امتيازات بازي Grand Theft Auto IV

• Thread starter Thread starter 619
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

619

مدیر انجمن
سلام
بالاخره اين ابر بازي Rockstar هم نقد شد

Official XBOX Magazine : 10/10

134565_hs.jpg

موفق باشيد !!

نمي دونم شما چرا اينطوری فكر ميكنيد بازی بالاتر از 9.5 رو گيم اسپات ميده 10 در ضمن اگه گرافيك بازی بالاتر باشه كه اصلا رو كنسولهای اين نسل اجرا نميشد!!! فقط يك ساعت لودش طول ميكشيد!!! و اصلا فكر نميكنم كنسولهای حال حاضر كشش بازی در اين خجم و با گرافيكی بالاتر رو داشته باشند!!؟؟

اما واقعا این review هایی که(درعرض این مدت کم) الان میبینین هیچ ارزشی برای بازیی ای که 100 ساعت گیم پلی متفاوت داره ندارن.همش واسه سروصدا کردن بیخودیه.

آن در مدت کم و عجله ای نقد نکرده اند. ناشران از یک ماه و اندی قبل از عرضه بازی، آن را در اختیار سایت ها و مجلات قرار داده و آنها مدت ها وقت پایش می گذارند و نهایتها یک هفته قبل از عرضه هم بیشترشان نقدشان آماده می شود.
دلیل تاخیر در نقد های گیم اسپات، سیاست عرضه نقد همزمان با انتشار آن است و به این معنی نیست که آنها وقت بیشتری روی بازی گذاشته اند.

خدا را شکر گیم اسپات هم فهمید که GTA4 یک شاهکاره کامله و 10 رو بهش داد تا GTA4 رسما بهترین بازی تاریخ بشه و بالاترین میانگین ممکن رو کسب کنه.

خب اینم از Gamespot ، به هر دو نسخه امتیاز 10 رو داد ، جزییات رو میتونید در عکس ببینید که برای هر دو یکسان هست :

fjgmmq.jpg

چطوری فرخ جان ؟!

سلام تبریک به همه و حتما برای خودم مثل اینکه واقعا این بازی شاهکار از اب در اومده اتفاقا دیروز بازی را خریدم باید بگم خارق العاده هست . هر چند ممکنه اشکالاتی داشته باشه ولی به یه بازی با این وسعت یه چیزی کاملا پوچ هست .
--------------------------

نیما جان منظور من از چیزی که میگم نمیتونه بیشتر از 9 بگیره اینه که میگم چنین بازی هایی وسعتشون خیلی زیاده و واقعا خیلی سخته چنین بازی های وسیعی از محیطی و گرافیکی و ............بدون اشکال در اورد .
ولی حالا دیدم نه مثل اینکه سازنده ها سنگ تمام گذاشتن و و تونستن که یه بازی تمام شاهکار را در این چند سال اخیر درست کنند و واقعا تبریک میگم به همه که بالاخره میتونیم یه بازی بدون ایراد را بازی کنیم .
من گفتم که اگه بتونه از گیم اسپات 10 بگیره دیگه جای حرفی نمیزاره .

بعد نیما جان میشه لطف کنی کمی کنایه امیز حرف نزنی :biggrin1:

آخرین ویرایش:
به نظرم چون دیگه امتیاز رند میده 10.10 گرفت و اینکه حیفش اومد به اینهمه زحمت 10 نده ولی خداییش از نظر aa مشکل داره ولی از هر نظر دیگه ای که حساب کنیم عالی هست منو یاد مافیا انداخت سبکش و واقعا اصلا تحولی در GTA بوده با کسایی هم که میگن گرافیکش فقط فرق کرده باید بگم یا قبلا GTA باز نبودن یا فقط برای تفریح قبلی ها را بازی میردن و از روش رمز بزن و آبکش کن استفاده میکردن که البته حق داشتن چون مثلا شماره قبل سن آندریاس واقعا بازی عالی نبود و اصلا واقعی نبود این شماره من حتی رانندگیم هم روی حساب شده چون محیط بازی به شکلی هست آدم جوگیر میشه که وحشی بازی در نیاره

به نظرم چون دیگه امتیاز رند میده 10.10 گرفت و اینکه حیفش اومد به اینهمه زحمت 10 نده ولی خداییش از نظر aa مشکل داره ولی از هر نظر دیگه ای که حساب کنیم عالی هست منو یاد مافیا انداخت سبکش و واقعا اصلا تحولی در GTA بوده با کسایی هم که میگن گرافیکش فقط فرق کرده باید بگم یا قبلا GTA باز نبودن یا فقط برای تفریح قبلی ها را بازی میردن و از روش رمز بزن و آبکش کن استفاده میکردن که البته حق داشتن چون مثلا شماره قبل سن آندریاس واقعا بازی عالی نبود و اصلا واقعی نبود این شماره من حتی رانندگیم هم روی حساب شده چون محیط بازی به شکلی هست آدم جوگیر میشه که وحشی بازی در نیاره
حرف حساب جواب نداره. در تمام موارد موافقم. واقعا این بار GTA یک بازی شاهکار و متفاوت از قبلی ها در آمده.

از سایت teamxbox امتیاز کامل 10 را گرفته کسی نگذاشته بود فکر کنم .باید تبریک گفت فکر کنم بهترین بازی تاریخ بشه با این امتیاز های کامل که گرفت .

staff_score_10.0.jpg

score_chart_gameplay.jpg

score_chart_9.9.jpg

score_chart_graphics.jpg

score_chart_9.8.jpg

score_chart_audio.jpg

score_chart_10.0.jpg

score_chart_longevity.jpg

score_chart_10.0.jpg

score_chart_innovation.jpg

score_chart_10.0.jpg

score_chart_overall.jpg

score_chart_10.0.jpg

سلام.
نقد گیم اسپات بعد IGN... اصلا هیچی نگیم بهتره. اینهمه اجمالی نوشتن؟ تازه همین 2 صفحشم پر از جزئیاته و کاری به کلیات نداشته. این منتقدش یوستن کلورت کی هست آوردن. این چند نقد آخرش شاهکاره:laughing:
اما در کل، 10 رو گرفته و کاری ندارم که 5 صفحه نسبت به IGN کم داره. پوینتها و نقطه های قوتش هم خوب اومده.

در مورد امتیاز 10 گیم اسپات باید بگم که GTA IV پنجمین بازی است که از گیم اسپات امتیاز کامل دریافت میکنه، پیش از این بازیهای The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Soul Calibur, Chrono Cross, Tony Hawk's Pro Skater 3 از گیم اسپات 10 گرفته بودند که آخرین آنها یعنی THPS 3 سال 2001 این امتیاز را گرفت. البته تا حال گیم اسپات به 18 بازی 9.6، به 3 بازی 9.7، به 2 بازی 9.8 و به 7 بازی 9.9 داده. اینم مدالهایی که گیم اسپات به GTA IV داده:

good_better_sumofparts_s.gif
good_funny_s.gif
good_great_licensed_soundtrack_s.gif
good_greatsequel_s.gif
good_greatsoundeffects_s.gif
good_great_story_s.gif

خوب همونطور که 2 صفحه پیش هم عکسشو گذاشتم ، این بازی ، بهترین بازی تاریخ بازیهای رایانه ای شد که بعیده تا 5-6 سال دیگه این رکورد شکونده بشه .

2rzpf2r.jpg

شاید فقط GTA V بتونه این رکوردو بزنه ! :دی

اینی که شما هی میای عکس میذاری و میخوای بگی Rank ش 1 هست ربطی به این نداره که به عنوان بهترین بازی تاریخ انتخاب شده !!!
اون Rank به این بستگی داره کاربرهای سایت Gamespot کدوم بازی رو بیشتر به صفحه ش سر زدن و به اصطلاح Track کردن . الان چون Gta تازه ریلیز شده داغه و همه میرن سراغش .
بعذ از یه مدت میاد پایین و یه بازی جدیدتر جاش رو میگیره .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or