الآن کدوم بازی های ps2 رو داری بازی میکنی؟

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
Tekken 5 ( اصلا نمیشه بازی نکرد)
Ghost Ridder ( تازه گرفتم :blushing:)

ghost rider بازی خوبیه ولی فقط به دو دلیل:
1-چون از god of war تقلید کرده!!!:cheesygri
2-چون 2 ساعته تموم میشه!!!:biggrin1:
در کل اگه در حال حاضر هیچ بازیی برای بازی کردن نداری برو طرفش وگرنه اصلا ارزش بازی کردن نداره!!!(ولی اون مراحل موتور سواریش یه چیز دیگست!!!:))
boss fight آخر بازیش که آخر خندست!!!(با collosous توی god of war 2 مو نمیزنه!!!:laughing:)

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
burnout dominator رو داداشم گرفته گير داره بازي ! مخصوصا تو انيميشن background منو ها !
psxgamer عزيز شما اگر side mission هارو انجام ندادي پس اصلا بازي نكردي okami ! :cheesygri
بالاخره ديشب بعد از چيزي حدود 67 ساعت ( در كل ) بازي رو تموم كردم ! :-" الان دوباره دارم از اول مي رم ! :cheesygri خيلي حال مي ده من كه خوشم اومده ! تازه بسرم زد يه guide فارسي هم براش تو gamefaqs بزنم ! :blushing::cheesygri ديدم نه تابستونم تلف مي شه.
راستي من cheat تو بازي پيدا كردم كه هنوز gamefaqs و بقيه ازش خبر ندارن ! همونطور كه مي دوني در بازي 2 نوع loading هست. تو همه ي سايت هاي معتبر فقط نوشته كه از يكيش مي شه demon fang بدست اورد اما من از اون يكي هم تونستم بدست بيارم ! :cool: ( شانسي :cheesygri) هموني كه وقتي x رو مي زني پنجه هاي Ammy بصورت Random توي صفحه هك مي شن. كافي x رو سريع بزني تا تقريبا همه صفحه پنجه بشه و بعد يدفه بهت يه demon fang مي ده !
اين اولين بازي تو ps2 كه دوبار تمومش مي كنم ! :eek:
ارزشش رو داره هر كي ps2 داره حتما اين بازي رو امتحان كنه !

من burnout dominator رو بازی کرده نه گیر میکنه نه فریم ریت بازیش میاد پایین!;)

• Like
Reactions: ehsanservat

The Joly Joker

کاربر سایت
Aug 7, 2007
164
نام
فرشید
سلام
منم دارم Killzone بازی میکنم.:headband::sniper::gunner:
بعدش میخوام GOW ها رو تموم کنم.:devil:
بعدش هم Guitar Hero II تو لیسته!:punk:
PES 2007 هم پای ثابت بازیهاس!:groupwave:
بعدش هم بقیه بازیها رو!!!:D
انقد که بازی میکنم و PS2 :love:بازی توپس داره میترسم اینجوری :hurted1:بشم.

• Like

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
یک خبر جدید !

با سلام ! :cheesygri

راستی شما ها می دونستید می شه بازی های Playstation 1 بر روی Playstation 2 اجرا می شود ! (نکته : فقط Playstation 2 های نقره ای رنگ )

G:):laughing:D LUCK
email : toxic_lugcs@yahoo.com

:evil::evil:

dmc4.jpg

• Like

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
Full Spectrum warrior

این یه بازی استراتژیک جالب و کلا متفاوته من تاحالا به این سبک بازی ندیده بودم
شما رهبری چنتا سرباز رو به عهده میگیرید اما نه خودتون نشونه گیری میکنید نه شلیک میکنید
نه نارنجک پرتاب میکنید همه اینا رو بوسیله فرمان به سربازا اعلام میکنید اونا هم در بهترین
حالتی که میتونن کار رو انجام میدن به نظر من که خیلی واقعیه و دستوراتش هم جالبه
کلا فکر میکنم از این سبکهاست که یکی ممکنه باهاش 100 % حال کنه یکی هم ممکنه به
همین مقدار حال نکنه

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
من كه ps2 رو رد كردم رفت psp گرفتم
منتظر god of war chains of olams هستم كه خداس
اما آخرين بازي كه با ps2 مرحوم كردم final fantasy 12 بود واقعا squar شاهكار كرده :love:

• Like

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
سلام.تا حالا این بازی ها رو بازی نکردم:blushing:.یه کم توضیح میدی؟! سبک و ... مرسی;)

سلام ، در مورد بازی Ape Escape 2 :
یه بازی اکشن بسیار شاد که فوق العاده مفرحه ( بخصوص برای من که اینطور بود ، چون من بعد از حدود 350 ساعت بازی فاینال فانتزی 7 و 8 ، با انجام این بازی خیلی سرحال اومدم و کلی شاد شدم ) . داستان این بازی شکار میمونهای فراریه که قراره توسط یه پرفسور دیوونه سیاره زمین رو بکنه سیاره میمونها ( یه اقتباس بسار زیرکانه از فیلم سیاره میمونها !! )و گرافیکش در حد خودش خوبه ولی گیم پلی بازیش بنظر من که فوق العاده راحت و شادی بخشه . موزیکهای بازی هم جالب ساخته شده و جالبتر اینکه بازی دارای چندتا مینی گیم خیلی باحاله ( یکیش فوتبال میمونهاس که واقعا باحاحال ساخته شده :p ). حدود 40 یا 50 ساعت هم بازیباز رو سرگرم میکنه ( من خودم 35 ساعت بازی کردم و تموم شد ولی فقط 70% بازی رو تموم کردم ، یعنی 30 % بقیه اش مراحل مخفیه اشه )

بازی haunting Ground هم یه بازی به سبک ترسناک - ادونچره که البته یه خورده صبرو حوصله برا انجامش میخواد . ( البته علاقه به سبک ترسناک مهمترین عامل برا انجام این بازیه )
--------------
الان هم زدم تو کار PS1 و دارم Dino crisis رو بازی میکنم

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر