امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
Journey

9.5/10

+تجربه فوق العاده از 1 بازی کاملا متفاوت-گرافبک هنری خیلی قشنگ-آهنگ های بازی در بالاترین سطح خودش قرار داره-گیم پلی ساده و لذت بخش-بازی 1 سری لحظه ها و صحنه های فوق العاده که کاملا محو کننده هست-یکی از نکات مثبت بازی از نظر من کوتاه بودن زمان اش بود چون این بازی زمان طولانی نمی طلبه

- بازی چیز خاصی برای تکرار کردن اش نداره

Journey.%28Game%29.full.1396122.jpg

درسته كه بازي ارزش تكرار كمي داره ولي ميتوني براي خودت تكرار هاي قشنگ درست كني:d برو تو نقشه بگرد و با ملت ارتباط برقرار كن يا باهاشون تو صحراها بگرد با حاله :d
گرفتن تروفي هاش هم خيلي خوبه

ولي مهم تر از همه جمع كردن تمامي نشان ها براي گرفتن بالاترين درجه نوراني و سفيد شدن هست كه خيلي جذاب ميشه :)

اي كاش شب رو به بازي اضافه مي كردن :(
اون تيتراژ اخر بازي كه در شب هم صحنه هايي نشون ميده داغ گذاشت به دل من :( چون فكر كردم بعدا" توي NEW GAME + بازي بشه شب رو رفت ولي نداشت :(
شب و زير نور مهتاب و روي شن ها ماوراي تصور ميشد

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232

Bloodborne

خب این اولین بازی ای بود که من روی Ps4 تموم کردم... و اولین بازی از سری بازی های میازاکی بود که بازی کردم.
بازی گیم پلیش واقعا جذاب بود برام و خیلی حال داد...پروسه یاد گیری بازی خیلی وقت گیر بود ولی همونشم جذاب بود... طراحی محیط و اتمسفر بازی واقعا حرف نداشت و دشمن های بازی مخصوصا بعضی از باس های بازی به طرز خفنی باحال طراحی شده بودن. بازی در حدی جذبم کرد که وقتی Dark Souls 3 بیاد حتما میگیرمش. در مورد داستان بازی هم طبیعتا وقتی داشتم بازی میکردم هیچی از داستان نفهمیدم و فکر کردم هم داستان خاصی نداره ولی وقتی تاپیک داستان بازی رو خوندم نظرم عوض شد داستان بازی خیلی باحال بود :D ولی از طرز روایت داستان خوشم نیومد اگه مثلا اون تاپیک یا ویکی نبود از داستان طبیعتا هیچی نمیفهمیدم. گرافیک بازی هم میشه گفت که قابل قبول بود.
ولی مشکل اصلی من با افت فریم بازی بود حتی بعد آپدیت هاش هم افت فریم داشت که اذیت میکرد واقعا. از طرفی هم Chalice های بازی به نظرم حوصله سر بر و تکراری بودن (حداقل این 6-7 تایی که من رفتم با هم فرق زیادی نداشتن) و اصلا جذابیت بازی اصلی رو نداشتن برام.
آنلاین بازی هم تنها خوبیش همون Note هایی بود که میذاشتن ملت وگرنه نه کسی میومد کمکت نه کسی میومد باهات دشمنی کنه... بود و نبودش فرقی نمیکرد :D
ولی به طور کلی بازی خیلی خوبی بود و خوب سر گرمم کرد .

8.5/10

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
Batman Arkham Knight

10/10

هیج ایرادی نمیتونم از این بازی بگیرم!‌ تو وانفسای ریمستر سازی کمپانیا و کمبود بازی درست حسابی یه ابر بازی مثل بتمن میاد که بشدت توقع ها رو از سایر بازیای هم سبک میبره بالا!
گرافیک بازی بی نظیره!! یعنی اوردر ۱۸۸۶ که سمبل گرافیک خیلیا میدوننش از این بازی به مراتب ضعیف تره! تصور کنید این بازی اوپن ورد نبود چه گرافیکی میخاست داشته باشه خدا میدونه!
رانندگی با بتموبیل دنیاییه واسه خودش
نوآوری تو این بازی بیداد میکنه! چیزایی میبیند که ادم حیرت زده میشه چطوری به عقلشون رسیده همچین چیزایی بسازن. کار با گجتا انقد خفن و جذابه که آدم احساس حرفه ای بودن بهش دست میده!
خلاصه بهترین بازی ایی بود( هنوز تموم نشده البته) که تو این نسل تا حالا بازی کردم و فک نمیکنم تا شماره بعدیش بازی بهتری هم بتونه بیاد توان رقابت با این بازی رو داشته باشه.
در انتها بازم واسه گیم اسپات متاسفم با این امتیاز دادنش! واقعا ۷ حق این بازیه؟ اخه اینکه بعضی ماموریتا بت موبیل توش دخیله شد ایراد؟ خب همون بت موبیل سواریش به صدتا ریسینگ میارزه! و کارایی که میشه باهاش کرد واقعا جذابه.

آخرین ویرایش:

bahadorgamer

کاربر سایت
May 31, 2012
36
نام
بهادر
این بازی که یه شاهکار هست و خواهد بود...داستان رو هم به بهترین نحو ممکن تموم کردم...;;)The Witcher 3:Wild Hunt 10\10
لست رو با پلی3 هم تموم کردم..ولی دوباره رو 4 بازی کردم....شاهکار...TLOU 10\10
این کال آف منو به این سری دوباره امیدوار کرد...بازی خیلی مدرن بود ولی داستان و گرافیک خیلی خوبی داشت...COD advanced warfare 9\10

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
Killzone Shadowfall

نکات مثبت : گرافیک عالی , بعضی قسمتای بازی آدمو یاد KZ1 و 2 میندازه , استفاده ی زیاد از امکانات دسته ی PS4 .

نکات منفی : هیچ شباهتی به KZ نداره . صداگذاری بی روح شخصیت اصلی . روایت داستانی افتضاح . تغییر Level-Design بازی در جهت منفی شدن :| چیدمان موسیقی مزخرف . بجای همراهی کسی باهاتون یه روبات بدرد نخور به اسم OWL وجود داره که تا بهش دستور ندین هیچ کار خاصی نمیکنه :| و در نهایت اینکه ساختار بازی به طور کلی داغونه . کاملا مشخصه هول هولکی ساخته شده .

بخش آنلاینم هنوز امتحان نکردم که نظر بدم .
3/10

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
Batman Arkham Knight

10/10

هیج ایرادی نمیتونم از این بازی بگیرم!‌ تو وانفسای ریمستر سازی کمپانیا و کمبود بازی درست حسابی یه ابر بازی مثل بتمن میاد که بشدت توقع ها رو از سایر بازیای هم سبک میبره بالا!
گرافیک بازی بی نظیره!! یعنی اوردر ۱۸۸۶ که سمبل گرافیک خیلیا میدوننش از این بازی به مراتب ضعیف تره! تصور کنید این بازی اوپن ورد نبود چه گرافیکی میخاست داشته باشه خدا میدونه!
رانندگی با بتموبیل دنیاییه واسه خودش
نوآوری تو این بازی بیداد میکنه! چیزایی میبیند که ادم حیرت زده میشه چطوری به عقلشون رسیده همچین چیزایی بسازن. کار با گجتا انقد خفن و جذابه که آدم احساس حرفه ای بودن بهش دست میده!
خلاصه بهترین بازی ایی بود( هنوز تموم نشده البته) که تو این نسل تا حالا بازی کردم و فک نمیکنم تا شماره بعدیش بازی بهتری هم بتونه بیاد توان رقابت با این بازی رو داشته باشه.
در انتها بازم واسه گیم اسپات متاسفم با این امتیاز دادنش! واقعا ۷ حق این بازیه؟

دوست عزیز این بازی آخرین شماره سری بود و شماره بعدی نداره!

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
the last of us

نکات مثبت : داستان فوقالعاده منسجم و غنی و جذاب. - شخصیت پردازی عالی - گیم پلی بدون نقص - گرافیک فنی و بصری بسیار خوب - موسیقی عالی مخصوصا تو منو اصلی

نکات منفی : AI افتضاح دشمن ها از نوع انسان . خیلی پیش اومد که در طول بازی یاران خودی از جلو ادما رد میشدن و اون ها هیچ عکس العملی نداشتن. انگار فقط دنبال ما بودن و کلا به بقیه کاری نداشتن!

افت فریم گاها حس میشه و مشخصه بازی دقیق رو ۶۰ فریم قفل نیست.

حرفهای رکیک که از زبان الی در طول بازی کا شاهد بودیم . یه بچه ۱۴ ساله تو ۱۰ تا جملش ۹ تاش فاک بکار میبره و این بنظرم درست نیست و الگوی غلطی رو واسه نوجوانان ایجاد میکنه.

در dlc left behind هم در یک سکانس شاهد این هستیم که دو تابچه ۱۴ ساله یک حرکتی انجام میدن که اصلا بنظرم نیازی نبود این سکانس و بد اموزی هم داره برای نو جوانان.

نتیجه :در کل بازیش با توجه به نکات بیان شده فوق العاده بود و نمره ۹ براش مناسبه.

hamidbehzadi

کاربر سایت
Feb 7, 2013
187
نام
حمید
سلام اساتید و علما گیمر یه نظر بدین بازی the elder scrols online ارزش خرید داره؟ از ویچر بهتره؟ گرافیکش در چه حده؟ باید پینگ چقدر باشه تا انلاین بازی کنم ؟ اصلا انلاین زده اسمشو معنیش یعنی چی؟ دمتون گرم یه توضیح کامل بدین تایپیک نداشت این بازی نمیدونم چرا!!!

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
the last of us

نکات مثبت : داستان فوقالعاده منسجم و غنی و جذاب. - شخصیت پردازی عالی - گیم پلی بدون نقص - گرافیک فنی و بصری بسیار خوب - موسیقی عالی مخصوصا تو منو اصلی

نکات منفی : AI افتضاح دشمن ها از نوع انسان . خیلی پیش اومد که در طول بازی یاران خودی از جلو ادما رد میشدن و اون ها هیچ عکس العملی نداشتن. انگار فقط دنبال ما بودن و کلا به بقیه کاری نداشتن!

افت فریم گاها حس میشه و مشخصه بازی دقیق رو ۶۰ فریم قفل نیست.

حرفهای رکیک که از زبان الی در طول بازی کا شاهد بودیم . یه بچه ۱۴ ساله تو ۱۰ تا جملش ۹ تاش فاک بکار میبره و این بنظرم درست نیست و الگوی غلطی رو واسه نوجوانان ایجاد میکنه.

در dlc left behind هم در یک سکانس شاهد این هستیم که دو تابچه ۱۴ ساله یک حرکتی انجام میدن که اصلا بنظرم نیازی نبود این سکانس و بد اموزی هم داره برای نو جوانان.

نتیجه :در کل بازیش با توجه به نکات بیان شده فوق العاده بود و نمره ۹ براش مناسبه.

دوست عزیز درجه بندی سنی روی بازی ها بخاطر همین درجه بندی M (بزرگسالان) نه نوجوانان :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر