امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
این رو نیز اضافه کنم که حتی با تعویض هارد در کنسول مشکل برطرف نمیشه، این رو هنوز اطمینان پیدا نکردم که هارد اون کنسول روی کنسول دیگه جواب میده یا نـــه.. ولی به نظرم باید جواب بده
هارد روی کنسول دیگه کار می کنه.

من امروز به سلامتی یکی از کنسولام بن شد! (به عنوان اولین نفر در این تاپیک برای این سری جدید و کسی که دو سری بن رو هم پشت سر گذاشته بود اونم با دوتا کنسول.)
.

با وجود بن شدن شما خيلي موضوع پيچيده شد ! اصلا نميشه گفت كه چرا بن ميكنن ! واقعا جا خوردم ديدم بن شدي !
پس هارد كنسول هم اورجينال باشه بازم نميشه ازش استفاده كرد ! خيلي امسال سخت گرفتن !

نوید جون بااین تفاسیر و اوضاع وصل شدن به live که به کنار و بازی کردن :-"
حتی update کردن gamerscore هم ارزشی نداره که به خاطرش install to hard رو از دست بدیم :laughing:

و چون واقعا معلوم نیست چه خبره :confused:
که یکی مثل اشکان جان با این همه امینت و رعایت بن شدن و حتی hard هم پرید :(
اما یک سری که هیچی رو رعایت نکردن هنوز اتفاقی نیفتاده براشون :eek:

من که حتی ریسک اتصال به live رو هم برای امتحان این که چه بلایی سر کنسولم میاد نخواهم کرد :biggrin1:

ما رو باش تازه Adsl اونم با پینگ 130 گرفته بودیم تا online playing رو بتجروبیونیم :biggrin1:

هر کاری کنیم امکان بن شدن هست! (درکل شانسی attack میکنن و بن میکنن) (حالا بن کنن دیگه چرا هارد را از بین میبرن؟)

(من تا روزی که اموزش تعمیر هارد بن شده نیاد هرگز به لایو نخواهم رفت)

میگم اگه کسی حافظه داخلی داشته باشه چی؟

منظورم اینه که فقط قابلیت instal to hard گرفته میشه یا کلا دیگه نمیشه سیو بازی هم زد روش؟

خیلی جالبه من هنوز بن نشدم.

1. 1 ماه فیفا بازی کردن زودتر از ریلیز
2. 1 هفته MW2 زودتر بازی کردن

امیر جان لازم اینجا این مسئله زودتر بازی کردن را یک مقدار بیشتر برای تمامی دوستان مشخص کنیم. مایکروسافت برای کسانی که زودتر بازی کردن بازی Forza را اکانتشان را بن کرد و نه کنسولشون رو. ضمنا مایکروسافت صریحا گفته بود که ما با کسانی که بازی Forza را زود تر بازی کنن برخورد می کنیم. بنابراین این موضوع به نظر شامل بازی های دیگر نمیشه. چرا که میدونم بازی MW2 هفته پیش توی خود کویت برای فروش گذاشته شده بوده بنابراین اصلا در کل جهان زودتر پخش شده بوده.

طبق بررسی هایی که تا همین لحظه داشتیم چه از دیسکها و چه از سایت xbox-scene فعلا بیشترین شک به نوع درایو و نحوه کپی خور کردن رفته.
به هر حال امیدوارم که هیچ از یک دوستان بن نشن.

به هر حال معلوم نیست که چرا یکی از کنسول های ما بن شده ! خدا میدونه...

:bye:

آخرین ویرایش:
اين موج بن شدن ها تا كي ادامه داره؟:confused:تازگي موردي بوده كه با بن شدن هارد از بين نرفته باشه؟؟؟؟
اگه هارده كنسول از بين بره ديگه همه بايد قيده لايو بزنن:(
اي خدااااااااا:((

منم یه چک کردم الان بن نشدم(حالا این که بن خواهم شد رو دیگه...) البته من خیلی لایو نرفتم کلا از ماه فروردین به این ور لایو نیومدم به غیر از اپدیت کردن ولی قبل از اون چرا بازی های cod4-gears2-fifa09-far cry 2-gta4-cod:waw
رو بازی کردم کنسولم ntsc/uc مال 2006 هست که درایو دستگاه هیتاچی فرمور 1.51 Ixtreme هست الان اون اول هم که تو لایو اومدم 1.4 بود wave 4 هم فقط gta:episodes from liberty city رو افلاین بازی کردم

آخرین ویرایش:
اين موج بن شدن ها تا كي ادامه داره؟:confused:تازگي موردي بوده كه با بن شدن هارد از بين نرفته باشه؟؟؟؟

اي خدااااااااا:((

دوست گرامی
شما اگر شناسایی شده باشی بن می شی و اگر هم نه که بن نمی شی پس مدت زمان بن معنی نداره. اخیر هم علاوه با بن شدن کنسول هارد هم بلاک می شه.

بلاک شدن:
بلاک شدن هارد یعنی اینکه شما امکان HDD INSTALL از شما گرفته میشه و دیگه نمی تونی بازی را روی هارد نصب کنی (با آن کنسول بن شده) و تمامی کارهای دیگر قابل انجام هست. حتی اگر شما هارد را روی یک دستگاه دیگر قرار بدی بدون هیچ مشکلی می تونی از هاردت استفاده بکنی.

اگه هارده كنسول از بين بره ديگه همه بايد قيده لايو بزنن:(
آخه بابا جان اگر هاردت از بین بره یعنی اینکه قبلش کنسولت بن شده دیگه،پس این جمله یعنی چی؟!:laughing:

درسته امیر جان ، البته با توجه به اینکه من تا حالا یک دیسک هم چک نکردم و بازی هام ریسک داشتند خودم تعجب کردم. البته من کلا سری Halo رو لایو بازی نکردم که به نظرم خیلی ماثر هستش.

حالا به نظر شما بن ویو تا کی ادامه داره؟

ببخشید سوال تکراری میپرسم
اگه بن شیم اونایی که هارد غیر مجاز نصب کردن هاردشون غیر قابل نصب بازی میشه؟یا نه اونایی که هاردشون اریجنال مایکروسافت هم هست دیگه رو هاردشون نمیتونن بازی نصب کنن؟

ببخشید سوال تکراری میپرسم
اگه بن شیم اونایی که هارد غیر مجاز نصب کردن هاردشون غیر قابل نصب بازی میشه؟یا نه اونایی که هاردشون اریجنال مایکروسافت هم هست دیگه رو هاردشون نمیتونن بازی نصب کنن؟

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
فرقی نداره / چه اصل باشه چه غیر اصل مثل اینکه دیگه نمی شه بعد از بن رو هارد بازی نصب کرد و یا از هارد بازی اجرا کرد.

هائوون؟
بابا شماها که مشکلی ندارین! کنسول شما PAL ــه، و اگه بن شه یا هاردش بلاک شه یا سه چراغه شه یا بــِـتــِـرکه، فــِــرتی می‌رین بازار یکی دیگه می‌خرین :دی
بدشانس واقعی منم که بعد از عمری به خاطر چند تا گیم ژاپنی، کلی گشتم و یه XBox ریجن J پیدا کردم خریدم، حالا حتی جرأت ندارم وصل شم به لایو که ببینم بـَـن شدم یا نه! چون اگه هاردش بلاک بشه، من یه کنسول J ِ دیگه از کجا گیر بیارم؟!

حالا گذشته از این حرفا، آیا به نظر شما امکان این هست که بعداً یه Fix یا یه چی تو این مایه‌ها برای کنسولهایی که هاردشون بلاک شده بیاد تا قابلیت ریختن «گیم روی هارد» رو دوباره به اون کنسولها برگردونن؟ (منظورم یه Fix از طرف برادرانِ هــَــکر می‌باشد)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or