اعتراض همگانی به عملکرد سونی در قبال پلی استیشن ویتا

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269
اقای
IvIEHR4N

کار خوبی میکنی اصلا ویتارو سخت افزاری ترکیب کنه تو گوشی های خودش سونی تو همون اندروید یه دفعه بخریم دیگه پول کنسول دستی ندیم راحت
واقعا ویتا جالب نبود گوشی های سونی بهتر عمل میکنن بحث قیمت حتما مطرح کن واقعا گرونه گوشی هاش

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
اقای
IvIEHR4N

کار خوبی میکنی اصلا ویتارو سخت افزاری ترکیب کنه تو گوشی های خودش سونی تو همون اندروید یه دفعه بخریم دیگه پول کنسول دستی ندیم راحت
واقعا ویتا جالب نبود گوشی های سونی بهتر عمل میکنن بحث قیمت حتما مطرح کن واقعا گرونه گوشی هاش

سلام دوست عزیز به تاپیک گوشی های سونی اریکسون و اکسپریا خوش آمدید.

چشم در بیانیه های بعدی حتما قیمت ناعادلانه ی گوشی های سونی رو مطرح میکنیم.

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
اقای
IvIEHR4N

این همه تلاش داریم می کنیم شما می گی ویتا رو ترکیب کنن توی گوشی :|

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269
سلام دوست عزیز به تاپیک گوشی های سونی اریکسون و اکسپریا خوش آمدید.

چشم در بیانیه های بعدی حتما قیمت ناعادلانه ی گوشی های سونی رو مطرح میکنیم.

مرسی پ.ختون بخون کارت دارم راستی تو گیم اسپات من
rockusa662
هستم پست دادم تشکر کردم دیدی؟
تو یورو گیمر و ign هم پسامو پیدا کنم پست میدم

- - -ویرایش - - -

این همه تلاش داریم می کنیم شما می گی ویتا رو ترکیب کنن توی گوشی :|

من منظورم از لحاض های دیگه بود واگرنه با اصل ماجرا موافق هستم

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
بچه ها یکی(یعنی آرمان:d) بره جواب اینارو بده، اصلا توجیه نیستند:

42476297160473293467.png
29244821194789492560.png

سایتای دیگه ام چیز مهمی نگفتند گاها مسخره کردند، اصلا از لحن پستای این اجنبی ها خوشم نیومد انگار با افغانی طرفند:|

یکیشون میگه اگر فیسبوک Unlike داشت منم به پیج شما می پیوستم، اون یکی میگه دور و ورت کسی که اینگلیسی بلد باشه نبود؟ اون یکی میگه محض اطلاع GTA و MGS رو سونی تولید نمیکنه و اون یکی میگه با 24 تا لایک میخوای کجارو بگیری؟:|

آخرین ویرایش:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
کی فارسی به انگلیسی ترجمه کرد متن رو ؟ :| :d
الکی الاف شدیم فقط بی خیالش شید .

اینا اصلا نمی دونن PS Store چیه بنده خدا ها ( این هفته Store اروپا حتی یه بازی هم برای ویتا نداره بعد طرف میگه دوست دارم به همین صورت بمونه ! :| )

من رسما از خنده پوکیدم :

Why did the first post read like a cult message? :/

راست میگه بنده خدا نوشتید We are fans of sony ! مگه آیین یا فرقه زدید حالا می خواید قسم بخورید =)) آبرو مون رفت :|
"ما طرفداران سونی هستیم ! برای سال ها بی شمار ما به سونی اعتماد کرده ایم ولی سونی جواب اعتماد ما را نداده است . "
برداشتید کتیبه نوشتید ؟ :d می خواید ایمان بیارید ؟

مهران کی اینو ترجمه کرده فقط اونو به من نشون بده ؟ ( در ضمن ناراحت نشی ولی من خودم از خنده ترکیدم وقتی کامنت هاشون رو خوندم )

مثلا باید می نوشتید :

Hi Guys
As a PS vita Fan I m willing to see more proper games on Vita
I m sure you all like games such as Infamous or Syphon fil_ter or any other 1st party games on vita
for supporting us please like our face_book page
If you had any ideas ! Please Let us know

یکم دوستانه تر باید می نوشتید ( توجه کنید ممکنه متن بالا هم مشکل داشته باشه فقط می خواستم نحوه نگارش رو بگم )

آخرین ویرایش:

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
گیم اسپاتی ها درخواست بسته شدن تاپیک رو دادند(خدا نفسشونو ببنده:d):

81507764384310680300.png

- - -ویرایش - - -

کی فارسی به انگلیسی ترجمه کرد متن رو ؟ :| :d
الکی الاف شدیم فقط بی خیالش شید .

اینا اصلا نمی دونن PS Store چیه بنده خدا ها ( این هفته Store اروپا حتی یه بازی هم برای ویتا نداره بعد طرف میگه دوست دارم به همین صورت بمونه ! :| )

من رسما از خنده پوکیدم :

راست میگه بنده خدا نوشتید We are fans of sony ! مگه آیین یا فرقه زدید حالا می خواید قسم بخورید =)) آبرو مون رفت :|
"ما طرفداران سونی هستیم ! برای سال ها بی شمار ما به سونی اعتماد کرده ایم ولی سونی جواب اعتماد ما را نداده است . "
برداشتید کتیبه نوشتید ؟ :d می خواید ایمان بیارید ؟

مهران کی اینو ترجمه کرده فقط اونو به من نشون بده ؟ ( در ضمن ناراحت نشی ولی من خودم از خنده ترکیدم وقتی کامنت هاشون رو خوندم )

مثلا باید می نوشتید :

Hi Guys
As a PS vita Fan I m willing to see more proper games on Vita
I m sure you all like games such as Infamous or Syphon fil_ter or any other 1st party games on vita
for supporting us please like our face_book page
If you had any ideas ! Please Let us know

یکم دوستانه تر باید می نوشتید ( توجه کنید ممکنه متن بالا هم مشکل داشته باشه فقط می خواستم نحوه نگارش رو بگم )

خودم ترجمه کردم :d

خسته نباشی یه هفته اس داریم روش کار میکنیم 200 تا ویرایش خورد بهش تازه میای میگی؟

تازه آرمان و کنستانتین خیلی کمک کردند وگرنه چپراندرقورباغه ای میشد که هویت ایران زیر سوال میرفت.اینارو گفتی الان خودم خنده ام گرفت خیلی خشن گفتیم!اطلاعیه اعلان جنگه!:d

ولی فکر نکنم جز اون اشکال نگارشی یا گرامری جدی دیگه ای داشته باشه.

آخرین ویرایش:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
انگلیسی که مطمینن همه این روز ها بلدن در سطح معمولی ! ولی باید اینو یکی که حرفه ای باشه تو زبان بنویسه . من خودم نخونده بودم تا آخرش ولی طوری نوشتید انگار دارید دعوت می کنید ایمان بیارن :ی
من اصلا داشتم کار دیگه ای انجام می دادم الان هر 5 دقیقه دوباره بارگذاری می کنم صفحه رو ببینم کامنت جدید می دن بخندیم !

You should probably spend another few minutes proof reading your letter.

Possibly a few hours.

Does no one in your movement speak English?

و بهترینش :

Ufo-Cult_Love03.jpg

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
Ufo-Cult_Love03.jpg

آفرین =))
87395290324893027406.jpg

حواریون پلی استیشن

- - -ویرایش - - -

مهران جان توجه نکن به کارت ادامه بده

نه دیگه بسه، ادامه بدم می ترسم از خنده روده بر شم :d

با این حال هرچی آرمان بگه، من با منش اجنبی ها آشنا نیستم اندازه آرمانم از سونی و پلی استیشن و ... سر درنمیارم!:d

آخرین ویرایش:

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
مهران خدا بگم چیکارت نکنه مردم از خنده اینا خیلی باحالن از بس به کامنتاشون خندیدم اشکم در اومد ای عکس اخریه مسیح خیلی خوب بود=))

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها یکی(یعنی آرمان:d) بره جواب اینارو بده، اصلا توجیه نیستند:

42476297160473293467.png

سایتای دیگه ام چیز مهمی نگفتند گاها مسخره کردند، اصلا از لحن پستای این اجنبی ها خوشم نیومد انگار با افغانی طرفند:|

یکیشون میگه اگر فیسبوک Unlike داشت منم به پیج شما می پیوستم، اون یکی میگه دور و ورت کسی که اینگلیسی بلد باشه نبود؟ اون یکی میگه محض اطلاع GTA و MGS رو سونی تولید نمیکنه و اون یکی میگه با 24 تا لایک میخوای کجارو بگیری؟:|
من یه چی اول بگم
به کنار از این ها که مسخره کردن !!...!!
کلا الان ویتا جوش توی net یک جوری هست که بیشمار اعتراض برش وارد هست و بی شمار کسایی هم هستن که ازش راضی هستن .... برای همین جدی جلوه دادن همچین چیزی واقعا قدرت میخواد که ما نداریم توی فروم خارجی

اما اون پسته اولیه حرف قشنگی زد
طرف داره میگه :
میگه اقا سونی این همه بازی داره برای ویتا معرفی میکنه ... که داره میکنه .... این همه امکانات داره میده.... این همه امکانات cloud و با ps4 میده ....
بعدش میگه همچین متنی رو بیشتر شبیه به درخواست شخی میمونه
مثلا منظور اینکه .... الان اکثر دارندگان سونی از خیلی از فرنچایزهای سونی خستن و بیشتر بازیهای جدید میخوان تا پرت بازیهایی که روی کنسول یا pc میشه بازی کرد. در نهایت میگه خب طبیعتا سونی هم همین راه رو پیش گرفته و داره بازیهای خاص رو معرفی میکنه ... حالا به خاطره یک شوتر این همه سر و صدا راه انداحتن چیزی رو عوض نمیکنه ....
در ضمن میگه ویتا اصلا محاله به اندازه ipad و اینها بفروشه ... خب راست میگه !!! و البته این بدین معنا هم نیست که کنسول موفق نیست ....

بقیش هم که هیچی لول داره . کلا موافق نیست ....

گیم اسپاتی ها درخواست بسته شدن تاپیک رو دادند(خدا نفسشونو ببنده:d):

81507764384310680300.png

- - -ویرایش - - -

خودم ترجمه کردم :d

خسته نباشی یه هفته اس داریم روش کار میکنیم 200 تا ویرایش خورد بهش تازه میای میگی؟

تازه آرمان و کنستانتین خیلی کمک کردند وگرنه چپراندرقورباغه ای میشد که هویت ایران زیر سوال میرفت.اینارو گفتی الان خودم خنده ام گرفت خیلی خشن گفتیم!اطلاعیه اعلان جنگه!:d

ولی فکر نکنم جز اون اشکال نگارشی یا گرامری جدی دیگه ای داشته باشه.

اگر از اول فارسیش رو همینجا میزدی بیشتر روش کار میکردیم
میدونی کلا اعلامیه که ادم میزنه هرچقدر کوتاهتر و ساده تر باشه بهتره ... خیلیا وقتشون رو اصلا نمیزارن کلی رو بخونن !
میتونی متن رو عوض کن...یه چیز ساده و مختصر .. اون پایین مشکلی نداره. هرچی مشکل هست تو قسمت بالا هست. بدیش این شده که قسمت بالا رو تو زبان فارسی به اینگلیسی نوشتیم و معترضانه بعد پایینش رو من موعدبانه و مثلا خوش بینانه نوشتم !_!
پوزش !
اما خواستی میتونیم متن رو دوباره کوتاه و مختصر و مفید به نظرم ردیفش کنیم ....

راستی میگین شبیه اعلامیه جنگ شده که دست راست و چپ ( یکی قاطی یکی اروم ) با هم نوشتن ×_× لول

--------------

منم یه چی اخره این قضیه بگم ... نمیخوام سازه منفی بزنم اما ...
همه این چیزا وقتی عوض میشه که فروش ویتا بره بالا
ما چه حودمون رو بکشیم چه نکشیم تا فروش ویتا بالا نره rockstar و .... ویتا رو به این اسونیا محل نمیزارن تا بازیهای با بودجه بالا براش منتشر کنن وقتی میبینن نمیتونن روش چند برابر سود بدن
سونی هم کاره بدی نمیکنه
بازار indie رو جذب میکنه که مردم تشویق به خرید بشن تا حمایت third party بره بالا ... خودش رو میکشه تا با چندتا سازنده مزاکره کنه که نهایتش بشه borderlands 2 .... استودیوهاش رو همزمان روی فشار میزاره که اصلا نه تنها ps4 رو ساپرت کن بلکه vita و ps3 هم ساپرت کن... توی این 2 سال سونی چندتا بازی خوب داد ؟ خدایش کم گزاشت ؟؟؟ LBP - Uncharted - Killzone - Sly -gravity rush .... واقعا دادن 4 تا بازی خوب اینطوری توی 2 سال فقط سخته بعدش ماها میریم میگیم god of war کو ... الان خیلیا دیگه از فرنچایز gow خسته شدن .... وقتش هست که سونی به جای تولید عناوین قدیمی چیزهای جدید رو روی ویتا بیاره ...
در نهایت از من میپرسید من تو این باورم که سونی کاره بدی نکرده ... حالا توی بازار جواب پس نداده به خاطره خیلی چیزاست ...
indie سازنده ها باید طبیعتا پول بیشتر خرج کنن تا بازی رو روی ps3 و vita بیارن ... در نتیجه قیمتشون هم بالاتره ... و ... و ....
به نظرم بار سنگینی از دوش sony برداشته میشه پس از عرضه Ps4 ... این بازیهای indie هم خیلیا رو تشویق میکنه برای خرید ویتا
یادمه زمانی خیلیا تو همین فروم میگفتم چرا بازیهای کوچیک درست حسابی مثل اندروید نداره . PSM راه افتاد ... کلی بازی درست حسابی Indie معرفی و رلیز شد و تو راه ... حالا ما یک ساز دیگه میزنم چرا gow و gta نداره ... چرا gta نداره چون الان همه تو جوه gta هستن ... 1 سال دیگه mgs v اومد میگیم چرا ویتا mgs v نداره .... به نظره من اینطوری نمیشه راه رو پیش برد و به گزشته و Psp هم نمیشه نگاه کرد .
تنها راهس فروش هرچه بهتره ویتا توی غرب هست. همونطوری هم که دیدیم واقعا معلومه چندتا بازی توی TGS امسال برای ویتا تایید شد چندتا پارسال ... همین سال بود که ویتا توی japan فروشش بالا رفت ... نتیجش هم اینکه کلی بازی براش توی tgs تایید شد ... همین هم میتونه توی غرب اتفاق بیفته اما زمان زیادتری میخواد . متاسفانه از نظر سیاسی موقعیت باراز و سرمایه گزاری حتی توی دنیای game خوب نیست و ریسک بالاست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر