امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
DmC Devil may Cry : Vergil's Downfall
8.8/10
عالی بود ! اصولا من فقط نکات منفی رو میگم چون معتقدم دوستان به اندازه کافی به نکات مثبت بازی ها اشاره میکنند ولی خب بخاطر ورجیل و DLC بودن این بخش این سری نکات مثبت رو هم بیان میکنم :D

نکات مثبت :
+ ورجیل :هرچقدر توی بازی بهش کم پرداختن توی DLC سنگ تموم گذاشتن و DLC به طور کامل پیرامون شخصیت ورجیل میچرخید که عمق زیادی بهش میده. سقوط ورجیل و نهایتا اوج گرفتن دوباره اش به طرز فوق العاده زیبایی نشون داده شده. حتی تغییرات شخصیت ورجیل هم به خوبی در تمام مدت DLC قابل مشاهده است و NT توی این بخش خیلی زیبا عمل کرده.

+ سیستم مبارزات فوق العاده
: در نگاه اول به نظرم میاد که سیستم مبارزات ورجیل دقیقا مثل دانته باشه ولی اصلا اینطوری نیست. سیستم مبارزات ورجیل درسته شباهت هایی با دانته داره ولی بهتون اطمینان میدم که حس کاملا تازه ایی بهتون منتقل میکنه و تجربه ای کاملا تازه است. یکی از مهمترین برتری های ورجیل به دانته قابلیت Teleport کردنشه، ورجیل میتونه به صورت آنی و در کسری از ثانیه سریعا به هر دشمنی که میخواد تلپورت کنه یا اونها رو به سمت خودش بیاره ! چون ورجیل عمل تلپورت رو با شمشیر های احضاریش انجام میده، شما میتونید یه شمشیر رو توی بدن دشمنی فرو کنید و بعدا هر موقعی که خواستید دشمن رو به سمت خودتون بکشید یا خودتون رو به پیش اون تلپورت کنید!
قابلیت های دیگه ایی مثل Doppelganger که بهتون اجازه میده یک ورجیل دیگه کنار خوتون درست کنید و هر دو رو تحت کنترلتون در بیارید یا بین ضربات و حالاتشون تغییری ایجاد کنید یا Summon Swords ها که میتونند مستقیم اونها رو به دشمن شلیک کنید یا به عنوان محافظ از اونها استفاده کنید، باعث میشه سیستم مبارزات ورجیل به اندازه دانته (یا حتی بیشتر از اون) عمق داشته باشه.

+ داستان
: داستان DLC همون چیزیه که من از هر بازی HnS توقع دارم. داستان توی بازی های HnS باید پیرامون شخصیت های اصلی بازی بچرخه و شخصیت محور باشه. برعکس نسخه اصلی که 90% داستان انتقاد از جامعه بود داستان Downfall کاملا پیرامون ورجیل و دنیای بازی میچرخه و خبری از انتقاد های نسخه اصلی در اون نیست. علاوه بر خود داستان، دیالوگ های بازی هم بهتر شدن. (تو کل DLC فقط یکبار از کلمه F**k استفاده شد که گوینده اش هم ورجیل نبود)

+ Collectable های فراوان: به عنوان یه DLC میزان Collectable ها و Content های موجود در بازی فوق العاده است! یک کاستوم، 7 درجه سختی، روح های گم شده، Fragment های انرژی بار ها و .... که بشدت به ارزش های این DLC اضافه میکنند.

+ تروفی/اچیومنت ها: واقعا حیفم اومد این بخش رو نگم. تروفی های بازی برای هوادارای قدیمی فوق العاده خاطره انگیزند. نه تنها همگی دیالوگ های خود ورجیل در نسخه های قبلی اند، بلکه حتی مکان قرار گیری تروفی ها فوق العاده کار شده و دقیقا با اسمشون و مکان اصلی به کار رفتن این دیالوگ ها در نسخه های اصلی هماهنگن.

