امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
دوستان میخواستم بدونم Live حدودا چقدر کاربر در سراسر دنیا دارد و در این بن ویو اخیر حدودا چند تا کنسول بن شد؟

ممنون.

برای مورد خاصی نیاز دارید؟!
garfield.gif

طبق اخباری تا اوایل سال 2009 حدود بیش از بیست میلیون عضو که حدود شصت و شش درصد کنسول داران را تشکیل میده-تا تاریخ ذکر شده-
در ضمن تا یازدهم نوامبر و طی خبری بیش از یک میلیون کاربر از لایو طی دوره اخیر بن شدند.

برای اطلاع :
طبق خبری 5.5 میلیون نسخه از Call of Duty: Modern Warfare 2 فقط در هفته اول بر روی x360 فروخته شده

من حدود یک ماهی میشه ایکس باکس گرفتم و ixtreme جدید رو به تازگی ریختم درایو دستگام هم LT هست و یه دو هفته ای میشد که به لایو می رفتم از patch stleath بودن بازیها خبر نداشتم تا دو روز پیش و تازه دو روزه که دارم بازیهام رو تست می گیرم که فول پچ باشند. خواستم بدونم فلگ شدم یا نه؟؟؟ اگه آره به نظر شما کی بن میشم؟؟

سلام دوستان یه سوال مهم دارم لصفا سریع جواب بدید
من بعد از بن های دست جمعی ماکرو novambr کنسولم که نو بود رو به live وصل کردم وهیچی بازی ها رو هم چک نکردم حالا حدودا یه 3 ماه میگذره می خوام بدونم کی احتمال بن شدنم هست که یه اکانت گلد بگیرم یا نه چون فکر کنم ماکرو تو یه زمان شروع می کنه همه رو بن میکنه
ممنون

دوستان جدیدا من دیگه نمیتونم به لایو متصل بشم یعنی وقتی تست کانکشن رو میزنم تو xbox live ارور میده و وقتیم به توضیحات ارورش میرم میگه اگه تنظیماتت اتومات هستش از طریق pc تنظیمش کن واگه تنظیمات دستیه mtu رو ببر بالای 1300 و اخرشم میگه x360 رو مستقیما به مودم وصل کن درحالیکه من مستقیما وصل کردم یعنی از اسپیلتر استفاده نمیکنم
ممنون میشم اگه کمکم کنین:love:

مال منم مثل اینکه بن شده این پیغام رو میده
z 8015 1904
من فقط یک بار با دیال آپ وصل شدم اون داشت آپیدت میکرد منم حوصله نداشتم قطعش کردم

مال منم مثل اینکه بن شده این پیغام رو میده
z 8015 1904
من فقط یک بار با دیال آپ وصل شدم اون داشت آپیدت میکرد منم حوصله نداشتم قطعش کردم
شما بن نشدی داداش مشکل فک کنم از تنظیمات DNS باشه
اگه بن بشی به جای 4 میزنه D
خیلیا با دیدن این پیغام فک میکنن بن شدن!:biggrin1:

سلام به همه بزرگان

کنسول من تو آخرین دوره بن شدن ها بن شد .
حالا یه کنسول جدید گرفتم و جدید ترین بازی که انجام دادم Alan Wake بود میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد اگه به لایو وصل بشم . اصلاً اچیومنت های زودتر گرفته شده باعث بن شدن میشه یا نه ؟

ممنون

سلام به همه بزرگان

کنسول من تو آخرین دوره بن شدن ها بن شد .
حالا یه کنسول جدید گرفتم و جدید ترین بازی که انجام دادم Alan Wake بود میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد اگه به لایو وصل بشم . اصلاً اچیومنت های زودتر گرفته شده باعث بن شدن میشه یا نه ؟

ممنون

دقیقا معلوم نیست و لی گفته میشه ماکروسافت نمیتونه اطلاعات روی هارد رو شناسایی کنه
ولی برای اطمینان بیشتر یک پروفایل دیگه بساز و به لایو وصل شو

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or