امتیازات بازی Army of Two: The 40th Day

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
سلام!

14284.jpg

این بازی که 12 ژانویه عرضه می شود اولین امتیازش را گرفت. PSM3 Magazine UK به بازی امتیاز 8.5 از 10 داده است.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
از همون اول مشخص بود که نه بازی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشه(که همین موضوع باعث ضدحال خوردن بیش از پیش نگارنده شد)نه اینکه امتیازات بالایی بگیره به هر حال همین امتیازات هم برای یکی از بازی هایی که خود EA هم زیاد ازش انتظار نداره و مانور زیادی روش داده نشد امتیازات قابل قبولی به نظر میرسن...

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
انصافاً چند تا امتیاز دادن که دوستان استنباط میکنند؟!!!
احتیاج به امتیازات بیشتر نیست!
قسمت اول بازی امتیازاتش همین حدود 8.5 بود و از اونجایی که این بازی هم زیاد تفاوتی با قسمت اول نداره پیشاپیش میشه حدس زد امتیازات دیگه در چه حدین...
*ضمن اینکه من هم با این بازی و به صورت کلی با 3rd-Person Shooter حال میکنم...
یکی از آشغالترین بازیهای عمرم بود.افتضاخ به تمام معنا.معلوم نبود دنبال چی بود.در کل :sick:
من با نظر شما موافق نیستم!

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
احتیاج به امتیازات بیشتر نیست!
قسمت اول بازی امتیازاتش همین حدود 8.5 بود و از اونجایی که این بازی هم زیاد تفاوتی با قسمت اول نداره پیشاپیش میشه حدس زد امتیازات دیگه در چه حدین...
*ضمن اینکه من هم با این بازی و به صورت کلی با 3rd-Person Shooter حال میکنم...

من با نظر شما موافق نیستم!

راستش منم مثل شما عاشق TPS هستم.ولی آخه این بازی خیلی سطح پائین بود + از زمانی که گرز اومد و این بازیها از روی اون تقلید شد سطح انتظار هم بالا رفت.شاید اگر گرز نیومده بود و این بازی بود بازیه عالی ایی میشد.
چیزی که من رو خیلی آزار میداد در شماره اولش مبارزاتش بود که یه جورائی حس جنگ واقعی و جدی رو بهت نمیداد و یه جورائی بچه بازی بود.هوش مصنوعیه یارمون هم که کلا در حد مرغابی بود:biggrin1:که البته تو این شماره قول دادن هوش مصنوعی پیشرفت کنه.
در کل بخاطر توهینم به این بازی معذرت میخوام.
راستی خوشحال میشم نکات مثبت این بازی رو بگید.(البته این واقعا سوالی هستا:biggrin1:)
مرسی

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
برادر خسته و تنها میفرمایند:
راستی خوشحال میشم نکات مثبت این بازی رو بگید.(البته این واقعا سوالی هستا)

نکات مثبت co-op جذاب
و ارتقاء دادن اسلحه ها که خیلی قشنگ و جذاب یود
دیگه چی بگم:D
لباس و کلا زره اونا هم جالب بود...بازی خوبی بود...آشغال نبود!

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
نکات مثبت co-op جذاب
و ارتقاء دادن اسلحه ها که خیلی قشنگ و جذاب یود
دیگه چی بگم:D
لباس و کلا زره اونا هم جالب بود...بازی خوبی بود...آشغال نبود!
:biggrin1:خسته نباشید بابا.
به نظرم میتونست بازیه عالی ایی بشه ولی متاسفانه نشد.من نمیدونم این EA چه مرگشه که انقدر هوش مصنوعی بازیهاش ضعیف هست.یکی دیگه از اشکالاتش این بود که اصلا کشتن تو این بازی هیچ حسی رو به شما نمیداد و انگار یه عروسک رو کشتید.
در کل از دوستداران این بازی به خاطر به کاربردن کلمه آشغال معذرت میخوام

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
مثل اینکه دموی باز اومده تو سایت ها دیدم برای دانلود گذاشتن.

نسخه اول بازی واقعا خوب و عالی بود مشکل اصلی ای که داشت به نظرم طراحی ضعیف دشمن ها و کم بودن اونها بود.
این نسخه هم من هرچی تریلر ازش دیدم واقعا در سطح خوبی بودن، EA تا الان خوب روش مانور داده نمیدونم چرا میگید بد مانور داده؟ درضمن نمره 8.5 واقعا نمره خوبی هست ایرادتون برای چیه نمیدونم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر