امتيازات Mass Effect 3

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
اولين امتياز بازي رو مجله آلماني Gamestar داده كه با اينكه يه مجله PCـه ولي نسخه PS3 رو نقد كرده و بهش 9 داده.

Sound 10/10
Quests/Plot 10/10
Charaters 10/10
Combat 8/10 (because of "stupid" AI)
And all other areas 9/10 (don't know which areas they mean)

همچنين اين مجله به ME1 امتياز 8.5 و به ME2 امتياز 8.7 داده بود.

اينم اطلاعاتي كه از اين نقد به بيرون منتشر شده كه چون اسپويلر داشت نتونستم ترجمه كنم فقط اينو ديدم كه گفتن بعد از Credits يه صحنه جالب نشون داده ميشه!:

-15-20 hour-long main quest
-Around 40 hours playtime in total- side missions are vital to amass enough opposition to the Reaper threat
-90 minutes of cutscenes
-No loose ends or cliffhangers, the game is truly an appropriate end to the trilogy with a very intense and touching finale
-More than 100 scenes, conversations and/or events change depending on our choices after importing a save-game from ME2- from something small like someone thanking us for completing a mission to bigger repercussions which would be to spoilerous to write down- you are definitely going to feel the consequences, and not always like them
-SPOILER: In order to rally allies, we search for a cure for the Genophage, build a Prothean weapon, disarm a Cerberus bomb before it destroys half of a moon, and are even inserted virtually in a computer program
-If and how many of these quests we complete influences how the game ends, and who- individually and globally- survives
-While the game can be enjoyable for newcomers as well, because the game is strong on its own mechanically and story-wise, it is recommended to play the first two entries to make more sense out of the wealth of information that the game builds on
-There's an interesting sequence after the end credits
-The „Role-Play“ mode of the game (In contrast to „Action“ and „Story“) feels very much like ME1
-The game gives you more opportunity to customize your Shepard. Each class has 8 talents with 6 levels each, and up from Level 4 there are two branches to choose from to level up each individual talent differently. Weapon customization is also a factor and noticeable, but the effects (which have both pros and cons) are only marginal
-Balancing isn't optimal
-The game is noticeably more difficult up from „Medium“, which makes using the correct weapon mods and talents integral to survive. Shepard also shoots more accurately in cover.
-The AI, on the other hand, is still not very advanced
-SPOILER: You are going to visit Krogan ruins, a Geth ship and the Turian moon Palaven, among others
-There are multiple turret sections which aren't very well directed
-Despite the shortcomings in level design, which are similar to ME2, the game is constantly thrilling, spectacular and dramatic- largely thanks to the well-presented story and dialogue- and there are lot of small and large choices again to ponder on
-Scanning isn't nearly as repetitive as before, because it works a lot quicker now and incorporates a new mini-game where you have to navigate your ship away from Reaper threat
-The new melee option is fun, but a little overpowered
-Graphically, the low polycount, lack of detail and low texture resolution disappoints- the characters are well animated and modeled however, and the overall look, despite its age, is quite moody
-Great dynamic soundtrack and sound-effects
-Our progress in the war effort is constantly trackable on a terminal on the Normandy​

آخرین ویرایش:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
همه ی اساتید چون تو رشته ی زبان انگیلسی مهارت خاصی دارن از این بازی لذت میبرن!!بین 2 تا گزینه تو دور اول بازی همیشه اول رو انتخاب میکنن دفعه بعد که خاستن بازی رو تموم کنن گزینه ی دوم رو انتخاب میکنن!!:|

ما هم بریم با همین بازی آشغالمون که میانگینش شده 94 بسوزیم و بسازیم
شما خودت ساختی این بازیو:-/

DEZMOND1476

کاربر سایت
Aug 5, 2010
229
نام
DEZi
برای من و اکثر فنهای فرنچــــــــــــــــــــــــــایز MASS EFFECT نظر یه مشت نوب پشیزی هم ارزش نداره چون که ما حالمونو با خود بازی می کنیم نه اینکه بشینیم خودمونو جر بدیم 4 تا عیب ملا نصرالدینی در بیاریم;)
این همجنس بازیهم تو خیلی از بازیهای دیگه بوده(Skyrim, Mass Effect 1...........) حالا این که چرا به این گیر دادن خدا عالمه:-$

