امتيازات Max Payne 3

hosseincode

کاربر سایت
G4TV - 5 out of 5
Videogamer - 8 out of 10
Strategy Informer - 9 out of 10
GamesTM - 8 out of 10
Thesixaxis - 9 out of 10
Telegraph - 4.5 out of 5

ويرايش:

mp3.jpg

IGN - 9 out of 10
Xbox360Achievements - 93 out of 100
GameTrailers - 7.6 out of 10
IncGamers - 9 out of 10
Eurogamer Italy 9.0 out of 10
The Verge - 9 out of 10
GamesRadar - 10 out of 10
GameReactor - 9 out of 10
1UP - -A out of +A
OPM - 8 out of 10
Edge - 7 out of 10
OXM - 8 out of 10
Guardian - 10 out of 10
MondoXbox 9.6 out of 10
3DJuegos 9.5 out of 10
Meristation 9.3 out of 10
Game Informer 9.25 out of 10
Vandal Online 9.6 out of 10
SpazioGames 9.0 out of 10
Videogameszone.de 8.9 out of 10
NowGamer - 8.5 out of 10
GiantBomb - 4 out of 5
AusGamers - 8.8 out of 10
Joystiq - 4.5 out of 5

آخرین ویرایش:
دوستان والا من فقط پست ها رو میخوندم و سعی میکردم نظر ندم ولی فکر نمیکنین اگر Remedy میساختش،بهتر بود؟

اگه رمدي ميساختش من حاضر بودم به جعبه بازي هم تعظيم كنم چون ميدونم يه ادمي كه خودش بازي تا اينجا كشونده و پرورش داده يعني سم ليك پشتش هست و براي شخصيتي كه خلق كرده ارزش قائل هست !!
ارزومون بود رمدي بسازه !!

نوید جان من صفحات قبل تر دقیقا همین کار رو کردم. این پست ها رو ببینید:
http://forum.bazicenter.com/thread61696/page8/#post1994635
http://forum.bazicenter.com/thread61696/page10/#post1995256
ولی وقتی هی نفر باز میاد همون حرفا و سوال های قبلیش رو تکرار می کنه و هدفی جز ترول هم نداره به نظرت دیگه چیکار کنم من؟
ضمنا من اصلا حرفی از فشار و باد معده و اینا نزدم. بهشون گفتم که عزیزم، خیلی ناراحتی که اینجوری شده؟ خب چه کاری از دستت برمیاد؟ نمیتونی که بری *R رو روی سرشون خراب کنی، پس بهترین راه اینه که باهاش کنار بیای. (مثل بعضی ها که با تغییرات SC: Conviction کنار اومدن)
ببین ارش جان
من مخالف اگه کنار نیومده بودم که اصلا بازیش نمیکردم و اصلا نمیرفتم سراغش و این نشون میده که همه با بازی کنار اومدیم
مساله اینجاست که یکسری از دوستان میگن چرا اصلا مخالفی و نباید مخالفت کنی
باید بیای بگی به به . به به
من خودم مثل خیلیهای دیگه بازی کردم، گفتم و بازهم میگم، دوست داشتم و بازی فوق العاده قشنگی بود اما اتمسفر مکس پین و داستانی در خور این بازی نداشت ...
این نظر شخصی ماست، دلایل خودمون را هم داریم

یکسری هم میگن آقا نه این اتمسفر مناسبه و خیلی عمیقه داستانش ...

تا اینجا مشکلی نیست، اما مشکل از اینجا شروع میشه که یهو وسط بحث یکی میاد میگه ناراحتی بازی نکن ...
این یعنی چی؟ یعنی من حق ندارم از بازی که خیلی منتظرشم انتقاد کنم؟
یعنی ساکت باشم و جایی که هدفش ساخته شدنش تبادل نظر بوده، رد شم و برم؟

ما اینجا داریم میگیم بازی بده و اگه حرفی هم میزنیم به مکس پین و بازی میزنیم، اما طرف مقابل به جای اینکه بیاد از بازی و نقطه های مثبت بازی دفاع کنه ( یا بالعکس) ، مستقیم میاد به من توهین میکنه ...
این یعنی اشتباه
این یعنی مشکل

ببین ارش جان
من مخالف اگه کنار نیومده بودم که اصلا بازیش نمیکردم و اصلا نمیرفتم سراغش و این نشون میده که همه با بازی کنار اومدیم
مساله اینجاست که یکسری از دوستان میگن چرا اصلا مخالفی و نباید مخالفت کنی
باید بیای بگی به به . به به
من خودم مثل خیلیهای دیگه بازی کردم، گفتم و بازهم میگم، دوست داشتم و بازی فوق العاده قشنگی بود اما اتمسفر مکس پین و داستانی در خور این بازی نداشت ...
این نظر شخصی ماست، دلایل خودمون را هم داریم

یکسری هم میگن آقا نه این اتمسفر مناسبه و خیلی عمیقه داستانش ...

تا اینجا مشکلی نیست، اما مشکل از اینجا شروع میشه که یهو وسط بحث یکی میاد میگه ناراحتی بازی نکن ...
این یعنی چی؟ یعنی من حق ندارم از بازی که خیلی منتظرشم انتقاد کنم؟
یعنی ساکت باشم و جایی که هدفش ساخته شدنش تبادل نظر بوده، رد شم و برم؟

ما اینجا داریم میگیم بازی بده و اگه حرفی هم میزنیم به مکس پین و بازی میزنیم، اما طرف مقابل به جای اینکه بیاد از بازی و نقطه های مثبت بازی دفاع کنه ( یا بالعکس) ، مستقیم میاد به من توهین میکنه ...
این یعنی اشتباه
این یعنی مشکل
درسته حق با شماست نوید جان.

قبل از اینکه پست های این تاپیک رو بخونم بازی رو تموم کردم و اخر به همون نتیجه که اول همه گرفتن رسیدم بازی خیلی عالیه و مکس پین نیست یا مکس پین بدیه (البته میدونم این نتیجه گیری بشدت خز شده ولی ولله تنها نتیجه ای که میشه گرفت همینه:d)

حالا هم که دارم پست هارو میخونم باز به همین نتیجه خز میرسم:d

قبل از اینکه پست های این تاپیک رو بخونم بازی رو تموم کردم و اخر به همون نتیجه که اول همه گرفتن رسیدم بازی خیلی عالیه و مکس پین نیست یا مکس پین بدیه (البته میدونم این نتیجه گیری بشدت خز شده ولی ولله تنها نتیجه ای که میشه گرفت همینه:d)

حالا هم که دارم پست هارو میخونم باز به همین نتیجه خز میرسم:d
همه مخالف ها هم بحثشون همینه.
به شخصه خودم از اول توقع داشتم راک استار بیاد بگه آقا این بازی قراره یه ریبوت باشه، واقعن هم یه ریبوت بود، هیچ چیز مثل قبل نیست تنها چیزی که از مکس پین 2 به یادگار اومده توی این نسخه فقط صدای مکسه حتا چهره و تیپش هم عوض شد.
حالا راک استار رسمن به شعور من یکی توهین کرد، اومد گفت نه بازی همون روند قبلی تو طی میکنه، تریلر از فلش بک هایی گذاشت که توی کل بازی 45 دقیقه هم نیستن، که آره ما حس Noir رو حفظ کردیم که فقط ملت نا امید نشن و برن حتمن بازی رو بخرن. این خیلی به من فشار میاره.

بعد اگر جبهه گیری این باشه به عنوان یه ادامه خوبه ما مکس پین 4 رو چیزی فجیع تر از این میبینیم.

همه مخالف ها هم بحثشون همینه.
به شخصه خودم از اول توقع داشتم راک استار بیاد بگه آقا این بازی قراره یه ریبوت باشه، واقعن هم یه ریبوت بود، هیچ چیز مثل قبل نیست تنها چیزی که از مکس پین 2 به یادگار اومده توی این نسخه فقط صدای مکسه حتا چهره و تیپش هم عوض شد.
حالا راک استار رسمن به شعور من یکی توهین کرد، اومد گفت نه بازی همون روند قبلی تو طی میکنه، تریلر از فلش بک هایی گذاشت که توی کل بازی 45 دقیقه هم نیستن، که آره ما حس Noir رو حفظ کردیم که فقط ملت نا امید نشن و برن حتمن بازی رو بخرن. این خیلی به من فشار میاره.

بعد اگر جبهه گیری این باشه به عنوان یه ادامه خوبه ما مکس پین 4 رو چیزی فجیع تر از این میبینیم.
اره شخصیت مکس رو لگد مال کردن (قیافشم یه چیز مال دیگه کردن که اینجا جاش نیست:d)

کلا راکستار نمیتونه یه شخصیت با شخصیت بسازه اصلا تو سیسش نیست نمیشه انتظار داشت

واقعا داستان رو میدادن سم لیک مینوشت و بازی سازی دست راکستار بود الان بازی رویایی میشد:dاین دوتا هاوسر ها از پس مکس بر نیومدن زدن یه کاریش کردن که باز اینجا جاش نیست بگم

اره شخصیت مکس رو لگد مال کردن (قیافشم یه چیز مال دیگه کردن که اینجا جاش نیست:d)

کلا راکستار نمیتونه یه شخصیت با شخصیت بسازه اصلا تو سیسش نیست نمیشه انتظار داشت

واقعا داستان رو میدادن سم لیک مینوشت و بازی سازی دست راکستار بود الان بازی رویایی میشد:dاین دوتا هاوسر ها از پس مکس بر نیومدن زدن یه کاریش کردن که باز اینجا جاش نیست بگم
اعمال دیپلماتیک روی مکس پین انجام شده :|.
توی برزیل هم بوده آخه :-" :| . . . .
والا :دی.

برترين داستان اين دهه از بازي هاي رايانه اي كه همه رو شگفت زده كرده برنده بهترين وبزرگترين ومدال داستان ازسايت معرف gamespot بازگشت max payne با يك شيشه مشروب دردست در كشور برزيل. max payne به دنبال چيست؟ بدنبال نجات خانم رئيسrodrigo branco وساير اعضاي خانواده رئيس يعني برادر وخواهر زن رئيس وبدنبال انتقام از قاتلين اين خانواده اين داستان فرا روانشناسي وتراژدي رو به هيچ وجه از دست ندهيد:d

توی کل بازی 45 دقیقه هم نیستن، که آره ما حس Noir رو حفظ کردیم که فقط ملت نا امید نشن و برن حتمن بازی رو بخرن. این خیلی به من فشار میاره.
مشکل اینجاست که راک استار اومده و با احساسات طرفدار ها بازی کرده. روی این بازی باید یه چند تا موزیک هیپ هاپ امریکایی میذاشت! نه اینکه بیاد از موزیک نسخه های قبل برای تحریک طرفدار های بازی استفاده کنه.

همون موقع که تریلر بازی ها اومد من بار ها و بارها گفتم این فقط گوشه ای از مراحل مکس پین هست و بیشتر مراحل تو برزیل اتفاق میوفته! راک استار برای بازی کردن با احساسات مردم اومد بیشتر تریلر های بازی رو از فلش بک های بازی گذاشت! فلش بک هایی که به قول شما 45دقیقه هم نیستن. اما متاسفانه بیشتر فن های راک استار تو تبهم زندگی میکردند و فکر میکردند بیشتر بازی فلش بک هست اما وقتی که بازی اومد چیزی خلاف این رو ثابت کرد. حتی چند بار هم سر همین مساله با فن های راک استار بحثم شد ولی خوب چیکار میشه کرد! ما هر چی میگفتین اونا حرف خودشون رو میزدند. نتیجش هم این شد که میبینیم...

تو این تاپیک هم هر کی میخواد از بازی تعریف کنه هی میگه گرافیک! هی میگه گرافیک! بابا اون زمان که مکس پین اومد کمتر کسی از گرافیکش صحبت میکرد. اصلا دلیل محبوبیت مکس پین چیه ؟! یکی بهم بگه!

گرافیکش بود؟! نه خیر آقای فن راک استار! گرافیک نبود! اون جو و اتمسفر بازی با اون داستان و دیالوگ های فراموش نشدنی و البته شخصیت پردازی قوی به همراه موسیقی فراموش نشدنیش بود! نه گرافیک که چپ راست میگید گرافیک گرافیک!

اگر غیر از اینه بگید شاید من اشتباه میکنم؟!

همون طور که قبلا هم گفته بودم طرفدار های بازی به دو دسته تقسیم شدند. 1: طرفدار های واقعی مکس پین. 2:فن های راک استار.

الان احتمالا یکی از این فن های راک استار میاد و میگه ناراحتی بازی نکن! مجبور نیستی که بازی کنی. اما من یه خواهشی دارم. آقای فن! خواهش میکنم به نظرات دیگران احترام بزار. بله از نظر شما اگه مکس پین FPS هم می شد مشکلی توش نمیدیدی! اگر همون آشغال 3سال پیش رو به خورد منو و تو میدادند هیچ اشکالی نداشت! چون راک استار داره میسازه! اما خواهشا به کامنت های بچه ها احترام بزار و الکی جوش نزن !

آخرین ویرایش:
بهترین ادامه برای مکس پین تو این نسل تکرار میکنم تو این نسل به نظر من همین شاهکار بود بازی بی ایراد نبود ولی دوستان کم لطفی میکنن

گرافیکش بود؟! نه خیر آقای فن راک استار! گرافیک نبود! اون جو و اتمسفر بازی با اون داستان و دیالوگ های فراموش نشدنی و البته شخصیت پردازی قوی به همراه موسیقی فراموش نشدنیش بود! نه گرافیک که چپ راست میگید گرافیک گرافیک!
یک نکته ای بگم، اینو به آریا هم گفتم. مکس پین 1 اینقدر پتانسیلش از گرافیک بالاست که همین الان با تکسچر های امروزی به روزش کنند راحت با مکس پین 3 رقابت کنه.
اگر فکر میکنید دارم دری وری میگم، برید بازیش کنید. تو سال 2001 به دیوار شلیک کنی، خورده خاک ازش میریزه زمین، به شیشه نوشابه بزنی، میترکه میپاشه . . .
چیزی که الان هنو نمیبینیم.
این نکته رو باز کردم بگم گرافیک هم حتا مکس پین 1 و 2 تو زمان خودشون و حتا کمی بعد تر هم عالی بودن ولی آره واقعن جو و اتمسفر و داستان و دیالوگ و شخصیت پردازی و به خصوص موسیقی تو این سری یک هویت بود.
که تشکر میکنم از راک استار اعظم همینارو پاک کرد :دی.

یک نکته ای بگم، اینو به آریا هم گفتم. مکس پین 1 اینقدر پتانسیلش از گرافیک بالاست که همین الان با تکسچر های امروزی به روزش کنند راحت با مکس پین 3 رقابت کنه.
اگر فکر میکنید دارم دری وری میگم، برید بازیش کنید. تو سال 2001 به دیوار شلیک کنی، خورده خاک ازش میریزه زمین، به شیشه نوشابه بزنی، میترکه میپاشه . . .
چیزی که الان هنو نمیبینیم.
این نکته رو باز کردم بگم گرافیک هم حتا مکس پین 1 و 2 تو زمان خودشون و حتا کمی بعد تر هم عالی بودن ولی آره واقعن جو و اتمسفر و داستان و دیالوگ و شخصیت پردازی و به خصوص موسیقی تو این سری یک هویت بود.
که تشکر میکنم از راک استار اعظم همینارو پاک کرد :دی.
اون که 100% :دی تمام چیز هایی که میگی درست ولی اینقدر دیالوگ های قشنگ, شخصیت پردازی قوی, موسیقی زیبا و دلنشین, و کلا جو و اتمسفر خاص داشت که کمتر کسی به فکر گرافیک بازی می افتاد.
بزار یه جور دیگه بگم. اینقدر نکات مثبت زیادی داشت که کمتر کسی به گرافیکش فکر میکرد! بعید میدونم از بین طرفدار های واقعی مکس پین کسی باشه که مکس پین 1 و 2 رو فقط بخاطر گرافیکش انتخاب کرده باشه !

بهترین ادامه برای مکس پین تو این نسل تکرار میکنم تو این نسل به نظر من همین شاهکار بود بازی بی ایراد نبود ولی دوستان کم لطفی میکنن[/QUدوست عزيز به نظر من اين بدترين ادامه ممكن ميتونست براي مكس پين باشه علي رغم اينكه تاكيد ميكنم گرافيك وگيم پلي بازي خيلي خوب بود ولي در اين نسخه تقريبا بيشتر اصالت بازي از دست رفته بود شخصا وقتي آهنگ ها وديالوگ هاي max payne 1,2 رو ميشنيدم موها ي بدنم سيخ ميشد و داستان روان شناختي ونحويه روايت داستانش هم كه شاهكار بود آدمو غرق در خودش ميكرد وعمق احساسات و تفكر پيچيده و مغشوش و پريشان آدمرو از هم ميشكافت وآدمو با حقايق زندگي روبرو ميكرد ولي تو اين مكس پين همه چي سطحي بود دركل ساخت مكس پين اصيل تو گروه خوني rock star نيست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or