شایعه اطلاعات جدید از DmC

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
DMC2011_3-400x225.jpg

خب چند وقتی هست که بین هوادارای Devil May Cry شایعه شده که اطلاعات جدیدی از بازی قراره در روز 12 April و در طی Captivate 2011 منتشر بشه

حدود 20 روزی هست که در فروم نینجا تئوری و کاپکام این شایعات به گوش میرسه و هوادارای بازی امیدوارن که اطلاعات جدیدی از آخرین نسخه Devil May Cry در طی Captivate 2011 بشنون حتی بعضی از کاربرا امیدوارن که تریلری از گیمپلی بازی منتشر بشه

Captivate در تاریخ 7 آپریل برگزار شده و قراره اطلاعات مربوط به اون در 12 آپریل منتشر بشه

آخرین ویرایش:
البته دوستان یه موضوعی هست که خیلی ها ازش خبر ندارن ، البته خودم توی چند تا تاپیک دیگه هم گفتم ولی فکرنکنم همه بچه ها از این موضوع مطلع باشند :دی

خب داستان معرفی این نسخه جدید به این صورت بود که چند روز قبل از نمایشگاه TGS کاپکام رسما از نسخه بعدی سری بازی های Devil May Cry پرده برداری کرد با این تفاوت که اسم بازی DmC بود و شماره ایی هم نداشت اون موقوع کاپکام اعلام کرد که بازی توسط نینجا تئوری ریبوت شده و قراره با موتور قدرتمند UE3 ساخته بشه و کاپکام کار نظارت رو بر روی پروژه به عهده داره

اعلام این خبر مثل بمبی توی تمام نت و بین گیمر ها صدا کرد و اعتراضات هوادار در رابطه با این ریبوت رو به همراه داشت

پس از گذشت چند وقت معاون بخش برنامه ریزی استراتژیک و فروش شرکت Capcom آقای Christian Svensson ، اعلام کرد که بازی قرار نیست از جهت خودش ( داستان ) خارج بشه و فقط قراره تغییرات کوچکی توی داستانش به وجود بیاد

از این موضوع هم گذشت تا اینکه توی فروم رسمی کاپکام اعلام شد این بازی یه داستان Origin هست و اصلا ریبوت به اون صورتی که همه فکر میکنند نیست و قراره داستان دانته قبل از تبدیل شدن به کسی که ما میشناسیم رو بیان کنه ، چند وقت پیش هم که دوباره مسئولای کاپکام هم اعلام کرده بودن که بازی رو از نزدیک دیدن و به نظرشون خیلی باحاله (Cool) و گفته بودن به زودی منتظر اخبار جدیدی از بازی باشید
منم این مطلب رو توی فروم کپکام خوندم ولی این مطلبو شخصا بهش اعتقادی ندارم که این دانته جوان هست البته خود کپکام گفته بود لباس و این مدل مو و... همه دلیل دارن ولی اصلا نمیتونم درک کنم یعنی چی
این دانته ای که ما دیدیم هرجوری بخوای حساب کنی از دانته DMC2 کوچیک تر نیست بلکمم بزرگتره پس خیلی غیر منطقیه که بگیم این دانته جوانه
به نظرم باید صبر کرد قصاوت قطعی نکرد
شخصا خیلی به بازی نا امیدم چون NT از نظر خلق گیم پلی زیره صفره اونم برای DMC که 70% ـش گیم پلیِ

منم این مطلب رو توی فروم کپکام خوندم ولی این مطلبو شخصا بهش اعتقادی ندارم که این دانته جوان هست البته خود کپکام گفته بود لباس و این مدل مو و... همه دلیل دارن ولی اصلا نمیتونم درک کنم یعنی چی
این دانته ای که ما دیدیم هرجوری بخوای حساب کنی از دانته DMC2 کوچیک تر نیست بلکمم بزرگتره پس خیلی غیر منطقیه که بگیم این دانته جوانه
به نظرم باید صبر کرد قصاوت قطعی نکرد
شخصا خیلی به بازی نا امیدم چون NT از نظر خلق گیم پلی زیره صفره اونم برای DMC که 70% ـش گیم پلیِ

مهراد جان این مطلب که این دانته همون دانته خودمونه و دوران جوونیشه که تایید شده و خبر رسمیه

من از یه طرف خوشحالم که بازی دست NT و از طرف دیگه ناراحت

ناراحتم چون بازی های قبلی NT دارای افت فریم بودند و گیم پلی DmC اگه افت فریم داشته باشه یعنی فاجعه

خوشحالم چون مطمئنم داستان بازی یه شاهکار میشه ، NT همیشه در زمینه داستان فوق العاده بوده و واقعا داستان بازی هاش زیباست ، پس بدون شک داستان DmC هم یکی از قویترین داستان های این سری میشه

مهراد جان این مطلب که این دانته همون دانته خودمونه و دوران جوونیشه که تایید شده و خبر رسمیه

من از یه طرف خوشحالم که بازی دست NT و از طرف دیگه ناراحت

ناراحتم چون بازی های قبلی NT دارای افت فریم بودند و گیم پلی DmC اگه افت فریم داشته باشه یعنی فاجعه

خوشحالم چون مطمئنم داستان بازی یه شاهکار میشه ، NT همیشه در زمینه داستان فوق العاده بوده و واقعا داستان بازی هاش زیباست ، پس بدون شک داستان DmC هم یکی از قویترین داستان های این سری میشه
بازي هاي قبلي چي بودن؟بگو ببينيم سيستممون آمادگي لازم رو داره يا نه.:d

بچه ها شما حتما تریلر DMC REBOOT رو تو E3دیدید به نظر میاد این دو دو تا ترینر باهم تفاوت دارن من که مطمئنم بازی ربطی به تریلر ها نداره .............منظور سوپرایز کپکام و نینجا هم همینه:)

بچه ها شما حتما تریلر DMC REBOOT رو تو E3دیدید به نظر میاد این دو دو تا ترینر باهم تفاوت دارن من که مطمئنم بازی ربطی به تریلر ها نداره .............منظور سوپرایز کپکام و نینجا هم همینه:)

برادر میدونی داری چی میگی اصلا ؟!
نمایشگاه رسمی یعنی تریلر رسیم ، یعنی نمایش رسمی ! این دیگه چه حرفی بود زدی من موندم !

نمایش بازی توE3 واقعا خوب بود یه اکشن سریع و پرزد و خورد همون چیزی که از دویل انتظار میره گرافیکشم رنگارنگ و جالب بود تازه تو بعضی جاهای دمو موهای دانته سفیدم میشد

بله دقیقا میدونم چی میگم:d...............شما برو دو تا تریلر رو نگاه کن میفهممی من چی میگم اولین تفاوتی که در دو تریلر دیده میشه موضوع گرافیکه که تناقض دارن تریلر اولی گرافیکشو بهتر ساختن چون وقت بیشتری داشتن ولی تریلر دومی رو برای این ساختن که دهن طرفتارای بازی بسته بشه در ضمن یه نگاهی به تریلر دومی بنداز میگه
Their truth is a lie

their city is an illusion

do not accept the world as it is

are you playing game with us?the senteces above(this sentences is in you hellin e3 trailer) makes me to think..this dmc is a lie and it isnt the dmc that you are working on it.isnt it ninja?isnt it?

خوب این ها گفتگو توی این تریلر دومی هست یه چیزی دستگیرتون نمیشه منظورش اینه که نباید به این تریلر ها اعتماد کرد گرافیک این تریلر 128مگا بایته مسخره نیست تو این دوره همچین گرافیکی اونم از دو کمپانی مشهور بازی سازی امکان پذیر نیست
حتی شلوار دانته جدید و مدل موش و حتی شمشیر هم با تریلر قبلی تفاوت داره:|
من نمیگم تریلر غیر رسمی بلکه کاملا رسمیه ولی کپکام و نینجا تئوری میخواهن گیمر هارو منحرف کنن و بعد داستان واقعی بازیو نشون بدن ممکنه تو داستان اصلی این معتاده باشه اما ممکنه یه قسمت کوچیکی از بازی باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or