امتیازات بازی Army of Two: The 40th Day

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
سلام!

14284.jpg

این بازی که 12 ژانویه عرضه می شود اولین امتیازش را گرفت. PSM3 Magazine UK به بازی امتیاز 8.5 از 10 داده است.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ای بابا گفتیم دیگه بازی پیشرفت اساسی کرده ولی با این امتیازات !
البته همون ign را عشقه :biggrin1:
8.5 داده یعنی خوب به بالا .

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
این نظرتون اصلا درست نیست
دوستان ، کاربران ، ناظمان و ... همه برای خودشون در پروفایل و امضا و ... خودشون جک سال انتخاب کردند ولی آیا با وجود چنین متن فیلسوفانه ای میشه جک دیگری لقب Best به خودش بگیره؟؟؟؟
در هر حال میخواستم بدونم کسی بازی کرده؟؟؟؟ Wave 6 حقیقت داره؟؟؟؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان ، کاربران ، ناظمان و ... همه برای خودشون در پروفایل و امضا و ... خودشون جک سال انتخاب کردند ولی آیا با وجود چنین متن فیلسوفانه ای میشه جک دیگری لقب Best به خودش بگیره؟؟؟

حتما ميگيم طي يك اعلاميه به اطلاع تمام كاربران سايت رسونده بشه كه هروقت خواستن نظر شخصيشون رو در مورد يك بازي بگن اول با شما مشورت كنن اگه از نظر شما نظر اون كاربر چيزي شبيه به جك نبود بعد اجازه دارن نظرشون رو بيان كنن .

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
منم به شدت از شماره اول خوشم اومد
رفتن این بازی به شکل کو اپ لذت فوق العاده زیادی داره
چند تا نکته مثبتش اینا هست به نظر من
1.کلا سیستم کو آپ بازی.مثل درمون کردنش که واقعا لذت بخش بود. هم اون وقتی که شما دوستتو می کشیدی و به یه محل امن میبردی تا درمونش کنی جالب بود چون خودش یه چالش به حساب میومد و هم وقتی زخمی میشدی و دوستتون شما رو می کشید و در اون حین شما باید ازش محافظت میکردی
مسخره بازی هایی که اینا در میاوردن و جرو بحثاشون در نوع خودش قشنگ بود و همچنین اون قسمت تیراندازی در کنار هم و کمر به کمر باید دشمنان رو به رگبار می بستید.سیستم اگرو هم رو نباید فراموش کرد.کلا بیشتر بخش ها کو آپ بازی ارجینال بود و جدید و سرگرم کننده بود
2.سیستم کاور گیری خیلی خوب.کلا خیلی راحت کاور میگیره و از کاور بیرون بیاد
من همیشه توی گیرز به دلیل استیکی بودن سیتم کاور گیریش مشکل داشتم ولی با این بازی این مشکل حل شده(نمی گم از گیرز بهتره ولی به اندازه خودش لذت بخش هست)
3.اسلحه های متنوعش و سیستم خرید و فروش و آپگرید فوق العاده خوب که هیچ اشکالی نمی شد بهش گرفت
4.هوش مصنوعی دشمنانش هم خوب بود.من خودم روی این بخش خیلی دقت کردم.خیلی وقتا میشد دشمنا منو دور میزدن و از پشت حمله میکردن و اینکه خیلی خوب کاور میگرفتن.باگ هم داشت مثلا بعضا اصلا حواسشون به تو نبود ولی اکثرا خوب می جنگیدن
5.Melee های خیلی باحالی داشت:D
مراحلش هم متنوع بود و اصلا آدم خسته نمی شد

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
حتما ميگيم طي يك اعلاميه به اطلاع تمام كاربران سايت رسونده بشه كه هروقت خواستن نظر شخصيشون رو در مورد يك بازي بگن اول با شما مشورت كنن اگه از نظر شما نظر اون كاربر چيزي شبيه به جك نبود بعد اجازه دارن نظرشون رو بيان كنن .
خیر. برداشتتون کاملا بر عکس بود.
ایشون داره میگه:"نظرت اصلا درست نیست."
این یعنی چی؟؟؟
من با نظر اون شخص کاری ندارم. از جمله فیلسوفانه ایشون تعریف کردم. به شخصه حتی یک بار هم از نظر کسی انتقاد نکردم و نخواهم کرد ولی من توصیه میکنم پست من رو یکبار دیگه بخونید تا متوجه مطلب بشید.
مثل این می مونه که شما نظر میدید و میگید Darksiders بازی خوبی هست و ایشون بیاد بگه نظرت اصلا درست نیست.
فکر کنم مشخص شد منظورم چی بوده. :biggrin1:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
من یادمه شماره قبیلش بازی می کردم خیلی عذابم می داد بعضی جاها هم خیلی حال در کل بازی نرمالی نبود!
به خصوص سختی اون !! اینقدر دشمن برات می یومد که وسط بازی دوست داشتی دسته رو بکوبکی تو x360!!
ارتش چین هم اینقدر سرباز نداشت!! آخر به فکرت می رسید که باید بزنی به دل دشمن و نکشی!!... و خیلی مشکلات عدیده!
در ضمن حسن هایی هم داشت...!

من امروز رویو game trailers رو دیدم که مثل اینکه جذاب تر شده ولی بازم گرافیک نه چندان خوبی داشت..

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
امتیازاتی که تا الان گرفته :

Play Magazine:9.5
GameFocus:9
Vandal Online:8.8
Games Master UK:8.5
IGN:8.5
Multiplayer.it:8.4
3DJuegos:8.3
Official Xbox Magazine UK:8
Official Xbox Magazine:8
SpazioGames:7.8
GameTrailers:7.7
Xbox360Achievements:7.6
1UP:7.5
TeamXbox:7.5
Eurogamer:7
VideoGamer:7
Gameplanet:7
Game Informer:6.5
GameSpy:6
GamePro:6

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
عجب امتيازاتي ! بيچاره اوني كه ميخواد با توجه به امتيازات بازي رو بگيره ! :biggrin1:

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
نمره ی گیم اسپات به این بازی: 7.5 { به هر دو نسخه ی X360 و PS3} در ضمن گیم اسپات به شماره ی قبلی بازی 6.5 داده بود
مدالها :
good_brutal_s.gif
good_plays_well_with_others_s.gif

نکات مثبت : مبارزه با اسلحه ی ارضا کننده و بیرحمانه، شخصی سازی سزگرم کننده ی اسلحه ها، محیط های متنوع و پر جزییات، پیاده سازی خوب تاکتیکهای سبک Co-op، ارزش تکرار غاقلگیر کننده.
نکات منفی: Lag داشتن بخش آنلاین، Campaign کوتاه، مشکل دار بودن و ناشیانه بودن حرکت کارکترها، سرسری کار شدن پخش Morality

{ من صبح که اومدم اینترنت، گیم اسپات امتیاز داده بود، اینجا اومدم، تعجب کردم تا حالا کسی امتیازش رو نذاشته بود:biggrin1:}

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
نکات مثبت : مبارزه با اسلحه ی ارضا کننده و بیرحمانه، شخصی سازی سزگرم کننده ی اسلحه ها، محیط های متنوع و پر جزییات، پیاده سازی خوب تاکتیکهای سبک Co-op، ارزش تکرار غاقلگیر کننده.
نکات منفی: Lag داشتن بخش آنلاین، Campaign کوتاه، مشکل دار بودن و ناشیانه بودن حرکت کارکترها، سرسری کار شدن پخش Morality

واقعا نوشته سرسری.!!! :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر