امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
Gears Of War Judgment

استودیوی بازی سازی People Can Fly که مسئول ساخت این بازی بود ،تماما بازی رو بر اساس تجربه قبلیشون مثل بازی پین کیلر ساخته بود ... سیل عظیمی از دشمنان با اسلحه های مختلف ،ورود به یک محیط و کشتن لوکاست ها،خروج از محیط و ورود به محیط دیگر و تکرار شدن هزار باره این اتفاق نا خوشایند!
این نسخه از بازی به عنوان بدترین این سری برای من بود .
داستان بیخودی،گرافیک پایین تر از نسخه سوم،کوتاهی کمپین سینگل،دوری از آرمان های گیرز!،... کلیفی کجایی گیرزتو کشتن.

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
FORZA HORIZON 9.5/10
همچی اونجوری بود که باید باشه اون کسر نمره هم بخاطر دختره که دیگه یه سر به ما نزد:"> (ضعف داستان)

HITMAN 9/10
واقعا نیمه بیشتر بازی منو درگیر خودش کرد! گیمپلی و داستان خوب گرافیک قابل قبول واقعا از مخفی کاریش لذت میبرد ولی اخراش خسته کننده میشه در کل خوب بود

HALO4 9.5/10
گرافیک عالی
همه چی عالی بود وسنگ تمام بود
ولی یه چیزی کم بود! نمیدونم چی بود! (حس کردم پشت یه بنز AMG عالی نشستم که سر پیچا الکی برام لاستیک دود میکنه و بعضی وقتام تهش در میره ولی من بی ام و M (ریچ) میخوام AMG اشغاله) :-o:-s
دیگه دارم چرت میگم:|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
Gears of War : Judgment
8.5/10

Dust : An Elysian Tail
9/10

با اینکه 1 بار تا آخر بازی رفتم اما باگ گرفت نشد تمومش کنم و یه بار هم خودم سیوم رو به فنا دادم اما برای بار سوم بازی رو تموم کردم و کاملا هم کامل شد همه چیزش :d
خیلی بازی دوست داشتنی هستش بدجوری حال کردم باهاش شاید هر بازی دیگه ای بود بیخیالش میشدم . آخر بایز هم هرچقدر قوی باشی بازم سوسکی بیش نیست . البته خوب Damage میدی اما اونا هم کلا خوب Damage میدن بهت . من با Tough بازی کردم آخرش با 2تا ضربه میمیری :d
گرافیک بازی فوق العاده زیباست . توی این نسل فکر کنم جز بهترین گرافیک های هنری باشه
این سیستیم جمع کردن Material و BluePrint و به طور کلی لوتینگ بازی خیلی عالی بود . شخصیت Fidget و دیالوگ های جالبش هم به بهتر شدن بازی خیلی کمک کرده بود
کلا اگه تونستید این بازی رو به هیچ وجه از دست ندین

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
army of two : the devils cartel
گرافیک شاهکاره
داستان رو نمره نمیدم چون چیزی نفهمیدم ازش
گیمپلی به شدت به گوست ریکون شبیهه ولی این تو ویژن و اور کیل که گذاشتن بازی رو قشنگ کرده در مجموع به بازی نمره 9 از 10 رو میدم

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
کرایسیس 3 : 7
مشکل بازی این ـه که خیلی بی روح ـه ! خبری از همذات پنداری با شخضیت ها احساسات و از این چیزا نیست
به قول یکی از بزرگان همه چیز که گرافیک نیست :d

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
Dead Island
من این بازی رو حدود 1 سال پیش تموم کردم و بدترین بازی xbox ام بوده که تا آخرش رفتم:

داستان: 2
گیم پلی: 3
گرافیک: 4
صداگذاری: 2
نمره کل: 3

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Dead Island
من این بازی رو حدود 1 سال پیش تموم کردم و بدترین بازی xbox ام بوده که تا آخرش رفتم:

داستان: 2
گیم پلی: 3
گرافیک: 4
صداگذاری: 2
نمره کل: 3
منم این رو پارسال گرفتم اصلا نتونستم تمومش کنم:| خیلی چرت بود به نظرم:D
==========
Crysis 3
یک بازی بی روح که فقط و فقط گرافیک داره! فریم ریت پایین؛ تکراری و خسته کننده در عین کوتاهی! یعنی اولین بازی تاریخ ـه که هم کوتا ـه هم تکراری و خسته کننده :|
- فریم ریت عمرا از 20 بالاتر بیاد! فاجعس!
- تکراری و خسته کننده
- عدم ایجاد هیجان
- شخصیت پردازی ضعیف
- پایان ضعیف
- بدون نوآوری
- کوتاه
+ تیر کمان:D
+ گرافیک
گرافیک: 9 (به خاطر فریم ریت پایین)
گیم پلی: 5
صدا گذاری: 9
داستان: 4
جذابیت و قابلیت تکرار: 2
نمره کل: 5.8

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
منم این رو پارسال گرفتم اصلا نتونستم تمومش کنم:| خیلی چرت بود به نظرم:biggrin1:

تموم کردنش زیاد سخت نبود.(من همه مراحل فرعی اش رو هم رفتم) ولی به قول خودت خیلی چرت بود...وسطای بازی حس خودکشی به آدم دست میده!:d

=============================================

The Line
من بازی The Line رو حدود نیم سال پیش تموم کردم:

گیم پلی: 8
گرافیک: 8
داستان: 8
صداگذاری: 8
نمره کل : 8

:d

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
resident evil ORC
نیم سال پیش تمومش کردم!:d

گیم پلی: 8
گرافیک: 8
داستان: 8
صداگذاری: 8
نمره کل: 8

شاید به نظر بعضی ها این بازی واقعا یه بازی خیلی ضعیفه و ارزش بازی کردن نداره.
اما به نظر من اونقدرا هم بد نیس..

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,192
نام
پوريا
Bioshock Infinite

10/10

قطعآ یکی از بهترین بازیهای دوران زندگیم بود , پایان بازی منو تا ساعت ها به فکر واداشت
واقعآ از کن لوین و استودیوی Irrational Games بابت این تجربه منحصر بفرد ممنونم

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
Metal Gear Rising 9.5/10 واقعا باتکنیک هاش حال کردم کاراکتری از دل MGS4 که خود شخصیت بازی مثل OLD SNAKE قابل ستایشه و از اون کاراکترهایی که گیمرها فراموشش نمیکنن.
Tomb Rider10/10 گرافیک فوق العاده با داستانی متوسط ولی گیم پلی عالی مخصوصا تیر و کمانش یه اسلحه ای که همش استفادش تو بازی لذت بخشه و مخصوصا تو بی سر وصدا دشمنانو تار و مار کردن:d با اینکه روند ارتقا اسلحه ها به کندی پیش میره بازی رو از حالت خسته کنندگی خارج میکنه و در کل جزو بهترین بازی هایی بود که رو XBOX تمومش کردم.
Ninja gaiden 3:Razorz Edge 8/10 نسبت به نسخه قبل که انتقاداتی تندی به همراه داشت اضافه شدن کاراکترها و قطع عضو به جذابیت بازی اضافه کرد اما باز نتونست مثل نسخه دوم عالی باشه!
Army of two 8.5/10 من از بچه های گل فروم پیشنهاد خریدشو گرفتم و واقعا ازش خوشم اومد متاسفانه من نسخه قبل بازی رو نرفتم که بگم نسبت به قبل چطور شده ولی همانطور که بچه ها بهش اشاره کردن مثل Crysis 3 نقطه قوت اصلی بازی تو گرافیکشه انعکاس نور جذاب در ماسک هاولباس ها والبته در جزیی موارد که بعضی ماشین ها گرافیک Real ندارن و نکته بعدی گیم پلی نفس گیر و مبارزات تن به تن با چاقو معرکش/تا حد زیادی نزدیک به سبک های
Spec ops:The Line وGhost recon:future soldier ودر کل بازی خوبیه.
Injustice 8/10

آخرین ویرایش:

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
call of duty 3
7/10 بازی خیلی قدیمه تنها cod که بازی نکرده بودم همین بود:d آخه این رو pc نیومد
ولی با توجه به زمان خودش این نمره رو دادم
بازی رو با درجه سختی veteran تموم کردم ناراحتی اعصاب گرفتم:d.باگ فراون(چه صحنه هایی خلق شد:))) و چک پوینت های مسخره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر