امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,023
نام
نـــــــویـــــــــد
Dante'S Inferno
7.0/10

حُب اين بازي هم به پايان رسيد ! واقعا چندتا نكته فوق العاده خوب داشت . به بهترين شكل جهنم رو به تصوير كشيدن . طراحي هنري عالي بود و همچنين Cut Scense هاي بازي هم خيلي خوب بود و داستان بازي رو خوب روايت ميكرد ! پايان قشنگي هم داشت ! اولين بازي هم بود كه ميديدم كاملا بدن لخت يه مرد رو به تصوير ميكشن كه اين جالب بود ! نكات منفي بازي رو هم كه قبلا در موردش به اندازه ي كافي بحث شده . در كل عنوان متوسط خوبي بود :biggrin1:
اواخر بازي يه جا بود كه بايد روي يخ راه ميرفتي واقعا اعصابم رو به هم ريخت خواستم به صورت كاملا احساسي به بازي 5.5 بدم اما 3 4 ساعتي از تموم شدنش گذشت بعد اومدم امتياز دادم :biggrin1:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
darck siders: 9.9 10
والا هیچ ایرادی از این بازی نمیتونم بگیرم فقط نمیدونم چرا هیچکس این عنوان به این بزرگی را اصلا دربارش صحبت نمیکنه واقعا بازی به این هنری روونی و زیبایی ندیده بودم برای اثبات این حرف هم بزار براتون بگم الان این چهار تا بازی را گرفتم یعنی
Assaisin 2
Bayonta
left 4 dead
همه را یکم رفتم اصلا حال نداد ولی این را تا گذاشتم الان یک هفتست خفن دارم باهاش حال میکنم همه چیزش عالی هست اینقدر سوپرایز توش هست که آدم نمیدونه چی بگه داستان بلند و معقول نه الکی کشش بدن با دور کردن مسافت های ماموریت ها مثل Assasin
فیزیک به شدت بالا
گرافیک برای این عظمت بسیار عالی
طراحی زیبای دشمنان
ترکیب... god of war ...devil may cry... perince of persia
و همچنین نو آوری های مخصوص خودش
سیستم افزایش Level
داستان به شدت گیرا
یک جا دیدم گفته بود داشتان تکراری والا من که اینهمه بازی میکنم ندیده بودم اینقدر قشنگ به موضوع بهشت و جهنم پرداخته بشه
گرافیک بیشتر هنری البته از نظر فنی هم بسیار سطح بالایی داره چیزهایی توش دیدم که توی هیچ بازی ندیدم خودتون بازی کنید میفهمید فقط از اول تا آخرش را بازی کنید تا بفهمید چی میگم
محیط ها به شدت دارای جو بسیار بالا چیزی که پایین مینویسم خیلی لو دادن داستان نیست ولی برای کسایی که هنوز قانع نشدن بازی را بخرن میگم
در قسمتی از بازی شما به Eden یا همون بهشت میرید و با درختی عظیمی که آدم و حوا از اون سیب را چیدن میبینید عظمت تکه ای از بهشت را میتونید اینجا ببنید البته بحث اعتقادی نیست کلا دارم داستانی میگم و تخیل بالای سازندگان
تا صبح هم بخوام میتونم در رابطه با این بازی بنویسم فقط بازم میگم هنوزم در عجبم چرا این بازی اینقدر کم صدا کرده چون به شخصه معتقدم توی 2 تا God of war که بازی کردم اون حتی نزدیک این عنوان نمیشه شک نکنید حالا devil may cry بماند که اصلا .....

KHOROOS

کاربر سایت
Feb 10, 2010
151
نام
محمد امین
COD-MW 2 : 9.5
خیلی حال داد فقط آدم خیلی یاد نسخه قبلی می افتاد.
L4D 2 : 7.5
داستانش خیلی مبهمه از نسخه اولش بیشتر خوشم اومد.

