اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
بازی : Overwatch
آدرس سرور : 5.42.172.30
سرویس دهنده : پیشگامان-پارس آفلاین
loze_capture.png

a6mb_capture1.png

صبحا یه 10ms پایینتر هست پینگ. میبینی که تیرت خورده به دشمن اما خوب بخاطر پینگ بالا رجیستر نمیکنه.

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد
کلا مشکل پینگ مربوط به بازی خاص و سرور خاصی نیست .
پینگ ایران برای بازی ها مناسب نیست ولی خب تو یه سری بازی ها خیلی بیشتر به چشم میاد !
راه حلش هم بهبود کیفیت اینترنت و بهبود روابط با شرکت های بازی ساز هست که سرور تو ایران داشته باشیم !

• Like
Reactions: rabid

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145
درود
Game : فیفا
IP : 159.153.234.54
IP : easo.ea.com

از 2 ای پی براتون تستش رو گذاشتم چون خوده EA برای تست Latency این 2 دورو پیشنهاد کرده

همینطور که میبینید پینگ تایم فاجعه در بازی FIFA هستش که الان یکی از بیشترین بازیکنان رو تو ایران داره و این همه تورنمنت براش برگزار میشه که مشخصا تورنمنت های انلاین با توجه به پینگ تایم بالا و تایم اوت زیاد امکان شرکت درش وجود نداره .
Fifa هم جزو دسته از بازی هایی هستش که حتی شما اگر 1 ثانیه تایم اوت داشته باشین disconnect مشین و باخت 3-0 ثبت میشه براتون
بزرگترین مشکل همین فیفاس !
من هر ای پی تست میکنم حداکثر 120 ولی فیفا زیر 190 نمیاد !

• Like
Reactions: sadeghbb

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
بازیهای P2P رو هم میتونین کاری کنین ؟ ما تو بازی The Last Of Us که 3 سال داریم بازی میکنیم اکثرا با امریکاییها ، اروپاییها و کشورهای عربی می افتیم که خط پینگ کانکشنمون 90% موقع ها روی 2 خط به پایین هست که پایینترین کیفیت هست تو بازیهای آنلاین..پینگم میگیریم به 8.8.8.8 حدود 130 و به 4.2.2.4 حدود 140 هست ..ولی همیشه 2 خط هستن..با اکانتهای کاهش پینگ که بعضی از سایتها می فروشن پینگ به زیر 90 میاد که اونموقع خوب میشه بازی کرد....اگر به طور کلی بشه پینگ رو بیارید پایین خیلی خوب مبشه.

haydouk

کاربر سایت
Sep 14, 2017
59
درود
Game : فیفا
IP : 159.153.234.54
IP : easo.ea.com

از 2 ای پی براتون تستش رو گذاشتم چون خوده EA برای تست Latency این 2 دورو پیشنهاد کرده

همینطور که میبینید پینگ تایم فاجعه در بازی FIFA هستش که الان یکی از بیشترین بازیکنان رو تو ایران داره و این همه تورنمنت براش برگزار میشه که مشخصا تورنمنت های انلاین با توجه به پینگ تایم بالا و تایم اوت زیاد امکان شرکت درش وجود نداره .
Fifa هم جزو دسته از بازی هایی هستش که حتی شما اگر 1 ثانیه تایم اوت داشته باشین disconnect مشین و باخت 3-0 ثبت میشه براتون

برای Fifa لازم نیست از Orgin سرویس بگیرید؟
از اسکرین شاتی که فرستادید معلومه که بدون ف... شکن اتصال داشتید.
ولی با توجه به صحبتی که چند نفر دیگه کرده بودن فکر میکردم حتماً باید برای بازیهای EA از origin کانکشن بگیرید و لذا حتماً باید از ف... شکن استفاده کنید.

اگه من اشتباه برداشت کردم، لطفاً راهنمایی کنید.

• Like
Reactions: Hunk-Dead

haydouk

کاربر سایت
Sep 14, 2017
59
بازیهای ps4 به خصوص بازیهایی مثل rainbow six پینگ تایم به شدت بالاست و بین 180 تا 270 هه
کلا یه فکری به حال پینگ psn بکنن
سلام،

لطفاً از یکی از سرورهای PSN که استفاده میکنید و مشکل داره، روی همون سرویس خانگی یک Ping و Tracerote ارسال میکنید؟

Hunk-Dead

کاربر سایت
Sep 17, 2017
8
ولی با توجه به صحبتی که چند نفر دیگه کرده بودن فکر میکردم حتماً باید برای بازیهای EA از origin کانکشن بگیرید و لذا حتماً باید از ف... شکن استفاده کنید.

خوده EA تو فرومش رسما اعلام کرده چند کشور خدماتش رو بسته به خاطر تحریم ها هنوزم هم برای اتصال به اوریجین باید از VPN یا پروکسی استفاده البته راه کاره دیگه داره زمانی که شما اوریجین رو همراه با VPN یا پروکسی بالا میارین بعدش اگه قطعش کنید مشکلی پیش نمیاد در کل عذاب دهنده هستش که اگه رفع بشه که عالی میشه

مشکل اصلی پینگ تایم بالا هستش

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
ممنونم از فیدبک و مطلبی که گفتید، اما با توجه به اینکه شناخت ما از این بازیها و ساختار توزیع و ارائه شون کمه و هر اسمی که شما میگید ما باید بریم تاریخچه و مدل کارکرد و سرورهاشو شناسایی کنیم، ممنون میشم اگه با هر سرویسی که مشکل دارید آدرس سرور/سرورهاشو پیدا کنید و تصویر Ping و traceroute اش رو برامون ارسال کنید.

راهکاری که ما در پیش خواهیم گرفت عمدتاً یکی از دو روش زیر خواهد بود:
1. اصلاح مسیرهای بین الملل برای تبادل ترافیک سریعتر به مقصدی که شما مشخص میکنید.
2. در صورت امکان مذاکره برای انتقال/ ایجاد سرور در داخل کشور
37446969483166235991.jpg

• Like
Reactions: Changed_Man 50

haydouk

کاربر سایت
Sep 14, 2017
59
خوده EA تو فرومش رسما اعلام کرده چند کشور خدماتش رو بسته به خاطر تحریم ها هنوزم هم برای اتصال به اوریجین باید از VPN یا پروکسی استفاده البته راه کاره دیگه داره زمانی که شما اوریجین رو همراه با VPN یا پروکسی بالا میارین بعدش اگه قطعش کنید مشکلی پیش نمیاد در کل عذاب دهنده هستش که اگه رفع بشه که عالی میشه

مشکل اصلی پینگ تایم بالا هستش

مرسی از توضیحتون ولی من بازم متوجه نشدم که الزاماً برای اینکه بخواید fifa رو آنلاین بازی کنید باید به Origin وصل بشید؟ یا راه دیگه ای هم داره؟
یعنی میخوام ببینم همه دوستانی که با fifa اعلام کردن مشکل دارن، سعی میکنن از طریق Origin آنلاین بازی کنن یا هر کسی راه خودش رو میره؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
جناب hydouk لطفا اگه واقعا این امکان بهبود پینگ تایم رو دارید ابتدا اون گیم های پر مصرف رو بزارید تو اولویت تا همه بتونن یه نفس راحتی بکشن.به نظرم بازیهای زیر رو چون کاربر بیشتری داره رو اولویت بزارید
Battlefield1
Fifa 17,18
Pes 17,18
Rainbow six siege

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
مرسی از توضیحتون ولی من بازم متوجه نشدم که الزاماً برای اینکه بخواید fifa رو آنلاین بازی کنید باید به Origin وصل بشید؟ یا راه دیگه ای هم داره؟
یعنی میخوام ببینم همه دوستانی که با fifa اعلام کردن مشکل دارن، سعی میکنن از طریق Origin آنلاین بازی کنن یا هر کسی راه خودش رو میره؟
داخل پی سی برای ورود به اوریجین باید تغییر آیپی بدی اما برای ورود به بازیهاش نیازی نیست دیگه.

• Like
Reactions: Hunk-Dead

Hunk-Dead

کاربر سایت
Sep 17, 2017
8
برای اجرای بازی حتما باید اول اوریجین متصل باشید راه دیگه نیست و این مشکل فقط روی PC هستش چون روی کنسول مستقیم به خوده بازی یا بهتر بگم سرور های EA متصل میشید دیگه واسطه ای نیست

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB

ایشون مثل بنده احتمالا روی کنسول پلی4 دارن فیفا رو
و تست پینگ مستقیم اینه ... !
حالا شما این پینگ رو مقایسه کنید با باقی کشور ها ! افتضاحه !
په پینگ معمولی برا فیفا نباید از 50 بالاتر باشه و استاندارد زیر 50 هست

Attachments

• 876عفغعغاغل.jpg
    876عفغعغاغل.jpg
    113.5 KB · مشاهده: 29

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر