امتيازات Max Payne 3

hosseincode

کاربر سایت
G4TV - 5 out of 5
Videogamer - 8 out of 10
Strategy Informer - 9 out of 10
GamesTM - 8 out of 10
Thesixaxis - 9 out of 10
Telegraph - 4.5 out of 5

ويرايش:

mp3.jpg

IGN - 9 out of 10
Xbox360Achievements - 93 out of 100
GameTrailers - 7.6 out of 10
IncGamers - 9 out of 10
Eurogamer Italy 9.0 out of 10
The Verge - 9 out of 10
GamesRadar - 10 out of 10
GameReactor - 9 out of 10
1UP - -A out of +A
OPM - 8 out of 10
Edge - 7 out of 10
OXM - 8 out of 10
Guardian - 10 out of 10
MondoXbox 9.6 out of 10
3DJuegos 9.5 out of 10
Meristation 9.3 out of 10
Game Informer 9.25 out of 10
Vandal Online 9.6 out of 10
SpazioGames 9.0 out of 10
Videogameszone.de 8.9 out of 10
NowGamer - 8.5 out of 10
GiantBomb - 4 out of 5
AusGamers - 8.8 out of 10
Joystiq - 4.5 out of 5

آخرین ویرایش:
Red V :
مکس پین که همون مکس پینه ! مگه تغییری توی ظاهرش ایجاد شده ؟!
تا اونجایی که مو داره (!) و ریش هم نداره ، مکس همون مکسه ؛ اما ، بازی و روند اتفاقات می طلبه که اون شکلی شه . قیافه عوض نشده ، گریم عوض شده ...
تغییر شخصیت به دویل می کرای میگن که یه گـ * ـی رو میآرن میگن این دانتتونه ، اما این جا مکس پین همون آدم قبلیه که خودش رو اون شکلی میکنه ...
شما وقتی توس سائوپائولو هستی ، نباید انتظار اتمسفر شبهای نیویورک یا دربند یا بندر یا هرجای دیگه رو داشته باشی . من اگه توی نسخه بعدی کسلوانیا این گابریل رو بگیرن یه آدم دیگه رو بدن بگن این گابریله چرا ، ناموسی بار مریکوری استیم میکنم ؛ اما اگه براش سیبیل دسته موتوری بذارن،اول می گردم ببینم دلیلش چی بوده که این شکلی شده ، اگه دلیل قانع کننده واسش پیدا کردم می پذیرم اون گابریل رو (البته اگه اصلا قرار باشه گابریل شخصیت قابل بازی باشه :) ) !
بله ، حرف شما درسته ، اتمسفر بازی کاملا متفاوته و به مذاق شما خوش نمی آد ... اما یه منتقد می خواد نقدر کنه بازی رو فقط به اون اتمسفره نگاه نمی کنه . شما خیلی رک داری میگی این بازی اگه زمان مکس 2 می اومد متاش 75 هم نمی شد ؛ من هم با قاطعیت و اطمینان کامل میگم همچین عنوانی ، با این گیم پلی (با فرض گرافیک استاندارد در اون دره و زمونه) می اومد میانگینش بالای 95 میشد . یه حساب دو دو تا چهار تاست ...
از اون طرف ، اگه مکس پین 3 گیم پلیش شبیه گیم پلی نسخه دوم بود که تُن تُن آدم میاد جلوت و تو بصورت Run&Gun مادرشون رو به عزاشون مینشوندی کسی تف هم تو روی بازی نمینداخت .

Red V :
تا اونجایی که مو داره (!) و ریش هم نداره ، مکس همون مکسه ؛ اما ، بازی و روند اتفاقات می طلبه که اون شکلی شه . قیافه عوض نشده ، گریم عوض شده ...
تغییر شخصیت به دویل می کرای میگن که یه گـ * ـی رو میآرن میگن این دانتتونه ، اما این جا مکس پین همون آدم قبلیه که خودش رو اون شکلی میکنه ...
شما وقتی توس سائوپائولو هستی ، نباید انتظار اتمسفر شبهای نیویورک یا دربند یا بندر یا هرجای دیگه رو داشته باشی . من اگه توی نسخه بعدی کسلوانیا این گابریل رو بگیرن یه آدم دیگه رو بدن بگن این گابریله چرا ، ناموسی بار مریکوری استیم میکنم ؛ اما اگه براش سیبیل دسته موتوری بذارن،اول می گردم ببینم دلیلش چی بوده که این شکلی شده ، اگه دلیل قانع کننده واسش پیدا کردم می پذیرم اون گابریل رو (البته اگه اصلا قرار باشه گابریل شخصیت قابل بازی باشه :) ) !
بله ، حرف شما درسته ، اتمسفر بازی کاملا متفاوته و به مذاق شما خوش نمی آد ... اما یه منتقد می خواد نقدر کنه بازی رو فقط به اون اتمسفره نگاه نمی کنه . شما خیلی رک داری میگی این بازی اگه زمان مکس 2 می اومد متاش 75 هم نمی شد ؛ من هم با قاطعیت و اطمینان کامل میگم همچین عنوانی ، با این گیم پلی (با فرض گرافیک استاندارد در اون دره و زمونه) می اومد میانگینش بالای 95 میشد . یه حساب دو دو تا چهار تاست ...
از اون طرف ، اگه مکس پین 3 گیم پلیش شبیه گیم پلی نسخه دوم بود که تُن تُن آدم میاد جلوت و تو بصورت Run&Gun مادرشون رو به عزاشون مینشوندی کسی تف هم تو روی بازی نمینداخت .

این همه گفتی 1 دونه از حرف هات باری فن های اصلی بازی قابل قبول نیست مثل خود من این بازی مکس پین نیست هر بازی دیگه میتونه باشه جز مکس پین
نظرات خودتون هم به عنوان فکت ندین

Red V :

كيوان جان كنار بيا اين همه تغيير يعني شما نمي بيني ؟؟

بازم من حرفي درباره ظاهر مكس نزدم با اينكه زياد از اين جديده خوشم نمياد و مكس پين با اوركوت و كراوات خيلي با ابهت تر از اينه كه شبيه ارازل اوباش هاي پايين شهر هست . تا اونجايي كه من يكي هزاران بار مكس هاي 1 و 2 رو تموم كردم همچين شخصيتي از مكس تو اين نسخه كاملا بعيد هست كه بخاطر پول و هر كوفت ديگه اي بياد اين خفت رو تحمل كنه كه بره بشه باديگارد يه ادم بريزيلي در جايي كه هزاران كيلومتر با جاي اصليش فرق داره . مكس يه ادم شكست خورده هست و همچنين يه ادم مغرور و كله شق نه انقدر كوچيك !!
بازم ميگم ظاهر زياد مد نظرم نبود مهم كار و حركات مكس در اين شماره هست !! مكس حتي لب به سيگار و مشروبات نميزد ولي تو اين قسمت لامصب صبح ها داره كيك با مشروب ميزنه !!

مكي بخاطر اون اتمسفر ديوونه كننده اش معروف شد !! شما فقط كافيه اون مرحله كه ميريم تو ذهن مخدوش مكس در شماره اول رو بياد بياري تا اين بازي رو با ميرمهنا و گرشاسپ يكي بدوني !! .

من گفتم نمره اش فلان عدد ميشه چون رفتم نقد هاي اون زمان رو خوندم و ديدم چجوري نمره ميدن !! ديابلو 2 با اين همه عظمت متاش 88 هست !! ديوس ايكس با اون عظمتش و بزرگيش و گندگيش 86 الي 87 هست !! بريد نقد ها رو بخونيد تا بفهميد چي ميگم ! اگه قرار بود اين شماره در اون زمان بعنوان يه ادامه براي بازي هاي ميومد بازم بدون شك ميگم بازي متاش بالاي 80 نميشد !! بازي دو چيز داره : نام مكس پين و نام راكستار !!

بازم ميگم گيم پلي اين نسخه مثال زدني هست و اون جمله اخر رو قبول دارم . مشكل من با چيز هاي ديگست !!

این همه گفتی 1 دونه از حرف هات باری فن های اصلی بازی قابل قبول نیست مثل خود من این بازی مکس پین نیست هر بازی دیگه میتونه باشه جز مکس پین
!
بله ، شما ترازوتون رو برید جای دیگه راه بندازید تا بار فنی پستهای من رو خوب وزن کنید و این جا اعلام کنید ...
نمیدونم هر جا میریم باید این رو بگیم که هر پستی میدیم نظر خودمونه نه عممون ؟
دیگه حالم داره ازین جمله به هم می خوره خداییش :
نظرات خودتون هم به عنوان فکت ندین...
===
خوشم میاد فشار میارم اگه دوست داری یه چیزی هست به نام black list از اون استفاده کن البته ترازو اینا رو که نفهمیدیم فقط فهمیدیم یهو فشار امد
yahoo_11.gif
نمیدونم نظر خودت هست و شخصی چرا انقدر امپر رفت بالا یهو
yahoo_8.gif
نظر شخصی هست دیگه
yahoo_8.gif
!!!

آخرین ویرایش:
!
بله ، شما ترازوتون رو برید جای دیگه راه بندازید تا بار فنی پستهای من رو خوب وزن کنید و این جا اعلام کنید ...
نمیدونم هر جا میریم باید این رو بگیم که هر پستی میدیم نظر خودمونه نه عممون ؟
دیگه حالم داره ازین جمله به هم می خوره خداییش :

خوشم میاد فشار میارم اگه دوست داری یه چیزی هست به نام black list از اون استفاده کن البته ترازو اینا رو که نفهمیدیم فقط فهمیدیم یهو فشار امد :-* نمیدونم نظر خودت هست و شخصی چرا انقدر امپر رفت بالا یهو :x نظر شخصی هست دیگه :x

نه آخه اینو خواستم برای اون فن هایی بزارم که گیر داده بودن میگفتن مگه مکس پین 1 و 2 چی بودن؟ رمدی اگر بود از اینم پائین تر میومد. نمره کیلوئی الان رو ببینید . . . همون مکس پین 1، یه نمره 30 داشته، تابلوئه یکی با بازی لج بوده :|. اگر اون نبود 90 راحت بود :دی. ولی چه میشه کرد :|.
لعنت بر اون سايتي كه به max payne 1 نمره 30 داده

متاسفانه یک عده نمیخوان بفهمند که شرایط صنعت گیم عوض شده و هر بازی ای رو باید با بازی های دوره ی خودش مقایسه کرد. من خودم شخصا یکی از طرفداران استودیوی remedy هستم. بسیار هم به شخص سم لیک اعتقاد دارم و alan wake رو اگه بخوام توی لیست بازی هام قرار بدم توی top 5 واسم قرار داره. max 1&2 شاهکار بود توی این مساله شکی نیست ولی اینکه توقع داشته باشیم نسخه ی 3 مثل اونا باشه واسم قابل توجیه نیست، چرا؟ چون اولا سازنده ی بازی عوض شده و خواستن ساخت جو و حال و هوای اون 2 بازیه قبل از شرکتی مثل راکاستار کاملا دور از عقله چون اصلا از همه لحاظ با remedy متفاوته. در ثانی من اینطور حس میکنم که یه عده اینجا فکر میکنن فقط خودشون مکس پین شناسن، خوبه که به علایق هم احترام بذاریم، طرف میاد توی هر صفحه از تاپیک نظرش رو میده و میگه بازی فلان و بهمانه. دوست عزیز نظرت محترم و قابل قبول، شما خوشت نیومده طبیعیه همه چیز موافق و مخالف داره گیم هم مستثنا نیست ولی اینکه بخوای نظرت رو به زور به همه بقبولونی منطقی نیست حالا هی بیا امتیاز متای دو نسخه ی قبل رو با این نسخه رو بذار و مقایسه کن و....
کاری که R با مکس پین کرد از نظر من فوق العادست ، بازی تغییر داشته نسبت به نسخه های قبل ولی تغییرات اکثرا به نفع بازی بوده. ( از نظر من حتی باید تغییرات صورت میگرفت چون اگه جو و حال و هوای دو نسخه ی قبل رو عینا تکرار میکرد واقعا بازی هم لوس میشد و هم به شخصه اگه این اتفاق میفتاد R رو ناتوان قلمداد میکردم و عقیده داشتم میخواد بدون هیچ نوآوری ای از نام ip و میراث رمدی واسه ی پول درآوردن استفاده کنه) ضمن اینکه من حس میکنم بیشتر گیمرها از بازی راضی بودن. حداقل نظرات کاربرا داره اینو میگه. مطمئن باشین اگه بازی در حد انتظار نبود نمرات اینچنینی نمیاورد اینکه بعضی ها هم میگن اگه بازی زمان عرضه ی مکس 1و 2 عرضه میشد و.... با عرض پوزش اگر رو کاشتن چیزی در نیومد پس با توهمات زندگی نکنید چیزی که واقعیت داره اینه که بازی اکثر منتقدین و گیمرهارو راضی کرده، حالا بعضی ها هم ناراضی اند که از نظر من طبیعیه. به جای این حرفا از بازی لذت ببرید ملت ته دیگشم خوردن اونوقت اینجا هنوز سر این مسائل دعواست. اینم پست آخر من توی این تاپیک و راجع به این بازی بود موفق باشید.

mother fu*,go *****slf . . . الان با همین دو جمله معروف توی مکس پین 3 که تقریبن هر لحظه بیان میکنه میشه فهمید مکس پین همون مکس پینه . . .ری*ن به یه شخصیت یه بحثه، سر تا پا گ* زدن به یه شخصیت یه بحث دیگه . . . اصلن بردن بازی تو سائوپائولو یعنی ر*دن به شخصیت بازی . . .
@ میثم :
یه ذره عفّت کلام داشته باش مردک :|:دی !
جو فیثبوک گرفتت :| !

آقا میثم به نظر من هم بازی ادامه زیبایی داشت یک انسان که همیشه تو یه شخصیت نمیمونه بالاخره یه جایی میزنه به سیم آخر
اگه تو مکس پین 1 میگفت من لایق بهشت نیستم و فرشته ها رو دوست دارم دلیل نمیشه تو مکس 3 هم همین عقاید رو داشته باشه
مثل خود من که به عقاید و طرز صحبت کردن و افکار گذشته خودم لعنت میفرستم دوست دارم یه گوشه بشینم و سیگارو و... اینقدر بد دهن شدم که نگو :d

اين مكس همون مكسه. جزو نقات قوت بازي از نظر من اينه كه كاركتر تغيير نكرده خيلي. فقط كُند تر شده چون پير شده بي رحم تر شده و عاقل تر.
كجا همون مكسه؟زمين تاآسمون فرق داره مكس پين با اون همه عظمت وشخصيت رفته بادي گارد يه آدم پولدار شده اونم براي محافظت از خانم رئيس هه هه هه اونم كجا برزيل واقعا خنده داره :dاز بس تو بازي ها از برزيل استفاده كردن ديگه حال آدم..:-&

آقا میثم به نظر من هم بازی ادامه زیبایی داشت یک انسان که همیشه تو یه شخصیت نمیمونه بالاخره یه جایی میزنه به سیم آخر
اگه تو مکس پین 1 میگفت من لایق بهشت نیستم و فرشته ها رو دوست دارم دلیل نمیشه تو مکس 3 هم همین عقاید رو داشته باشه
مثل خود من که به عقاید و طرز صحبت کردن و افکار گذشته خودم لعنت میفرستم دوست دارم یه گوشه بشینم و سیگارو و... اینقدر بد دهن شدم که نگو :d
من هربار پشت دست خودم رو داغ میکنم تو فروم کلن بحث نکنم، نمیدونم چرا، بعدش بحث میکنم؟
البته طرف حرفم شما نبودی :دی.

به هر حال، مکس پین سنش رفته بالا، اصولن ادم سنش میره بالا عقلش بیشتر رشد پیدا میکنه، شخصیت صبور تری پیدا میکنه. ما این چیزی که تو عقلمون رفته. هرکیم دیدیم همین بوده. بعد شخصیت مکس پین اینجا سنش رفته بالا، مشروب خور شده و بعدم سیگاری شده تو دوره جوونیش سیگاری نبوده الان شده بعد بد دهن هم نبوده الان شده :دی.
--------------------------
کلن میگم ساز هارو اسکیپ می کنید یه لحظه ساز نمره دارید بعد که نمره بازی نسبت به نسخه های قبل میاد پائین، ساز رو عوض میکنید بحث لوس بازی میاد وسط، بعد کم میارید بحث ترول رو میارید وسط، آخرشم دیگه ساز خاصی نیست برقصید یه کلمه میگید همین که هست میخواید بخواید، نمیخواید نخواید . . .
امیدوارم در دنیای فانتزی که ساختین خوش باشید.
من دیگه کلن کاری ندارم، هرکسی که به نظرم دیدگاه و عقیده اش محترم بود برام نظرش با من یکی بود و معتقد بود مکس پین 3، مکس پین نبود.
بقیه هم که که باز دیدگاهشون برام محترم بود بود گفتن مکس پین 3 بازی خوبی بود ولی مکس پین خوبی نبود.
همین حرف اشون برام بسه، که اکثرشونم از گیمر های قدیمی هستند.

مابقی هم که میگن مکس پین 3 ادامه عالی برای مکس پین 2 بود هم دیگه می تونند تو دنیای فانتزی خودشون سر کنند بگن اگر مکس پین 2 ادامه پیدا میکرد بی مزه میشد. چیکارشون کنم؟
حتمن ME یا AC یا Halo هم که یه نسل تا دو نسله دارن یه روند رو طی می کنند هِی، لوس شدن! ولی ما نفهمیدیم چرا هی دارن امتیاز های بالا رو درو می کنند . . .

من هربار پشت دست خودم رو داغ میکنم تو فروم کلن بحث نکنم، نمیدونم چرا، بعدش بحث میکنم؟
البته طرف حرفم شما نبودی :دی.

به هر حال، مکس پین سنش رفته بالا، اصولن ادم سنش میره بالا عقلش بیشتر رشد پیدا میکنه، شخصیت صبور تری پیدا میکنه. ما این چیزی که تو عقلمون رفته. هرکیم دیدیم همین بوده. بعد شخصیت مکس پین اینجا سنش رفته بالا، مشروب خور شده و بعدم سیگاری شده تو دوره جوونیش سیگاری نبوده الان شده بعد بد دهن هم نبوده الان شده :دی.
--------------------------
کلن میگم ساز هارو اسکیپ می کنید یه لحظه ساز نمره دارید بعد که نمره بازی نسبت به نسخه های قبل میاد پائین، ساز رو عوض میکنید بحث لوس بازی میاد وسط، بعد کم میارید بحث ترول رو میارید وسط، آخرشم دیگه ساز خاصی نیست برقصید یه کلمه میگید همین که هست میخواید بخواید، نمیخواید نخواید . . .
امیدوارم در دنیای فانتزی که ساختین خوش باشید.
من دیگه کلن کاری ندارم، هرکسی که به نظرم دیدگاه و عقیده اش محترم بود برام نظرش با من یکی بود و معتقد بود مکس پین 3، مکس پین نبود.
بقیه هم که که باز دیدگاهشون برام محترم بود بود گفتن مکس پین 3 بازی خوبی بود ولی مکس پین خوبی نبود.
همین حرف اشون برام بسه، که اکثرشونم از گیمر های قدیمی هستند.

مابقی هم که میگن مکس پین 3 ادامه عالی برای مکس پین 2 بود هم دیگه می تونند تو دنیای فانتزی خودشون سر کنند بگن اگر مکس پین 2 ادامه پیدا میکرد بی مزه میشد. چیکارشون کنم؟
حتمن ME یا AC یا Halo هم که یه نسل تا دو نسله دارن یه روند رو طی می کنند هِی، لوس شدن! ولی ما نفهمیدیم چرا هی دارن امتیاز های بالا رو درو می کنند . . .

عزیزم والا بلا ما هم منظور شمارو میفهمیم :d من خودمم نمیگم بازی بی ایراده، قبل تر هم یه پست داده بودم که گفتم جو بازی رو با کارای remedy مقایسه نمیشه کرد چون کلاس و فرهنگ و منش و دیسیپلین این شرکت با شرکتی مثل راک استار زمین تا زیر زمین فرق داره. کلا ابهت فضاسازی و خلق کرکتر رو از هیچ کسی انتظار نداشته باش که بتونه در حد سم لیک عمل کنه. من چیزی که میگم اینه که بازی نیاز به تغییرات داشته و R هم به عنوان یه شرکتی که به اصطلاح مادر و خالق این بازی نبوده و با توجه به خروجی این بازی از شرکت راک استار خوب عمل کرده ولی اگه remedy میخواست حتی همین جو و تغییرات رو تو بازی اعمال کنه از نظر خود من هم شاید موفقتر عمل میکرد. من صحبتم اینه که راک استار با توجه به توانش بسیار عالی عمل کرده طوری که علی رغم تغییرات باز هم بازی فرسنگ ها با بازی های قبل فاصله نداره از لحاظ مکس پین بودن ( فاصله داره ولی R تلاش کرده این فاصله خیلی زیاد نباشه که با توجه به همون مطلبی که گفتم این شرکت خالق این ip نبوده خیلی عالی عمل کرده) من باز هم میگم این بازی نیاز به تغییرات داشت، حالا اگه این تغییرات به دست خود رمدی اعمال میشد که چه بهتر و مطمئنن جو کار خودش رو خودش بهتر میتونست حفظ کنه ولی حالا هم که این تغییرات به دست R اعمال شده شاید نتیجش مثل رمدی نباشه ولی بازهم نتیجه ی مطلوبیه و راضی کنندست ( علی رغم کاستی هاش) ضمن اینکه امتیاز متای بازی هم توی متکریتیک 87 هست اگه اشتباه نکنم :d که با این اوصاف نشون میده بازی تونسته جایگاه خودش رو خوب حفظ کنه. البته من به نظر شما کاملا احترام میذارم چون فارق از تمام سایت ها دارین نظر خودتونو میگین و مثل یه عده فقط چشمتون نمرات و نظرات سایت ها رو نمیبینه، فقط یکم گاهی اوقات زیادی پا فشاری میکنید رو نظرتون و داد یه عده ای رو در میارین :d;).

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or