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,800
نام
محمد
تاپیک ME3 هست یا Diablo III؟ :D اون دوستمون هم ایشالا یه روز عرضه میشه (:D) بعدا مشخص میشه از نظر امتیاز و Goty به پای ME3 میرسه یا نه (کاری به کیفیت و فوق خفن هاردکور بودن (!) و اینا ندارم، صرفا امتیاز و Goty رو دارم میگم). از نظر من شانسش 10 درصد هم نیست :D فعلا که دکترهای BioWare مجددا ترکوندن، دمشون گرم :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,430
نام
ماکان
چون اكثرشون نوبن.
كسيم كه نوب باشه رو درجه سختی آسون بازيم حوصله ديالوگ های طولانی و لوت كردن و... رو نداره در نتيجه...

در این که Mass Effect بازیه خیلی خوبی هست اصلا شکی نیست. هر کسی هم غیر از این بگه بدون رودربایستی مغزش معیوبه! اما اینکه RPG خوبی هست یا نه یه موضوع کاملا قابل بحثه!

توی همین نقدهای ME3 هم دقت کنید غالبا به ضعیف تر شدن المان های RPG بازی اشاره شده. ضمن اینکه عملا دیگه هیچ کاستومایز کردنی تو بازی نیست! ME3 شماره به شماره اکشن تر داره میشه. البته اکشن تر شدن به معنی بد بودن نیست، امتیازها هم به خوبی این رو نشون میدن اما به دقیقا به معنی RPG بد بودن هست که گویا امتیاز کابران دقیقا منعکس کننده این بخش هست!

شخصا خود من اگه قرار باشه نقد رو کاملا از منظر شخصیم نقد کنم بهش بیشتر از 4 نمیدم چون این بازی برای BioWare ای که از Knight of the Old Republic به اینجا رسیده نشون دهنده فاجعه هست!

ضمن اینکه سهیل جان لطفا توضیح بده Mass Effect 3 لوت کردنش دقیقا کجاشه؟ تو این بازی اصلا مفهومی به اسم لوت کردن وجود نداره. فکر میکنم دقیق معنی این کلمه رو ندونی. شما یه سر Diablo بازی کنی متوجه میشی به چی میگن لوت کردن!

تاپیک ME3 هست یا Diablo III؟ :biggrin1: اون دوستمون هم ایشالا یه روز عرضه میشه (:biggrin1:) بعدا مشخص میشه از نظر امتیاز و Goty به پای ME3 میرسه یا نه (کاری به کیفیت و فوق خفن هاردکور بودن (!) و اینا ندارم، صرفا امتیاز و Goty رو دارم میگم). از نظر من شانسش 10 درصد هم نیست :biggrin1:

حاضری شرط ببندیم؟:D هر کی باخت یک سال واسه ان یکی تگ میزاره!:D قبول؟:D

در اینکه Diablo III شاهکار هست و میانگینش از ME3 و کلا هر بازی که امسال میاد بیشتر میشه که اصلا شکی نیست. اما در خصوص GotY هم اصولا بازی های RPG و این مدلی شانس بیشتری برای GotY شدن دارن. ضمن اینکه اصلا هیچ رقمه ME3 قابل مقایسه با DIablo III نیست! بیشتر طرفداران ME3 رو طیفی از گیمرها تشکیل میدن که دوتا RPG درست درمون بازی نکردن و فقط چون بازی اکشن خوبی داره طرفدارش هستن.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آخه کی اصلا Mass Effect رو به خاطر المانای RPGـیش بازی میکنه!؟:D بارها گفتم. کلا رویه ای که ME داره با DA و KoTOR فرق داره. به نظر من اشتباه خود Bioware هست که بازی رو به عنوان Action-RPG معرفی میکنه. خیلی راحت بگه TPS. کمی هم المان RPG داره مثل خیلی از بازیای شوتر دیگه. اهمیت المانای RPG تو ME یه چیزی مثل المانای RPG تو شوترای امروزه. Rage، Crysis و امثال اینا که سیستم لول آپ دارن. حالا اینجا یه خورده بیشتره. کلاس بندی هم داره اولش و دیالوگاش هم خیلی موثر هستن.:D شما دنبال RPGـه غنی هستی، باید بدونی که دور ME رو باید خط بکشی.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,800
نام
محمد
حاضری شرط ببندیم؟:biggrin1: هر کی باخت یک سال واسه ان یکی تگ میزاره!:biggrin1: قبول؟:biggrin1:

در اینکه Diablo III شاهکار هست و میانگینش از ME3 و کلا هر بازی که امسال میاد بیشتر میشه که اصلا شکی نیست. اما در خصوص GotY هم اصولا بازی های RPG و این مدلی شانس بیشتری برای GotY شدن دارن. ضمن اینکه اصلا هیچ رقمه ME3 قابل مقایسه با DIablo III نیست! بیشتر طرفداران ME3 رو طیفی از گیمرها تشکیل میدن که دوتا RPG درست درمون بازی نکردن و فقط چون بازی اکشن خوبی داره طرفدارش هستن.
آره حاضرم :D
امتیاز که اصلا فکرش رو هم نکن :D بازی واسه Goty هم اینقدری هست که چیز زیادی به Diablo III نرسه :D من خودم ME رو به خاطر دنیای عظیم، داستان و گیم پلیش بازی می کنم وگرنه اصلا یه RPG غنی نیست که کسی بخواد به این خاطر طرفدارش باشه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,430
نام
ماکان
آخه کی اصلا Mass Effect رو به خاطر المانای RPGـیش بازی میکنه!؟:D بارها گفتم. کلا رویه ای که ME داره با DA و KoTOR فرق داره. به نظر من اشتباه خود Bioware هست که بازی رو به عنوان Action-RPG معرفی میکنه. خیلی راحت بگه TPS. کمی هم المان RPG داره مثل خیلی از بازیای شوتر دیگه. اهمیت المانای RPG تو ME یه چیزی مثل المانای RPG تو شوترای امروزه. Rage، Crysis و امثال اینا که سیستم لول آپ دارن. حالا اینجا یه خورده بیشتره. کلاس بندی هم داره اولش و دیالوگاش هم خیلی موثر هستن.:D شما دنبال RPGـه غنی هستی، باید بدونی که دور ME رو باید خط بکشی.

بخش اول حرفت درسته، کسی که دنبال RPG خوب باشه شاید دنبال ME3 نره! سیاست های BioWare در مقابل ME کاملا واضحه و البته با توجه به شرایط بازار قابل قبول هم هست. ساخت یه بازی که هم خوب باشه و هم فروش داشته باشه. باید اعتراف کرد ساخت یه بازی که 10 و 9 ردیف کنه و فروشش هم میلیونی باشه کار هر شرکتی نیست!

دقیقا من تو پست بالاتر هم گفتم اینکه ME بازی خوبی هست و حتی تو این نسل در حد شاهکاره رو نمیشه انکار کرد.

یدونه باید زد تو سر BioWare که سعی داره این بازی رو به اسم RPG مدرن بکنه تو پاچه ما!

آره حاضرم
biggrin1.gif

امتیاز که اصلا فکرش رو هم نکن
biggrin1.gif
بازی واسه Goty هم اینقدری هست که چیز زیادی به Diablo III نرسه
biggrin1.gif

در نتیجه این صفحه رو بوکمارک میکنیم با هم!:D

مثل اینکه وقتی شما نوب ها (:D) در مورد Diablo III صحبت میکنید دقیقا درک نمیکنید در مورد چی دارید صحبت میکنید!:D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
BioWare دیگه کم باریشم برای اینکه که چند عنوان رو داره میسازه بیاد به این هم توجه کرد نمیتونه همه توانشو فقط روی یک بازی بذاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر