امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
سرور EA هیتلر شده . و بازی های EA رو نمیشه انلاین بازی کرد!!!!!! :(
خدایی راست میگی :eek::eek::eek::eek:
پس چه خاکی تو سرمون کنیم :((:((:((
یه باره بگین بازی تعطیل دیگه ... :((:((:((:((
امروز EA ، فردا اکتیویژن ، پس فردا یوبی سافت و فرداش و... و فرداش ... و فرداش ... تا کلا گیم در ایران باید تعطیل بشه چون خلاف شرعه ! :evil::evil::evil:
یه معلم دینی داشتیم و میگفت درس روحانیت خونده ولی عمامه نمیگذاشت !! :biggrin1::biggrin1: اون موقع یه بازی خریده بودم ( روی سگا فکر کنم بود ) که تو یه کازینو و بازیهای اونجا رو باید انجام میدادیم ... به من گیر دادن که این حرامه بازی میکنی ! قماره !! ما هم دیدم چاره ای نیست رفتیم پیش این بابا و گفتیم اینطوریه آیا حرامه بازی کنم ؟؟
گفت نه ! تا میتونی بازی کن ... :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
ما هم دیگه چسبیدیم به بازی !! :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

سلام دوستان من تا به حال به live وصل نشدم بازي جديدار با بوت اجرا كردم اگه الن بخوام وصل شم بن ميشم يا گير ماكرو تمام شده.
گیر ماکروسافت تموم شده و فعلا شما بن نمیشید اما در لیست سیاه قرار میگیرید و در دوره بن بعدی 100% بن میشید پس بهترین کار اینه که تا آمدن LT صبر کنید .

سلام

من تا یک هفته قبل از شروع موج اخیر بن به live وصل بودم و وقتی متوجه جریان بن شدم دیگه وصل نشدم
اما صد در صد توی لیست سیاه بن قرار دارم
حالا سوالم از اساتید live این هست که الان که مایکروسافت یه مدته بیخیال بن کردن شده تکلیف من چیه ایابه محض وصل شدن بن میشم یا میره بره دور بعدی ؟

حالا سوالم از اساتید live این هست که الان که مایکروسافت یه مدته بیخیال بن کردن شده تکلیف من چیه ایابه محض وصل شدن بن میشم یا میره بره دور بعدی ؟
اگه شرایطت رو درست گفتی الان بن شدی! کافیه یه بار وصل شی تا هاردتم قفل شه!:biggrin1:

با سلام
من هم به لیست بن شده ها اضافه شدم با اجازه
من اصلا لایو بازی نکرده بودم فقط یرا need for speed چند تا ماشین خریده بودم همین
الان به نظر شما میرزه دستگاهم رو عوض کنم و چه چیزهایی رو از دست دادم .
ممنون از جواباتون .

با سلام
من هم به لیست بن شده ها اضافه شدم با اجازه
من اصلا لایو بازی نکرده بودم فقط یرا need for speed چند تا ماشین خریده بودم همین
الان به نظر شما میرزه دستگاهم رو عوض کنم و چه چیزهایی رو از دست دادم .
ممنون از جواباتون .

شما ببر برات درست کنن.
من واسه این فروختم چون میخواستم الیت جاسپر بخرم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or