نمره های بالا داده شده، که ما باید گیر بدیم چرا فلان بازی متاش بالا بوده که این چیزا از نظر ما کم حساب میشه! به خیلی بازیا الکی 9 و10 ردیف شده و این تصویر تو ذهن ما ساخته شده یک بازی با رعایت یک سری استاندارد ساده 9و10 باید بگیره!(وگرنه همین stellar blade آیا واقعا شاهکار بود که بگیم +90 حقش بود؟! بازی نه کامل کامبتش پرفکت بود، نه داستانی در حد Nier که باهاش مقایسه میشد نه از دید لذت بخشی در طول کل بازی لول دیزاین بالانس صورت نگرفته بود! و ایرادات دیگه، ولی در مجموع یک بازی خیلی خب بود که اندازه لیاقتش نمره گرفت، تهش متاش دو سه نمره باید بالاتر می بود!)
حرفتو قبول دارم کاملا دیگه تهش 83 یا 84 باید می شد ولی اینو قبول کن اگه مشکل فنی خاصی داشت بهانه برای اینا جور می شد یک سری نمره مفت بدن بازی رو تا 75 پایین می آوردن
این بازی هم حقش اصلا این نمره نبود بیش تر از 2 یا 3 تا نمره باید بالاتر می بود . یادته هاگوارتز توی گیم اواردز توی هیچ شاخه ای نامزدش نکردن

کاری که اینا می کنن به نظر من بد نیست چون هر بار اعتبارشون بیش از بیش کم می شه و تازه یک جور تبلیغات برای بازی هم هست چون مردم با اینا لج می کنن

یک چیزی هم دیگه که هم هست به یک سری بازی خیلی مهربانانه نمره می دن و به یک سری دیگه مثل این یک دفعه سخت گیر و دقیق می شن . دقت هم کنی بازی های شرقی مثل همین بازی و یا stellar blade و ff16 خیلی مشکل داشتن چون به قواعد این جماعت اصلا پایبند نیستن

خوب میشه چند تا از این رسانه های غول ورشکست شه حساب کار دست بقیه بیاد توی سایت بازی راجب بازی ها حرف بزنن کسی نیاز نداره شما راه راست رو بهش نشون بدید (اصلا در حدی هم نیستن که بخوان :D )

حرفتو قبول دارم کاملا دیگه تهش 83 یا 84 باید می شد ولی اینو قبول کن اگه مشکل فنی خاصی داشت بهانه برای اینا جور می شد یک سری نمره مفت بدن بازی رو تا 75 پایین می آوردن
این بازی هم حقش اصلا این نمره نبود بیش تر از 2 یا 3 تا نمره باید بالاتر می بود . یادته هاگوارتز توی گیم اواردز توی هیچ شاخه ای نامزدش نکردن

کاری که اینا می کنن به نظر من بد نیست چون هر بار اعتبارشون بیش از بیش کم می شه و تازه یک جور تبلیغات برای بازی هم هست چون مردم با اینا لج می کنن

یک چیزی هم دیگه که هم هست به یک سری بازی خیلی مهربانانه نمره می دن و به یک سری دیگه مثل این یک دفعه سخت گیر و دقیق می شن . دقت هم کنی بازی های شرقی مثل همین بازی و یا stellar blade و ff16 خیلی مشکل داشتن چون به قواعد این جماعت اصلا پایبند نیستن

خوب میشه چند تا از این رسانه های غول ورشکست شه حساب کار دست بقیه بیاد توی سایت بازی راجب بازی ها حرف بزنن کسی نیاز نداره شما راه راست رو بهش نشون بدید (اصلا در حدی هم نیستن که بخوان :D )
منکه خودم منکر این قضبه نیستم، اصلا من تو جبهه مقاومت حساب میشم:دی

بحثم اینه برخلاف هارت و پورت اینا تو ویدیو گیم، اصلا نمی تونن کاری که تو سینما و سریال ها انجام می دن رو انجام بدن!!!!!! هر چقدر زور بزنن! باز مخاطب های ویدیو گیم کارو در میارن برا محصولات خیلی خوب!

اصلا تو نسل های گذشته انقدر راحت 9و 10 به بازیا نمی دادن، تازه یکی دو نسل هست انقدر راحت نمره میدن!!!!

حالا همین ff16 رو زدی! ولی بازی متاش 87 شد! بازی آیا واقعا حقش بیشتر از این بود؟!
بازی نه ffخوبی! نه پرداخت داستانی عمیقی مثل ffهای قدیمی داره! ساید میشن های فاجعه! اصلا بازی یک سری مشکلات اساسی داره!(کلا الان کافیه، یکی به موضوع دایورسیتی تو یک نقد اشاره کنه، همونو توسعه دهنده تو شیپور می کنه، ببینید بازی ما عالی بودا، مبادا فکر کنید یکم نقص داره! همه چی استاندارد ما مرز های خلاقیت و هنر رو در نوردیدیم، مشکل اونی بوده که به دایورسیتی گیر داده، درست میگن اتفاقا اون منتقد ایراد داره، ولی ایرادای خودتم ببین!)

اگه حق ff16 متا 90 بود! پس ffviiR باید +97 می شد:دی
این میم شده، باهاش مخالفم ولی خوب کم حقیقت نیست:دی
IMG_20240823_165046_403.jpg

جوگیری خوب نیست چه از سمت گیمر چه از سمت مدیا! بازی 8 از 10 نمرشه و متاشم همینه حالا کار ندارم یه سری سایت به چه دلایلی نمره پایین دادن ولی برایند متا 81 از 100 کاملا منطقی و منصفانه هست.

تا الان 12 ساعت بازی رو بازی کردم و کامبت بازی خیلی خیلی خوبه. بازی رو pc هم بهینه هست و روی تنظیمات سینماتیک راحت 150 فریم رو میده.

جوگیری خوب نیست چه از سمت گیمر چه از سمت مدیا! بازی 8 از 10 نمرشه و متاشم همینه حالا کار ندارم یه سری سایت به چه دلایلی نمره پایین دادن ولی برایند متا 81 از 100 کاملا منطقی و منصفانه هست.

تا الان 12 ساعت بازی رو بازی کردم و کامبت بازی خیلی خیلی خوبه. بازی رو pc هم بهینه هست و روی تنظیمات سینماتیک راحت 150 فریم رو میده.
متاسفانه قبول ندارم. اگه به جا دخترا خوشگل یه سری موجودات زشت میذاشتن الان متاش بالاتر بود همین باعث میشه متا رو دیگه نشه جدی گرفت

این دلقکو ببینید که حتی برای سولز نبودن ایراد گرفته
بخدا چه کسایی استریم میکنن و به خودشون میگن منتقد
View attachment 347585
منم یه بار need for speed نصب کردم دیدم شبیه call of duty نیست خیلی ناراحت شدم و پاکش کردم

l
این دلقکو ببینید که حتی برای سولز نبودن ایراد گرفته
بخدا چه کسایی استریم میکنن و به خودشون میگن منتقد
View attachment 347585
این هاشم اقا رو کلا ول کنید طرف فکر می کنه دوتا می رن توییچ‌ یا یوتیوب نگاش می کنن خبری هست

شما فقط خزبعلات ایشون درباره SSاوایل نسل بشنوید حساب کار دستتون میاد
امیر گیم شو با این همه پرت بودن از هاشم اقا خیلی سر تره😂

منم همین حدود بازی کردم و تا همینجای کار نمرم 9.5 از 10 هست به بازی

هم الدن رینگ رو تا ارخش بازی کردم هم سولز ها رو ، هم بازی های تاپ پی اس مثل GOW هارو و به همه اونا اینقدر نمره بالا ندادم چون این بازی جادو میکنه اصلا و بی نظیره

راجع به اینکه با سینماتیک هم 150 فریم میگیری خیلی عجیبه چون من روی بالاترین تنظیمات 30 هم به زور میگیرم با گرافیک 4080
البته بنچمارک ها و ویدئو های توی یوتیوب هم همین رو میگن :

1724603602925.png

راجع به اینکه با سینماتیک هم 150 فریم میگیری خیلی عجیبه چون من روی بالاترین تنظیمات 30 هم به زور میگیرم با گرافیک 4080

بنچمارک 4K گذاشتی خب :D من روی 1440میزنم و البته ری تریسینگ خاموش. با ری تریسینگ مدیوم، بین ۸۰ تا ۱۰۰.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or