نکات منفی :
- نبود Bloody Palace برای ورجیل
- تکراری شدن محیط بازی در اواخر DLC
- نبود سلاحی غیر از یاماتو

* کات سین های کامیک مانند DLC در بعضی موارد فوق العاده و در بعضی جاها افتضاح کار شدن.
--------------------
نظر نهایی : تا قبل از بازی کردن DLC، بیشتر دوست داشتم DMC5 معرفی بشه و بعد از اون اگه تونستن و بودجه اش رو داشتن DmC رو ادامه بدن ولی بعد از بازی کردن Downfall ..... نه تنها به نظرم باید DmC2 ساخته بشه بلکه ورجیل باید از ابتدا در اون قابل بازی و مثل دانته کمپینی طولانی (20 مرحله ایی) با داستانی مخصوص خودش داشته باشه.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
Tomb Raider 10/10
همه چیزش عالی

GeOW-j 8/10
نسبت به نسخه های قبلی گرافیک بهتر شده، کنترل و گیم پلی روونتری داره اما نسخه های شماره دارش یه حالو هوای دیگه ای داشتن.

Crysis3 7/10
فقط گرافیک عالی! ازون بازیهایی شد که دلم میخاست هرچه زوتر به تهش برسم زود پاکش کنم :| هر نسخه ضعیفتر از نسخه قبلی

DMC - Vegil's Downfall 8/10

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
توی این مدت که لایو هم نمیرم بازی های زیادی رو وقت شد تموم کنم:dاینم نمرات شون.
dmc:9/10
خیلی خیلی خوب بود.همه جیز بازی سرجاش بود و باعث میشد خسته نشی.خیلی خوش ساخت بود.داستان نسبتا خوبی داشت که مواقعی که از کشتن خسته میشدی به کمک بازی میومد.دشمن ها هم نسبتا تنوع خوبی داشتن.محیط بازی هم محشر بود.
ایراد هم راستش چیز خاصی به نظرم نمیاد ولی کامل نبود به هرحال:dاگه وقت بشه باید یه بار دیگه روی درجات سختی بالاتر برم چون خیلی آسون بود:d
crysis 8/10
خیلی از بازی بد گفته شد ولی اونقدر ها هم بد نبود.البته از این نمیشه گذشت گیم پلی ـش سلیقه ـیه.گرافیک بازی که حرف نداشت و صحبتی نکنم بهتره.موسیقی بازی هم محشر بود و حس حماسی خیلی خوبی رو بهت القا میکرد.گیم پلی هم جای کار داشت ولی لذت بخش بود.این تیرکمون هم فوق العاده بود.
از نکات منفی بازی هم میشه به خیلی کوتاه بودن بازی و هوش دشمنان اشاره کرد که اصلا بالانس نبود.در کل تجربه ی یکبارش حتما توصیه میشه.
mgr:8/10
با دموش خیلی هایپ شدم و فکر میکردم بهترین h&s امسال باشه ولی بازی اصلی با وجود نکته های مثبت ضعف های بزرگی داشت که باعث شد تجربه ی بازی خیلی به یاد موندی واسم نباشه و حتی این 8 هم به زور دادم و قصدم 7.5 بود.اولا از سیستم مبارزات بگم که حرف نداشت و خیلی حال میداد ولی مشکل بزرگی به نام دوربین خیلی وقت ها روی مخم میرفت و این لذت رو از بین میبرد.از نظر دشمن ها هم یکم تکراری شده بود واسم اواخر بازی و البته باس ها به کمک اومدن.باس طراحی جالبی داشتن و باعث شد بعد از مدت ها سختی بکشیم.گرافیک بازی هم سطحش خوب بود.موسیقی هم مخصوصا در مراحل آخر عالی بود.در کل واسه ی یکبار تجربه خیلی خوبه ولی دفعات بعدش نه زیاد.علاوه بر دوربین ضعف دیگه ی بازی کوتاهی بود که البته زیاد مهم نبود برام.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
Orcs Must Die !
8.5/10

خیلی بازی خوبی بود شدیدا فان و سرگرم کننده . یه بدی عجیبی که داشت چندتا از تــلــه ها کلا به کار نمیامدن :d اولش که آزاد میشد کلی کف میکردی اون چه چیزی خوبی آفرین بعد میرفتی تو بازی میخواستی ازش استفاده کنی میدیدی هیچ حرکتی انجام نمیده :d
گرافیکش هم به نظرم برای این سبک خیلی خوب و قابل قبول بود . شخصیت بازی خیلی اسکل بود مخصوصا حرکاتی که بعد از تمام شدن مرحله انجام میداد :d
شماره 2 متاسفانه برای 360 نیمده باید بریم سر وقت PC :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر