امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
ببنید دوستان یک چیز رو اشتباه گرفتید و به حالتی درست بیان نمیکند. ( تو پست های آخر صفحه ی 114 و پست اول صفحه 115 این موضوع کاملاً روشن شده )

این هارد نیست که بلوک میشه....!! اگر هارد بلوک میشد دیگه اون هارد روی کنسول دیگه ای جواب نمی داد... در صورتی که هارد کنسول بن شده روی سایر کنسول ها کار میکنه....!!

بلکه این خود کنسول هستش که قابلیت کپی بازی در هارد رو از دست میده، یعنی شما هر هارد دیگه و یا حتی هارد اکدبند رو هم روش قرار بدید بازم قادر به کپی بازی در هارد نیست.

پس چی شد، هارد براش مشکلی پیش نمیاد، تغییری توش ایجاد نمیشه، بلکه کنسول هستش که دیگه قابلیت کپی بازی در هارد رو از دست میده.

این کار برای مایکروسافت بهتر هستش تا اینکه بیاد هارد رو بلوک کنه، اینطوری یک کنسول رو ناقص میکنه ولی اگر روی هارد کار میکرد، همه یک هارد دیگه تهیه می کردند. دستکاری های هارد ای هم که زیاد هستش کلی جا به جایی میشه انجام داد در زمینه ی هارد ها...

ولی در زمینه کنسول جا به جایی ها سخت هستش... بخصوص بحث unbanned و این موضوع جدید....

ویرایش

تمام این صحبت هایی که شد درباره ی هارد های اصلی بودش، هارد های هک شده هم چنین داستانی رو دارند...

آخرین ویرایش:

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
سلام دوستان امروز رفیقم وقتی که میخواست بیاد لایو این پیغام رو داد :
this console has been bannet for violation of the terms . to protect the xbox live service and its members microsofft does not provide the details about console bans . there is no recourse for terms of use violation .

w:0000-000b
x:001c-f003
y:00a8-6800
z:8015-19od
Id:000b-0000

بن شده ؟

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
سلام دوستان امروز رفیقم وقتی که میخواست بیاد لایو این پیغام رو داد :
this console has been bannet for violation of the terms . to protect the xbox live service and its members microsofft does not provide the details about console bans . there is no recourse for terms of use violation .

w:0000-000b
x:001c-f003
y:00a8-6800
z:8015-19od
Id:000b-0000

بن شده ؟
بله بن شده

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
بله بن شده
خوب الان هیچ راهی وجود نداره که درستش کنیم ؟ قبلا شنده بودم یه راهی هست که یه چیزایی رو از یه کنسول دیگه به کنسول بن شده بزنیم درست میشه .
ولی خیلی نامردیه .بدبخت رفیقم تازه یه هفته هم نمیشد که اومده بود لایو . دیسکهاشم خودم براش چک کردم . هارد هم نداشت . تو این یه هفته زود تر هم بازی رو تو دستگاه نزاشته بود .

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خوب الان هیچ راهی وجود نداره که درستش کنیم ؟ قبلا شنده بودم یه راهی هست که یه چیزایی رو از یه کنسول دیگه به کنسول بن شده بزنیم درست میشه .
ولی خیلی نامردیه .بدبخت رفیقم تازه یه هفته هم نمیشد که اومده بود لایو . دیسکهاشم خودم براش چک کردم . هارد هم نداشت . تو این یه هفته زود تر هم بازی رو تو دستگاه نزاشته بود .
شما لطف کن مدل درایو کنسول دوستت به همراه ورژن فیرموری که داشت و زمانی که کنسول رو کپی خور کرده بود رو بنویس اگر ممکنه.

راهی هم وجود نداره. البته یک راه مال خیلی وقت پیش بود که cpu key کنسول بن نشده رو به یک کنسول بن شده می دادیم و از بن خارج می شد که خیلی هم دنگ و فنگ داره. خاطرم نیست که اصلاً روی کنسول های جدید هم کارایی داره یا نه.

احتمال خیلی زیاد این سری مایکروسافت از راهی غیر از شناسایی stealth بازی ها استفاده کرده.

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
شما لطف کن مدل درایو کنسول دوستت به همراه ورژن فیرموری که داشت و زمانی که کنسول رو کپی خور کرده بود رو بنویس اگر ممکنه.

راهی هم وجود نداره. البته یک راه مال خیلی وقت پیش بود که cpu key کنسول بن نشده رو به یک کنسول بن شده می دادیم و از بن خارج می شد که خیلی هم دنگ و فنگ داره. خاطرم نیست که اصلاً روی کنسول های جدید هم کارایی داره یا نه.

احتمال خیلی زیاد این سری مایکروسافت از راهی غیر از شناسایی stealth بازی ها استفاده کرده.
اینا رو نمیدونم اما فقط میدونم که دستگاه رو خرداد ماه از توپخونه خریده بود . البته قبل از اینکه به لایو وصل بشه از دیسک های غیر stealth هم استفاده کرده بود که البته قبل وصل شدن به لایو همه رو چک کردم پس از موقعی که اومده تو لایو از هیچ دیسک غیر stealthی استفاده نکرده . از wave 4 هم استفاده نکرده . بازی ها رو زود تر هم نذاشته . forza هم بازی نکرده . راهی هست که درایو و ورژن فریمور رو بدون باز کردن دستگاه فهمید ؟ اون روش تعویض cpu key الان دیگه جواب نمیده ؟دردسرش مهم نیست فقط درست بشه

خودم هم بن شدم

Last edited by a moderator:

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
خوب منم بن شدم در اصل بد بخت شدم :(:(( چون بخوام بفروشمشم کسی ازم نمیخره :(( در کل باید دوره بازی کردن رو دیگه خط کشید

درایوم بنکیو فریمورشو همین پریروز ارتقا دادم به 1.61 قبلشم که 1.6 بود خلاف سنگینم L4D لایو بود همین کلا 4 ماه بیشتر تو لایو بازی نکردم.
امروز صبح یه چک کردم ببینم بن شدم دیدم نه الان که خواستم برم دیدم بن شدم ای خدا دیگه رو هاردم هیچی نمیتونم نصب کنم عملا یه آشغال شده الان :(( حالم بد جور گرفته احساس میکنم خودم از زندگی بن شدم :(( اصلا یه جوری شدم انگار خبر مرگ یکی از نزدیکان رو به هم دادن.

این موج نیست اینو باید گفت ban tsunami:((:(

آخرین ویرایش:

babz

کاربر سایت
Dec 16, 2007
154
نام
بهمن
من و برادرم و پسر خاله هام و کل خاندانمون همگی امشب بن شدیم
گیمر تگ من بود
dash bahman
دیسک هامم همگی فول بود

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
میگم وقتی بن بشی میشه هارد رو برداشت و گذاشت روی یه کنسول جدید ... اینطوری میشه بازی روش نصب کرد !؟؟

شما دوست عزیز از کجا میدونی بخاطر L4D بوده که بن شدی ... بازیی رو زودتر از تاریخ عرضه تو کنسول نذاشتی ... یا از استیلپج بودن بازیهات اطمینان داشتی !؟

من و برادرم و پسر خاله هام و کل خاندانمون همگی امشب بن شدیم
گیمر تگ من بود
dash bahman

کی !؟ چه ساعتی !؟
من بعدازظهری یه تست کردم خبری از بن نبود !
خدابخیر بگذرونه

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
میگم وقتی بن بشی میشه هارد رو برداشت و گذاشت روی یه کنسول جدید ... اینطوری میشه بازی روش نصب کرد !؟؟

شما دوست عزیز از کجا میدونی بخاطر L4D بوده که بن شدی ... بازیی رو زودتر از تاریخ عرضه تو کنسول نذاشتی ... یا از بودن بازیهات اطمینان داشتی !؟

کی !؟ چه ساعتی !؟
خدابخیر بگذرونه

نه دوست عزیز من منظورم این بود که فقط l4d تو لایو بازی میکردم اونم فول استیلپج بود تازه :eek: من مطمئنم ms تو این دوره رو چیزایه دیگه ای دست گذاشته بقوله جناب Lich King داره رو درایو ها و نحوه کپی خور کردن و فریمور کار میکنه .:(

با این اوصاف دوستم هم بن میشه چون اونم دقیقا عین من عمل کرده. کنسولامونم عین هم هستن.

آخرین ویرایش:

babz

کاربر سایت
Dec 16, 2007
154
نام
بهمن

شما دوست عزیز از کجا میدونی بخاطر L4D بوده که بن شدی ... بازیی رو زودتر از تاریخ عرضه تو کنسول نذاشتی ... یا از استیلپج بودن بازیهات اطمینان داشتی !؟

کی !؟ چه ساعتی !؟
خدابخیر بگذرونه

شما الان تشریف ببر تست کن ساعت 1شب پنج شنبه

من فقط بازی فول استفاده کردم
کلا 2تا بازی دارم 
cal of duty ‎4
gta iv

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
ولی ببینید چه وقتی بلا به سرمون نازل شد من تازه اوایل forza بودم الان دیگه بازی رو نمیشه از رو هارد اجرا عملا دیگه هارد به درد نمیخوره ای دل غافل کنسولم الان از elite نزول کرد به arcade:sick:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
شما الان تشریف ببر تست کن ساعت 1شب پنج شنبه

من فقط بازی فول استفاده کردم
کلا 2تا بازی دارم 
cal of duty ‎4
gta iv

وای خدا داش بهمنم رفت داش بهمن مطمئنی دیسکت فول بود خودت چک کردی؟ دیگه هممونو داره بن میکنه لعنت به مایکروسافت دستگاهش که اشغاله یه لایو داشت بدرد میخورد اینم گند زد بهش ای خداااااا:(:(:(:(:(

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
ببینید دوستان
اول با تشکر از کاربر Police_110 که توضیح کامل و جامعی در مورد هارد دادند. دوم اینکه:
بن این دفعه واقعا متفاوته من به شخصه تعداد زیادی friend تو لایو دارم که هیچ یک از آنها بن نشده اند با توجه به اینکه تنوع بازی همه در حد قابل توجهی است و حتی اکثرا هم بازیهامون را چند جای مشخص تهیه کرده اند. در واقع می خوام بگم بن این دفعه متفاوت با سایر بن هاست.
خیلی جالب برام، در سایت xbox-scene خیلی ها نوشتن ما همین یک هفته پیش کنسول خریدیم و کپی خور کردیم و حتی کلا یک بازی انجام داده اند و باز هم بن شده اند!
شما دوست گرامی ADSL هم زیاد نگران نشو می تونی با قیمتی کمتر کنسولتو بفروشی به هر حال کنسولت که بازی اجرا می کنه که.

موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر