شایعه اطلاعات جدید از DmC

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
DMC2011_3-400x225.jpg

خب چند وقتی هست که بین هوادارای Devil May Cry شایعه شده که اطلاعات جدیدی از بازی قراره در روز 12 April و در طی Captivate 2011 منتشر بشه

حدود 20 روزی هست که در فروم نینجا تئوری و کاپکام این شایعات به گوش میرسه و هوادارای بازی امیدوارن که اطلاعات جدیدی از آخرین نسخه Devil May Cry در طی Captivate 2011 بشنون حتی بعضی از کاربرا امیدوارن که تریلری از گیمپلی بازی منتشر بشه

Captivate در تاریخ 7 آپریل برگزار شده و قراره اطلاعات مربوط به اون در 12 آپریل منتشر بشه

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
من فقط امیدوارم گیم پلی و داستانیش خوب باشه که مثله قبلی هاش نباشه مثله 2و 4 :-s
حرف از 4 نزنید که فاجعست :D

من کلا دانته و دویل می کرای رو گذاشتم کنار با یک دید جدید به یک آی پی جدید دارم نگاه میکنم :D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ایشالا چیز بدی نباشه ... ینی گرافیک و داستان که تضمین شدست (هر چند ربطی به داستان اصلی DMC نداره ، اما خوب خواهد بود...) ، اما گیم پلیش :| ... ... ... نگران کنندست :(

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
من خیلی از این DmC بدم میومد ولی از وقتی Enslaved رو بازی کردم، حتی یجورایی شدم فن NT ! چون جو بازیش مثل بازیهای نسل قبل بود و واقعا بازیش دوست داشتنی بود. البته به هر حال قیافه ی این دانته ی جدید غیر قابل هضمه.

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
احتمالا 10 مرحله با این شخصیت جدید پیش میرید بعد همون 10 تا مرحله رو با یه شخصیت دیگه بر می گردید :))
4 رو یادتون هست که ؟ هر باس هم 2 باز باید بکشید :|

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
احتمالا 10 مرحله با این شخصیت جدید پیش میرید بعد همون 10 تا مرحله رو با یه شخصیت دیگه بر می گردید :))
4 رو یادتون هست که ؟ هر باس هم 2 باز باید بکشید :|

چرا دو بار سه بار

کلا کپکام دفعه ی قبل درس نگرفت که نباید جای دانته شخصیت دیگه ای بذاره این بار که فروشش از enslave هم کم تر شد احتمالا می فهمه

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من هرچی به این نگاه میکنم هیچ لذتی برام ایجاد نمیکنه که بشینم بازی کنه خداییش حیف دانته نبود قیافه اش مثل یک جنگجو تمام عیار بود واقعا کپکام داره چیکار میکنه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ویرایش : متاسفانه یکی از اعضای تیم سازنده در NT تایید کرده که فعلا تمرکزشون رو روی ساختن بازی قرار دادند

منبع

این موضوع باعث نگرانی هوادارا توی فروم های مختلف شده و احتمال داره خبری از بازی منتشر نشه !!!!!

فعلا باید صبر کرد امشب اطلاعات مربوط به Captivate منتشر میشه ، امیدوارم خبری در مورد DmC در این مراسم بشنویم

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
تایید ولی اگه DMC IV فاجعه بود پس این نسخه DmC چی میشه؟! سوپر فاجعه!؟:))
بهترین کار اینه اصلا کاری به اسمش نداشته باشین :D ببینید چند متر تو کار تحویلتون میده :D داستان و ... ! میگم که کلا رو یک آی پی جدید حساب کنید :D اسمشم فراموش کنید :D

DaxvsOmid

کاربر سایت
Feb 10, 2011
40
بهترین کار اینه اصلا کاری به اسمش نداشته باشین :D ببینید چند متر تو کار تحویلتون میده :D داستان و ... ! میگم که کلا رو یک آی پی جدید حساب کنید :D اسمشم فراموش کنید :D
کاملا تایید میشه به عنوان یه آی پی جدید روش حساب کنید
خدا آخر عاقبت رزیدنت رو بخیر کنه با این مسخره بازی های کپکام

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
البته دوستان یه موضوعی هست که خیلی ها ازش خبر ندارن ، البته خودم توی چند تا تاپیک دیگه هم گفتم ولی فکرنکنم همه بچه ها از این موضوع مطلع باشند :D

خب داستان معرفی این نسخه جدید به این صورت بود که چند روز قبل از نمایشگاه TGS کاپکام رسما از نسخه بعدی سری بازی های Devil May Cry پرده برداری کرد با این تفاوت که اسم بازی DmC بود و شماره ایی هم نداشت اون موقوع کاپکام اعلام کرد که بازی توسط نینجا تئوری ریبوت شده و قراره با موتور قدرتمند UE3 ساخته بشه و کاپکام کار نظارت رو بر روی پروژه به عهده داره

اعلام این خبر مثل بمبی توی تمام نت و بین گیمر ها صدا کرد و اعتراضات هوادار در رابطه با این ریبوت رو به همراه داشت

پس از گذشت چند وقت معاون بخش برنامه ریزی استراتژیک و فروش شرکت Capcom آقای Christian Svensson ، اعلام کرد که بازی قرار نیست از جهت خودش ( داستان ) خارج بشه و فقط قراره تغییرات کوچکی توی داستانش به وجود بیاد

از این موضوع هم گذشت تا اینکه توی فروم رسمی کاپکام اعلام شد این بازی یه داستان Origin هست و اصلا ریبوت به اون صورتی که همه فکر میکنند نیست و قراره داستان دانته قبل از تبدیل شدن به کسی که ما میشناسیم رو بیان کنه ، چند وقت پیش هم که دوباره مسئولای کاپکام هم اعلام کرده بودن که بازی رو از نزدیک دیدن و به نظرشون خیلی باحاله (Cool) و گفته بودن به زودی منتظر اخبار جدیدی از بازی باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر