اعلام بازخور بهبود PingTime

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
صحیح میفرمایید بزرگوار

مسئله اینه که با ispیی مثل مخابرات و امثال اعهم نت تایپ 2داریم اما پهنای باند فاجعه پینگ ش هم در بهترین حالت 150ست! ! با سیمکارت پهنای باند داریم ولی نت تایپ 3 و پینگ داغون! به طرز عجیبی همین ایرانسل با این پینگ و نت تایپ3ش رو سرورهای کونامی جوابه ولی پورت مخابراتم نه! در بتل مخابرات جوابه ولی ایرانسل اصلا جوین نمیشه!

به پیر به پیغمبر من یک نفر واقعا خسته شدم از این وضعیت اسفناک نت! پوله که میره تو جوب!
اگر خط شما برای اینترنت در انحصار مخابرات نیست ، از شاتل یا پارس آنلاین یا آسیا تک سرویس بگیرید . من خودم پارس دارم و پینگ زیر 110 همیشه و NAT TYPE 1 و open هست همیشه(شاتل هم که فامیلم داره همینه ) . البته اگر خط شما در انحصار مخابرات باشه( به بهانه فیبر نوری ) که هیچی چون یکی از بزرگترین مشکلات الان همینه که مخابرات یک سری سرویس هارو در انحصار خودش گرفته و به بقیه اجازه سرویس دهی نمیده .
در کل عرض بنده این بود که 4G رو اصلا ملاک قرار ندید ، اگر امکانش هست با اینترنت ADSL تست بذارید .

• Like
Reactions: Sorrows

haydouk

کاربر سایت
Sep 14, 2017
59
پینگ توی csgo برای من از 185 اومده بود 135 که دوباره جدیدا روی 150 اومده.
به نظرم این عمو وزیره!:| هیچ کاری نکرده و فقط اومده پینگ ها رو به یه تعادلی رسونده.یعنی چه کسی که پینگش 200 بود چه کسی که 50 بود همشون رو آورده 140 150 ما هم گوشامون درازه نفهمیدیم :|
حالا بعضیا میان وسط lord Jahromi رو پرستش میکنن:|
با تچکر :|

سلام،
جناب qozmyox اشاره صحیحی داشتن.
بهتره از شبکه های ثابت استفاده کنید و از همین شبکه ها هم فیدبک بدید. قطعاً براتون مقرون به صرفه تر هم خواهد بود.

ضمناً مجدداً از دوستان میخوام که فیدبک های منفی شون رو توی دو تاپیک دیگه عنوان کنن. و اینجا ترجیحاً فقط مثبتها رو داشته باشیم.

متشکر

• Like
Reactions: dargon9090

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
من شاتل داشتم بدلیل پینگ داغون عوضش کردم
اومدم پیشگامان
پینگم به آی پی های بالا و به سرورهای گوگل و 4.2.2.4
بی شک بهترین پینگ رو پیشگامان میده

Attachments

• ping.jpg
    ping.jpg
    112.1 KB · مشاهده: 47
  • ping2.jpg
    ping2.jpg
    303.1 KB · مشاهده: 51
  • ping3.png
    ping3.png
    39.6 KB · مشاهده: 46
  • Like
Reactions: Vonarian

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
من شاتل داشتم بدلیل پینگ داغون عوضش کردم
اومدم پیشگامان
پینگم به آی پی های بالا و به سرورهای گوگل و 4.2.2.4
بی شک بهترین پینگ رو پیشگامان میده
برای من حدوداً 20میلی کمتر از اینایی هست که گرفتی. مشکل پیشگامان برای من که پشتیبانی افتضاحشه(در حدی که یکیشون نمیدونست سایت پیشگامان برای خرید ترافیک و سرویس چیه :|).

• Like

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
امروز برا اولین بار تو سه ماه گذشته پینگ من داخل بازی دوتا 2 رسید به 300.پینگ من معمولا رو صده اما از برکات این حرکاتی که وزارت ارتباطات جدیدا زده نصیب ما همشد.
ای اس پی پارس انلاین

• Like

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
برای من حدوداً 20میلی کمتر از اینایی هست که گرفتی. مشکل پیشگامان برای من که پشتیبانی افتضاحشه(در حدی که یکیشون نمیدونست سایت پیشگامان برای خرید ترافیک و سرویس چیه :|).
پشتیبانی کل این شرکتها بدلیل عدم جلب رضایت اونها زود استعفا میدن برای همین تجربه کافی ندارند
البته شاتل که من زنگ میزدم می گفتم چرا پینگ رفته بالا می گفت شما نویز داری
گفتم عزیز من نویز چه ربطی به پینگ داره گفت خیلی ربط داره که سرعت می آد پایین
در کل با این پیشگامان می مونیم تا وقتی که مثل بقیه خراب شه
دیشب bf4 می زدم اصلا به چه خوبی تیرام می خورد بهشون
تو شاتل آرزو به دل شده بودم که تیرام بخوره بهشون

hoseinsanjabian1

کاربر سایت
Jul 23, 2017
92
پینگ توی csgo برای من از 185 اومده بود 135 که دوباره جدیدا روی 150 اومده.
به نظرم این عمو وزیره!:| هیچ کاری نکرده و فقط اومده پینگ ها رو به یه تعادلی رسونده.یعنی چه کسی که پینگش 200 بود چه کسی که 50 بود همشون رو آورده 140 150 ما هم گوشامون درازه نفهمیدیم :|
حالا بعضیا میان وسط lord Jahromi رو پرستش میکنن:|
با تچکر :|
منو باش فکر کردم نت من ریده شده نگو مشکل همه است پینگ من با 4جی ایرانسل 90 و با پارس آنلاین 120 الان پارس که اصن بیخیال -4جی که رو 180-200 است ولی خوب گفتی از خنده مردم !!!هیچ کاری نکرده و فقط اومده پینگ ها رو به یه تعادلی رسونده.یعنی چه کسی که پینگش 200 بود چه کسی که 50 بود همشون رو آورده 140 150 ما هم گوشامون درازه نفهمیدیم :|!!! از این خیل خوشم اومد واقعا لایک //مشکل اساسی ما بخاطر چند مردم بی فکرن . مثلا قبل از اینکه اقای وزیر جان مون خواستن پینگارو درست کنن(بعداز از فیلتر در آوردن استیم) پارس آنلاین بسته ی گیمر زده بود که همه دوستام سریع گرفتن (خدا میدونه چجوری) که عالی بود ولی ما منتظر موندیم بریم سرور جدید تا برامون باز شه از وقتی که حرفشو عملی کرد پارس آنلاین بسته ی گیمریش پرید.زنگ زدیم پرسیدیم گفت مشکلاتی در پینگ و محاسبه بسته برای بازی پیش آمده و خیلیا زنگ زدن و شکایت کردن از سرعت این بسته در بازی . چون وقتی این بسته رو بگیری میتونی از استیم 20 گیگ دانلود رایگان + بیشتر بازیهاش مثل کانتر بدون محاسبه حجم بود ولی خراب شد دوستای من داشتن دیگه پینگ عالی و اینجور حرفا الان همشون دارن 4جی ایرانسل میزنن
دوست عزیز اصولا سرویس های اینترنت موبایل مثل 4g یا 3g در هیچ کجای دنیا برای پینگشون یا بازی آنلاین استفاده نمیشند ، ماهیت و تکنولوژی که این سرویس ها داره هیچ وقت به شما کیفیت استیبل و ثابتی برای گیم نمیده . ممکنه حالا برای 2 نفر خوب از آب در بیاد ولی درکل 4g نه در ابران و نه در جای دیگه برای گیم توصیه نمیشه .
داداش کی گفته 4جی افتضاحه ؟ همه دوستای من با 4جی میان گیم ولی همراه اول رو میشه گفت امیدی نیست

آخرین ویرایش:

vsg24

کاربر سایت
Jun 10, 2013
109
به نظرم الان وضع طوری که شده که اینترنت موبایل با توجه به اینکه میشه در صورت عدم رضایت از یه اپراتور به راحتی یه سیم کارت جدید از یه اپراتور دیگه گرفت و اصلا درگیر سیستم شرکت مخابرات مزخرف ایران نشیم و اینکه به مراتب قابل دسترسی بیشتری داره و اصلا نیازی به خط تلفن ثابت (با اون همه دردسر) نداره، بازی با اون ها راحت تره. پینگ ها البته بسته به محله و نوع تکنولوژی (LTE/3G) و مودم داره.

بزرگترین مشکل الان این NAT هست که در سیستم موبایل ها از carrier grade nat استفاده شده و اینطور به هر دستگاه متصل به شبکه یک IP اختصاصی نمیدن و این باعث میشه هویت اصلی کاربر در شبکه مخفی بمونه و همین باعث مشکل در ایجاد ارتباط با بقیه بازیکنها در بازی هایی مثل Rainbow Six و تقریبا تمام بازی های دیگه Ubisoft و همچنین CoD میشه. این یک مشکل اگه حل بشه (قاعدتا با IPv6 احتیاجی به carrier grade nat نیست) بهبود قابل توجهی در نجوه آنلاین گیمینگ برای ایرانی ها ایجاد میشه. البته تا جایی که من اطلاع دارم در خیلی از کشور هایی که این سیستم پیاده شده، در صورت درخواست مشتری ip ثابت ارائه میدن.
حل این مشکل به نظرم باید در اولویت باشه. اینکه ما یکسری سرور رو مشخص کنیم و سعی کنیم ارتباط مستقیم با اونها ایجاد کنیم علاوه بر اینکه آسون نیست، اصلا قابل اعتماد نیست مخصوصا اینکه ممکنه هر زمان ip ها عوض بشه و بازی های جدید هم دارن به صورت هفته ای عرضه میشن. کلا راه مطمئنی نیست و حتی بهبودی هم که ممکنه ازش به دست بیاد اونقدر کوچیکه که ممکنه حتی بعضی مواقع در شبکه هایی که الان پینگ پایین تری دارن به نظر بیاد که بدتر شدن.

آخرین ویرایش:

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
من از مخابرات سرویس میگیرم حدودا دو ماهی هست وضعیت پینگم خیلی بهتر شده قبل از این مدت توی بتلفیلد 4 معمولن ارور های پینگ رو گوشه‌ی صفحه نشون میداد ولی چند وقت پیش که بتلفیلد 1 رو تست کردم اوضاع خیلی بهتر بود پینگ حدود 140 بود الان هم دو سه هفته هست اوضاع بهتر هم شده پینگم توی بتلفیلد 1 حدود 120 هست که البته تقریبا برابری میکنه با پینگ دوستم که شاتل داره.

• Like
Reactions: haydouk

haydouk

کاربر سایت
Sep 14, 2017
59
از دوستانی فیدبک های مثبتشون رو اینجا مطرح کردن ممنونم،

دیروز طی یک سری اقدامات، ترافیک ارسالی به سمت برخی از سرورهایی که شما دوستان به طور کامل و در جای درست فیدبک داده بودید، مهندسی و اصلاح شد.
با این اقدام سرورهای زیر از مسیر کوتاهتری راهیابی میشوند.
BattleGround
RocketLeague
CS Go, Dota2 (سرورهایی که طی اقدام قبلی بهبود پیدا نکرده بود)

منتظر اعلام نظر شما هستم،
لطفاً چنانکه از دید شما هم بهبود حاصل شده بود در این تاپیک و چنانکه کماکان مشکل دارید با ارسال تصاویر در تاپیک مربوط انعکاس بدید.

متشکر

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136

دیروز طی یک سری اقدامات، ترافیک ارسالی به سمت برخی از سرورهایی که شما دوستان به طور کامل و در جای درست فیدبک داده بودید، مهندسی و اصلاح شد.
BattleGround
RocketLeague

لطفاً چنانکه از دید شما هم بهبود حاصل شده بود در این تاپیک و چنانکه کماکان مشکل دارید با ارسال تصاویر در تاپیک مربوط انعکاس بدید.

متشکر
شرمنده که اینجا میگم ولی ما نمیتونیم به خاطر تحریم rocket league رو آنلاین بازی کنیم و اصلا به سروراش وصل نمیتونیم بشم حالا چه فرقی میکنه که ping چقدر باشه !!!!!!

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد

BattleGround
RocketLeague

متشکر
درود.
بنده در اسرع وقت چک می کنم.
در صورت بهبود حتما بهتون میگم.
اگر هم تغییری حاصل نشده بود یا بدتر شده بود از پینگ های قبلی براتون عکس میگیرم و مقایسه می کنم.
البته اگر وقت کنم.
سپاس از شما.

Sent from my K00E using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر