امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
Sc:C 9.7/10
نکات مثبت:
گیم پلی بسیار روان و کارامد+بهترین سیستم کاور گیر که من دیدم.
مخفی کاری بسیار عالی.طوری که به نظرم این سبکو متحول کرد.
انمیشینهای واقعا بی نظیر.
داستان خیلی خوب و روایتی خوب.
هیجان بالا.
صدا گذاری فوق العاده.
در کل به نظرم بهتیرین بازی مخفی کاری این نسل.

نکات منفی:
نقصهای گرافیکی توی بعضی از صحنه ها.
بازی نسبتا کوتاه هست.(روی نرمال توی 8-7 ساعت تموم شد(البته بدون اکشن بازی..))

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,140
نام
حسین
splinter cell:conviction
gameplay:9-بسیار دلچسب-سریع-هیجانی.ولی متاسفانه کمی به قول دوستان نوب پسند شده.و بسیار راحت.یعنی من رو realstic هم چیزی بنام سختی حس نکردم.

graphics:7
بسیار بد و زننده.اصلا در حد نام این بازی نبود.تنها نکته مثبت طراحی کاراکتر بی نظیر سم بود.طراحی محیط هم بدون جزئیات-کمبود شدید تکستچر.

sound:8.5
موسیقی ها بسیار خوب و عالی بود.البته یه چندجا مناسب با لحظه نبود.صدای کاراکترها هم خیلی خوب بود.صدای اسلحه ها عالی بود.

story:9 خیلی خیلی عالی.البته میتونست خیلی احساسی تر هم باشه.ولی در کل عالی بود.

overal:8.5

البته به شخصه انتظارم خیلی خیلی بیشتر از این بود.اونم بعد از 5 سال انتظار.مسخره ها انگار تو 1 سال بازی رو ساختن.:biggrin1:

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
splintercell conviction
game play-9.5خیلی حال داد اولین باری بود که سری splintercell رو بازی کردم سریش نه فقط همینو بازی کردم
sound -7 اصلا با صدا گذاریش حال نکردم بعضی اوقات صدایه آهنگ میومد رو صدایه مکالمه
graphic _8 خوب بود
story _9.5 قشنگ بود
در حالت کلی اگه بگم بدونه میانگین اینا واقعا ارزش داره که اورجینالشو بخرین هر چند خودم نمیخرم :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,022
نام
نـــــــویـــــــــد
خداوند بيامرزه پدر و مادر كسي رو كه اين كلمه ي Noob رو اختراع كرد تا يه سري به واسطه ي اين كلمه تبديل به Pro Gamer بشن !

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
Army Of Two:The 40th Day 8/10

برعكس ادعاي يكي از مجله هاي وطني(بدون در نظر گرفتن نويسنده ي نقد) Salem و Rios اصلاً سعي نداشتن حكم "Me Too" براي Marcus و Dom داشته باشن و به شخصه به غير از دو نفر بودنه Army Of Two و [معمولاً] GEOW هيچ شباهت ديگه اي نديدم!
/ضمن اينكه طراحي شخصيت هاي بازي جالب شده ولي متاسفانه باگ هاي ريز و درشت لطمه ي زيادي به بازي زده...

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
SC:Conviction : 9

بازی واقعا عالی بود.خیلی خوش ساخت بود.گیم پلی روون و خوب.فقط تنها مشکلی که داشت گرافیک بود که اونم در حد خوب بود !!

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
Splintercell : Conl/iction

داستان : 9.6

داستان فوق العاده جذاب, يكي از نقاط قوت بازي با چند Set Piece هاي فوق العاده و روايت داستاني جالب و نو.

گرافيك : 8.0

كيفيت تكسچرها در بعضي موارد ضعيف كار شده ولي در بسياري نقاط بسيار قوي ولي در اين ضمينه ميتوانست بسيار بهتر عمل كند. نورپردازي فوق العاده با توجه به سبك بازي و سيستم جذاب بازي به هنگام مخفي بودن و در ديد بودن كه افكت سياه سفيد در اين صحنه ها به شدت تاثير گذار كار شده. انيميشن فوق العاده و حالت سينمايي دوربين.

صدا : 9.2

صدا گذاري فوق العاده مخصوصا براي سم كه خستگي بعد از اين همه سال كار به عنوان يك فرد كاركشته, تو صداش موج ميزنه و .... ( به علت اسپويل كردن داستان ادامه نميدم ) موسقي تاثير گذار هماهنگ با جو بازي كه به هيجان انگيز شدن همراهي با سم كمك ميكنه. در بسياري نقاط انگشت شمار حس موسقي با موقعيت سم هماهنگ نبود ولي در كل عالي بود.

گيم پلي : 9.8

براي طرفداران اين سري ارضا كننده. با اينكه مايه هاي مخفي كاري كمرنگ تر شده ولي هرگز اين بازي به عنوان يك بازي اكشن نام برده نميشود. مخصوصا روي درجه سختي هاي بالاتر اتمام قريب به اتفاق مراحل بدون مخفي كاري امكان پذير نيست. هوش مصنوعي (روي realistic) تا جايي كه من ديدم بدون نقص. سيستم mark & execute كارآمد. سيستم كاور گيري كه از نظر من يك تحول بود (:biggrin1:). حالت داستاني تك نفره (realistic) در حدود 11 ساعت, ولي با وجود co-op و ... ارزش بازي بسيار بالاست.

امتياز نهايي : 9.7

[توجه : امتياز نهايي ميانگين امتيازات نيست (:biggrin1:) ]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر