امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
امیر جان بن اصلا ربطی به Glitch گیمر اسکر نداره اون بخاطر کارایه دیگه بن شد که شرمندم نمی تونم توضیح بدم ;)

مازیار من خودم گفتم که :دی نمی تونم بگم ، تو هم نمی تونی بگی پس نمیشه گفت :دی

در هر صورت کاری که با اون کردند امیدوارم با من نشه. البته در هر صورت من بن میشم.

جمله ی من یه جمله ی شرطی بود! گفتم اگر پروفایل X به Xbox Live وصل شده باشه دیگه نباید از بازی ـه non stealth در حالت آفلاین هم در اون پروفایل استفاده کرد.
پروفایلی که به Xbox Live وصل نشده شما میتونید هرکاری دلتون میخواد توش انجام بدین.
پ.ن: تا قبل از وصل شدن به Xbox Live مهم نیست شما چیکار کردین تو اون پروفایل.
فکر کنم مد شده همه رو حدس و گمان یا نظر شخصیشون تو این سایت نظر بدن . مثلا یکی از دوستان توی همین سایت که البته خیلیا هم قبولش دارن با جدیت تمام گفته بود امکان نداره کسی به خاطر 12 ولت کردن فنهای دستگاه بن بشه . با اینکه اگر این دوستمون یکم توی فرومهای خارجی دور میزد ( چون اونها میتونن دلیل بن شدنشونو پی گیری کنن از طریق نمایندگیهای مایکروسافت ) میدید که دلیل مایکروسافت واسه اونا همون 12 ولت کردن بوده .
( البته کسایی هم هستند که 12 ولت کردن و بن نشدن )
حالا هم من حرف شمارو رد نمیکنم ولی ازتون میخوام یک منبع معتبر واسه ادعایی که میکنین معرفی کنین . چون تجربه نشون داده حرف شما کاملا اشتباهه .
خود من توی دومین دوره ای که مایکروسافت بن کرد بن شدم .( اگر اشتباه نکنم برج 9 سال 86 بود ) بعد از اون یک کنسول دیگه گرفتم و دقیقا یادمه وقتی میخواستم بازیا مشکل دار بازی کنم کابل لن دستگامو میکشیدم . ( با همون گیمرتگ که تو لایو بازی میکردم ) و روی کنسول بعدی هم به همین شکل . ولی تا امروز که از اون تاریخ 2 سال حدودا میگذره و یک موج بن خیلی بزرگ که پارسال داشتیم گذروندیم هیچ کدوم از کنسولام بن نشدن .
مایکروسافت دور خالی زیاد بر میداره ;) مثل اینکه پارسال قرار بود واسه gears of war 2 اگر کسی زودتر بازی کرد بن کنه ولی من چند نفر سراغ دارم که تا قبل از ریلیز بازی به صورت آفلاین بازی تموم کردن ( با پروفایلی که تو لایو بازی میکردن ) ولی هیچکدوم نه پروفایلشون بن شد نه کنسول . یکیشون که یادمه coldsilencer ( علی ) بود . ( توی این حالت خیلی احتمالش بیشتره مایکروسافت متوجه بشه چون تاریخ اچیومنتها save میشه رو کنسول )
لطفا اگر کسی میخواد نظر شخصیش بگه یا اینکه از منبع حرفش مطمئن نیست اینقدر پافشاری نکنه رو حرفش ... چون خیلیا تو این سایت شاید رو اطلاعات غلطی که میده حساب باز کنن .
باز هم میگم من حرف ایشونو نقض نمیکنم . فقط منبع میخوام که مطمئن بشم درسته . چون من منبعی دال بر نادرستیش سراغ ندارم . هر جایی که صحبت شده حدس و گمان بوده .

آخرین ویرایش:
مهدی جان باور کن اینقدر از دیدن اسم شما برای دومین بار طی چند روز اخیر در این تاپیک خوشحال شدم ، چون چند روز پیش هم شما یک پست بسیار پرمحتوا داده بودید که از شدت بی سروته بودن زبان بنده از پاسخگویی عاجز ماند. حالا بجای اینکه من بیام پستی مشابه با پست شما بدم شما اومدی ...! اشکال نداره;)
فکر کنم مد شده همه رو حدس و گمان یا نظر شخصیشون تو این سایت نظر بدن . مثلا یکی از دوستان توی همین سایت که البته خیلیا هم قبولش دارن با جدیت تمام گفته بود امکان نداره کسی به خاطر 12 ولت کردن فنهای دستگاه بن بشه . با اینکه اگر این دوستمون یکم توی فرومهای خارجی دور میزد ( چون اونها میتونن دلیل بن شدنشونو پی گیری کنن از طریق نمایندگیهای مایکروسافت ) میدید که دلیل مایکروسافت واسه اونا همون 12 ولت کردن بوده .
بدونه در نظر گرفتن کلیه ی اشخاص حقیقی و حقوقی به غیر از شخص بنده که چی گفتن( درست یا غلط) کار بررسی نظرات آنچنانی رو با یکی از پست های خود شما شروع میکنم.
:arrowd:
از این جریان هم بگذریم اگر XBOX360 کپی خور نشه و ملت مجبور باشن بازی ارجینال بخرن مسلما خیلی از کسایی که XBOX خریدین میرفتن PS3 میخریدن چون مشکل 3rd نداشت و لایوش هم free بود .
دوست عزیز ، شما که کباده ی علم و دانش داری ، میشه به بنده بگی با استفاده از کدوم فرمول و با استناد به کدوم سند و مدرک و در کدوم سایت ـه خوشحالی نوشته که 3 چراغ قرمز رو مینویسن 3rd ؟ تا جایی که من میدونم میگن RRoD مثل اینکه چندتا مبحث رو با هم قاطی کردی. لطفا از خودتون مخفف نسازید.
در ضمن اسم سرویس آنلاین ـه PS3 هم Live نیست!
Xbox30-----> Xbox Live
PS3--------->PSN
حالا هم من حرف شمارو رد نمیکنم ولی ازتون میخوام یک منبع معتبر واسه ادعایی که میکنین معرفی کنین . چون تجربه نشون داده حرف شما کاملا اشتباهه .
خوب اول منبع در مورد زودتر بازی کردن و بن شدن رو ارائه میدم تا کله جملات بعدی شما رد بشه بعد تیکه تیکه به طور دقیق هم بررسی میکنیم با هم.
http://kotaku.com/5352066/microsoft-starts-banning-odst-pirates-not-players
امیدوارم لینک بالا رو چند بار دقیق بخونی و برداشتت رو به من بگی! ;)
خود من توی دومین دوره ای که مایکروسافت بن کرد بن شدم .( اگر اشتباه نکنم برج 9 سال 86 بود ) بعد از اون یک کنسول دیگه گرفتم و دقیقا یادمه وقتی میخواستم بازیا مشکل دار بازی کنم کابل لن دستگامو میکشیدم . ( با همون گیمرتگ که تو لایو بازی میکردم ) و روی کنسول بعدی هم به همین شکل . ولی تا امروز که از اون تاریخ 2 سال حدودا میگذره و یک موج بن خیلی بزرگ که پارسال داشتیم گذروندیم هیچ کدوم از کنسولام بن نشدن .
یکی از دوستان بنده که اتفاقا تا حالا یکبار هم وصل نشده بود به Xbox live یهو به سرش زد یکبار وصل بشه و یه پروفایل آنلاین بسازه( گیمرتگش هم هست zisoodra) بعد از ساختن این پروفایل هم فقط یکبار آنلاین شد برای آپدیت گیمرسکورش و جالبه بدونید چند وقت پیش وقتی به live خواست وصل بشه بن شده بود! چرا؟ چون iXtreme دستگاهش قدیمی بود و ایشون هم Orange Box بازی کرده بود. حتی یکبار هم آنلاین بازی نکرده بود! پس این یعنی چی؟ یعنی پروفایلی که آنلاین شده دیگه نباید هرکاری خواست بکنه.
محض اطلاع نام کاربری ایشون در سایت هم xbox360club هست(گفتم یه وقت فکر نکنی دارم داستان های علمی تعریف میکنم)
* در ضمن امیدوارم شما جز افرادی نباشید که اول سرشون به سنگ میخوره بعد متوجه اشتباهشون میشن.
مایکروسافت دور خالی زیاد بر میداره ;) مثل اینکه پارسال قرار بود واسه gears of war 2 اگر کسی زودتر بازی کرد بن کنه ولی من چند نفر سراغ دارم که تا قبل از ریلیز بازی به صورت آفلاین بازی تموم کردن ( با پروفایلی که تو لایو بازی میکردن ) ولی هیچکدوم نه پروفایلشون بن شد نه کنسول . یکیشون که یادمه coldsilencer ( علی ) بود . ( توی این حالت خیلی احتمالش بیشتره مایکروسافت متوجه بشه چون تاریخ اچیومنتها save میشه رو کنسول )
رجوع میکنیم به صحبت های آقای Stephen Toulouse از مسئولین ( به اصطلاح پلیس) ـه Xbox Live در مورد زودتر بازی کردن و مشکلات بعدیش:
"I can be clear however that this applies to illegitimate copies only, the ban covers the Xbox LIVE account and could possibly include their console depending on the results of our investigations (which are ongoing). We do this from time to time with titles to combat piracy," he wrote to Kotaku. "If a user happens to purchase a legit copy of Halo 3: ODST early, then our problem is not with the user but the retailer who broke the street date. Those individuals will not be punished."
" ما به دنبال کسانی هستیم که زودتر بازی میکنند( در پاراگراف های قبلی اشاره شده) و این اکانت( نه کنسول!) ـه این افراد در خطر بن شدن قرار میگیره و بسته به شرایط ممکنه کنسولش هم بن بشه. ما این کار را هرزگاهی انجام میدیم."
"اگر کسی ODST رو از مغازه ای به صورت اصل خریده مشکل ما با او نیست ، مشکل ما کسانی است که بازی کپی را زودتر بازی میکنند!)"
خوب تا اینجا کل داستان های تعریف شده در مورد Geow2 و ... خیلی راحت رد شد. شما هم اگر یه چرخ تو سایت های خارجی به قول خودتون بزنید میتونید ببینید چند نفر بخاطر Forza3 و Borderland اکانتشون تا سال 9999 بن شده!
در ضمن مایکروسافت هنوز اینقدر بدبخت نشده که برای کنترل مجبور بشه تاریخ اچیومنت ها رو چک کنه!
این نکته رو هم بگم خیلی از افراد از دست قانون( در هر زمینه ای ) در میرن ولی دلیل نمیشه اگر پلیس نتونست یک قاتل رو بگیره پس بقیه هم خوشحالانه دست به جنایت بزنن چون هیچ تضمیمینی نیست دستگیر بشن یا نشن.
لطفا اگر کسی میخواد نظر شخصیش بگه یا اینکه از منبع حرفش مطمئن نیست اینقدر پافشاری نکنه رو حرفش ... چون خیلیا تو این سایت شاید رو اطلاعات غلطی که میده حساب باز کنن .
شما به عنوان یک کاربر سایت در مقامی نیستید که به من بگید چیکار کنم/نکنم. شما بهتره سطح اطلاعات خودتون رو بالا ببرید تا باعث سوژه شدن نشین. اگر اینقدر تند نرفته بودید اصلا مثل پست قبلی جواب هم نمیدادم ، ماشالله این پست هم مثل پست قبلیتون سرشار از مضامین علمی تخیلی ـه!;)
باز هم میگم من حرف ایشونو نقض نمیکنم . فقط منبع میخوام که مطمئن بشم درسته . چون من منبعی دال بر نادرستیش سراغ ندارم . هر جایی که صحبت شده حدس و گمان بوده .
پس هر وقت منبع پیدا کردید اون وقت بیاید با هم صحبت کنیم!
میتونی فرض کنی حدس و گمانه ولی میبینی با همین حدس و گمان ها چقدر آمار بن شده های این سایت کم شده!;)

پ.ن: لطفا اگر خواستید پست بدید بیشتر روی جملاتش کار کنید چون اگر زیادی پرمحتوا باشه زبانم بنده مجددا از پاسخگویی عاجز خواهد ماند!

آخرین ویرایش:
مهدی جان باور کن اینقدر از دیدن اسم شما برای دومین بار طی چند روز اخیر در این تاپیک خوشحال شدم !
اول از همه سلام احمدرضا . این حرفم کاملا جدی میگم که کار به پستی که دادی اصلا ندارم ولی کلا خیلی خوشحال شدم که دوباره دارم باهات صحبت می کنم ( البته داخل Xbox Live حالش بیشتر بود چون تو بازیا کل کل هم میکردیم مخصوصا اگر فیفا 09 بود :biggrin1: )
چند روز پیش هم شما یک پست بسیار پرمحتوا داده بودید که از شدت بی سروته بودن زبان بنده از پاسخگویی عاجز ماند.!
دوست عزیز ، شما که کباده ی علم و دانش داری ، میشه به بنده بگی با استفاده از کدوم فرمول و با استناد به کدوم سند و مدرک و در کدوم سایت ـه خوشحالی نوشته که 3 چراغ قرمز رو مینویسن 3rd ؟ تا جایی که من میدونم میگن RRoD مثل اینکه چندتا مبحث رو با هم قاطی کردی. لطفا از خودتون مخفف نسازید.
در ضمن اسم سرویس آنلاین ـه PS3 هم Live نیست!
Xbox30-----> Xbox Live
PS3--------->PSN
این پست قبلیه منه که شما میگی بی سرو تهه
این فقط نظر شخصیه منه :
شما خیالت راحت باشه که مایکروسافت خودش توی بیرون اومدن سرس بازی دست داره و مطمئن باش اینا همش فیلم سیانس واسه منافع اقتصادیشون . وگرنه چرا هر سال موج بن دقیقا زمانی شروع میشه که بازیای اسمی می خواد بیاد ؟ دقیقا توی فصلی که فروش کنسول به دلیل تموم شدن تعطیلات تابستانی پائین اومده میاد موج بن کردن شروع میکنه . از این جریان هم بگذریم اگر XBOX360 کپی خور نشه و ملت مجبور باشن بازی ارجینال بخرن مسلما خیلی از کسایی که XBOX خریدین میرفتن PS3 میخریدن چون مشکل 3rd نداشت و لایوش هم free بود .
مسلما کاری که مایکروسافت روی Halo3 کرده بود روی مابقی بازیا هم میتونست انجام بده
مایکروسافت به فکر شرکت سازنده بازی نیست به فکر فروش کنسول خودشه (البته خوشبختانه)
!
اولین حرفم توی این پست این بود که این فقط نظر شخصیه منه . یعنی اینکه نه منبعی واسش دارم نه ادعایی . این پست فقط ازروی فرمولهای اقتصادی هست که توی تمام دنیا رایجه . وگرنه بعید میدونم مایکروسافت به اون بزرگی نتونه قفلی واسه بازیاش طراحی کنه که به این مفتیا هک بشه.
در مورد غلط املائی هم که از من گرفتین باید بگم فکر نمیکنم این موضوع هیچ ربطی به هبچ کدوم از پستای من داشته باشه
خوب اول منبع در مورد زودتر بازی کردن و بن شدن رو ارائه میدم تا کله جملات بعدی شما رد بشه بعد تیکه تیکه به طور دقیق هم بررسی میکنیم با هم.
http://kotaku.com/5352066/microsoft-...es-not-players
امیدوارم لینک بالا رو چند بار دقیق بخونی و برداشتت رو به من بگی! ;)
!
منبعی که من از شما خواسته بودم واسه این پستتون بود :
جمله ی من یه جمله ی شرطی بود! گفتم اگر پروفایل X به Xbox Live وصل شده باشه دیگه نباید از بازی ـه non stealth در حالت آفلاین هم در اون پروفایل استفاده کرد.
پروفایلی که به Xbox Live وصل نشده شما میتونید هرکاری دلتون میخواد توش انجام بدین.
پ.ن: تا قبل از وصل شدن به Xbox Live مهم نیست شما چیکار کردین تو اون پروفایل.
!
تنها چیزی که از لینک بالا در اومد و شاید کمی به سوال من مربوط باشه این بود :
the ban covers the Xbox LIVE account and could possibly include their console depending on the results of our investigations (which are ongoing). We do this from time to time with titles to combat piracy
در صورتی که شما گفته بودین "دیگه نباید در حالت افلاین هم بازی non stealth بازی کرد" و مسلما زمانی مایکروسافت میتونه پروفایل شمارو لحظه به لحظه چک کنه که شما انلاین باشی .
در مورد این قسمت از حرفتون توی قسمت قبلی
خوب اول منبع در مورد زودتر بازی کردن و بن شدن رو ارائه میدم تا کله جملات بعدی شما رد بشه!
این حرفی بود که من زدم
!
این فقط یک مثال بود برای این جمله " مایکرو سافت دور خالی زیاد بر میداره "
احتمال زیاد مایکروسافت توانایی اینکه بتونه تمام پروفایلهای Active رو بطور کامل چک کنه داره ولی یا به علت زمانبردن زیاد یا هزینه بالا یا دلایل اقتصادی یا .... این کارو هیچ وقت نکرده تا الان . ولی بازهم این موضوع بر میگرده به پروفایلهایی که انلاین هستند نه افلاین .
یکی از دوستان بنده که اتفاقا تا حالا یکبار هم وصل نشده بود به Xbox live یهو به سرش زد یکبار وصل بشه و یه پروفایل آنلاین بسازه( گیمرتگش هم هست zisoodra) بعد از ساختن این پروفایل هم فقط یکبار آنلاین شد برای آپدیت گیمرسکورش و جالبه بدونید چند وقت پیش وقتی به live خواست وصل بشه بن شده بود! چرا؟ چون iXtreme دستگاهش قدیمی بود و ایشون هم Orange Box بازی کرده بود. حتی یکبار هم آنلاین بازی نکرده بود! پس این یعنی چی؟ یعنی پروفایلی که آنلاین شده دیگه نباید هرکاری خواست بکنه.
محض اطلاع نام کاربری ایشون در سایت هم xbox360club هست(گفتم یه وقت فکر نکنی دارم داستان های علمی تعریف میکنم)
* در ضمن امیدوارم شما جز افرادی نباشید که اول سرشون به سنگ میخوره بعد متوجه اشتباهشون میشن.
!
این حرف شما هم فقط یک مثال هست نه اثبات . من هم نمونه همین مثال رو اورده بودم ولی مال من هم اثبات نبود . پس نمیشه با مثال و حدس و گمان به طور قاطع صحبت کرد
همونطور که من گفته بودم :
نوشته شده توسط [B:
persianking82[/B];843057]من حرف ایشونو نقض نمیکنم . فقط منبع میخوام که مطمئن بشم درسته . چون من منبعی دال بر نادرستیش سراغ ندارم . هر جایی که صحبت شده حدس و گمان بوده . !

ما به دنبال کسانی هستیم که زودتر بازی میکنند( در پاراگراف های قبلی اشاره شده) و این اکانت( نه کنسول!) ـه این افراد در خطر بن شدن قرار میگیره و بسته به شرایط ممکنه کنسولش هم بن بشه. ما این کار را هرزگاهی انجام میدیم."
"اگر کسی ODST رو از مغازه ای به صورت اصل خریده مشکل ما با او نیست ، مشکل ما کسانی است که بازی کپی را زودتر بازی میکنند!)"
!
شما هم اگر یه چرخ تو سایت های خارجی به قول خودتون بزنید میتونید ببینید چند نفر بخاطر Forza3 و Borderland اکانتشون تا سال 9999 بن شده!!
من این حرفایی که زدین کاملا قبول دارم و تائید میکنم چون تو همون سایتا دور زدم
در ضمن مایکروسافت هنوز اینقدر بدبخت نشده که برای کنترل مجبور بشه تاریخ اچیومنت ها رو چک کنه!
!
من خودم Forza 3 رو بصورت افلاین بازی کردم و اچیومنت هم گرفتم . پس احتمال قریب به یقین من بن میشم تا اینجاش کاملا درسته . ولی من یک سوال واسم پیش اومده : اگر من بعد از تاریخ انتشار رسمی بازی وصل بشم به لایو و تمام مواردی که باید رعایت کنمرو رعایت کرده باشم ( در مورد دیسک و فریم ویر و .... ) مایکروسافت جز چک کردن تاریخ اچیومنتهای من از چه راهی میتونه بفهمه من Forza 3 قبل از تاریخ انتشار بازی کردم ؟
شما به عنوان یک کاربر سایت در مقامی نیستید که به من بگید چیکار کنم/نکنم. شما بهتره سطح اطلاعات خودتون رو بالا ببرید تا باعث سوژه شدن نشین. اگر اینقدر تند نرفته بودید اصلا مثل پست قبلی جواب هم نمیدادم ، ماشالله این پست هم مثل پست قبلیتون سرشار از مضامین علمی تخیلی ـه!;)
!
من اول جملم گفته بودم لطفا ... بازهم اگر به شما بر خورده این موضوع واقعا ازتون معذرت خواهی میکنم . چون اشنایی منو شما بر میگرده به 2 سال پیش و به همین خاطر اصلا دوست ندارم شما از دست من ناراحت شده باشین .
" ارزش سلامی که منو شما به هم میکنیم خیلی بالاتر از اینه که به خاطر اختلاف نظرامون به هم توهین کنیم "
پس هر وقت منبع پیدا کردید اون وقت بیاید با هم صحبت کنیم!
میتونی فرض کنی حدس و گمانه ولی میبینی با همین حدس و گمان ها چقدر آمار بن شده های این سایت کم شده!;)
!
این حرفم کاملا جدیه و واقعا بی منظور میگم :
اگر امثال شما دوستان نبودین و اگر بهتر بخوام بگم اگر این سایت برای دسترسی گیمرهای ایرانی وجود نداشت اطلاعات تعداد زیادی از گیمر های ایرانی ( توی تمام زمینه ها نه فقط Xbox360 )خیلی پائین تر از سطح فعلی بود . ولی بازهم انسان جایز الخطاست . پس امکان اینکه کسی اشتباه کرده باشه وجود داره . در همچین زمانیه که کسایی که نظر مخالف دارن میان نظرشونو میگن .
و فکر کنم ماهیت وجود امثال این فرومها توی تمام جهان فقط به همبن دلیله که تمام نظرها شنیده بشه و در اخر نتیجه گیری بشه .
پ.ن: لطفا اگر خواستید پست بدید بیشتر روی جملاتش کار کنید چون اگر زیادی پرمحتوا باشه زبانم بنده مجددا از پاسخگویی عاجز خواهد ماند! !
واقعا این پست 1 ساعت وقت با عرضش منو گرفت :biggrin1:
البته دلیل داشت چون :
1- به هیچ عنوان دوست نداشتم به شما بی احترامی کرده باشم
2-میخواستم از بحثمون به نتیجه برسیم
3- اگر هم کدورتی پیش اومده بودو من به شما به احترامی کرده بودم از دلتون در بیارم
نظر شما هم کاملا متینه واسه من ولی متاسفانه من بدلیل تجربه ای که دارم (روی کنسولای خودم) و اینکه هنوز هیچ منبع و مدرکی واسه این جریان ( افلاین بازی کردن بازیهای non stealth ) وجود نداره این نظریه رو قبول ندارم .
باز هم میگم واقعا خوشحال شدم دوباره بعد از مدت خیلی زیادی باهات صحبت کردم .
در مورد 12 ولت کردن فنها هم باید بگم مدرک واسه این ادعا همون Term Of Use هستش که زمانی که شما می خواین برای اولین بار به Xbl وصل بشین واسه شما میاد
این لینکم واسه کسایی میزارم که شاید نخونده باشنش :
http://www.xbox.com/en-US/legal/liveTOU.htm
من امشب وقت ندارم از اول تا اخر بخونم که ببینم عین جمله چیه ولی احتمال زیاد تا اخر همین هفته عین جمله خود مایکروسافت رو میزارم تو همین تاپیک .
تقریبا میشه گفت همچین چیزیه :
"هرگونه دستکاری توی سخت افزار کنسول شما خارج از قوانین محسوب میشه "
این مفهومه کلیشه ولی بازم اگر وقت کنم هم ادرس فرومهایی که گفتم میزارم ( چون این جریان ماله موج بن سال 86 بوده که من خوندم و باید بگردم فرومارو تا پیداش کنم البته اگر مشابهش هم پیدا کنم حتما میزارم ) و هم عین همین ماده و تبصره ای که مایکروسافت گفته رو میزارم.
همگی موفق باشین

آخرین ویرایش:
اول از همه سلام احمدرضا . این حرفم کاملا جدی میگم که کار به پستی که دادی اصلا ندارم ولی کلا خیلی خوشحال شدم که دوباره دارم باهات صحبت می کنم ( البته داخل Xbox Live حالش بیشتر بود چون تو بازیا کل کل هم میکردیم مخصوصا اگر فیفا 09 بود :biggrin1: )
دل به دل راه داره به هر حال ، من هم خیلی دلم برای صحبت کردن با شما تنگ شده بود.
این پست فقط ازروی فرمولهای اقتصادی هست که توی تمام دنیا رایجه . وگرنه بعید میدونم مایکروسافت به اون بزرگی نتونه قفلی واسه بازیاش طراحی کنه که به این مفتیا هک بشه.
مسلما زمانی مایکروسافت میتونه پروفایل شمارو لحظه به لحظه چک کنه که شما انلاین باشی .
2 نکته:
1) اصولا وقتی بحث ـه فلسفی میشه فلاسفه میگن خالق یه درجه بالاتر از مخلوق ـه! تا اینجا تاییدی بر حرف شما که گفتید " یعنی مایکروسافت نمیتونه؟" ، ولی حالا چند خط بعد شما نوشتید مایکروسافت زمانی میتونی شمارو بن کنه که به لایو وصل باشید.
این چه خالقیه که نمیتونی به اطلاعات کاربراش در حالت آفلاین هم دسترسی پیدا کنه؟ یعنی مسئولین مایکروسافت حتی تاحالا یکبار هم به این موضوع فک نکردن که سیستمی طراحی کنن که بتونه وقتی شما به لایو وصل شدین اطلاعات شمارو استخراج کنه؟
این شخصی من بود که عقل سلیم حکم میکنه شما تمام شرایط رو بسنجین و در حالت افلاین هم non stealth بازی نکنید.
من و شما هر چه قدر هم که اطلاعاتمون بالا باشه مسلما از Global Moderator ـه سایت ـه 360patches.com که بیشتر نیست ، هست؟
خوب پس لینک زیر رو ببینید:
http://360patches.com/index.php/topic,2691.0.html
as long as you connect to xbl, even just for updates and such, you can be banned
شاید در نگاه اول این صحبت های شمارو تایید کنه ولی در واقع این تاییدی بر حرفه منه.
از این جمله این مفهوم برداشت میشه که اگر حتی شما آفلاین هم بازی کنید و برای آپدیت کردن کنسول یا گیمرسکور یا هر کاره دیگه ای به Xbox Live وصل بشین احتملا بن شدن وجود داره.
این نکته رو هم بگم پاسخ بالا در جواب ـه این سوال بوده:"
Could I be banned from live if a never play it online
من خودم Forza 3 رو بصورت افلاین بازی کردم و اچیومنت هم گرفتم . پس احتمال قریب به یقین من بن میشم تا اینجاش کاملا درسته . ولی من یک سوال واسم پیش اومده : اگر من بعد از تاریخ انتشار رسمی بازی وصل بشم به لایو و تمام مواردی که باید رعایت کنمرو رعایت کرده باشم ( در مورد دیسک و فریم ویر و .... ) مایکروسافت جز چک کردن تاریخ اچیومنتهای من از چه راهی میتونه بفهمه من Forza 3 قبل از تاریخ انتشار بازی کردم ؟
در مورد اینکه اطلاعات مربوط به پروفایل ها کجا ثبت میشه باز نظریه خیلی زیاده ولی 100% HDDـه کنسول نیست پس اینکه مایکروسافت از روی تاریخ اچیومنت متوجه میشه کلا رد میشه.
این حرف شما هم فقط یک مثال هست نه اثبات . من هم نمونه همین مثال رو اورده بودم ولی مال من هم اثبات نبود . پس نمیشه با مثال و حدس و گمان به طور قاطع صحبت کرد
این مفهومه کلیشه ولی بازم اگر وقت کنم هم ادرس فرومهایی که گفتم میزارم ( چون این جریان ماله موج بن سال 86 بوده که من خوندم و باید بگردم فرومارو تا پیداش کنم البته اگر مشابهش هم پیدا کنم حتما میزارم ) و هم عین همین ماده و تبصره ای که مایکروسافت گفته رو میزارم.
باز هم تناقض ، شما خودتون با مثال اثبات کردین که اگر 12v کنی یا نکنی و ... بن میشید در حالی که چند خط بعد نوشتید یه سری بن شدن یه سری نشدن.
هرچند این بحث 12v کردن فن رو من شروع نکردم که ادامه بدم ولی خب یه لینک به شما میدم با یه سری توضیحات.
http://360patches.com/index.php/topic,515.0.html
1) شما خودتون دارید میگید این ماجرای 12 ولت کردن فن ها ماله چند وقت پیشه( اولین بار سال 2007 مطرح شد این موضوع با اومدن این خبر!)
2) هیچ مدرک رسمی وجود نداره که کسی گفته باشه فقط به خاطر 12 ولت کردن فن بن شده. همه این افراد کنسول رو هم کپی خور کرده بودن پس شما نمیتونید تعیین کنید به خاطر چه چیزی بن شدن ولی از بین ـه " 12 ولت کردن فن" و " کپی خور کردن کنسول" به نظر شما کدوم منطقی تر به نظر میرسه؟
3) تاریخ پست اول ـه لینکی که دادم ماله ساله 2007 ـه ، یک سال بعد حدودا ، سال 2008 ادمین همون سایت ( S90) میاد و این جمله رو مینویسه:
1) There is no definite evidence that m$ is banning everyone using this mod there has only been a couple cases that i know of. One from a very trusted source.
خوده ادمین این سایت میگه فقط یک نفر رو میشناسه که به خاطر این موضوع بن شده که خب 1 نفر هیچ فقط سند و مدرک نمیشه.

لطفا افرادی که مشکل بینایی دارن یا نمیتونن درست متن انگلیسی ترجمه کنن این پست نخونن

از اونجایی که شما لحن صحبتت عوض نکردی بعد از پست قبلیه من حتی نمی خواستم جوابت بدم . ولی چون کسی به اشتباه فکر نکنه که صحبتهای من بی مدرک هست فقط مدرک میزارم واستون ... شاید اگر برخورد دوستان از این بهتر بود روی این پست خیلی بیشتر از اینا وقت می زاشتم ( چون میخواستم بزارم ولی دیدم ارزشش نداره ;) )

لینک اول :
در مورد شخصی که بن شده بود و از طریق مایکروسافت ( دقت کنید : خود مایکروسافت نه سایتی که مثلا تو سنگاپوره ) دلیل بن شدنش بهش اعلام شده . البته شایان به ذکره که این پست بر گرفته از همون سایتی هست که شما واسه نقض حرف من رو کرده بودین .
http://www.xbox360-hacks.com/2007/12/
این پست بخونین لطفا :
Live! Ban Updates: How petty is M$ getting?
لینک دوم :
یکی از یوزرهای سایت xbox-scene همچین ادعایی میکنه که 12 ولت کردن فنها به هیچ عنوان باعث بن شدن نمیشه و توی پست چهارم همین تاپیک یکی از هکرها با استدلال قاطع ثابت میکنه که مایکروسافت میتونه متوجه بشه شما 12 ولت کردین و بنتون کنه ( حتما احمد رضا جان این پست بخون . چون اگر واقعا دنبال اطلاعات درست باشی توی این پست متوجه میشی که اطلاعات کجای سیستم شما و به چه شکلی Save میشه و دفعه بعدی اگر کسی نمونه سوال منو ازت پرسید میتونی بهش جواب بدی البته من خودم گفته بودم که میدونم بن میشم ولی فقط در همین حد بدون که راههایی وجود داره که بتونی حتی اون اطلاعات رو هم بپیچونی ;) )
http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=645643
لینک سوم :
این هم همون قرارداد بین شما و مایکروسافت . ماده 16 این قرارداد به طور کامل و قاطع طوری توضیح داده به شما که بعید میدونم بزرگترین وکلای دنیا هم بتونن این ماده از قرارداد و یا نادیده بگیرن یا بپیچونن . بعد شما میای ادعا میکنی منظور مایکروسافت فقط کپی خور کردن کنسول بوده . لطفا از اول تا اخر ماده 16 این قرارداد به طور دقیق بخونین :
http://www.xbox.com/en-US/legal/liveTOU.htm
ماده :
16. Service Operation and Equipment.
لطفا قبل از اینکه بخوای به این فکر کنی که چه شکلی جواب منو بدی که به قول خودت سوژه بودن منو اثبات کنی به چندتا نکته خوب توجه کن چون در غیر این صورت خودت سوژه میشی :
1- شاید 2تا لینک اول شبیه به لینکایی باشن که شما دادین و اونها هم از نظر مایکروسافت یوزر باشن ولی لینک سوم از خود مایکروسافته . پس بهت پیشنهاد میکنم اصلا بحثی در موردش نکنی چون اون ماده کاملا شفافه و مطمئنا جز خود شما بقیه کسایی هم که این پست میخونن اون ماده رو هم میخونن و فکر نمیکنم هیچ توضیحی بتونی بدی که این ماده رو نقضش کنی . البته نه شما و نه هیچکدوم از کسایی که این ادعارو کرده بودن .
2- اگر به فکر خودت نیستی اصلا مهم نیست (به قول فریدون ( برادرم ) خطاب به شما : اصلا مهم نیست واسم شما بن بشی یا نه ولی اطلاعات غلط نده لطفا ) ولی مطمئنا کسایی هستن اینجا که خیلی سعی کردن کنسول بخرن و بیان Xbl . پس خواهشا بعد از خوندن این لینکا یکم به اونا هم فکر کن بعد پست بده .
3-ممطمئن باش من فکر نمیکنم شمارو سوژه کردم . بلکه به این فکر میکنم که حداقل اگر کسایی هنوز باشن که بفهمن این مایکروسافته که به قول شما خالق محسوب میشه نه امثال سایتای هکر تونستم یک مطلب مفید واسشون بزارم .
توضیح :
1- در مورد قسمتی که از فریدون نقل کردم : اول قرار بود اون این پست بده چون مسلما هم اطلاعاتش فوق العاده از من بالاتره و هم متنای تخصصی و خیلی بهتر ترجمه میکنه و هم تجربش تو این ضمینه خیلی بالاتره از منه . ولی از اونجایی که متاسفانه لحن صحبتا از طرف بعضی از دوستان خیلی بده اون این حرف زد .
2- اگر دفعه بعدی همچین موضوع مشابهی پیش اومد و شما نتوستی اثبات کنی که به چه شکلی و کجا اطلاعات ذخیره میشه که مایکروسافت حتی در حالت افلاین هم میتونه شمارو چک کنه به من بگو چون تو این جریانی که پیش اومد و گشت و گذاری که تو نت داشتم و صحبتی که با فریدون کردم متوجه شدم که اثبات این قضیه از چه راهی ممکنه ( یادتون باشه من گفته بودم رد نمیکنم بلکه منبع درست میخوام که شما منبعهایی که دادین یا ماله بازی Halo ODST بود یا هم در مورد 12 ولت کردن فنها ) . البته اثبات با دلیل نه نظریه ... ( راههایی هم وجود داره که اون اطلاعات برای مایکروسافت ارسال نشه )
در اخر هم اول از همه از فریدون تشکر میکنم جون با توضیحی که داد فوق العاده بهم کمک کرد و دوم از تمام دوستان واسه اینکه این چند روز تاپیک به اینجا کشیده شد معذرت خواهی میکنم .
دیگه هم اگر بخوام وقت نمیکنم جواب پست به این شکل بدم چون هم دلیلی نداره جواب بدم ( این پست کاملا گویاست ) و هم به هیچ عنوان وقتش ندارم . اگر ساعت پستای منو نگاه کنین متوجه میشین خودتون
موفق باشید همگی ...

من فقط 2 نکته رو میگم و دیگه این بحث رو ادامه نمیدم.
1) در مورد پیغامی که فریدون جان برای من فرستاده بودن؛
اولا سلام من رو به ایشون برسونید ، دوما من هر بخشی از صحبت های شما رو که قبول کنم ولی در مورد این قسمت واقعا دارید بی انصافی میکنید مهدی جان! تمام سعی و تلاش من و بقیه ی دوستانی که در این انجمن فعالیت میکنن اینه که تعداد کسانی که بن میشن کاهش پیدا کنه. شما هر جور بخواید قضاوت کنید میبینید جانب احتیاط در صحبت های من بیشتره.اصلا فرض رو بر این میگیرم تمام صحبت های من در این مورد اشتباه ولی اگر من میگم در حالت آفلاین هم non stealth بازی نکنید به نظر شما این به ضرر خوانندگان این تاپیک ـه یا به نفعشون؟
- چک کردن از روی تاریخ ثبت اچیومنت ها هم اصلا برای من قابل قبول نیست ، مطمئنا برای مایکروسافت راه ها بسیار ساده تری وجود داره که شاید ما ندونیم!
2) در مورد 12 ولت کردن فن ها هم قبول میکنم اشتباه از من بود که بحث رو ادامه دادم چون اصلا من باره اول در مورد فن صحبت نکرده بودم و بهتر بود این بحث توسط کسی که شما نام برید ادامه پیدا کنه نه من!
- فقط در مورد این بحث هم لطفا به این نکته توجه کنید که من نگفتم منظور مایکروسافت کپی خور کردن کنسول بوده نه 12 ولت کردن فن! گفتم کسانی که بن شده بودن کنسولشون رو هم کپی خور کرده بودن و گفتم ما نمیدونیم که بخاطر کدوم یکی از موارد ذکر شده بن شدن.
- در مورد اون فردی هم که شما گفتید مستقیما به خودش اعلام شده ؛ در لینکی که من داده بودم به موضوع این یک نفر اشاره شده بود( و خود بنده هم ذکر کردم) چون لینک شما قدیمی تر از لینک من بود و گفتم که مدیر اون سایت چی نوشته. حتی مورد دومی که مدیر سایتی که من ازش به شما لینک داده بودم نوشته بود در مورد نحوه ی تشخیص مایکروسافت بود( در مورد کسانی که 12 ولت میکنن). من فقط گفتم یک سال بعد از این ماجرا مدیر اون سایت نوشته مشخص نیست مایکروسافت از این مورد برای بن کردن استفاده میکنه یا خیر.
در مورد فن ها دیگه صحبتی نمیکنم چون شروع کننده ی بحثش من نبودم و اشتباه از من بود که وارد بحثش شدم.

آخرین ویرایش:
من فقط 2 نکته رو میگم و دیگه این بحث رو ادامه نمیدم.
1) در مورد پیغامی که فریدون جان برای من فرستاده بودن؛
اولا سلام من رو به ایشون برسونید ، دوما من هر بخشی از صحبت های شما رو که قبول کنم ولی در مورد این قسمت واقعا دارید بی انصافی میکنید مهدی جان! تمام سعی و تلاش من و بقیه ی دوستانی که در این انجمن فعالیت میکنن اینه که تعداد کسانی که بن میشن کاهش پیدا کنه. شما هر جور بخواید قضاوت کنید میبینید جانب احتیاط در صحبت های من بیشتره.اصلا فرض رو بر این میگیرم تمام صحبت های من در این مورد اشتباه ولی اگر من میگم در حالت آفلاین هم non stealth بازی نکنید به نظر شما این به ضرر خوانندگان این تاپیک ـه یا به نفعشون؟
- چک کردن از روی تاریخ ثبت اچیومنت ها هم اصلا برای من قابل قبول نیست ، مطمئنا برای مایکروسافت راه ها بسیار ساده تری وجود داره که شاید ما ندونیم!
2) در مورد 12 ولت کردن فن ها هم قبول میکنم اشتباه از من بود که بحث رو ادامه دادم چون اصلا من باره اول در مورد فن صحبت نکرده بودم و بهتر بود این بحث توسط کسی که شما نام برید ادامه پیدا کنه نه من!
- فقط در مورد این بحث هم لطفا به این نکته توجه کنید که من نگفتم منظور مایکروسافت کپی خور کردن کنسول بوده نه 12 ولت کردن فن! گفتم کسانی که بن شده بودن کنسولشون رو هم کپی خور کرده بودن و گفتم ما نمیدونیم که بخاطر کدوم یکی از موارد ذکر شده بن شدن.
- در مورد اون فردی هم که شما گفتید مستقیما به خودش اعلام شده ؛ در لینکی که من داده بودم به موضوع این یک نفر اشاره شده بود( و خود بنده هم ذکر کردم) چون لینک شما قدیمی تر از لینک من بود و گفتم که مدیر اون سایت چی نوشته. حتی مورد دومی که مدیر سایتی که من ازش به شما لینک داده بودم نوشته بود در مورد نحوه ی تشخیص مایکروسافت بود( در مورد کسانی که 12 ولت میکنن). من فقط گفتم یک سال بعد از این ماجرا مدیر اون سایت نوشته مشخص نیست مایکروسافت از این مورد برای بن کردن استفاده میکنه یا خیر.
در مورد فن ها دیگه صحبتی نمیکنم چون شروع کننده ی بحثش من نبودم و اشتباه از من بود که وارد بحثش شدم.
ببین احمد رضا من هم حرف تورو قبول دارم که در حالت افلاین اگر بازی کنی اطلاعات Save میشه و زمانی که وصل میشی واسه مایکروسافت فرستاده میشه . ولی زمانی که میخوام همچین صحبتی انجام بدم ( با هر کسی حتی اگر اطلاعات خیلی پائین تر از من باشه ) همیشه از کلمه های احتمال ، شاید ، این نظر شخصیه منه و یا هر چیز دیگه ای که مشخص کنه با توجه به اینکه احتمال زیاد حرف من درسته و لی شاید مسائل دیگه ای هم باشه که من نمیدونم هنوز .
فقط همین . و اینکه ازتون خواهش میکنم حتی اگر کسی اطلاعات اشتباه داد انقدر لفظتون بد نباشه . چون شاید همینکه چند نفر توهین امیز باهاش برخورد کنن کلا از همه چی زده بشه و دیگه این دورو برا نیاد . پس اگر همچین حالتی پیش بیاد دیگه زحمتهای شما تو این تاپیک فایده ای نداره .
در مورد پست اولم هم باید بگم که جدا نمیدونستم شما این پست دادی چون یوزرت و نمیشناختم تا امیر اومد گفت . اصل پست دادن من هم به خاطر جریان 12 ولت کردن فنها بود . چون زمانی که اتفاقی من این پست خوندم دیدم فرد نویسنده با توهین به اشخاصی که همچین ادعایی میکنن ( توهین این بود که این افراد حتی داخل کنسول رو هم ندیدن ) اومده بود گفته بود به هیچ عنوان امکان نداره که به این دلیل شما بن بشید و حتی حاضر نشده بود بگه شاید دلیلی وجود داشته باشه که من ندونم و این نظر یا تجربه منه . در صورتی که اگر شما اون ماده از TOU خونده باشی دیدی که چقدر واضح گفته شده : هرگونه دستکاری که خارج از استاندارد ما باشه و حتی نمونه های مختلف رو هم گفته .
من هم وقتی پست شمارو دیدم فکر کردم این هم از همون قبیل ادعاهاست که طرف فکر میکنه فقط خودش میدونه و حرفش کاملا درسته .
در هر صورت منم به هیچ عنوان تمایلی ندارم این بحث ادامه بدم .
اگر هم چیزی گفتم که از من ناراحت شدی ازت معذرت می خوام .
موفق باشید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or