امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
Bayonetta : 9.5/10
Story : 9/10
Gameplay : 10/10
Sound : 10/10
Graphic : 8.5/10

Deus Ex Human Revolution : 9/10
Story : 9.5/10
Gameplay : 9/10
Sound : 9.5/10
Graphic : 7.5/10

Top Spin 4 : 9/10
Gameplay : 9/10
Sound : 10/10
Graphic : 8.5/10

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,140
نام
حسین
لعنت به این زندگی.بازی رو تموم کردم:(وقتی تموم شد،باورم نمیشد.5 سال پیش بود که وقتی شماره 1 بازی رو دیدم دهنم باز موند.یادش بخیر.

بی نظیر بود.همه چیزش.راستش خیلی حالم گرفته شد.فقط یه توضیح کوچیک درباره بازی میدم.

گرافیک:رویایی و فک انداز.طبق رسم همیشگی اپیک هرچی بازی جلوتر میره گرافیک بهتر و بهتر میشه.نورپردازی واقعا بی نظیر هست.نورهای کاملا حجم دار،واقعا شما رو دیوونه میکنه.تکسچرهای بی نظیر.محیطها فوق العاده شلوغ هستن.در بعضی مراحل به قدری محیطها شلوغ میشه که شاخ در میارید که چرا افت فریم نداره.قطعا و بدون تردید تا اینجا به همراه کرایسس بهترین گرافیک کنسولی هستن.

گیم پلی:هیجانی،سریع،خشن.بدون هیچ بحثی،بهترین در سبک خود.مهمترین نکته اینکه در این شماره مثل شماره قبل،باس آخر بازی شبیه جوک نیست.باس اخر واقعا سخت هست.

صدا:موزیکهای بی نظیر که به هرچه حماسی تر شدن بازی کمک میکنه.این موزیکهای بی نظیر،به لطف کارگردانی عالی بازی،در صحنه های نواخته میشه که باید میشه.

داستان:حقیقتا جمع و جور کردن،داستان درپیت شماره یک و ساختن یه داستان خوب،کار هرکسی نبود.اما اپیک تونست اینکارو بکنه.و داستان مسخره شماره یک رو،در شماره سوم به یک داستان زیبا و حماسی،همراه با صحنه های احساسی تبدیل کنه.

مولتی پلایر:خشن،سریع،بی رحم.جدا مولتی این بازی در سبک خود بی نظیر هست.تمام دوستداران گیرز باید مولتی این بازی رو برای بک بار هم که شده تجربه کنن.

امیتاز:9.5

اخطار:اسپویلر زیر حاوی نکات داستانی بازی هست.فقط کسانی که بازی رو تموم کردن اسپویلر رو باز کنن.

موقعی که دام اونجوری خودشو کشت تا مارکوس رو نجات بده،واقعا اشک آدم در میومد.واقعا یه سکانس فوق العاده بود.من قبل از عرضه بازی فکر میکردم،مارکوس تو این شماره میمیره.همینطور مرگ پدر مارکوس هم واقعا ناراحت کننده بود.کلا تو این شماره سکانسهای بازی خیلی خیلی بهتر از قبل ساخته شده بود.آخرش که مارکوس چاقو رو میکنه تو بدن ملکه،فوق العاده لذت بردم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,015
نام
نـــــــویـــــــــد
Gears Of War 3
10/10

بعد ار ساعت ها بازی کردن تمام Modeهای بازی واقعا مشکلی ندیدم و اصلا هم خسته کننده نبوده برام . Beast یکی از بهترین تجربه های من بوده واقعا این قسمت رو به بهترین شکل ساختن که اجازه میده در نقش قویترین دشمنانتون ظاهر بشین !
Horde هیجان بازی چند برابر شده . ازون سادگی خارج شده . میتونین یه قسمت خاص از مَپ رو کاملا مجهز کنین به جنگ تعداد بسیار زیادی از Locust ها و Lambent ها برین است :d
این Death Match هم که جدید اضافه کردن فوق العادست
قسمت داستانی هم حرفی توش نیست . گرافیک گیم پلی داستان هیجان همه جیز به بهترین شکل داشت ! چند تا سکانس واقعا تاثیر گذار داشت . پایان بازی هم فوق العاده زیبا بود
Cole و Baird برای من تو این شماره شدیدا دوست داشتنی تر شده بودن مخصوصا Cole که کشته منو با اون حرف زدنش

هرکی تموم کرده باز کنه که بعدا داستان درست نشه !

اون صحنه ی مرگ دام واقعا داغونم کرد . خیلی بد مُرد . آهنگی که برای اون قسمت گذاشته بودن فوق العاده بود . همینطور جَوی که اونجا حاکم بود . پایان بازی و مرگ پدر مارکوس و همچنین عکس العمل مارکوس واقعا عالی دست شده بود . کاملا میشد احساسش رو درک کرد

کلا در یک کلام " بی نظیر "

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,140
نام
حسین
نوید آخرین سکانس بازی محشر بود به خدا.

کسانی که تموم کردن بازی کنن.
اون لحظه که مارکوس زره رو در میاره و دستمال سرش رو بازی میکنه خیلی قشنگ بود.بیچاره داغون شده بود.خیلی قشنگ گفت.که دیگه چی برامون مونده؟که آنیا گفت:ما فردا رو داریم مارکوس.واقعا آخرش بی نظیر تموم شد.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,790
نام
مراد حلیمی
نوید آخرین سکانس بازی محشر بود به خدا.

کسانی که تموم کردن بازی کنن.
اون لحظه که مارکوس زره رو در میاره و دستمال سرش رو بازی میکنه خیلی قشنگ بود.بیچاره داغون شده بود.خیلی قشنگ گفت.که دیگه چی برامون مونده؟که آنیا گفت:ما فردا رو داریم مارکوس.واقعا آخرش بی نظیر تموم شد.

ولی من انتظار داشتم اخرش :
خیلی مصیبتر بار تر از این تموم بشه.مثلا cole یا sam هم بمیرن......کلا گروه تلفات زیادی بده که خوب نشد و ما به همون 3 شهید راه حقمون(پرسکات دام و بابا جون ) بسنده کردیم....
:d:d

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
Lost Odessey : 8.8
Final Fantasy XIII : 8.9

:

خسته نباشی:d...کنتراتی همه رو نمره دادیا...;)

ولی واقعاً به نظرت FF XIII از Lost Odyssey بهتر بود...؟:-/

Gears of War 3

عالی بود.....

کلی صحنه دراماتیک دیدم....از Epic این کارا بعید بود.....واقعاً عالی بود...مخصوصاً که این شماره داستان درست و درمونی هم داشت...

9/10

البته اینجا جاش نیست...ولی جو گرفته دیگه ....دارم Persona 2 بازی میکنم....مثل باقی شماره ها فوق العاده است....

تا اینجای کار......9.5/10

احتمالاً آخرش باید بهش 11 بدم...:d

آخرین ویرایش:

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
890
CRYSIS 2 | 8.0

با اینکه قبل از این نسخه اول این عنوان برای PC عرضه شده بود و من هم یکی از طرفداران سرسخت CRYSIS بودم ولی این قسمت اصلآ برام جالب نبود و به شدت حوصلم رو سر برد !

بحث اصلآ سر گرافیک بازی نیست,بحث سر جذابیت بازی هست که به نظر من کرایسیس خیلی سرتر از قسمت دوم بود ...

CRYSIS > CRYSIS 2

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
Dead Space 2 9/10

هنوزم بهترین بازی توی این سبک هست بالاتر از doom , quake , و ... بازی هیچ نقص فنی نداشت و نمره ی کامل تو همه چیز باید بهش داده بشه .

اما در مقایسه با نسخه ی اول که من یادمه نمره ی 10 دادم . مغلوب میشه . همه چیز بازی دقیقا همون نسخه ی اول هست گرافیک گیم پلی هیجان و ترس وحشت اما روند بازی تو شماره اول به مراتب غنی تر و درگیر کننده تر بود . اون حس یاس و نا امیدی که تو شماره اول بود اینجا نبود اون ترس و اضطرابی که شماره اول بود اینجا نبود و اون داستان غمگین و شخصیت کم حرف و ماتم زده ای که اونجا بود تو شماره دوم مدام حرف میزد و خبری هم از ماتم زدگی تو صورتش نبود. من به نسخه ی اول بازی 10 دادم و این بازی به خاطر این دلایل به نظرم 9 خوبه .

البته از نظر گیم پلی و گرافیک و صداگذاری و بقیه چیزا دقیقا مثل نسخه اول عالی کار شده بود .

یه نکته عجیب :
شماره اول که توی دیسک بود بازی 11 ساعت گیم پلی داشت . اما شماره دوم که 2 تا دیسک داشت بازی 8 ساعت و نیم گیم پلی داشت .در حالی که تغییری هم تو محیط بازی و گیم پلی و گرافیک و بقیه داستانا نبود . تازه یادمه تو نسخه ی اول لاگ های صوتی خیلی بیشتری بود و تقریبا آخر هم چاپتر یه غول داشت در حالی که تو شماره دوم فکر کنم تو کل بازی یه دونه غول داشت اونم اگه اسمش رو بذاریم غول .

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
Deus Ex Human Revolution
9.5/10
Monkey Island Special Edition Collection
9 / 10
Bodycount
6 / 10
...................
El Shaddai: Ascension of the Metatron
بازی فقط طراحی هنریش زیبا بود .
داستانش بد نبود اما محیط و کاراکتر ها با داستانش هم خونی نداشت ! و در نهایت طرز روایتش خیلی بد . . . .
گیم پلی بازی هم خیلی ساده بود و اخراش خیلی تکراری میشد *من* خوشم نیومد
6,5 / 10

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,655
FIFA 12 : 8.5
نکات منفی: تیکی تاکا بازی کردن تیم ها حتی 3 ستاره - کامل نبودن IE - طراحی ضعیف بعضی از بازیکنان
(نظرم عوض شد این بازی ارزش 9 نداره)

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
FIFA 12

نکات منفی
:
1 . موتور برخوردها بسیار ضعیف عمل میکنه و حتی از FIFA 08 برخوردها ضعیف تر شده ! دروازه بان و مدافعان خیلی وقتا با هم قاطی میکنن و به هم گیر میکنن . وقتی یه بازیکن روی زمین میفته , بقیه ی بازیکنا نمیتونن از روش بپرن یا از کنارش بگذرن و مدام گیر میکنن بهش و 1000 تا مشکل دیگه که به خاطر این موتور نیمه کاره بوجود اومده !
2 . سیستم دفاعیه جدید بسیار آزار دهندست , در واقع این سیستم دفاعی همون سیستم قبلیه اما جای دکمه ها عوض شده ! برای پرس کردن باید از A استفاده کرد و با X توپ گیری کرد و با RT دفاع دوم رو به کمک آورد ! بدون شک با این طرز چینش دکمه ها آدم بعد چند بازی دست درد میگیره !
3 . هوش مصنوعیه ضعیف مدافعان که حتی نسبت به نسخه ی قبل هم ضعیف تر شده ! هنوز وقتی دروازه بان توپی رو دفع میکنه مدافعا مثل ماست سر جاشون خشک میشن تا مهاجم حریف کارو تموم کنه و این پدیده از فیفا 99 تا حالا رفع نشده متاسفانه ! ( والبته بدترم شده! )
4 . همه ی تیما روی درجه ی سختیه بالا بارسا میشن و این خیلی مسخرست !

نکات مثبت
:
1 . هنوز از رقیب خودش 10000 درجه جلوتره !
2 . بخش آنلاین بازی بسیار بهتر از گذشته شده و البته متنوعتر .
3 . قسمت آفلاین مخصوصا Career جالبتر شده و مدت بیشتری گیمر رو سرگرم میکنه !
4 . طراحی بازیکنا به وضوح پیشرفت داشته ...

امتیاز بنده : 8.0

------------------------------------------------------------------------------------------------

Deus Ex : Human Revolution

نکات منفی :
1 . بعضی وقتا Stun Gun درست عمل نمیکنه .
2 . گرافیک بازی خیلی خوب نیست .
این نکات منفی که گفتم در طول بازی به هیچ وجه به چشم نمیان و اذیت کننده نیستن و اگه بخوام نظر شخصیمو بگم این بازی هیچ نکته ی منفی نداره !

نکات مثبت :

1 . داستان شگفت انگیز و بسیار فراتر از حد معمول داستان های بازیهای موجود ! اونقدر این داستان زیبا , وسیع و اثر گذاره که هیچ جای نقدی نمیذاره !
2 . گیم پلی بازی که شبیه نداره و 1000 راه مختلف پیش روی شما میذاره ! فرار کنید , مثل بازیای بزن و برو جلو فقط تیر اندازی کنید و آشوب به پا کنید , مخفی کاری کنید ...
3 . صدا گذاری و موسیقی که بنده تا به حال مثلش رو ندیدم ! حتی از Heavy Rain اثر گذارتر بود برام !
4 . دیگه نمیدونم از کجاش تعریف کنم ! همه چیز تو این بازی بهترینه ...

امتیاز بنده : 10
بدون شک Game Of The Year برای من

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
Gears Of War 3
9.0/10
+ گیم پلی فوق العاده
+ گرافیک تکنیکی و هنری بینظیر