امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
فكر كنم بايد بيخيال بشيم . :-"
پدرام برات متاسفم اميدوارم يدونه ديگه بگيري (نگفتم ماه نوامبر ماه نحسي بود براي من كه اينطوري بود ) :( ولي واقعا بعضي از اين پستهاي بچه ها كه مي خوندم واقعا داشت گريم مي گرفت واقعا براي همشون متاسفم . :crying1: ولي اشكال نداره چون فكر نمي كنم چيزي رو از دست داده باشن چون بين شما كه بن شدين با ما كه بن نشديم ولي از ترسمون نمي تونيم وصل بشيم فرق زيادي وجود نداره . ولي خدايي تاپيك چه شلوغ شده 4 ، 5 ماه بود خاك ميخورد حالا هي Refresh ميدي مي بيني چندتا پست ظاهر شده . :)

داداشی هنوز بن نشدم.یعنی وصل نشدم که بن بشم.

من 100% جزو بن شده ها هستم اما وصل نمیشم دیگه تا یه کوفت و زهرماری بیاد که هم بچه ها از بن در بیان هم بن شدگی ما خنثی بشه. :biggrin1:

maziar_360

کاربر سایت
Oct 9, 2007
452
نام
maziar
اقا منم بن شدم خیلی ناراحت شدم چون دوستای (رضا,نیکی,فریدون,سوان,عرفان,هوشنگ,امیر,اشکان,خاتم,مهدی) ودوستان گل که عادت کرده بودم بهشون تا دیداری دوباره خداحافظ :((:((

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
شما هم مصل من اول متوجه منظور سهیلی جان شدی! منم اول برای همین بعد از اینکه متوجه منظورش شدم! در کمتر از یک دقیقه پست رو ویرایش کردم! :biggrin1: نمی دونم شما قبل از ویرایش چطوری گرفتی!
در هر صورت منظور سهیل جان در کل اجرای بازی قبل از عرضه رسمی بود ، که خوب می تونست یکی از دلایل باشه که در موردش توضیح دادم!
در مورد iXtreme هم بگم باز هم سر حرفم هستم! چون من با اینکه با Xtreme اومدم باز هم مثل شما بن نشدم! پس من میگم بی تاثیره!
در ضمن همون طوری که من نمی تونم ثابت کن طرف راست میگه ، شما هم نمی تونی ثابت کنی داره دروغ میگه! ;)
در هر صورت نمیشه در این مورد بدرستی نظر داد :
خیلی ها با iXtreme بن شدن ، خیلی ها بن نشدن!
خیلی ها با Xtreme بن شدن ، خیلی ها هم نشدن!
باید دید وقتی که این طوفان فروکش کرد ، کی به ساحل میرسه!
اگه از اون نظر می گی که مثلا ixtreme کار خاصی انجام می ده که xtreme انجام نمی ده که باهات موافقم و ixtreme هیچ کار خاصی تقریبا انجام نمی ده. مشکل اینکه ixtreme از خیلی از خطاهای احتمالی جلوگیری می کنه. و اگه سهوا شما مثلا حواست نباشه و یه دیسک مشکل دارو بزاری این جلوشو می گیره که در xtreme اینگونه نیست. (البته خود ixtreme هم مشکلاتی داره که گفتم) ولی مشکل اصلی همون بازی های Stealth هست. یعنی اگه بازی Stealth باشه شما هر فیرموری هم داشته باشید باز امکان بن شدن خیلی پایینه.

در مورد اون طرف هم من نمی گم داره دروغ می گه ولی همیشه تو آمار گیری رو حرف یک نفر هیچ وقت نمی شه حساب کرد و خیلی راحت می شه با دلایل کاملا منطقی این موضوع رو نقض کرد پس هر چیزی رو که می بینی باور نکن. من دلیل هم اوردم که این یارو اصلا توضیح نداده که چیکارا با کنسولش کرده!

پ.ن: ببینم این دفعه که دیگه خیال نامه نگاری با مایکروسافت رو که نداری؟:biggrin1:

منم به تمام کسانی که بن شدن تسلیت می گم و امیدوارم که هر چه زودتر این جمع بتونه جمع شه مثل قدیم. ان شاالله آمار از این بیشتر نشه.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
داداشی هنوز بن نشدم.یعنی وصل نشدم که بن بشم.

من 100% جزو بن شده ها هستم اما وصل نمیشم دیگه تا یه کوفت و زهرماری بیاد که هم بچه ها از بن در بیان هم بن شدگی ما خنثی بشه. :biggrin1:
بابا يه چطوري پست ميدادي من فكر كردم 100 درصد بن شدي بابا حالا كه هنوز نديدي برو ببين شايد بن نشده بودي چه بري چه نري كه به حالت فرقي نمي كنه اگه بن شده باشي كه با كارا درست نميشه جز اينكه الكي خودتو عذاب مي دي ولي اگه ببيني تكليفت مشخص ميشه ان شاالله كه بن نشدي . به دلم برات شده بن نشدي الكي نيستا حالا برو يه نگاه بنداز ولي اگه بن نشده بودي بايد شيريني بدي :biggrin1:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
میارم زمانی میرم لایو که یه راه حلی پیدا شده باشه براش...

اصلا دوست ندارم امشب زد حال بخورم.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
ببینم این دفعه که دیگه خیال نامه نگاری با مایکروسافت رو که نداری؟ :biggrin1:

من غلط بکنم نامه نگاری کنم! :biggrin1: { البته شاید یکی از دلایل بن نشدنم باشه :biggrin1: ( شوخی کردم ، جدی نگیری) }
بابا خوش به حال خودم!
من فکر می کردم کنسولم فقط از لحاظ سخت افزاری مشکلی به هم نمیزنه! :biggrin1:
نکات مثبت کنسول من در کل : Hardware Failure نداده است! با همه جور دیسکی ( کپی تمام برند ها ، استمپری و...) سازگاری کامل دارد! بن نمیشود :biggrin1: ! واقعا با مرام است :love: ! نتیجه اینکه : خدا ما را دوست میدارد!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
میارم زمانی میرم لایو که یه راه حلی پیدا شده باشه براش...

اصلا دوست ندارم امشب زد حال بخورم.
پدرام جان اگه منتظر راه حل هستی که بدون داری سماق میمکی! چون 6 ماه پیش هم همه کنسول ها بن شدن و هیچ راه حلی هم ارائه نشده از اون موقعه تا حالا. پس احتمال اینکه بخواد معجزه ای بشه در این چند روز هم تقریبا وجود نداره.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اشکال نداره.من سماق رو دوست دارم.

اینقدر می مکم تا بمیرم.اما به لایو وصل نمیشم.

حالا چه شده باشم چه نشده باشم.

اشکان جون نمک رو زخمم نپاش که کنسول الان جلومه دارم واسش سوره الفاتحه می خونم.

Ps3 واسه این مواقع حسرت انگیز خوبه.

Blaze

کاربر سایت
Nov 6, 2006
117
دوستان خوبم من همين الان براي چندمين بار چک کردم و هنوز بن نشدم، امّا من خودم اينتوری فکر ميکنم که درست که اين دفعه بن نشدم امّا شايد اگه Microsoft دوباره تصميم بگيره که اينکارو از سر بگير حتماً من هم جز اونايی خواهم بود که بن ميشن، در هر صورت ما داريم يک کاری رو خلاف قانون انجام ميديم و بايد در نتيجه تحمل مواجه شدن با پيامدهای اون رو هم داشته باشيم، من خودم يه چند باری دچار مشکلات مشابه شدم...... برای همه دوستانی که بن شدن متأسفم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
درسته خوب اما وقتی توی یه مملکت مثل مملکت ما که CoyRight نیست چیکار غیر از این می تونیم انجام بدیم ؟

کاش یکی بود حرف دل من رو می فهمید...

پ.ن: اشکان جون.داداشی سوء تفاهم نشه یه وقتاااا...من اصلا قصد کل کل باهات ندارم.مخلصتم هستم دربست.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما
Ps3 واسه این مواقع حسرت انگیز خوبه.

اگه منظورت آنلاین هست که اشتباه میکنی ، چون متاسفانه کسانی که PS3 دارن خیلی خیلی کم آنلاین میشن ، و شما مثلا نهایت توی لیست 20 نفره ، 2 نفر رو همزمان میتونی آنلاین ببینی که تازه اکثرا هم بازیهاتون یکی نیست که بتونید آنلاین بازی کنید .
مگه اینکه بری با خارجی ها بازی کنی ...

به هر حال PSN رو در حال حاضر برای ما ایرانی ها اصلا با XBL مقایسه نکن ....

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
سالم مهدی فریدون عرفان هوشنگ مازیار(دیگه نمیدونم کی بن شده) واقعا موتاسفم بن شدید خدایش دیگه لایو بدونه شما حال نمیده امیدوارم دوباره بتونیم با هم بازی کنیم . (سوان) یا همون dualsnake

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر