اطلاعات جدید از بازی Metal Gear Solid V در روز 5شنبه؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

Phantom-Pain-Ann.jpg

درود.

چندی پیش ویدئویی با نام Phantom Pain منتشر شد که بسیاری ان را بی مربوط به بازی جدید Metal Gear Solid V نمی‌دانستند. در همین راستا از این بازی مرموز در روز 5 شنبه قرار است اطلاعات جدیدی منتشر شود. اقای Geoff Keighley از GTTV در صفحه توتیتر خود این مژده را داد، ولی نه به طور مستقیم؛ وی در این پیام جالب اذعان کرد" باید بسیار جالب باشد مصاحبه با استودیو موبی دیک (یا در اصل Kojima Productions) و رئیس آن اقای Joakim Mogren (یا در اصل استاد Hideo Kojima )
اقای Geoff Keighley در پیام جدیدتر نیز وعده روز پنج‌شنبه را داد و و اذعان کرد اگر کسی این مصاحبه را از دست داد به لینک زیر برود.

Moby Dick Studio

Source

عکسی از نام این استودیو و مردی که بی‌شباهت به کوجیما نیست.
va2nnsjivqxbih7dl7.jpg

آخرین ویرایش:

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
طرفداری از "به تمسخر گرفته شدن" توسط این سایکو چیزی فراتر از فن بوی بودن هست.
چرا میزنی به صحرای کربلا؟ لذت بردن از به تمسخر گرفته شدن یه روانی چه ربطی داره به کمپ زدن پشت درب تردهای امتیاز.
قشنگ چند پسته که دارید هی به کوجیما که بین ما(طرفداراش) خیلی محبوبه توهین میکنید!
اگر کوجیما این کارها رو میکنه واسه ی ما طرفدارای MGS و خودش خیلی هم جالب و خوشاینده و لازم نکرده کسایی که اصلاً ازش خوششون نمیاد و این کاراش رو بیهوده میدونن بیان هی بهش توهین کنن.متوجه نمیشم اگر احساس میکنید با این کار داره بهتون توهین میشه و به تمسخر گرفته میشید اصلاً چرا دنبال میکنید این قضیه رو؟!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
راجع به جوآکیم هیچی نگفتن ؟:D آیا خبرنگاران سایت ایز دد ؟:D ! :D !
حالا که یه خبر مهم میخوایم هیچکی نمیذارتش :| تو ویجی هم هست ولی بعضی جاهاشو نمیفهمم :D و + وی جی رو دیگه نمیتونم باز کنم :D !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بچه ها می تونید لینک تریلر رو خارج از یوبوق به دید؟ :d
من دارم دانلود میکنم اگر ارزش داشت، درواقع چیزی معلوم میشد توی این بهتون لینک میدم :D.

ویرایش:
زرُ ور و پرت و پرت و پلا بود. میگن یه تریلر در GDC نشون میدن که همه پرسشها رو پاسخ میده (LOL تو صورتت باند پیچی شده خالی بندت :D).

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
هر چی میپرسه میگه تو GDC میبینید.... چنتا هم اسکرین شات تو آی پدش نشون میده ! مسخره کرده انگار نوبرشو اورده :D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
خیلیییی حال کردم کل مصاحبه به آخرش بود حتما ببینید 99% metal gear
صفحه دوم تاپیک گفتم دیگه. ایشون یا خودش ابله یا ملت رو ابله فرض کرده . کلا کاره ادمینای فیییس فیس رو میکنه که میگن 1 بزن عروس میرقصه. یسریس از دوستان توی بی سی هنوزم یک میزنن که کوجیما مسخرشون کنه... :-|
دوست عزیز من خیلی‌ دوست دارم کوجیما مسخرم کنه و باهاش هیچ مشکلی‌ ندارم
بازی خودشه دوست داره اینجوری معرفی کنه شما که خیلی‌ عاقل و بالغی بهتره دنبال نکنی‌ که ابله فرض نشی‌

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
اخرش چی شد؟؟؟؟؟؟
لطفا کسی لطف کنه لینک دانلود بدون شیلتر رو بزاره خیلی ممنون میشم(همه ویدیو های که دیشب برای بازی متال گیر فانتوم وگراند زیرو منتشر شده را باشد)

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
وای خدا کوجیما دیوانست با این کاراش! :d

واکنش یارو آخر مصاحبه خدا بود، پکیدم از خنده! =))

اما بسه دیگه! :d GDC دیگه باید تمومش کنه! :d
صدای David hater رویت شد !

کجاش؟ :d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
وای خدا کوجیما دیوانست با این کاراش! :d

واکنش یارو آخر مصاحبه خدا بود، پکیدم از خنده! =))

اما بسه دیگه! :d GDC دیگه باید تمومش کنه! :d

کجاش؟ :d

خوب خود این مستر بانداج هم گفت همه چی تو GDC مشخص میشه:dآخر سری چشماش گرد شد:))

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
جف از این واکیم پرسید پس بازیت رو فاکس انجینه بعد چشماش گرد شد :D مصاحبه بوداری بود :D ولی هیچ تریلری نشون ندادن که ! صدای دیویدو از کجا شنیدی تو :|
هنوز اون 90 دقیقه شروع نشده ؟( نمایش فاکس+30گراند زیرو )

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
جف از این واکیم پرسید پس بازیت رو فاکس انجینه بعد چشماش گرد شد :D مصاحبه بوداری بود :D ولی هیچ تریلری نشون ندادن که ! صدای دیویدو از کجا شنیدی تو :|
هنوز اون 90 دقیقه شروع نشده ؟( نمایش فاکس+30گراند زیرو )

ای بابا اینا رو چرا با هم قاطی میکنید؟ :d اون 90 دقیقه مال GDCـه. (27 مارچ که قراره لایو استریم هم بشه).

--------

کانسپت آرت و اسکرین شات هایی که نشون داد:

=)):

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر