امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درو ب همه
فقط اشاره میکنم به نکات منفی.

BIOSHOCK 10/10
نکته منفی نداره!.

Call of Duty 4: Modern Warfare 8/10
دود و گیاهان دوبعدی، جلوه بد آب، فیزیک متوسط، استفاده از کلمه خلیج عرب که غیر قابل بخشش هست این یه مورد.

Halo 3 10/10
جذابیت بیش از حد و اعتیاد اور بودن!.

Assassin's CREED 7/10
نداشتن کوچکترین تنوع در انجام مامورتها و کوئستها، هوش مصنوعی متوسط، باگهای فراوان.

Naruto: Rise of a Ninja 8/10
کوتاه بودن بخش اصلی.

nfs pro street 2/10
نکات منفی این بازی در کلام و وقت ما نمیگنجه.

ace combat 6 8/10
ُسختی غیر منطقی.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
منم الا ميتونم امتياز بدم ولي نميدم اخه تو اين چند وقته سرم درد گرفته از هرچي بازيه
اينجا فقط ميتونم به cod 4 امتياز بدم اونم 9 حقشه-اقا فري گل خليج عرب و فارس رو بيخيال اون
يك تيكه سگ كشيش خيلي حال ميده فيزيك اب هم مثل ژله ميمونه

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
nba live08 8/10
nba 2k8 9/10
----------------------------
pes 7/10
fifa 6/10
---------------------------
skate 9/10
tony hawk 7/10
--------------------------
gh III 8/10
rock band ???
--------------------------
.
.
.
.
.

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
BIOSHOCK 10/10
Call of Duty 4: Modern Warfare 9/10
با سبزه ها تو بازي حال نكردم خيلي بد بود!!!
halo3 10/10
يه روز مدرسه نرفتم نشستم بازي كردم دستگام داشت مي تر كيد!!!
Assassin's CREED 8/10
فقط باگ داشت!!!

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
bioshock 10/10
assassinscreed 9/10
دلیل بالا بودن امتیاز فقط وفقط داستان
wwe-smackdown-vs-raw-2008 4/10
همون بازی قبلی باازافات. افت گرافیک نسبت به 2007 . قسمت سیزن تکراری و ....:sick:
اما خب چه کنیم تا امدن بازی TNA باید سبرکنیم تا شاید اون خوب ازاب دراد.
mass effect 9.9/10
ازادی کم در ساختن کاراکتر
call of duty 4 8.7/10
کوتاهی بازی:((

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این هم اولین بازی سال 2008 که نمره میگیره ازم

Burnout Paradise 8/10

نقشه نامناسب عملا باعث میشه تا بازیباز به یک "نقشه خوان" احتیاج داشته باشه!!.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !
من اصولا در مورد بازي ها نظر نميدم اما الان ميخوام يه نظر بدم شايد پولتون مثل من حروم نشه
Conflict:Dined Ops
1.10
گرافيك بازي در حد Ps2 هست بدون هيچ اقراقي واقعا گرافيك بازي وحشتناك پايين وقتي چيزي منفجر ميشه شما ميتونيد از طبعي بودن اين انفجار بخنيدد فقط همين ميتونم بگم انفجار هاي سيافون ********** Ps1 از اين بازي بهتر است

در مورد بازي گيم پلي افتضاح مثلا اومدن از Vegas تقليد كنند حتي حركت دست رو هم از اروي اون برداشتند
Ai يار شما هم كه در حد مرغ دريايي نيست بيشتر به جلبك ميخوره انگار شما وجود نداريد فقط تنها خاصيت مثبتش اينه كه وقتي مرديد مثل K&l به شما امپول ميزنه

در كل سعي كنيد اين بازي رو نخريد

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
devil may cry=10/10
burn out paradise=9/10
turok=8/10
devil may cry 4 هم رو به همه توصیه میکنم و burn out paradise
تورک هم گرافیک داره ولی تفنگها و گیم پلی چنگی به دل نمیزنن

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
خب من باز در طی این چند روز یه چندتایی بازی تموم کردم گفتم بیام نظرم رو بگم :D .

Turok : 9 / 10 . دلیل این نمره دادن من به بازی Turok بیشتر بر میگرده به گیم پلی خوب و داستان بسیار عالی و جذاب اون . میشه گفت گرافیک این بازی هم خوبه اما به دلیل دیر لود شدن یا اصلا لود نشدن بعضی از بافت های بازی زیاد عالی به نظر میرسه .
اما در نهایت باز هم خدمت دوستان عرض میکنم که اگه شما از بازی FPS خوشتون میاد این بازی رو به هیچ وجه از دست ندهید .

turok-20060503064456645.jpg

Burnout Paradise : 9 / 10 . فقط میشه گفت که فوق العاده است . گرافیک بسیار زیبای بازی , هیجان منحصر به فرد این سری بازی که البته میشه گفت در این شماره نسبت به شماره های قبل کمی افت کرده . گیم پلی روون بازی و ... از همه مهمتر نام بزرگ Burnout توانست که این قسمت از بازی را نیز به یک بازی موفق تبدیل کند .
اگر از سبک Racing خوشتان میاد این بازی فراموش نشه ... .

Burnout-Paradise-screenshot-1.aspx

Guitar Hero III : 8 / 10 . جذاب اما اعصاب خورد کنی :D . اهنگهای بسیار خوبی در این قسمت از بازی وجود داره که لذت بازی را چندین برابر میکنه . به نظر من بازی GH یک بازی بسیار سرگرم کننده هست که ادم در مواقع خستگی میتونه این رو بازی کنه و یه جورایی ارامش بگیره . من که اینجوری بودم :D . البته مواظب Level های Hard و Expert بازی باشید چون ممکنه یه کاری کنه که یه بلایی سر دستگاه خودتون بیارید . من level هارد رو در این بازی تموم کردم که واقعا سخته ولی ممکنه :biggrin1: . اما در Expert باید بگم که جز چند تا اهنگ های اولیه دیگه نتونستم عرض اندامی بکنم :D . البته کلا با دسته ی خود 360 یه مقدار سخته اما با گیتار مخصوص بازی و با تمرین و تمرکز زیاد میشه این بازی رو Expert هم با درصدهای بالا در هر اهنگ تموم کرد .

116489-5-1.jpg

تا بعد ...
موفق باشید .
مهدی

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
devil may cry=10/10
burn out paradise=9/10
turok=8/5/10
devil may cry 4 رو من به عنوان بهترین بازی امسال معرفی میکنم و احتمال بهترین بازی هم خواهد شد اگه یه رقیب درست و حسابی براش پیدا نشه یا مثله کاری که گیم اسپات کرد و بهش8داد حقش رو ضایع کنن

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
توی این هفته تونستم 4 تا بازی رو تموم کنم که به شرح زیر هستن:
DMC 4: 8.5
انصافا بازی جالبی بود . هم از لحاظ گرافیک ( به جزء سایه ها ) و هم از لحاظ گیم پلی . تغییر شخصیت بازی فقط برای ایجاد کردن یه خط داستانی جدید بود و هیچ هدف دیگری رو دنبال نمیکرد. من که به نوبه ی خودم با نیرو خیلی حال کردم و دیگه بازی کردن با دانته بهم حال نمیده . البته شاید به خاطر راحت تر بودن مبارزه با نیرو این حس در من ایجاد شده . به نظرم مرحله ی 19 سخت ترین مرحله ی بازی بود که کمی به من سخت گذشت.

Burnout Paradise : 8
گرافیک عالی و خیره کننده به همراه فیزیک جالبتر و گیم پلی خوب این بازی رو به یک بازی منحصر به فرد تبدیل کرده . البته من کلا سبک تصادف رو در Revenge بیشتر ترجیح میدم ولی خب چه میشه کرد که باید احتیاط کرد.
یه چیز دیگه Loading بازی خیلی جالبه . من نمیتونم در این مورد نظر بدم چون از قولهایی که سازندگان در مورد Loading این بازی داده بودند خبری ندارم ولی باید بگم زمان Load بازی در هنگامی که تازه DVD رو در دستگاه گزاشتیم کمی زیاد هستش ولی این باعث میشه که در طول بازی Load نداشته باشیم . البته یک سری مکثهای عزاب اور در هنگام تعویض ماشین وجود داره که برای من تحملش سخته.

NARUTO : 8.5
بازی خیلی جالبی بود . داستان خوب و گیم پلی روان با گرافیک کارتونی یه بازی جالب رو در اختار ما قرار میده.
چیز زادی نمیتونم در موردش بگم ولی اینو میگم که خیلی FUN هستش و برای خندیدن خوبه ( البته بعضی
جاها اشکتون رو در میاره !)

Toruk : 7.5
آخرین بازیی که تمومش کردم این بازی بود . با گرافیک متوسط رو به پایین و گیم پلی روان و صدا گزاری بسیار خوب و البته وجود تعدادی باگ که یکی دو بار بد جوری تو مخی بود . در مورد موتور بازی باید بگم که بدترین موتوری که میتونستن برای یک بازی این چنینی انتخاب کنن رو انتخاب کردن .گیم پلی بازی خیلی جذاب هستش و جو بازی هم خیلی گیرا هستش , همش داری این ور و اونور رو نگاه میکنی که مباده یه دایناسور بهت حمله کنه . کلا از تنوع اصلحه زیاد خوشم نیومد چون زیاد نبود و البته تمام اونهایی که بودند کارایی داشتند و من فکر میکنم جا داشت که چندتا اسلحه ی دیگه هم بهش اضافه کنن. در ضمن این رو هم بگم یکی از جالب ترین اصلحه ها چاقو هستش که کار باهاش بعضی وقتا سخت میشه ولی وقتی کار میکنه صحنه ی جالبی رو خلق میکنه . کلا صحنه های سینمایی بازی جالب هستن و برای من که تا آخر بازی تکراری نشدن .

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
burnout paradise 7.7
اشکال اصلی این بازی بی هویت بودنشه یعنی این بازی عالیه ولی burnoutنیست به نظر منrevenge بهترین ریسینگ ps2بود که خودش باعث میشه توقع ادم خیلی بالا بره و وقتی هم تغییر سبک بازی رو میبینه واقعا نا امید میشه با این اوصاف بازم بازیه خوبیه ولی من انتظار داشتم فوق العاده باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر