افت سرعت ؟؟؟؟

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها فکر میکنم مشکل برطرف شد. من الان تو باز کردن پیج مشکل ندارم. سرعت دانلودم هم میانگین 30 هست.
یا علی مدد

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
مال من که هنوز درست نشده.حالا جالبیش اینه که یه روز قبل از اینکه این وضعیت پیش بیاد سرعت دانلود من بیشتر از 7 برابر شده بود.یعنی از 20, اول شده بود 40 بعدا هم رسید به 150:eek:.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
بچه ها فکر میکنم مشکل برطرف شد. من الان تو باز کردن پیج مشکل ندارم. سرعت دانلودم هم میانگین 30 هست.
یا علی مدد

نه هنوز درست نشده.گاهی اوقات توی یه محدوده زمانی سرعت درست میشه اما دوباره افت می کنه.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
برای من شبا از ساعت 7 8 تا صبح ساعت 7 بدون مشکل ميتونم از رپيد دانلود کنم ولی از ساعت 7 صبح به بعد اگه از proxy واسه رپيد استف نزنم سرعتم به زيره 1 ميرسه
ولی تو باز کردن صفحه و دانلود از سايت های ديگه مشگلی ندارم

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,545
نام
امیر
بچه ها چرا رپید اینجوری شده؟!!! من وقتی یک لینک را می زنم فقط قسمت دانلود کردن می یاد و قسمت پرمیوم و free نمی یاد!

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
مملکت گل و سنبل و از این جور مزخرفات ،،،فکر کنم کار رئیس محمود ژ باشه ، لعنتی به اینترنت چیکار داری آخه ، کابل رو چیکار کردی :biggrin1:، من که پول این چند روز رو به شاتل نمیدم

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,545
نام
امیر
مملکت گل و سنبل و از این جور مزخرفات ،،،فکر کنم کار رئیس محمود ژ باشه ، لعنتی به اینترنت چیکار داری آخه ، کابل رو چیکار کردی :biggrin1:، من که پول این چند روز رو به شاتل نمیدم
متاسفانه پولشو 1 هفته پیش دادم:biggrin1:

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
امروز زنگ ميزدم ميگم من پول دادم كه !‌
ميگه مگه ما چيزي گفتيم ؟!
ميگم پس چرا قطعه ؟!
ميگه مگه دست ما ئه ؟!
ميگم دست كيه پس ؟!