امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
خب خیلی وقته امتیاز ندادم یادم نیس به چی دادم به چی ندادم حال سرچ هم ندارم پس دوباره اگه به یه بازی امتیاز میدم ببخشید:
Halo Reach:9.5/10 یه fps توپ بود خداکنه زنده بمونیم 4 رو هم بازی کنیم.
Mafia II:8/10 نمیدونم کدوم نابغه ای تو کمپانی 2k ژانر OW بهش داده! تهش هم خیلی لوس تموم شد!
Dirt 2: 9/10 خیلی ریسینگ با هیجانیه. من نمیدونم چرا زودتر کشفش نکردم. تا حالا هیچ وقت با یه رالی ریسینگ این قدر حال نکرده بودم! شدیدا منتظر 3 ش هستم.
FIFA 11: 10/10 بهترین و جالبترین فوتبالی که تا حالا اومده! خیلی با قسمت Pro Player ش حال کردم.
PES 2011:6/10 نا امیدم کرد از کونامی! اخه 2011 و همچین بازی ای ؟.....................(به خاطر وجود کاربران زیر 18 سال در سایت حذف شد:d)
lego harry poter: 8/10 یه بار تموم کردنش خوبه سرگرم کنندس.
spider man shatterd: 8/10 اصلا فکر نمیکردم این قدر باحال بشه یه بازی این جوری با همچین سابقه ای که نسخه های قبلیش داره!

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
PES 2011:9
بازی به طور فجهناکی نسبت به 2010 پیشرفت کرده ولی هنوز هم مشکل تا دلت بخواد داره
FIFA11:9.5
این دیگه معرکس
Enslaved:9
واقعا بازیه چشم نوازی بود شخصیت پردازی جالبی داشت و از نظر داستانی محتوای خوبی داشت
Castelvania:LOS:8
متعصفانه...
Dead Rising 2:8.5
فاز داد

آخرین ویرایش:

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
میتونی از طریق ترد بازی ببینی ،بازی خیلی معمولیه خیلی !همونطور هم که بچّه ها گفتن اصلا در حد COD یا BC نیست ،میانگین بازی هم احتمالا بین 75 تا 82 یا 83 هستش.

Rames

کاربر سایت
Sep 9, 2010
134
نام
رامین
امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

لطفا بحث درباره ي بازي ها رو تو تاپيك خودشون مطرح كنين.

fifa11:9.2/10
MoH:8/10

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
Halo: Reach: 9.5/10

+: اکشن بسیار عالی و نفس گیر و جذاب، گرافیک فوق العاده، صداگذاری عالی، تنوع عالی سلاح ها، تنوع زیاد محیط های بازی، داستان و پایان خوب و...

-: کوتاه بودن خط داستانی

پ.ن: بازی واقعا زیبا بود از همه نظر. مثبت ترین نکته ی بازی رو باید صداگذاری عالیش دونست که همیشه در سری بازی های هیلو زبانزد بوده. اکشن ها و مبارزات هم واقعا عالی و درگیر کننده و لذت بخش بودن. گرافیک و محیط ها هم که عالی کار شده بودن از همه نظر. تنوع سلاح ها هم بسیار زیاد و خوب بود.

در کل بازی فوق العاده بود و یکی از بهترین عناوین Xbox 360 تا به امروز.

گیم پلی: 9.5

گرافیک: 9.5

صداگذاری: 9.5

جذابیت: 9.5

آخرین ویرایش:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
Fifa 2011 به نظر من بازی خوبی شده از شماره قبلیش بهتر شده بود ولی تقریبا مثل جام جهانی بود امتیاز هم 8از 10 براش کافیه

Enslaved هم صبح تمومش کردم بسار بازی خوبی بود و واقعا جای تشکر داره ایول NT !!
امتیاز هم 9.5 بهش میدم

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
Medal of Honor:7
خیلی بازیه قشنگ قشنگی بود:d
به ریچ ظاهرا امتیاز ندادم بنده:d
HALO:REACH:10
گیمپلی مثله همیشه عالی و عالی ترش اینکه خیلی منو یاده CE مینداخت
از نظر داستانی خیلی احساسی و غم انگیز بود بیشتر بیشتر اتفاق های غم انگیز میوفتاد که به من خیلی نچسبید
گرافیکی واقعا پیشرفت چشم گیری داشت البته تو چهره ها هنوز کمی اشکال داشت که اصلا مهم نیست شخصیت اصلی هیلو اصلا چهره نداره:dولی گرافیک زیبا بود و پیشرفت انجین در جزییات ابجکت ها و سلاح ها کاملا مشخص بود البته اولین بار که کمپین رو تموم کردم اصلا گرافیکو درست ندیدم از بس گیم پلی حواس ادمو به خودش جلب میکرد
صدا گذاری که...شروع بازی بیانگره همه چیز هست دیگه رجوع کنید
فایر فایت میرفتم زیره دوساعت نمیشد بازی نکنم
مولتی پلیر هم که دیگه زندگیه فعلا داریم به زندگی ادامه میدیم 3روز منو از زندگی انداخت
و مهمترین نکته Credit بازی بود!اقا شاهده گریم بند نمیومد به قول سامان هیلو از Credit ریچ شروع و با Credit ریچ به پایان میرسه (هیچی اسپویل نشد:d)

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
MOH
گرافیک:7.5
گیم پلی:7
داستان:6.5
صدا:8
کل:7.5
بازی گرافیک خوبی داشت البته دور نماش ولی هوش مصنوعی فوق العاده در حد جلبک بود.داستانش هم کلیشه ای بود و در کل به پای BF:BC 2 & Cod:MF 2 نمیرسه
Dead Rising 2
گرافیک:8.5
گیم پلی:7.5
داستان:7.5
صدا:7.5
کل:7.75
ّFifa 11
گرافیک:8
گیم پلی:8
صدا:9
کل:8.5
چون سیستم پاس کاری رو سخت تر کردن بهتر شده ولی توی عمق بازی پاس کاری خیلی افتضاح میشه و قیافه بازیکنان هم (به نظر من)نسبت به قبلیش یکم افت داشته و این سانتر کردن و Head زدن هم درست کردن ولی همش گل میشه بعضی مواقع خیلی ضایع این اتفاق میافته:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر