امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
دوستان مگه این قابلیت نصب بازی چند وقته روی 360 سوار شده؟؟؟
1سالهم نشده- یکجوری میگید که -چه چیز مخوفی بوده!!!
فدای سرتون- شما هایی هم که میاید اینجا اعلام میکنید- عملا کنسولتون رو
برای فروش قیمتش رو کم میکنید!!!به من بگید من میام میگم چند نفر بن شدن
خدایش تو سرمالتون نزنید

چون چنتا از بچه ها سوال کردن، رفتم تست کردم و دیسک 2 بازی Forza Motorsport 3 بدون مشکل روی هارد نصب شد و اجرا می شه.

یعنی بعد از بن شدن فقط قابلیت کپی کردن بازی که با داشبورد NXE به کنسول اضافه شده بود از بین می ره ولی در بقیه موارد هارد به صورت عادی و بدون مشکل کار می کنه.

یعنی بعد از بن شدن فقط قابلیت کپی کردن بازی که با داشبورد NXE به کنسول اضافه شده بود از بین می ره ولی در بقیه موارد هارد به صورت عادی و بدون مشکل کار می کنه.

اشکان من این تیکه رو متوجه نمیشم ... میشه یکم توضیح بدی !

من MW2 رو توی یه پروفایل دیگه بازی کردم ... بنظرتون اطلاعات پروفایلهای دیگه هم فرستاده میشه !!
مرسی

اشکان من این تیکه رو متوجه نمیشم ... میشه یکم توضیح بدی !
مرسی
شما کنسول رو کی خریدی؟ این قابلیتی که بازی رو می شه روی هارد کنسول کپی کرد و از روی هارد اجرا کرد اولین بار با آپدیت NXE که اواخر 2008 عرضه شد به کنسول اضافه شد. تا قبل از اون همچین امکانی 360 نداشت و به هیچ عنوان نمی شد بازی روش کپی کرد.

من MW2 رو توی یه پروفایل دیگه بازی کردم ... بنظرتون اطلاعات پروفایلهای دیگه هم فرستاده میشه !!
به نظر نمیاد MW2 اصلاً مشکلی داشته باشه.

شما کنسول رو کی خریدی؟ این قابلیتی که بازی رو می شه روی هارد کنسول کپی کرد و از روی هارد اجرا کرد اولین بار با آپدیت NXE که اواخر 2008 عرضه شد به کنسول اضافه شد. تا قبل از اون همچین امکانی 360 نداشت و به هیچ عنوان نمی شد بازی روش کپی کرد.

به نظر نمیاد MW2 اصلاً مشکلی داشته باشه.

این کنسول سوم من هست ... داشبوردش قدیمی بود که از همون لایو آپدیتش کردم ولی توی دو سری قبل بن نشدم
البته هاردم ماله کنسول اولیم هست ... مادربرد لانچ 2005

من هم مثل رفیقم بن شدم و الان در افسردگی روحی هستم و میخوام خودکشی کنم :wallbash: .
درایو lite on و فریمور 1.6 و هیچ بازی هم زودتر نزاشتم و خلاصه همه کارهای امنیتی هم انجام داده بودم . بدون شک از بازی متوجه نشدن . اگه فقط نمیتونستم برم لایو خیلی مهم نبود اما اینکه نمیشه بازی رو هارد کپی کرد دیگه ته نامریه

دوستان كسي كه تا بحال به لايو وصل نشده و فقط بخواد مثلا آپديت divx‏ رو انجام بده بازم با اين اوضاع احتمال بن شدنش زياده?
میشه گفت اره چون رفیق من که تازه یه هفته هم نمیشد که اومده بود هم بن شد پس نتیجه میگیریم که مدت زمان مهم نیست .

من هم مثل رفیقم بن شدم و الان در افسردگی روحی هستم و میخوام خودکشی کنم :wallbash: .
درایو lite on و فریمور 1.6 و هیچ بازی هم زودتر نزاشتم و خلاصه همه کارهای امنیتی هم انجام داده بودم . بدون شک از بازی متوجه نشدن . اگه فقط نمیتونستم برم لایو خیلی مهم نبود اما اینکه نمیشه بازی رو هارد کپی کرد دیگه ته نامریه

آره خدا وکیلی اینکه بازی نمیشه رو هارد ریخت ته نامردیه ... به هارد چیکار دارن ... اگر اینطوری باشه این هارد هم دیگه بدرد نمیخوره . بازی قبلی ها هم که رو هارد بود رو نمیخونه
در واقع هم کنسول بن شده هم هارد

آخرین ویرایش:
آره خدا وکیلی اینکه بازی نمیشه رو هارد ریخت ته نامردیه ... به هارد چیکار دارن ... ار اینطوری باشه این هارد هم دیه بدرد نمیخوره .
در واقع هم کنسول بن شده هم هارد

اگر کاری که $M انجام میده ته نامردی هستش، پس کاری که شما pirate خورها انجام میدید، چی هستش، اسم اون رو چی میشه گذاشت...!!

مایکرو حق داره که از کسانی که با خرید بازی کنسول ـش رو حمایت می کنند، اینطور طرفداری کنه
با pirate خوری، حق مشتری ها داره ضایع میشه، حق 20 میلیون کاربر Live داره ضایع میشه..

اینطوری $M داره از ساپورت کنندگان کنسول خودش حمایت میکنه، یک pirate خور نمیتونه برای $M تکلیف تایین کنه

نمیدونم چطور بازم حق به جانب هستید و با کارهایی که کردید، بازم به $M اعتراض می کنید

این مطلب رو بخویند http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EkVZFyZVuVFvQOtnsB.php

آخرین ویرایش:
اگر کاری که $M انجام میده ته نامردی هستش، پس کاری که شما pirate خورها انجام میدید، چی هستش، اسم اون رو چی میشه گذاشت...!!

مایکرو حق داره که از کسانی که با خرید بازی کنسول ـش رو حمایت می کنند، اینطور طرفداری کنه
با pirate خوری، حق مشتری ها داره ضایع میشه، حق 20 میلیون کاربر Live داره ضایع میشه..

اینطوری $M داره از ساپورت کنندگان کنسول خودش حمایت میکنه، یک pirate خور نمیتونه برای $M تکلیف تایین کنه

نمیدونم چطور بازم حق به جانب هستید و با کارهایی که کردید، بازم به $M اعتراض می کنید

من اصلا از بن شدن ناراحت نیستم منظور من هارد بود گفتم نامردی هست .
و در مورد این موضوع من به ماکروسافت حق میدم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or