امتیازات بازی Black Myth: Wukong

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیش‌بینی امتیاز

• مجموع رای دهنده‌ها
    118
  • نظرسنجی بسته شده است .
من ری*م به جامعه ی lgbtq+ و امیدوارم یه هیتلری چیزی پیدا شه همه اینا رو بندازه تو کوره . گند زدن به بشریت اینا هیچی، به گیمم میخوان رحم نکنن. دم این بازی گرم که اصلا به این مسائل نپرداخته و راهشو جدا کرده از همچین ترندی. :دی میدونم عصبی حرف زدم ولی واقعا خستم از این انسان نماها:دی
شما فقط پست رسانه PC Gamer رو ببین انگار اتاق بازجوییه

IMG_20240823_081544_244.jpg

کثافت دونی شده مدیای غربی

شما فقط پست رسانه PC Gamer رو ببین انگار اتاق بازجوییه

View attachment 347326

کثافت دونی شده مدیای غربی
من سالهاست دیگه pc gamer رو دنبال نمیکنم با اختلاف برای من منفورترین و بیخودترین سایت گیمینگ هست. تمام نقدهاشون چه سخت افزاری و چه گیمینگ گمراه کننده و جهت دار هست. امیدوارم یه روزی خبر تعطیل شدنشو بشنوم.

چیزی که تو جامعه وجود داشته باشه، طبیعتا به مرور به تمام حوزه ها هم وارد میشه، ریشه و هسته اصلی درون جامعه است،

به نظرم باید صبر داشته باشیم تا به مرور این اوضاع درست شه طوری که نه سیخ بسوزه نه کباب... روندی هست که باید پردازش و طی شه...

چیزی که تو جامعه وجود داشته باشه
البته فقط تو جوامع انگلوساکسون:دی
من که به شخصه جاهای دیگه ندیدم طالب باشن ملتشون (غرب تازه شرق که هیچ) بحث زور هم فرق میکنه:دی
خدا کنه زودتر بکشن بیرون فقط حالمون بهم خورد واقعا. موضوع مهمتری نمیدونم نیست؟ محیط زیست؟ جنگها و فقر؟ جهان سوم؟ و...
کاش لاقل یه سری گرایش ممنوعه دیگه رو این کله گنده های انگلوساکسون داشتن عادی سازی میکردن انقدر حالمون بهم نمیخورد:دی
کلا چیزیه که شدیدا تو نظر شرقیها مذمومه-قدیم هم از چین گرفته تا ایران کسی رو میخواستن تحقیر کنن دم و دستگاهشو میبریدن:دی حالا سایت پی سی گیمر انتظار داره یه کاراکتر مثل آغا محمدخان قاجار با قدرتهای ماورایی تو بازی چینی حضور داشته باشه:دی

بنظرم بخاطر اینکه سازنده بازی استدیوهای چینی بودن هم بی تاثیر نبوده
کلا اروپا و آمریکا دید خوبی روی چین ندارن
امیدوارم چینی ها با قدرت ادامه بدن این راه رو تا اینکه استدیوهای بزرگ غربی شاید تکونی بخورن

ولی دقت کردید، مدیا گیمینگ دنیا، چقدر شبیه همینBC خودمون هست؟!:دی

به خبر های پتانسیل کنسول وار توجه کنید، همیشه از دو جبهه یک سری اکانت رو انتحاری می فرستن جلو، که وجهه کاربرای شناخته شده خدشه دار نشه...:دی
اینجا هم همینه، اکثر کسایی که انتظار داریم نمره عجیب بدن، اتفاقا نمره معقول می دن، ولی هر سری یک سری منتقد جدید یا کسانی که از نظر رسانه ای کسی بهشون ارزش قائل نمیشه و در سمی بودن شهره هست رو می ندازن وسط برینن به متا! در حالیکه پشت همه اینا، اتفاقا همون رسانه هایی هستند که نخواستن وجهه خودشون خراب بشه، و نمره خوبی داده:دی(درحالیکه ذات واقعی این رسانه هارو هر ماه تو نقد های مختلف به صورت جزئی می بینیم و کاملا میشه پی برد همینا، هیچ فرقی با اونی که یهو 5-6میده ندارند!:دی)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or