امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
پدرام جان یکم برای ما تازه کار ها توضیح میدید اگه وقت دارید

یه سری از صحبت های اشکان رو براتون اینجا نقل قول میکنم.

بازی های کپی XBOX360 دارای یک Patch امنیتی می باشند که موجب جلوگیری از شناسایی آنها می شود. این پچ که به Stealth Patch معروف است ساختار دیسک های کپی را بسیار به دیسک های اصل نزدیک می کند به طوری که امکان شناسایی دیسک تقریبا وجود ندارد. هکر ها در اکثر مواقع پچ آن بازی را با خود بازی منتشر می کنند همچنین بازی های جدید که توسط هکر ها منتشر می شوند pre-patched هستند یعنی همان موقع که کپی گرفته شده اند patch مورد نظر با ایمیج دیسک ادغام شده است.
این پچ شامل فایل هایی است (سه فایل SS-DMI-PFI) که در سکتور های مشخصی از دیسک بازی قرار می گیرند و در هنگام خوانده شدن دیسک بازی توسط درایو کنسول چک شده و اطلاعات آن برای مایکروسافت ارسال می شود.

SplitVid چیست؟
  • به طور خلاصه فیرمور iXtreme از روی video Layer 0 که در image بازی وجود دارد Video Layer 1 را emulate می کند به دلیل اینکه در تمامی بازی های کپی شده video layer 1 خالی است و دارای اطلاعاتی نمی باشد. فرمت SplitVid ISO همین کار را بروی image انجام می دهد و یک Video Layer 1 در image بازی ایجاد می کند. یعنی دیگر فیرمور iXtreme نیاز به emulate کردن video layer 1 ندارد. (از آنجایی که DVD های 360 دولایه بوده، در این صورت هر لایه دارای یک video می شود)

دوستان من کنسولم الان بن نشده هست (ولی اگر وصل شم میشم)
1-من اگه دستگاه رو بفروشم و یکی جدید بگیرم اتفاقی واسه کنسول جدید الان که نمی افته؟
2-این موج بن تموم شده؟

دوستان من کنسولم الان بن نشده هست (ولی اگر وصل شم میشم)
1-من اگه دستگاه رو بفروشم و یکی جدید بگیرم اتفاقی واسه کنسول جدید الان که نمی افته؟
2-این موج بن تموم شده؟

1. اگر وصل نشی اتفاقی نمیفته

2. نه تمام نشده.تا اومدن فریمور LT هم تمام نخواهد شد.(منظور اینه که بن میشی)

بن شدن بی دلیل

سلام دوستان
من امروز کنسولمو به Xbox live وصل کردم و هیچ دیسکی هم داخل درایو نبود و یهو منو بن کرد
حالا من می خواهم بدونم وقتی که منو بن کرده می نویسه که به دلایلی بن شدید که از طرف ماکروسافت گفته نمی شه موضوع چی هست الان هارد من هم قفل شده هیچ بازی رو هارد نمی ریزه آیا می تونم این قفل رو به روشی بازش کنم و دیگه لایو نروم و تمام بازی ها رو روی هارد بریزه
Thanks A lot

سلام دوستان
من امروز کنسولمو به Xbox live وصل کردم و هیچ دیسکی هم داخل درایو نبود و یهو منو بن کرد
حالا من می خواهم بدونم وقتی که منو بن کرده می نویسه که به دلایلی بن شدید که از طرف ماکروسافت گفته نمی شه موضوع چی هست الان هارد من هم قفل شده هیچ بازی رو هارد نمی ریزه آیا می تونم این قفل رو به روشی بازش کنم و دیگه لایو نروم و تمام بازی ها رو روی هارد بریزه
Thanks A lot

دلیل : Frimware iXtreme

LT مارا ......:cheesygri
این مسخره ها چرا این کوفتی رو نمیدن بیرون مواد لایو بهم نرسیده دارم میمیرم .;)
دیشب نزدیک بود که برم تو لایو . ( اخه پس چرا چندتا از بچه ها که الان تو لایو هستن بن نمیشن ) خوشبحالشون خیلی چیز دارن ما که نداریم .
مطلبی دیگر که هست اینکه الان یکی از دوستان من ( پیمان ) داره گیرز2 بازی میکنه I xtreme 1.6 دو سه هفتس تو لایو هنوز هم من نشده خوب حالا این مطلب مغز منو به سمت یه چیزی میکشون اینم این که اگر به بن شدن بود باید بن میشد ولی بازم دلیل به این نیست که ما بریم تو لایو .:-"
مطلب بعدی اینکه این دوست ما که تازه بن شده تعریف کنه چیجوری بوده دستگاهشو تازه خرید رفته تو لایو بن شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:توو دشبورد رفته بن شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قبلا با این دستگاه تو لایو بودی الان دوباره رفتی تو لایو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خسته نباشین بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن ممنون میشم .

آخرین ویرایش:
بچه ها اصلا لیست سیاهی وجود داره ؟

یا طوی یک زمان خاص بن میکنن کنسول ها رو ؟؟؟
جفتش ولی هرکدوم احتمال الان اگه تا سال دیگه بن ویو تموم شده بود که من تو لایو بودم ولی اصلا حرف زدن بی فایده است چون هیشکی اطلاعات دقیقی نداره وتا اومدن LT باید صبر کرد .:biggrin1:

بن شدن

اگر به Ixtreme هستش که من دوستام الان دارن Halo رو لایو بازی می کنن با همین فریموری که من داشتم ، تازه منو بدون دیسک بن کرد
من باید تاوان یک کار نکرده را بدم :((
این از بین بردن قفل هارد موقتی هستش برای آپدیت جدید باید دوباره انجامش داد و خیلی هم سخته و در آخر باید گفت :
مایکرو سافت
الهی جز جیگر بزنی ، بن می کنی بکن چرا هارد رو قفل می کنی نامرد

سلام
یه نکته خیلی مهم رو در مورد یکی از علت های شناسایی شدن دستگاه این هست که شاید ندونید و حتی فکرش رو هم نتونید بکنید که دستگاه تعداد دفعاتی که بدون درایو روشن بشه رو ثبت می کنه و اگه ماکروسافت این رو چک بکنه و ببینه این اتفاق حتی یکبار افتاده دیگه فکر نمی کنم دلیلی برای بن نکردن دستگاه داشته باشه پس اینکه دستگاهتون چجوری کپی میشه یا کپی می کنید هم باید از این به بعد بهش دقت کنید این جدای از بحث فرمور درایو و دیسک ها هست .

آخه 1 بار رفتن به لایو ارزش اون داره آدم بن بشه :confused::confused:

:ban: :ban: :ban:
بچه ها متاسفانه باید بگم که من هنوز در حال ادامه دادن به زندگی خود در لایو هستم و بن ویو فینیشد .:biggrin1:
ولی بازززززززززززززززززززززززز هم شما اطمینان پیدا نکنید چون خیلی خطرناک :evil:
ولی فک کنم دیگه تموم شد چون الان تو لایو یه 10 نفری هستیم که داریم بازی میکنیم همه کپی .:-"

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or