امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان بتلفیلد 3 قشنگه؟ من از قسمت 2 bad company خوشم اومد خواستم بپرسم این قسمتش هم قشنگه یا نه؟ ببخشید اگر اینجا پرسیدم

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
skyrim 9.5/10
البته فعلا تو این 30 لولی که بازی کردم که خودش 200 ساعتی وقتمو گرفت شاید بعدا نظرم عوض شد 1 دادم :D

اون نیم نمره هم به خاطر باگ های احمقانش هست با اینکه اخرین پچ رو هم ریختم ولی باگ های کوچیکی وجود داره که خیلی اذیت می کنه
مثلا تو یکی از نقشه های علامت راهنمایی مسیر ناپدید می شه وقتی وارد یکی از در ها می شی..یا چنگ های خرس ها که باید 10 تاشو گیربیاری (یکی از ماموریت های فرعی)بعد یه مدت که مثلا 7 تاشو داری ناپدید می شه و تعدادشون می شه صفر! شکار خرس هم که مرغ نیست هر جایی باشه بشه پیدا کرد!

نکات مثبت بازی : داستان های بازی خیلی خوب کار شده حتی داستان های کوچیک ماموریت های فرعیش .صدا گذاری خیلی خوب کار شده طراحی محیط خیلی خوبه یعنی من تا حالا خونه یا فروشگاهی ندیدم که عین یه فروشگاه دیگه تو یه شهر دیگه باشه محیط و مناظر هم همینطور خوب کار شده. .هوش مصنوعی یار کمکی و همراهمون رو مخ نیست همین خوبه.من به عنوان خر ازش استفاده می کنم و کلی استخون اژدها همیشه برام حمل می کنه.
گرافیک هم خوبه راضی کنندس برای این سبک.
ادیت :
forza4
9/10

نکات مثبت که زیاد داره و همه می دونیم فقط دوتا نکته منفی که انتظار داشتم تو این شماره بهتر می شد ولی نشد

یه ماشین قدیمی بر می داری که نه abs داره نه tbs کنترل کشش (اصلا تو زمانش اختراع نشده بوده)بعد تو منو این امکانات رو برای ماشین روشن می کنی و کار هم می کنه!
دوم
تصادفات از لحاظ ظاهری اصلا واقعی نیست
یه نکته ای هم بگم جایی کسی چیزی نگفته بود
با اینکه طرفدار برنامه تاپ گر هستم ولی دوستان می دونن که مجری برنامه تاپ گر همیشه با کارخونه پژو مشکل داشته ..فقط کافیه یه دست با 206 rc یه مسابقه تو پیست بدید ! دیگه به این بدی هم نیست که اینا اینجوری در اوردن کنترل این ماشینو!

آخرین ویرایش:

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
یه Top Ten سال 90 بدم .به ترتیب 10 بازی برتر که در سال 90 من بازی کردم .

Catslevania = 10
Modern Warfare 3 = 10
Portal 2 = 9.5
Mass Effect 3 = 9.5
Dead Space 2 = 9.5
Gears of War 3 = 9.5
NFS : Hot Porsuit = 9
Deus Ex = 9
Mortal Kombat = 9
Rage = 9

توی سال 90 موفق نشدم Batman و Skyrim رو بازی کنم واسه همین تو لیست نیستن و Castlevania و Dead Space هم ماله پارسال بودن که من امسال بازی کردم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,612
نام
محمد
خب یه سری بازی ها واسه بار اول هست بازی میکنم، یه سری هم واسه بار دوم :D
===
The Elder Scrolls V: Skyrim
+ گیم پلی عالی
+ دنیای وسیع و عظیم
+ اعتیاد آور بودن بازی

- باگ!

===
Forza MotorSport 4
+ یک شبیه ساز کم نقص
+ طراحی فوق العاده پیست ها و ماشین ها
+ بخش Autovista
+ گیم پلی اعتیادآور

- آسان بودن بخش World Tour

===
Mass Effect 3
+ مبارزات جذاب و لذت بخش
+ داستان عالی
+ کنترل جالب بوسیله کینکت
+ کل بازی دیگه :D

===
Castlevania: Lords of Shadow
+ گیم پلی جالب
+ گرافیک هنری زیبا
+ پازل ها مناسب

- نامتعادل بودن درجه سختی
- بخش های پلتفرمر
- تقلید در تمامی بخش ها!
- Boss Fight نهایی!

===
Binary Domain
- کل بازی!

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
Silent Hill:Downpour :4
اگه اون صحنه های تعقیب و گریز و داستان نصفه نیمه رو نداشت میتونستیم به عنوان بدترین بازی امسال انتخابش کنیم.گرافیک ضعیف و پر از باگ و لگ و افت فریم های رو مخ! با این موتور ما بازی هایی مثل گیرز و مس افکت رو هم دیده بودیم . مبارزات رو مخ،معماهای چرت و پرت،تبدیل های محیطی بد،شخصیت های تک بعدی ،عدم ارتباط با شخصیت اصلی و هزاران کاستی دیگر رو میتونیم تو این آبگوشت سایلنت هیلی ببینیم.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
fifa street:
8 از 10
خیلی رو گیم پلیو رو مسی خوب کار کرده بودن.
فقط تیما اصلا خوب بالانس نشده بودن.مثلا اوساسونا از بارسا قوی تر بود.
اس اس ایکس هم 7 از 10.زیاد باگ داش.
سایلنت هیلم که افتضاح.6 از 10.انتظارات ازش زیاد بود.راستی بچه ها این گرشاسب خودمون چطوره؟ تا حالا بازیش نکردم.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
درود بر همه

بازی‌هایی که تو ایام عید تموم کردم:

Ninja Gaiden 3: 6/10
واقعاً در برابر نسخه‌های قبل ضعیف و ناامید کننده بود.

Blade Of Time: 6/10
سرگرم کننده و جالب ولی پر ایراد

Binary Domain: 8.5/10
داستان عالی و روایت داستان بی نظیر

fifa street 2012: 8/10
سرگرم کننده و جذاب، در عین حال پر از باگ

8/10 :Catherine
گیم پلی نوآورانه و داستان بسیار زیبا

Resident Evil: operation raccoon city: 2 /10
نابود کننده کپکام و مزخرفترین عنوان سال 2012

Asura Wrath: 7/10
گیم پلی جذاب و تم دوست داشتنی در عین حال کمی حوصله سر بر!

Darkness 2: 7/10
یک بازی با اکشن ناب

Silent Hill Downpour 7.5/10

Silent Hill HD 8.5/10

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
Ninja Gaiden 3
امتیاز دادن به این بازی کمی سخته ... چون باید بازی رو از 2 حالت نگاه کنیم:1-نسبت به شماره های قبلی و 2- خود همین شماره.
امتیاز به حالت اول: 5 ...چرا؟ چون: بازی بسیار آسون بود،کوتاه بود،داستان گیرایی نداشت،قیافه ریو دیده شد،از اول بازی تا آخر بازی به صورت دائمی Tutorial داشتیم و در کنار هر دیوار قسمت آموزشی اون هم نشون داده میشد،دشمن ها رو مخ بودند و طراحی بدی داشتن،سلاح ها ی بازی نبود و حتی همون تک سلاحمون آپگرید نمیشد،و هزاران کاستی دیگر!...
امتیاز به حالت دوم: 8.5 ... اکشن بازی و QTE ها خوب بود و بازی گرافیک خوبی داشت .

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
Street Fighter X Tekken
Gameplay: 9/10
Sound: 8.5/10
Graphic: 8.5/10

Overall: 8.5/10

-------------------------------------------------------------------------

Soul Calibur V
Gameplay: 8/10
Sound: 8/10
Graphic: 9/10

Overall: 8/10

FIFA Street
Gameplay: 9/10
Graphic: 8/10

بازی گیم پلی توپی داره ، موسیقی هاش هم خیلی باحاله ولی دیگه اون حس شیرین شماره 1و2 رو بهم نمیده :(

Overall: 8.5/10

Syndicate
Story: 7/10
Gameplay: 7/10
Graphic: 8.5/10

در کل بازی خوبی بود و ارزش یک بار تموم کردن رو داشت . گیم پلیش خوب بود ، داستانشم همینطور ، گرافیک بازی خیلی خوب بود ولی نورپردازیش یه موقع هایی واقعا اذیت میکرد ، صداگذاری و موسیقی هاش هم خیلی خوب بود .

Overall : 8/10

Asura's Wrath

Story: 8/10
Gameplay: 6/10
Sound: 8/10
Graphic: 8/10

خب راستش این بازی اول تو لیستم نبود ولی بعد دلم خواست بازیش کنم و پشیمون نشدم :D
داستانش جالب بود همینطور از صداگذاری،موسیقی و گرافیک خوبی هم برخوردار بود ولی گیم پلیش خیلی معمولی بود و بازی کلی هم ایراد داشت که حال ندارم بگم :D
در کل واسه علاقه مندان به این سبک حتما توصیه میشه :D

Overall : 7.5/10

Mass Effect 3
Story: 9.5/10
Gameplay: 9.5/10
Sound: 9.5/10
Graphic: 9.5/10

خـــــــــب میرسیم به ختم کلام :D
بازی فوق العاده بود . واقعا لذت بردم ازش . همه چیش عالی کار شده بود . (این تیکه فرمالیته بود اصله کار این زیره :D اگه تموم نکردین نخونین)
از اولش لذت بردم تا اینکه به آخر بازی رسیدم و بعد تموم کردنش احساس کردم سرکار بودم از شماره اول تا الان ! واقعا مسخره تموم شد ! یعنی چی آخه ؟
چد سال با این دنیا و کرکترهاش خو بگیری بعد یهو بوم بوم بوم همه چی ترکید همه هم مردن بازی تموم شد برید پی کارتون ؟! نمیگم باید هندی تموم میشد و همه به خوبی خوشی درآغوش هم میرفتن دنبال زندگیشون ولی از اون طرفم دیگه نه در این حد تازه با کلی ابهام !
خلاصه خیلی جلوی خودم رو میگیرم و فقط نیم نمره از امتیاز نهاییم به بازی کم میکنم سره پایانش :D

Overall : 9/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر