امتيازات Max Payne 3

hosseincode

کاربر سایت
G4TV - 5 out of 5
Videogamer - 8 out of 10
Strategy Informer - 9 out of 10
GamesTM - 8 out of 10
Thesixaxis - 9 out of 10
Telegraph - 4.5 out of 5

ويرايش:

mp3.jpg

IGN - 9 out of 10
Xbox360Achievements - 93 out of 100
GameTrailers - 7.6 out of 10
IncGamers - 9 out of 10
Eurogamer Italy 9.0 out of 10
The Verge - 9 out of 10
GamesRadar - 10 out of 10
GameReactor - 9 out of 10
1UP - -A out of +A
OPM - 8 out of 10
Edge - 7 out of 10
OXM - 8 out of 10
Guardian - 10 out of 10
MondoXbox 9.6 out of 10
3DJuegos 9.5 out of 10
Meristation 9.3 out of 10
Game Informer 9.25 out of 10
Vandal Online 9.6 out of 10
SpazioGames 9.0 out of 10
Videogameszone.de 8.9 out of 10
NowGamer - 8.5 out of 10
GiantBomb - 4 out of 5
AusGamers - 8.8 out of 10
Joystiq - 4.5 out of 5

آخرین ویرایش:
من هربار پشت دست خودم رو داغ میکنم تو فروم کلن بحث نکنم، نمیدونم چرا، بعدش بحث میکنم؟
البته طرف حرفم شما نبودی :دی.

به هر حال، مکس پین سنش رفته بالا، اصولن ادم سنش میره بالا عقلش بیشتر رشد پیدا میکنه، شخصیت صبور تری پیدا میکنه. ما این چیزی که تو عقلمون رفته. هرکیم دیدیم همین بوده. بعد شخصیت مکس پین اینجا سنش رفته بالا، مشروب خور شده و بعدم سیگاری شده تو دوره جوونیش سیگاری نبوده الان شده بعد بد دهن هم نبوده الان شده :دی.
--------------------------
کلن میگم ساز هارو اسکیپ می کنید یه لحظه ساز نمره دارید بعد که نمره بازی نسبت به نسخه های قبل میاد پائین، ساز رو عوض میکنید بحث لوس بازی میاد وسط، بعد کم میارید بحث ترول رو میارید وسط، آخرشم دیگه ساز خاصی نیست برقصید یه کلمه میگید همین که هست میخواید بخواید، نمیخواید نخواید . . .
امیدوارم در دنیای فانتزی که ساختین خوش باشید.
من دیگه کلن کاری ندارم، هرکسی که به نظرم دیدگاه و عقیده اش محترم بود برام نظرش با من یکی بود و معتقد بود مکس پین 3، مکس پین نبود.
بقیه هم که که باز دیدگاهشون برام محترم بود بود گفتن مکس پین 3 بازی خوبی بود ولی مکس پین خوبی نبود.
همین حرف اشون برام بسه، که اکثرشونم از گیمر های قدیمی هستند.

مابقی هم که میگن مکس پین 3 ادامه عالی برای مکس پین 2 بود هم دیگه می تونند تو دنیای فانتزی خودشون سر کنند بگن اگر مکس پین 2 ادامه پیدا میکرد بی مزه میشد. چیکارشون کنم؟
حتمن ME یا AC یا Halo هم که یه نسل تا دو نسله دارن یه روند رو طی می کنند هِی، لوس شدن! ولی ما نفهمیدیم چرا هی دارن امتیاز های بالا رو درو می کنند . . .
آقا میثم
من کاری به گیم پلی و گرافیک و نمره ندارم من صحبتم داستانه به نظر من داستان بازی از بعضی جهات عالی بود
مکس سیگار میکشه مشروب میخوره بد دهن شده با خودش حرف میزنه افسرده شده همه اینها ریشه در اتفاقات گذشته داره که مکس رو از اون انسان مودب:d به همچین آدمی تبدیل کرده که دیگه به هیچی پایبند نیست
دیگه نمیتونم شرح بدم چون چیزی که تو ذهنمه رو نمیتونم بگم
آرزو میکنم تو زندگی به اونجایی نرسی که پا رو همه اعتقادها و عقایدت بزاری چون خیلی سخته

حرف شما مثل اینه که الان مثلا (کیو بگم طرفداراش نریزن سرم!:-/ :دی اصلا همون سم خودمون رو میگم!:دی ) سم فیشر تو SC6 بشه یه آدم معتاد و الکلی و بره تو زاغه های هندوستان، بعد بهانه ما این باشه که خُب کشورش بهش خیانت کرد و الان جایی نداره و اقتضای داستان بازیه که این جوری بشه و بره اونجا! سوال اینجائه که چرا اصلا Ubisoft باید از اول یه همچین کانسپتی رو طراحی کنه برای بازیش که مجبور بشه این تغییرات رو اعمال کنه! حالا همینو تعمیم بدین به MP3! سوال اینه چرا اصلا *R باید یه همچین داستانی رو برای MP3 بنویسه که مجبور بشه این تغییرا رو تو بازیش اعمال کنه!؟ این سوالیه که هر وقت وارد یه فلش بک تو MP3 میشم از خودم میپرسم...

حرف شما مثل اینه که الان مثلا (کیو بگم طرفداراش نریزن سرم!:-/ :دی اصلا همون سم خودمون رو میگم!:دی ) سم فیشر تو SC6 بشه یه آدم معتاد و الکلی و بره تو زاغه های هندوستان، بعد بهانه ما این باشه که خُب کشورش بهش خیانت کرد و الان جایی نداره و اقتضای داستان بازیه که این جوری بشه و بره اونجا! سوال اینجائه که چرا اصلا Ubisoft باید از اول یه همچین کانسپتی رو طراحی کنه برای بازیش که مجبور بشه این تغییرات رو اعمال کنه! حالا همینو تعمیم بدین به MP3! سوال اینه چرا اصلا *R باید یه همچین داستانی رو برای MP3 بنویسه که مجبور بشه این تغییرا رو تو بازیش اعمال کنه!؟ این سوالیه که هر وقت وارد یه فلش بک تو MP3 میشم از خودم میپرسم...
برو خجالت بکش سینا
توهین به مکس اونم در ملاعام؟ بزنم 6ماه و نیم بنت کنن ؟

آقا مکس پین فوق العاده بود، همه در حقش کم لطفی و کم انصافی کردن وگرنه باید حداقل 11-12 از 10 را میگرفت
داستانش هم یکی از بهترین داستانهایی بود که خونده بودم، بدون شک از رمان بینوایان، آناکارنینا، بلندیهای بادگیر و حتی سه تفنگدار هم قشنگتر بود ...

یادم نبود، متاسفانه تو بازی سنتر نمیشه نظر مخالف داد
همیشه باید به به و چه چه کرد
وگرنه یا برامون بلاگ میزنن یا 4 تا دونه گیف میذارن یا جملات عرفانی Deal with it که مو به تن آدم سیخ میشه استفاده میکنن
77072574321462690844.gif

آهان اونوقت اینا عیب داره ولی اینکه بیای یه بازی تماما مخفی کاری رو تبدیل به یه بازی اکشن کنی که نه بویی از بازی های قبلی خودش برده و المان های مخفی کاریش به حداقل رسیده و کاملا کژوال پسند شده و ...، عیب نداره؟!:-/ ضمنا نگران نباش، این یوبی سافتی که ما می شناسیم تمام این بلاها رو سر سم فیشر در میاره، شب دراز است و قلندر بیدار:laughing:
یادم نبود، متاسفانه تو بازی سنتر نمیشه نظر مخالف داد
نوید جان والا از اول تاپیک شما که خوب نظر مخالف دادید تا حالا. دیگه چه طوری نظر مخالف باید بدید؟:-/

نوید جان والا از اول تاپیک شما که خوب نظر مخالف دادید تا حالا. دیگه چه طوری نظر مخالف باید بدید؟:-/
میدونین چی آدم را ناراحت میکنه؟
داریم رو خط خودش بحث میکنیم در عین صلح و دوستی و وفا، یهو وسط بحث یکی میاد میگه فشار اومده بهت؟ یا گیف قشنگ میذاره، یا دو تا پارازیت مینداره یه تاپیک را منهدم میکنه، قبلا گفتم، کیوان هم گفت، نظر شخصی یعنی نظر شخص من و قابل احترام، اگه به نظرت اشتباهه، بیا یه پست بده و با دلیل منطقی بگو به این دلیل این تکه حرف تو اشتباهه و من هم دلیلم را میارم که چرا چنین چیزی اشاره کردم
یهو یکی میرسه میگه فشار اومده؟ باد معده حرف زن و الفاظی که خیلی برای یکسری از دوستان عادی شده
بلافاصله گیفهای مختلف سرازیر میشه تاپیک ...

آهان اونوقت اینا عیب داره ولی اینکه بیای یه بازی تماما مخفی کاری رو تبدیل به یه بازی اکشن کنی که نه بویی از بازی های قبلی خودش برده و المان های مخفی کاریش به حداقل رسیده و کاملا کژوال پسند شده و ...، عیب نداره؟!:-/ ضمنا نگران نباش، این یوبی سافتی که ما می شناسیم تمام این بلاها رو سر سم فیشر در میاره، شب دراز است و قلندر بیدار:laughing:
بالای تاپیک من اسم Splinter Cell نمیبینم که در این مورد باهات حرف بزنم. حرفام رو قبلا زدم. اگه سرت رو از زیر برف در بیاری یادت میاد. تو هم بهتره اگه جوابی نداری بدی، به جادی خاکی و کوچه علی چپ نزنی.;;)

و با دلیل منطقی بگو به این دلیل این تکه حرف تو اشتباهه و من هم دلیلم را میارم که چرا چنین چیزی اشاره کردم
نوید جان من صفحات قبل تر دقیقا همین کار رو کردم. این پست ها رو ببینید:
http://forum.bazicenter.com/thread61696/page8/#post1994635
http://forum.bazicenter.com/thread61696/page10/#post1995256
ولی وقتی هی نفر باز میاد همون حرفا و سوال های قبلیش رو تکرار می کنه و هدفی جز ترول هم نداره به نظرت دیگه چیکار کنم من؟
ضمنا من اصلا حرفی از فشار و باد معده و اینا نزدم. بهشون گفتم که عزیزم، خیلی ناراحتی که اینجوری شده؟ خب چه کاری از دستت برمیاد؟ نمیتونی که بری *R رو روی سرشون خراب کنی، پس بهترین راه اینه که باهاش کنار بیای. (مثل بعضی ها که با تغییرات SC: Conviction کنار اومدن)
بالای تاپیک من اسم Splinter Cell نمیبینم که در این مورد باهات حرف بزنم.
که اینطور...
اصلا همون سم خودمون رو میگم!:biggrin1: ) سم فیشر تو SC6 بشه یه آدم معتاد و الکلی و بره تو زاغه های هندوستان، بعد بهانه ما این باشه که خُب کشورش بهش خیانت کرد و الان جایی نداره و اقتضای داستان بازیه که این جوری بشه و بره اونجا! سوال اینجائه که چرا اصلا Ubisoft باید از اول یه همچین کانسپتی رو طراحی کنه برای بازیش که مجبور بشه این تغییرات رو اعمال کنه!
الان تو دقیقا سعیت بر اینه که بپچیونی و فکر کردی من مثلا نمی فهمم و اینا، ولی غافل از اینی که من به راحتی پیچ نمی خورم:)

الان چیتر 11 هستم هر مرحله بهتر از مرحله قبل حالا مشکل چی هست خدا می دونه !

عزيزم كسي نگفته بازي بد هست مهم اينه كه بازي خوب كاملا و 180 درجه با يك دنباله خوب متفاوت هست !!

مكس پين راكستار عالي هست ولي از نظر يك دنباله افتضاحي بيش نيست چون وفاداري به المان هاي سري قبلش زير خط فقر هست !

گرچه من همه جور مخالف Convictionـم، ولی تغییر در زمینه گیم پلی خیلی فرق داره تا اینکه کل هیکل بازی رو اینطوری عوض کنی.

آهان اونوقت اینا عیب داره ولی اینکه بیای یه بازی تماما مخفی کاری رو تبدیل به یه بازی اکشن کنی که نه بویی از بازی های قبلی خودش برده و المان های مخفی کاریش به حداقل رسیده و کاملا کژوال پسند شده و ...، عیب نداره؟!
گیم پلی یه چیزه، داستان و شخصیت پردازی و فضا پردازی یه چیز دیگه. مطمئن باش همین گیم پلی رو با داستان و فضاپردازی نسخه های قبلی ترکیب میکردن اینجا کسی بازی رو نمی کوبوند ولی خب نشد دیگه :دی

که اینطور...
الان تو دقیقا سعیت بر اینه که بپچیونی و فکر کردی من مثلا نمی فهمم و اینا، ولی غافل از اینی که من به راحتی پیچ نمی خورم:)
اینا دیگه جزو توهمات خودته آرش. من الان چیو خواستم بپیچونم؟ اگه خیلی برات سخته، میتونی هر جا سم، SC و Ubisoft دیدی، اسنیک، MGS و کوجیما پروداکشن بزاری چون هیچ تغییری تو اصل قضیه ای که من گفتم ایجاد نمیشه. فقط از بازی ای که خودم طرفدارش بودم مثال زدم که طرفدارای دیگه نیان عکس العمل نشون بدن.
نوشته شده توسط ДядsЙ II:
بهشون گفتم که عزیزم، خیلی ناراحتی که اینجوری شده؟ خب چه کاری از دستت برمیاد؟ نمیتونی که بری *R رو روی سرشون خراب کنی، پس بهترین راه اینه که باهاش کنار بیای. (مثل بعضی ها که با تغییرات SC: Conviction کنار اومدن)
تو که اینقدر بیل زن خوبی هستی، چرا باغچه خودت رو بیل نمیزنی؟:-/

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or