امتيازات Max Payne 3

hosseincode

کاربر سایت
G4TV - 5 out of 5
Videogamer - 8 out of 10
Strategy Informer - 9 out of 10
GamesTM - 8 out of 10
Thesixaxis - 9 out of 10
Telegraph - 4.5 out of 5

ويرايش:

mp3.jpg

IGN - 9 out of 10
Xbox360Achievements - 93 out of 100
GameTrailers - 7.6 out of 10
IncGamers - 9 out of 10
Eurogamer Italy 9.0 out of 10
The Verge - 9 out of 10
GamesRadar - 10 out of 10
GameReactor - 9 out of 10
1UP - -A out of +A
OPM - 8 out of 10
Edge - 7 out of 10
OXM - 8 out of 10
Guardian - 10 out of 10
MondoXbox 9.6 out of 10
3DJuegos 9.5 out of 10
Meristation 9.3 out of 10
Game Informer 9.25 out of 10
Vandal Online 9.6 out of 10
SpazioGames 9.0 out of 10
Videogameszone.de 8.9 out of 10
NowGamer - 8.5 out of 10
GiantBomb - 4 out of 5
AusGamers - 8.8 out of 10
Joystiq - 4.5 out of 5

آخرین ویرایش:
دوست عزيز ALAN WAKE ففقط اتمسفر وداستان داشت:) گرافيكشو يادتون رفته كه با CRYSIS 1 مقايسه ميشد زماني كه بازي عرضه شداز نظر جلوه هاي بصري چند قدم از بازي هاي زمان خودش جلوتر بود بهترين نورپردازي در شب , افكت هاي مه خارق العاده , فيزيك عالي , بهترين حالت انفجار نور , تكون خوردن بيش از حد طبيعي درخت ها , طوفان هاي عالي ,گيم پليشم كه گفتم سرشار از خلاقيت بود در كل ALAN WAKE شاهكاري بي نظير وستودني بود.
تازه به نظر من همون داستانش هم چیز دندون گیری نبود:دی
شما تا صبح هم از ظاهر بازی بگو، ولی اصل گیم پلی هست و بازی ای که گیم پلی نداشته باشه هر چه قدر هم ظاهرش عالی باشه به نظر من ارزش چندانی نداره.
گيم پليشم كه گفتم سرشار از خلاقيت بود
گیم پلی خلاقی (هرچند خودم معتقدم زیادم خلاق نبود) که بعد 2 ساعت نشه تحملش کرد گیم پلی نمیشه.

تازه به نظر من همون داستانش هم چیز دندون گیری نبود:دی
شما تا صبح هم از ظاهر بازی بگو، ولی اصل گیم پلی هست و بازی ای که گیم پلی نداشته باشه هر چه قدر هم ظاهرش عالی باشه به نظر من ارزش چندانی نداره.
گیم پلی خلاقی (هرچند خودم معتقدم زیادم خلاق نبود) که بعد 2 ساعت نشه تحملش کرد گیم پلی نمیشه.
من محاسن گيم پليشو تو پست قبليم گفتم من از اين بازي achivement ام 1000 وتويه اين ده ها ساعت گيم پلي از سرتاسر بازي لذت بردم وبه قول خودتون همون ظاهر عالي بازي كاملا در خدمت گيم پلي بازي بود.

دوست عزيز ALAN WAKE ففقط اتمسفر وداستان داشت:) گرافيكشو يادتون رفته كه با CRYSIS 1 مقايسه ميشد زماني كه بازي عرضه شداز نظر جلوه هاي بصري چند قدم از بازي هاي زمان خودش جلوتر بود بهترين نورپردازي در شب , افكت هاي مه خارق العاده , فيزيك عالي , بهترين حالت انفجار نور , تكون خوردن بيش از حد طبيعي درخت ها , طوفان هاي عالي ,گيم پليشم كه گفتم سرشار از خلاقيت بود در كل ALAN WAKE شاهكاري بي نظير وستودني بود.
دوست عزیز دیگه زیاد بزرگنمایی نکن لطفا. تا جایی که ذهن من یاری میکنه همون سال هم تقریبا هیچ سایتی به عنوان بهترین گرافیک کنسولی هم انتخابش نکرد. خیلی ها کاندیدش هم نکردن. این تعاریف شما بیشتر به گرافیک های نسل بعد میخورد تا اون آلن ویکی که ما بازی کردیم.
اگه نورپردازی و افکت مه تو این بازی عالی بود عوضش ایراداتی هم داشت. رزولوشن پایین ، بریدگی تصویر زیاد ، خشک بودن انیمیشن ها ، فیزیک همه جا خوب نبود (مثلا تیر میزدی به دیوار جاش نمیموند).
در مورد گیم پلی و خلاقیت هم حرفی نمیزنم چون یه عده منتظرن که بریزن سرمون ولی اون رو هم بیش از حد بزرگ کردی.

داستان ونحوه روايت داستانشم كه شاهكار بود داستاني فرا روان شناختي , تراژدي , هيجاني , پيچيده , دراماتيك , شخصيت پردازي فوق العاده , چيدمان بسيار حرفه اي و منحصر به فرد شخصيت ها , روايت بسيار عالي داستان از طريق دست نوشته هاي alan , در كل سام ليك دوباره يك شاهكار خلق كرد.

درود
الان دقیقا مشکل دوستان با این بازی چی هست !

1:نمره کم گرفته !!!!باید بالای 9 می گرفته !!!
2:یا شاید هم باید شبیه شماره 1یا 2 بوده !!که نبوده پس به این نتیجه رسیدید که بازی بدی بود !!

3:گیم پلی و صدا گذاری و گرافیکو داستان بازی مشکل داره !!!
4:اینجا بازی سنتر هست !!!!

ما که چیتر 14 هستیم و یکی از بهترین باز یهای چند سال اخیر بود به نظرم

آخرین ویرایش:
داستان ونحوه روايت داستانشم كه شاهكار بود داستاني فرا روان شناختي , تراژدي , هيجاني , پيچيده , دراماتيك , شخصيت پردازي فوق العاده , چيدمان بسيار حرفه اي و منحصر به فرد شخصيت ها , روايت بسيار عالي داستان از طريق دست نوشته هاي alan , در كل سام ليك دوباره يك شاهكار خلق كرد.
اقا اصلا بازی ALAN WAKE کولاک بود بهترین بازی قرن هم احتمالا همین بازی میشه چه ربطی به امتیازات max payne3 داره؟

من هنوز بازی رو بازی نکردم ولی سایتها رو یه سری چیزها واقعا حساس هستن و بخاطر این موضوع تا حالا به بعضی بازیها که تعدادشون هم کم نیست بدطور اجهاف کردن.

دوست عزیز دیگه زیاد بزرگنمایی نکن لطفا. تا جایی که ذهن من یاری میکنه همون سال هم تقریبا هیچ سایتی به عنوان بهترین گرافیک کنسولی هم انتخابش نکرد. خیلی ها کاندیدش هم نکردن. این تعاریف شما بیشتر به گرافیک های نسل بعد میخورد تا اون آلن ویکی که ما بازی کردیم.
اگه نورپردازی و افکت مه تو این بازی عالی بود عوضش ایراداتی هم داشت. رزولوشن پایین ، بریدگی تصویر زیاد ، خشک بودن انیمیشن ها ، فیزیک همه جا خوب نبود (مثلا تیر میزدی به دیوار جاش نمیموند).
در مورد گیم پلی و خلاقیت هم حرفی نمیزنم چون یه عده منتظرن که بریزن سرمون ولی اون رو هم بیش از حد بزرگ کردی.
دركل اين انجين فراتر ازاين نسل بود و تقريبا open world بودن بازي (اگرچه به تمام محيط دسترسي نداشتيم ولي خوب در حال رندر شدن بود) وضعيف بودن نسبي سخت افزار درمقابل حجم گرافيكي اين بازي وبهينه نكردن درست به گرافيك لطمه وارد كرد ولي دوست عزيز اين مشكلات قابل چشم پوشي بود.

اگه خوشحال باشی، ترول کردی.
اگر بگی از بازی خوشت نیمد ترول کردی.
اگر بگی امتیاز کم گرفته آورین، ترول کردی.
اگر بگی بازی در حد انتظارت نبود ترول کردی.
اگر هر حرفی بزنی که عقاید آقایان مناسب نباشه ترول کردی.

تو هیچ سایتی مثل اینجا هرکسی هرچی دلش خواسته به AW نگفته، اون دفعه که یارو گفت یه عنوان درجه سه، یکی دگه گفت مرتیکه مفنگیه الکلی سم لیک داستانش رو نوشته ر*ده، بعدم که گفتن یه آشغالی بود به گرشاسپ خودمون بهتر بود.
میدونید مشکل AW چی بود؟ اون ور یه بازی در سطح خودش نداشت که باهاش رقابت کنه. اگر PS3 و Sony یه عنوان میزدن که با AW رقابت کنه. اینجا ملت X360 خودشون جر میدادن نمیشستن بگن که ما که چیزی ندیدیم.
مثلن از خیلی از بازی های دیگه که نمره هاشون در سطح همین بازی بود ما خیلی چیز دیدیم که این همه دارن خودشون رو جر میدن؟
مثلن Crysis 2 با متای 84 خیلی عنوان عالی و توپی بود؟ که ملت اینجا فقط برای این که بگیرن دستشون بکوبن تو کله PS3 و KZ2 اینقدر طرفدار پیدا کرد.
یا همون KZ3 هم خیلی دیگه ترکوند؟ هیچکس صداش هم در نیمد که متای بازی شد 84 ( بماند که User Score های این بازی ها تمامشون از AW کمتره ) حالا هی بیاید در حد انتظار نبودن صحبت کنید.
هیچکس هم نیمد بگه SCC بازی بدی بود . . .

فقط گیرتون افتاده روی AW که آره امتیاز بازی پائین بود و...، ولی وقتی Crysis 2 میشه امتیاز 84 و اینا میشه عالی و خوب یا KZ3 یا SCC . . .

:
Killzone 3 : 84
Crysis 2 : 84
SCC : 85
RE5 : 84
MP3 : 86
DMC4 : 84
FF XIII : 83
FF XIII-2 : 79
Resistance 3 : 83
GT5 : 84
یعنی خدائی نمیخواستم آف تاپیک بزارم، ولی نمیدونم چرا این بازی های بالائی که همشون با اختلاف 1 یا 2 امتیاز تو متا با AW هستند دور از انتظار و آشغال نیستند و بازی های خوب و عالی هستند ولی یهو AW میشه عنوان دور از انتظار و مزخرف و آشغال که امتیاز تاسف دار گرفته ؟:|؟

حالا ما يه اكشن تر به كار برديم 33 نفر خيمه زدن رو ما. اكشن تر فقط و فقط به دو دليل گفتم يكي گرفتن كاور، كه هيجان رو بيشتر ميكنه با Blind Fire. يكي هم اون سيستم Last standing ـه كه رو حالت Old School غير فعاله. اون دوتا چيزايي بودن كه تو شماره هاي قبل نبودن و آخ چي ميشد كه بودن. دقيقا مشكل همه از همين كاور گيري شروع ميشه، توضيح دادنش سخته :d .

--
اين دوست خوشحال تام چيكن! هم كاملا مشخص ميكنه كه همه جَو گير شدن و ميخوان متفاوت عمل كنن و بگن اوه مكس پين 3 خيلي بده.

حالا چون داستان متفاوت شده و يكم از تاريكي در اومده شده بد؟ مكس همون مكسه. سير بدشانسي ها و نامردي ها همونه. مكسي كه بش خيانت ميشه از طرف دوستش، كسي كه بش اعتماد كرد.

درسته كه شماره هاي قبلي نه هارُر بود نه مخفي كاري نه رومنس و اينا به قول چندتا از دوستان، اما اكشنش به اين اندازه هيجاني و رو كار نبود. اكشن تاريك و رمز آلود داشت. اصن مكس قبلي ها روز داشت؟( يادم نيس خدايي) :d

پ.ن
:d آها اين يادم رفت R* بي شك استديوي مقدسي هست، مخصوصا با GTA (ع)و RDR (س) و ديگر عنوان هاي مقدسش!

آخرین ویرایش:
حالا هی نمیخوام دستگام آپدیت کنم نزارید آخر مجبور میشم خودم آپدیت کنم بشینم این عزیز دل را بازی کنم ولی یک منطقی دارم که فکر کنم خیلی ها قبول دارن آه کی دیدین که راک استار بازی بد بسازه همیشه بهترین ها بوده اینم عاله فقط بعضی برای خودشیرین بازی نظرات قشنگ میدن

یعنی خدائی نمیخواستم آف تاپیک بزارم، ولی نمیدونم چرا این بازی های بالائی که همشون با اختلاف 1 یا 2 امتیاز تو متا با AW هستند دور از انتظار و آشغال نیستند و بازی های خوب و عالی هستند ولی یهو AW میشه عنوان دور از انتظار و مزخرف و آشغال که امتیاز تاسف دار گرفته ؟:|؟
آف تاپیک نشه ولی...
دو دلیل بیشتر نداره.

1: AW رو رمدی ساخته! دوستان فن راک استار هم از رمدی بدشون میاد پس طبیعیه از بازی بد بگن!
2: آلن ویک تحت انحصار مایکروسافت بوده. باز اونجا بحث فن بوی بازی پیش میاد! فن های سونی میان و بازی های مایکروسافت رو میکوبند...

:
Killzone 3 : 84
Crysis 2 : 84
SCC : 85
RE5 : 84
MP3 : 86
DMC4 : 84
FF XIII : 83
FF XIII-2 : 79
Resistance 3 : 83
GT5 : 84
اینایی هم که گذاشته همه یا مولتی بوده یا انحصاری سونی! به جز SCC که اونم چون هم واسه ویندوز و هم واسه PC اومده زیاد بهش گیر نمیدن. از طرفی هم چون نسخه های قبلیش مولتی بوده زیاد روش مانوور نمیدن. وگرنه اگه تماما تحت انحصار مایکروسافت بود الان اونم وضعیت آلن ویک رو پیدا کرده بود.

پ.ن: آقایون فن راک استارِ مقدس! بازی ای که راک استار ساخته مشکل داشته! چرا نمیخواید قبول کنید؟! حداقل قبول نمیکنید مشکلی نیست... دیگه چرا پای آلن ویک رو وسط می کشید؟! یارو میگه چون میانگین آل ویک فلان قدر بوده پس مکس پین 3 رو هم درست می کرد میانگینش فلان قدر می شد. راک استار چون GTA خوب می سازه پس سازنده خوبی برای مکس پین 3 بود! آخه اینم شد حرف ؟!

بابا تمومش کنید تورو خدا! وقتی حرفی واسه گفتن ندارید بر نگردید بگید "کسی شما رو مجبور نکرده که بازی کنی!" کار ما به جایی رسیده که فن های راک استارِ مقدس باید بیان واسه ما تعیین تکلیف کنند!

مکس پین 3 واقعا یکی از بهترین تجارب من توی این چند ماه بود. واقعا از بازی لذت بردم. حالا شاید با نظرم مخالف باشین اما این شماره هم تا بخشی تداعی کننده گذشته بود و هم با سبک مدرن امروزی هم خوانی داشت.

حالا ما يه اكشن تر به كار برديم 33 نفر خيمه زدن رو ما. اكشن تر فقط و فقط به دو دليل گفتم يكي گرفتن كاور، كه هيجان رو بيشتر ميكنه با Blind Fire. يكي هم اون سيستم Last standing ـه كه رو حالت Old School غير فعاله. اون دوتا چيزايي بودن كه تو شماره هاي قبل نبودن و آخ چي ميشد كه بودن. دقيقا مشكل همه از همين كاور گيري شروع ميشه، توضيح دادنش سخته :d .

--
اين دوست خوشحال تام چيكن! هم كاملا مشخص ميكنه كه همه جَو گير شدن و ميخوان متفاوت عمل كنن و بگن اوه مكس پين 3 خيلي بده.

حالا چون داستان متفاوت شده و يكم از تاريكي در اومده شده بد؟ مكس همون مكسه. سير بدشانسي ها و نامردي ها همونه. مكسي كه بش خيانت ميشه از طرف دوستش، كسي كه بش اعتماد كرد.

درسته كه شماره هاي قبلي نه هارُر بود نه مخفي كاري نه رومنس و اينا به قول چندتا از دوستان، اما اكشنش به اين اندازه هيجاني و رو كار نبود. اكشن تاريك و رمز آلود داشت. اصن مكس قبلي ها روز داشت؟( يادم نيس خدايي) :d

پ.ن
:d آها اين يادم رفت R* بي شك استديوي مقدسي هست، مخصوصا با GTA (ع)و RDR (س) و ديگر عنوان هاي مقدسش!
تمام این بخش هایی که به بازی اضافه شده جزء کژآل کردن بازی هیچ حرکت مثبتی توی گیم پلی ایجاد نکرده. مثلن همون Last Standing که میگی، یک قابلیت که به دلیل عدم توانائی کوئیک سیو قرارش دادن و هیچ دلیلی دیگه ای برای وجودش نیست که اعصاب کاربر بعد از 10 بار مردن و برگشتن خورد نشه، که خب نسخه ی اصلی بازی ( مکس پین 1 و 2 ) از اونجایی که این قابلیت درش بود اصلن نیازی به اون نبود.
درباره افزایش هیجان با این قابلیت هایی که گفتی دقیقن کاورگیری رو در کجای عالم میتونی در کنار اکشن شدن بازی بزاری؟ کاورگیری شدیدن از سرعت گیم پلی بازی کاهش میده چیزی که توی مکس پین 1 و 2 ( تر جان میثم یه دور مکس پین 1 رو بازی کن و بعدش 2 رو ( منظورم دوباره است ) ) مهمترین رکن بازی بود سرعت عمل تو در مقابل دشمناست، توی مکس پین 1 که بازی شدیدن هم سخت بود این مسئله عکس العمل در مقابل دشمنا اینقدر مهم بود که حد و حساب نداشت و اگر موقعی که دشمنا میومدن سریع جا عوض نمیکردی و شیرجه نمیزدی صد درصد میمردی و این عکس العمل های سریع گیم پلی رو شدیدن جذاب میکرد ( که توی مکس پین 2 رنگ بیشتری به خودش گرفت ولی بازی آسون تر شد ) حالا توی مکس پین 3 اومدن کاورگیری گذاشتن کافیه اون عقب یه جا کاوربگیری صبر کنی تک تک دشمن هارو بکشی بری مرحله بعد، الان دقیقن اکشن شدن رو توضیح بده برای من :دی.
گفتم مشکل خیلیا اینه زمانی که مکس پین رو بازی کردید نفهمیدید چی بوده یا سنشون کم بوده و یا اصلن تجربه اش نکردین، من هیچ ادعایی ندارم که حرفه ای یا هارد کورم یا خیلی بارمه منم 19 سالمه ( شاید از خیلیا کمتر ) وقتی مکس پین اومد همش 10 سالم بود ولی هرسال تقریبن دارم یه دور بازی رو تموم میکنم و تجدید خاطره میکنم ولی شماها چون یه بار تو کل زندگی تموم کردین و مطمئنن اون زمان که بازی کردین اصلن به چیز هایی که باید فکر میکردین نکردین فکر میکنید مکس پین اصلی هیچی نداره. من توصیه میکنم مهدی الان که مکس پین 3 رو رفتی یه دور برو مکس پین 1 رو بازی کن بعدش هم مکس پین 2 رو، بعد ببینم بازم معتقدی که گیم پلی مکس پین 3 که شدیدن کژآل و کند شده اکشن تر شده یا نه . . .

درباره داستان هم یکی از بی سر و ته ترین داستان ها رو داشتیم که تقلید کامل از فیلم Man on fire بود همراه با یه سری فحش به صورت DLC :| . . .
داستان مکس پین 2 رو ببین، 1 رو ببین اصلن حس میکنی واقعن داستان مکس پین 3 هیچ پیچ و خمی داشت؟
دقیقن یارو رو تو دفترش که کشتن داستان همه چیزش رو لو میداد دیگه هیچ دلیل قانع کننده ای نداشتی تمومش کنی!
نمیدونم چرا به همچین داستانی میگی خوب . . .
جان من یه دور مکس پین 1 و 2 رو برو ( لینک مستقیم خواستی بگو میدم دانلود کن اصن :دی )

مکس پین 3 واقعا یکی از بهترین تجارب من توی این چند ماه بود. واقعا از بازی لذت بردم. حالا شاید با نظرم مخالف باشین اما این شماره هم تا بخشی تداعی کننده گذشته بود و هم با سبک مدرن امروزی هم خوانی داشت.
ایشاالله بازی مورد علاقت رو خراب کنند، بعد ما بیایم بگیم یکی از بهترین تجاربمون بود ببینیم چیکار میکنی :دی.

Last edited by a moderator:
والا اينهمه ميگن max payne 3 گيم پليش فوق العاده بود خوب نسبت به شماره هاي قبلي گيم پليش كندتر بود ولي همين alan wake هم زاويه دوربينش بهتر بود از max payne 3 , هم گيم پليش روونتر بود راك استار فقط گيم پلي مكس پين هاي قبليرو بسطش داده بود همين بعلاوه صحنه هاي سينمايي.

از این پست به بعد دیگه مقایسه هیچ بازی را با مکس پین نبینم ...
نه AW نه GTA نه RDR نه هیچ بازی دیگه ...

متاسفانه دیگه شور را از مزه بردین

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or