امتيازات Max Payne 3

hosseincode

کاربر سایت
G4TV - 5 out of 5
Videogamer - 8 out of 10
Strategy Informer - 9 out of 10
GamesTM - 8 out of 10
Thesixaxis - 9 out of 10
Telegraph - 4.5 out of 5

ويرايش:

mp3.jpg

IGN - 9 out of 10
Xbox360Achievements - 93 out of 100
GameTrailers - 7.6 out of 10
IncGamers - 9 out of 10
Eurogamer Italy 9.0 out of 10
The Verge - 9 out of 10
GamesRadar - 10 out of 10
GameReactor - 9 out of 10
1UP - -A out of +A
OPM - 8 out of 10
Edge - 7 out of 10
OXM - 8 out of 10
Guardian - 10 out of 10
MondoXbox 9.6 out of 10
3DJuegos 9.5 out of 10
Meristation 9.3 out of 10
Game Informer 9.25 out of 10
Vandal Online 9.6 out of 10
SpazioGames 9.0 out of 10
Videogameszone.de 8.9 out of 10
NowGamer - 8.5 out of 10
GiantBomb - 4 out of 5
AusGamers - 8.8 out of 10
Joystiq - 4.5 out of 5

آخرین ویرایش:
بازیش خوب بود خداییش , محیط هاش نسبت به شماره 1 و 2 بازی که همش تو ساختمون و زیر زمین و بالا پشتبوم و کوچه بن بست بود تنوع بیشتری داشت ولی جو سرد و حس غریب شبای نسخه های پیشین رو نداشت .. تو اوردن منوی استارت خیلی گیر میکرد , سوتیش هم اینه که وقتی در آخرین لحظه مرگ از کپسول های جون استفاده میکنه , مجبوری طرفی که بهت شلیک کرده رو تو صحنه آهسته بکشی مکس دراز میکشه , قر میده حالا طرف سنگر گرفته , حتما باید بمیری برا جلو گیری از اتلاف وقت استار میزنی میبینی گزینه ی last Checkpoint هم خاموشه...

یه سوال: دوبلور مکس همون دوبلور مارکوس فنیکسه؟

یکی نیست به یه سری از بچه ها بگه مجبورتون کرده بودند بازی رو روز اول بخرید که توی ذوقتون بخوره !؟ :دی
اینقدر از فریز کردن بدم میاد ... عمراً دیگه بخوام بخرم این بازی رو.
همون آنچارتد 3 مدهای آنلاینش و مولتی پلیرش می ارزه به 10000 تا مکس پین 3 !

خدا رو شکر ، متاش اومد پایین و روی 90 قفل نکرد ! با یکی از بچه ها شرط بستیم اگر 89-85 نشود من دیگه توی فوروم پست ندهم به مدت یک ماه ! :دی
حالا اون گفته بود 95-90 میشه ، برم یقه اش رو بگیرم اون مطالبه خودم رو بازخواست کنم ! :دی

یکی نیست به یه سری از بچه ها بگه مجبورتون کرده بودند بازی رو روز اول بخرید که توی ذوقتون بخوره !؟ :دی
اینقدر از فریز کردن بدم میاد ... عمراً دیگه بخوام بخرم این بازی رو.
همون آنچارتد 3 مدهای آنلاینش و مولتی پلیرش می ارزه به 10000 تا مکس پین 3 !

خدا رو شکر ، متاش اومد پایین و روی 90 قفل نکرد ! با یکی از بچه ها شرط بستیم اگر 89-85 نشود من دیگه توی فوروم پست ندهم به مدت یک ماه ! :دی
حالا اون گفته بود 95-90 میشه ، برم یقه اش رو بگیرم اون مطالبه خودم رو بازخواست کنم ! :دی

حامد همون انچارتد حدود دو سه ماه پيش هي فرت و فرت فريز ميشد تو مد انلاين!!
انقد بدبين نباش...مکس پين بازي خوبيه...
فقط تاسف اصليم واسه داستان بازيه!!!همين!بقيه ايرادا فدا سرشون!

متای کدوم یکی از مکس پین های قبلی بالای 9 بود که از این انتظار دارید!. امتیازهای کاملا منطقی و بجائی بهش دادن. درهمین حد بسش هست.
چون اسم RS خورده باش الکی توقعتون بالا رفت. بازی هم که میگن 7-8 سال دردست ساخت بوده از این بهتر نمیشه، قرار نیست بشه :دی.
اگرم میخواید از بازی لذت ببرید باید خودتون رو با شرایط وفق بدید. من اگر از RE6 توقع RE2 داشته باشم فقط ناراحتی و اعصاب خوردی واسم میمونه.

از 46 نقد 87 امتیاز ...
MP1 امتیازش 89 بود ، MP2 هم 84 ...(xbox)
می شه گفت مکس پین بازی بوده که نسبت به زمان خودش همیشه در حد همین 80 و خورده ای بوده ...

از 46 نقد 87 امتیاز ...
MP1 امتیازش 89 بود ، MP2 هم 84 ...(xbox)
می شه گفت مکس پین بازی بوده که نسبت به زمان خودش همیشه در حد همین 80 و خورده ای بوده ...
نسخه های کنسولی هر دو تا قسمت پورت بودند و شما باید نسخه PC رو بسنجی. در ثانی اون موقع مثل الان انقدر عشقی نمره نمی دادند سایت. همین Hitman رو که یادتونه ؟ گیم اسپات بهش 5 اینا داده بود. مکس پین سال خودش بهترین بازی pc شد از طرف PC Gamer و جایزه بفتا رو هم به خاطر داستان برد (معتبر ترین جایزه داستانی دنیای بازی). در ضمن زمان خودش به عنوان پرفروش ترین بازی تاریخ عناوین سوم شخص شناخته می شد.

با سلام
به نظر من که این بازی یکی از تاپترینهای امسال هستش فقط یه نقطه ضعف اون هم کوچیک نه اینقدری که بزرگش میکنین (داستان بازی ) هست
فقط یه لحظه با خودتون فکر کنین اگه همون مکس پین 1 و2 رو با گرافیک جدید بدن بهتون باز هم نمیگید فلان و بهمان
نظر من:بهترین مکس پین که تا به حال تولید شده
گرافیک چشم نواز صدا گذاری عالی اکشن نفس گیر یا علی

داستان به جهنم!!!(نهايت چشم پوشي)...
چرا روايت داستان انقد ضعيفه!???
هيچي نداره دموها...هيچي!!بجز پرش دوربين!کات هاي نا به جا.blur شدن بي خودي تصاوير!و و و !.....

پ.ن:چقد کوبيديم بازيو!
دلم سوخت واسه مکس!:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or