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
darksiders : 8/10
بازی خوبی بود اما گرافیک زیاد قوی نداشت داستان خوبی داشت
گیم پلی خوب بود اما نقدی که بر این بازی دارم اینه که به نظرم یه خورده بیخودی واسه کش دادن بازی معما ها رو زیاد میکردن
مثلا برای یه در باز کردن باید 2 ساعت بری از هزار تا جا رد بشی 500 نفر رو بکشی تازه کلیدشو پیدا کنی
یه خورده زیادی برای کش دادنش شلوغش کردن
dante's inferno:8/10 : بازی خوبی بود گیم پلی روون و گرافیک خوب فقط کمی تا قسمتی ابری تکراری میشه بعد از چند مرحله

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
مجتبی جان لطف میکنی یخرده راجع به بازی توضیح بدی؟:biggrin1:
همیشه توضییح میدادم،وقت نداشتم توضییح ندادم!
یه بازی عالی(یکی از بهترین بازی های عمرم)گیم پلی عالی روون و بدون هیچ گونه افت فریم گرافیک خوب شهر و بازی سازی شهر های ونیز و فلورنس و ... به روش فوق العاده حرفه ای که آدم واقعا اون زمان رو لمس می کنه شخصیت پردازی بسیار عالی و جذاب،صدای گذاری خوب مخصوصا صدای جذاب اتزیو،داستان گیرا و ...
ولی واقعا یه قسمت هایی آدم رو ناامید میکرد مثلا وقتی که نیزه دار ها به زیر پات بزنن تو میفتی زمین اما تو بازی میری تو زمین!یا مثلا رو سطح شیب دار یا رو پله ها انگار اتزیو رو سطح صاف وایساده و هیچ سطح شیب داری وجود نداره!
+:گیم پلی خوب،گرافیک خوب و زیبا و دلربا،صدا گذاری و داستان خوب
-:بسیار کوتاه،بسیار آسان،مشکلاتیکه در بالا گفتم!
کلا از مشکلات میشه چشم پوشی کرد!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,023
نام
نـــــــویـــــــــد
BioShock 2
8.4/10

بازي با وجود شروع بدي كه داشت و به شدت ضد حال زد اما در ادامه هرچي جلوتر رفتم جذابيت بازي مخصوصا گيم پليش بيشتر شد و لذت برديم . موزيك هاي بازي خيلي عالي بودن مخصوصا اين آخري كه موقع تيتراژ پايانيه بازي زده شد :biggrin1: سيستم hack تو بازي خيلي جالب شده بود و ميشد تمام دوربين ها و هرچي كه در بازي هست رو hack كرد كه خيلي گيم پلي رو جالب ميكرد . در بعضي جاها بازي واقعا سخت ميشد . مثل مور و ملخ از در و ديوار ميريختن سرت . آپگريد كردن اسلحه ها مثل نسخه ي قبل جالب بود مخصوصا تغييراتي كه تو ظاهر اسلحه ايجاد ميشد . در كل بازيه خوبي بود .

KHOROOS

کاربر سایت
Feb 10, 2010
151
نام
محمد امین
همیشه توضییح میدادم،وقت نداشتم توضییح ندادم!
یه بازی عالی(یکی از بهترین بازی های عمرم)گیم پلی عالی روون و بدون هیچ گونه افت فریم گرافیک خوب شهر و بازی سازی شهر های ونیز و فلورنس و ... به روش فوق العاده حرفه ای که آدم واقعا اون زمان رو لمس می کنه شخصیت پردازی بسیار عالی و جذاب،صدای گذاری خوب مخصوصا صدای جذاب اتزیو،داستان گیرا و ...
ولی واقعا یه قسمت هایی آدم رو ناامید میکرد مثلا وقتی که نیزه دار ها به زیر پات بزنن تو میفتی زمین اما تو بازی میری تو زمین!یا مثلا رو سطح شیب دار یا رو پله ها انگار اتزیو رو سطح صاف وایساده و هیچ سطح شیب داری وجود نداره!
+:گیم پلی خوب،گرافیک خوب و زیبا و دلربا،صدا گذاری و داستان خوب
-:بسیار کوتاه،بسیار آسان،مشکلاتیکه در بالا گفتم!
کلا از مشکلات میشه چشم پوشی کرد!

واقعا دستت درد نکنه.:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر